R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zażalenia do Administratora / Moderatora
Autor Wiadomość
michu
[Usunięty]

Wysłany: 2006-06-21, 22:33   

LOL cale moje posty :P Pan z bozej łaski admin JARO usunął :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

<MEGA ROTFL> :P a Ja wróciłem :P


Ps. Dray'u mam nadzieje że nie śpisz i czasem zaglądasz na forum :roll:
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-06-21, 23:06   

michu, żal mi Ciebie... powiedz że chcesz wrócić i nie rób z siebie pajaca, bo jak na razie to masz bana
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
keri
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-02, 13:18   

Proszę o wyjaśnienie dlaczego temat "Banowanie na forum" zostal usunięty tzn, jest niewidoczny ? Rozumiem zamkniecie ale nie rozumiem usuniecia.

Co do samej wypowiedzi w tamtym temacie to chce dodac iz sie w nim udzieliłam bo miałam na to ochotę, macek i ferbik pisali to na co chcieli, jednak ja, wtraciłam tylko swoje uwagi do wątku, nie obraziłam nikogo, itp. Dlaczego więc Ferbik naskakuje na moją osobe i mnie w dosłowny sposób obraża:
"Wspolczuje Ci takiego faceta, który w taki sposób Ci pomaga i tłumaczy",
wobec czego rządam żeby Ferbik dostał ostrzeżenie, (nie bez powodu jest więcej adminów) ew. przeprosił mnie na łamach forum w sposób wiodczny dla użytkowników (w taki sam sposób jak postapił obrażając mnie).
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-02, 13:21   

keri napisał/a:
Proszę o wyjaśnienie dlaczego temat "Banowanie na forum" zostal usunięty tzn, jest niewidoczny ? Rozumiem zamkniecie ale nie rozumiem usuniecia.

Poszukaj dobrze, zanim cokolwiek napiszesz... ponad cztery miliony Polaków...
keri napisał/a:
"Wspolczuje Ci takiego faceta, który w taki sposób Ci pomaga i tłumaczy",

Odnieś się do całej wypowiedzi, a nie wyciągasz zdania z kontekstu. Nie obraziłem Ciebie, tylko współczułem a to wielka różnica.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
keri
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-02, 13:28   

Wypowiedzi Ferbika mnie nie interesuja nie jest obiektywny w tym temacie prosze o wyjasnienie drugiego administratora Jaro.

Ferbik nie chce sie z Toba klocic ani prowadzic wojny bo nie o to chodzi, ale jako uzytkownik mam swoje prawa na tym forum.
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-02, 13:31   

keri napisał/a:
Ferbik nie chce sie z Toba klocic ani prowadzic wojny bo nie o to chodzi, ale jako uzytkownik mam swoje prawa na tym forum.

Więc tak jak napisałem: nie powinnaś się w ogóle udzielać w tamtym temacie, bo nie jesteś osobą bezstronną ze względu na to, że macek to Twój chłopak. Poza tym tamten temat jest zamknięty, wszystko zostało wyjaśnione, to że Ty się nagle obudziłaś to już Twój problem. Wyraźnie jest napisane: PW lub mail. Każdy następny post będę usuwał. EOT.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-02, 19:10   

Po pierwsze temat 'Banowanie na forum' nikt nie usunął, temat jest i ma się dobrze, choć został on zamknięty przeze mnie, ale o tym już pisałem w tamtym temacie - proszę na przyszłość uważniej śledzić posty.



Będąc osobą zupełnie obiektywną i nie stronniczą w tym temacie, moim skromnym zdaniem uważam, że Ferbik nie obraził Ciebie, jedynie dosadnie wyraził swoją opinię pisząc o wpółczuciu.

Analizując po raz kolejny rozmowę macka i Ferbika, dochodzę do wniosku, że Ferbik został wywołany do rozmowy i jednocześnie sprowokowany, co zapewne przyczyniło się do ostrzejszych wypowiedzi z jego strony, lecz nie dopatruję się w nich obrazy kogokolwiek (patrz regulamin).
Idąc dalej, nie widzę żadnych przesłanek ku temu, aby Ferbik miał dostać ostrzeżenie, za złamanie regulaminu.

Jedyną osobą łamiącą regulamin okazał się właśnie macek, za co otrzymał juz stosowną reprymendę.


keri, Ferbik piastuje tutaj rolę Administratora forum, naskakiwanie na niego w takiej formie jak miała tutaj miejsce jest moim zdaniem nie na miejscu.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
keri
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-02, 20:17   

Z Twojej wypowiedzi wnioskuje iz Ferbik jako administrator ma prawo atakowac uzytkownikow w takiej formie jak to zrobil ze mna ?

Ferbik napisał/a:
Więc tak jak napisałem: nie powinnaś się w ogóle udzielać w tamtym temacie, bo nie jesteś osobą bezstronną ze względu na to, że macek to Twój chłopak.

Ja to rozumiem jako naruszenie regulaminu pkt. 2 Prawa uczestników.
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-02, 20:20   

keri napisał/a:
Z Twojej wypowiedzi wnioskuje iz Ferbik jako administrator ma prawo atakowac uzytkownikow w takiej formie jak to zrobil ze mna ?

Nie no jeszcze Was pogłaskam.

keri napisał/a:
Ferbik napisał/a:
Więc tak jak napisałem: nie powinnaś się w ogóle udzielać w tamtym temacie, bo nie jesteś osobą bezstronną ze względu na to, że macek to Twój chłopak.

Ja to rozumiem jako naruszenie regulaminu pkt. 2 Prawa uczestników.

Oprócz regulaminu jest jeszcze administracja na tym forum, która MA PRAWO I OBOWIĄZEK zwracać uwagę innym użytkownikom w pewnych tematach. I nie podważaj zdania Admina. Akceptujesz REGULAMIN, to proponuję przeczytać go całego, a nie tylko punkty wybiórczo, które Ci pasują.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-02, 20:25   

keri napisał/a:
a to rozumiem jako naruszenie regulaminu pkt. 2 Prawa uczestników.




Wyraźnie tu widać, że Ferbik Ci sugeruje coś a nie zakazuje, a to zasadnicza różnica.


keri napisał/a:
Z Twojej wypowiedzi wnioskuje iz Ferbik jako administrator ma prawo atakowac uzytkownikow w takiej formie jak to zrobil ze mna ?



Źle to interpretujesz.
Nie uważam, że Ciebie zaatakował, jedynie subiektywnie wyraził swoją opinię sugerując Ci tym samym pewne rzeczy.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-02, 20:27   

Jaro, myślę że nie ma sensu tłumaczyć spraw oczywistych i napisanych tak jak powinno się je odbierać, bo niektórzy nie potrafią prostego tekstu zinterpretować. Proponuję zakończyć tą żenującą dyskