R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Paczkomat InPost
Autor Wiadomość
d@vid 
Ma stragan na targu



Pomógł: 15 razy
Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 659
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-12-13, 21:40   

Ja również korzystałem. Generalnie działa to bardzo sprawnie. Żadne niepożądane SMSy nie przychodzą. A największym plusem paczkomatów jest to, że w wielu aukcjach na allegro to darmowa wysyłka i się wiele rzeczy opłaca kupować ze względu właśnie na tą darmową wysyłkę. Ostatnio olej silnikowy gdzie prawie w każdym sklepie nie taniej niż 99,99 na allegro 45zł i 0zł jeśli wysyłka do paczkomatu :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
stanmarc 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 960
Piwa: 6/3
Skąd: Oklahoma Village
Wysłany: 2013-12-15, 23:02   

red napisał/a:
Korzystałem kilka razy. Za każdym razem byłem mega zadowolony, chociaż wszystkie przesyłki zamawiam do kurierem do firmy i zazwyczaj docierają bezproblemowo. Natomiast paczkomat zaplusował mi niesamowicie przy jednym zamówieniu, kiedy to paczka dotarła do mnie na drugi dzień od zamówienia, w dodatku wcześnie rano (wtedy dostałem smsa o doręczeniu do paczkomatu). Albo to jakiś super zbieg okoliczności, albo kurierzy dowożą paczki szybciej do paczkomatów, bo nie muszą krążyć po całym mieście i szukać adresatów. Naprawdę od zamówienia do dostawy minęło kilkanascie godzin - nigdy jeszcze tak szybko nie dostałem paczki (za wyjątkiem jednego razu, kiedy przesyłkę słuzbową doręczyło mi TNT w kilka godzin.


Też korzystałem kilka razy i za każdym razem przesyłka była w paczkomacie w dniu następnym po wysyłce.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
to_sem_ja 
Czytał o Wieluniu


Wiek: 44
Dołączył: 20 Sie 2007
Posty: 46
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-12-18, 12:10   

Dzisiaj przyszło mi korzystać z Paczkomatu przy Carrefourze, za pomocą nowej metody, wykorzystującej kod QR wyświetlany na ekranie smartfonu. Metoda ta ma przspieszyć odbiór paczki, ponieważ zbędne jest wtedy podawanie numeru telefonu i kodu odbioru. Niestety mimo tego, że kod wyświetlałem na pełnym ekranie smartfonu o przekątnej matrycy 4,7", Paczkomat miał problem z jego odczytaniem i przypuszczam, że szybciej wprowadziłbym cyfry ręcznie. Ogólnie rzecz biorąc metoda fajna, ale wymaga dopracowania, ponieważ mój smartfon, przy użyciu wbudowanej kamery, odczytuje kody QR niemal od razu, a Paczkomatowi zajęło to kilkanaście sekund.
_________________
Nie zawsze mów co wiesz, ale zawsze wiedz co mówisz...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pszczółka 
Przyjeżdża na zakupy



Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 15 Gru 2006
Posty: 399
Piwa: 2/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-12-19, 09:01   

to_sem_ja napisał/a:
... Paczkomat koło Intermarche skierowany jest przodem na południe ...

No właśnie to słońce w południe trochę utrudnia odebranie paczki.
Wpisanie nr telefonu i kodu to nielada gratka, kiedy słońce świeci prosto na ekran. :?
_________________
„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”
1% ze swojego podatku na rehabilitację dziecka
http://dzieciom.pl/podopieczni/4355
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW