R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zażalenia do Administratora / Moderatora
Autor Wiadomość
ywis
[Usunięty]

Wysłany: 2005-08-05, 12:16   

Jaro, tyle że użyłem "cenzury" gdyby nie zauwarzyć, a to różnica, bo nie napisałem całości słowa. Dwa, to nie Ja tylko na tym forum przekroczyłm punkt 7 regulaminu, prześledź dobrze, a może znajdziesz ile osób już to zrobiło, ale pomijam ten fakt!
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-12-12, 00:48   

Dlaczego to forum tak dobrze teraz chodzi ?? 8)
I cos mi szwankuje powiadomienie o nowych postach SMSem na komorke !! :evil:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-12-12, 00:55   

Ferbik napisał/a:
I cos mi szwankuje powiadomienie o nowych postach SMSem na komorke



Skontaktuje się jutro, znaczy sie dziś z konsultantem GSM logistick from poland i myślę, że wszystko będzie ok.
Problemy techniczne podejrzewam mieli przez weekend 8)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-12-12, 01:00   

J_a_r_o_, w piatek dzialalo bez zarzutow... prosze o szybka interwerwenwencje
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-26, 21:47   Ostrzeżenia od Mike'a

W temacie :"Najlepsze wg. was silniki do aut " napisałem takiego posta:
Gregg napisał/a:
Najlepszy silnik to miał Trabant. Jak było -25 i się pod blokiem ludzie ciągali żeby odpalić odkręcało sie swiecę w trampku, kapke paliwka do cylindra strzykawką i odpalał az miło.
To się nazywał tuning

Mike a propos Twojego filmiku co go masz w podpisie... Wiesz, że całkiem niedawno na jednej z "bezpiecznych" imprez, zginął młody chłopak w ten sposób? Został przygnieciony przez auto jak siedział na drzwiach jak auto się przewróciło. Ależ śmierć... nadaje się do nagrody Darwina.


Przyznaję że zawierał dużą dawkę humoru która została opatrznie zrozumiana przez niektórych i tak naprzykład Marcin napisał w odpowiedzi:
Marcin napisał/a:
"Sporo żab ginie na drogach! Na zwężeniu drogi w Buczkowicach samochody po prostu ślizgają się na żabach. Miejsc, w których kierowcy rozjeżdżają setki kumkających płazów, na całym Podbeskidziu jest bardzo wiele. - Jeśli ludzie nic nie zrobią, za parę lat żaby na naszym terenie wyginą - alarmują ekolodzy Gai.
Trzy razy dziennie, przez ponad miesiąc, w okresie największej żabiej migracji, ekolodzy liczyli, ilu płazom uda się bezpiecznie przedostać przez ulice gen. Maczka i ks. Kusia na łąki, gdzie zdobywają pokarm. Prawie 500 zginęło pod kołami samochodów. To około 60-procent żabiej populacji zamieszkującej tamten rejon. Na 2-kilometrowym odcinku ulic gen. Maczka i ks. Kusia, które biegną wzdłuż rzeki Białej, znajduje się pięć miejsc, w których odbywał się prawdziwy pogrom żab."


Po tym poście pojawił się Mike który napisał:
Mike napisał/a:
:D :D :D Dobre Marcin

Gregg jeśli Ci się nie podoba ten filmik to bardzo mi przykro :lol:

Proszę o sensowne wypowiedzi bo inaczej posypią sie ostrzeżenia :!:


Więc napisałem coś co dla mnie ma sens:
Gregg napisał/a:
Dziwne... Masz tendencyjne wypowiedzi. Marcina chwalisz pomimo że mój post był w temacie a tylko wtrąciłem małą wzmiankę o twoim filmiku.
Kumoterstwo jakieś czy coś???

A teraz napiszę coś w temacie zebyś nie miał powodu do dawania ostrzeżenia.
Pytanie brzmi: Jakie silniki wg. was zasługują na uznanie?
Więc odpowiadam. Według mnie na uznanie zasługuje silnik od Trabanta.
ciąg dalszy pytania : Znaczenie ma tutaj podatność na dalsze modyfikacje, podnoszenie mocy, dostępność itp.
Silnik od Trabanta znakomicie nadaje sie do motolotni i jest to najlepsza i największa modyfikacja jaka jest możliwa. Mało tego to silnik ten jest dostępny na prawie każdym szrocie.

Wyczerpująca odpowiedź mam nadzieję.


W tym momencie Mike dał mi ostrzeżenie bez podania jakiegokolwiek powodu (nawet na priva) W kolejnym poście zarzucił mi że pisze nie na temat bo silniki mają być do aut...i że pisze o kumoterstwie (pomimo ze to było pytanie na które mógł odpowiedzieć )

Pytania jekie mi się nasunęły po otrzymaniu ostrzeżenia napisałem w kolejnym poście:
Gregg napisał/a:
Napisałem na temat co równiez udowodniłem w poprzednim poście.
Dałes mi ostrzeżenie bez uzasadnienia. Jeżeli juz dajesz komus ostrzeżenie to należełoby to uzasadnić chociażby na priva. Takie napisanie że "nie stosuje sie do zaleceń moderatora" nie wystarczy, ponieważ nie mogę się stosować do czegoś czego nie otrzymałem (zaleceń moderatora)
Przeczytaj sobie co jest tematem topiku : Najlepsze wg. was silniki do aut.
Napisałem tylko i wyłącznie moje zdanie a ty mi odmawiasz do tego prawa?
Kolejna cześć: "Jakie silniki wg. was zasługują na uznanie?" Odpowiedziałem. Możesz się nie zgadzać z moim zdaniem ale ja mam prawo je wyrazić. Skoro uznajesz że tylko ty masz rację to po jakiego grzyba zakładasz taki wątek.

Teraz jeszcze coś o komunikacji. Jeżeli chcesz żebym się stosował do zaleceń moderatora to musisz je wyrazić w sposób jasny i zrozumiały a nie burknąć tylko :"Proszę o sensowne wypowiedzi bo inaczej posypią sie ostrzeżenia". Ciekawe czy Marcinowi za jego bezsensowny post też dałeś ostrzeżenie??? Cieszysz się z tego jak głupi trąbką i chwalisz o czym świadczą te :" :D :D :D Dobre Marcin"
. Pokaż mi punkt regulaminu forum który złamałem a przyznam ci rację. Narazie uznaję że nagiąłeś regulamin według własnej zachcianki.

Wyraziłem swoje zdanie i za to dostałem ostrzeżenie.

Edit:Dostałeś uzasadnienie na pw


Po tym poście otrzymałem kolejne ostrzeżenie na które juz dostałem odpowiedź na priva::
Cytuję za co otrzymałem ostrzeżenia wg Mike'a:
Mike napisał/a:
Postaram Ci się wyjaśnić moją decyzję.
Na początku ostrzegłem wszystkich żeby pisali na temat. Nie tylko Ciebie. Ty jednak jedziesz dalej ze swoimi zarzutami pod moim adresem. Dopiero po kolejnym twoim poście i oskarżeniem mnie o kumoterstwo dostałeś ostrzeżenie. pkt. 1b) "Obowiązki uczestników oraz pkt.6. to samo dotyczy kolejnego ostatniego postu: "a nie burknąć tylko" oraz "Cieszysz się z tego jak głupi trąbką i chwalisz " za to dostajesz kolejne ostrzeżenie. Mógłbym Ci odrazu dać 2 i przez to zakaz pisania ale nie jestem taki. Od Ciebie tylko zależy co z tym zrobisz...
Twoje posty naprawdę niewiele wnoszą do tematu motoryzacji i takie jest moje zdanie.Możesz wyrażać swoje zdanie ale bez obraźliwych słów i czepiania się innych .Jeśli sie z tym nie zgadzasz to trudno.


Myślę że jasno przedstawiłem moją sytuację. Z mojego punktu widzenia nikogo nie obraziłem i nie złamałem żadnego punktu regulaminu. Pisałem ironicznie ale na temat. Więc proszę o rozpatrzenie tych dwóch ostrzeżeń.

Jeszcze jedno. Zaglądam za co dostałem ostrzeżenia i z :"nie stosuje sie do zaleceń moderatora" zrobiło się: "Łamanie pkt. 6 "Obowiązki uczestników".
Czy to jest OK???
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-12-26, 23:05   

gregg, biedaku, ktos sie uwzial tu na ciebie :? i dokladnie widac kto...

a marcina trzeba zapytac: co ma zaba do silnika? :wink:
nie bede nikogo posadzac o kumoterstwo ale prawda jest taka, ze niestety wszedzie sa równi i równiejsi...
przykre toto



:|
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-12-26, 23:13   

Po wnikliwym wglebieniu sie w temat: jesli gregg dostal ostrzezenie na podstawie:
mike napisał/a:
Proszę o sensowne wypowiedzi bo inaczej posypią sie ostrzeżenia

to Marcin tez w takim razie powinien dostac ostrzezenie. Gregg dostal za chwile drugie ostrzezenie. Moim i nie tylko moim zdaniem mike troche przesadzil, ale tlumaczenia nic nie daly. Usunalem jedno ostrzezenie, ale mike dodal je ponownie. Pytam sie: czy moje zdanie sie nie liczy ?? I nie staje tu po zadnej ze stron, tylko rozpatruje sprawe po uprzednim zapoznaniu sie z nia i uslyszeniu opinii bieglych (ludzi z forum). Dodatkowo do moich obowiazkow nalezy wg regulaminu:
Cytat:
Kompetencje Administratora Forum
3) Administrator rozstrzyga spory między uczestnikiem a moderatorem.
Zatem sciagam greggowi jedno ostrzezenie. Nie chce, zeby na forum powstawaly grupy przeciwnikow/zwolennikow, tylko zeby kazdy z kazdym mogl sobie porozmawiac. Po to w koncu jest forum.

Czekam jeszcze na opinie J_a_r_o.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2005-12-26, 23:51   

Samo ostrzeżenie jest nieco na wyrost, dopiero przytoczone cytaty "a nie burknąć tylko" oraz "Cieszysz się z tego jak głupi trąbką" potraktowałbym jako powód. Ale one chyba zostały napisane już po wystawieniu osta?
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-12-26, 23:52   

Archdevil, dlatego zostawilem jedno ostrzezenie.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 407
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-12-27, 00:34   

Marcin nie powinien dostać ostrzeżenia ponieważ dalsze jego wypowiedzi były jak najbardziej sensowne. Sensu brakowało wypowiedziom Gregga za to nie brakowało mu ironi i tupetu. Poruszyłem poważny temat i tak go traktuje. Jeśli ktoś chce pisać to proszę o profesjonalne podejście do zagadnienia a nie pisanie głupot.
Ferbik bez jakiegokolwiek ustalenia ze mną zdjąłeś ostrzeżenie Gregowi. Na pytanie dlaczego powiedziałeś, że masz do tego prawo i to wszystko-suuper fajnie! - chciałem pójść na kompromis i przez 2 tyg. dac Gregowi okres próbny z 2 ostrzeżeniami i później to znieść. Niestety nie doczekałem się odpowiedzi. Mam jednak nadzieję, że skoro tak bronisz Grega to również to weźmiesz pod uwagę.
Greg mam wrażenie, że ironią próbujesz nadrobić brak wiedzy :roll:
Pisanie głupot i nabijanie się z tematu bądź komentarze skierowane pod moim adresem będę tępił :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marcin
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-27, 00:47   

I tak trzymać miki...

Daff żaby mają tyle do silnika, co trabant do motolotni lub co silnik do mikiego podpisu...

Ferbik poprosze 9 ostrzeżen i usuniecie z forum...DZIEKUJE
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-12-27, 10:32   

mike, Marcin, to ze nie lubicie gregga nie znaczy, ze macie sie prawo na nim wyzywac. Mike wyraznie ci napisalem na gg dlaczego sciagnalem ostrzezenie - tak jak tutaj wyzej, ze skoro gregg wg ciebie nie wypowiedzial sie sensownie, to marcin tez powinien dostac ostrzezenie. Nikogo nie bronie, tak jak mowilem - was znam duuzo lepiej niz gregga, podchodze do tego patrzac z boku i prosze mi nie wmawiac jakiegos wstawiennictwa. Mike ty juz nie pamietasz za co dostales ode mnie ostrzezenie? Ale jak widzisz - zniknelo.
Nie mam zamiaru sie nikomu dalej tlumaczyc dlaczego tak zrobilem a nie inaczej bo sprawe wyjasnilem wyzej, dopisaly sie dwie osoby postronne, mysle ze jaro podejdzie do tematu jak najbardziej obiektywnie. Z mojej strony temat sie wyczerpal.

Marcin - i kto tu ironizuje...

Dodam jeszcze, ze gregg powiedzial, ze wiecej nie bedzie sie udzielal w dziale motoryzacja.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2005-12-27, 12:38   

Marcin, mike, co Wy tu wprowadzacie za nieczyste zasady gry, wprowadzając taki zamęt w funkcjonowaniu forum - zastanawiam się tylko po co :?:

Może dlatego, że znalazł się ktos na celowniku, kto troszkę zboczył z tematu...:?:

Wtrącenie przez gregg-a wątku o mike-a filmiku, który ma na dole swojego profilu w temacie o silnikach, stało się jedynym naruszeniem zasad, które mówią o tym, aby pisać na temat, żeby nie robić wycieczek osobistych.

Tak się stało, że gregg dostał od mike-a ostrzeżenie za to, no cóż mike tak zadecydował, niech i tak będzie, choć osobiście uważam, że nie powienien tak rygorystycznie podchodzić do tematu.

Marcin ze swoimi "żabami" też przesadził...
A na koniec napisał, cytuję: "I tak trzymać miki..." "Ferbik poprosze 9 ostrzeżen i usuniecie z forum...DZIEKUJE".

Ludzie, o co tu chodzi, co Wy wprowadzacie tu za chore zasady...

Marcin, Administrator forum łagodzi spory, a nie dolewa oliwy do ognia, wypisując takie fanaberie.
Sorry, ale wydaje mi się, że przesadziliście tu z tą wzajemną adoracją, zostawcie ją na spotkania forumowe, a tutaj bądźcie obiektywni i nie naskakujcie na kogoś tak mocno, jak tu właśnie się stało... 8)

A już zupełnie nie rozumiem tego drugiego ostrzeżenia, które miał niby dostać gregg...
Ferbik podjął się rozstrzygnięcia sporu, a tu co, spotakał się z kolejną formą wzajemnej adoracji - mike & Marcin, wybaczcie ale tak się nie robi...

Proponował bym na przyszłość trochę refleksji nad własnym ego drodzy Panowie i szersze przestudiowanie lektury pod tytułem "Regulamin forum",

a w szczególności pkt.3 kompetencji moderatora, który brzmi:

"Moderator rozwiązuje problemy użytkowników udzielając im niezbędnych informacji dotyczących funkcjonowania forum"

i

pkt. 3 kompetencji administratora forum, który brzmi:

"Administrator rozstrzyga spory między uczestnikiem a moderatorem.


Pozdrawiam.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2005-12-27, 16:45   

Dziękuję Adminom za wstawiennictwo. To są ludzie trzeźwo myślący.
Nie myślałem że konsekwencją napisania tej uwagi o filmiku Mike'a (która zresztą była najprawdziwszą prawdą) mogą byc az dwa ostrzeżenia... Może inaczej. Konsekwencją tej uwagi było pierwsze ostrzeżenie (co jak zauważyliście nie było konieczne) pod wpływem impulsu napisałem posta za którego dostałem drugie ostrzeżenie. Logicznie rzecz ujmując gdybym nie dostał pierwszego warna nie napisałbym tego posta za którego dostałem drugiego warna.
Tak więc pozostało mi ostrzeżenie jako nauczka...
Powiem Wam że miałem zamiar zrezygnować z pisania i uczestniczenia na tym forum.
Zostanę jeszcze (chociaż nie wiem jak długo).
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-01-03, 12:20   

http://wielun.biz/viewtopic.php?t=878
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW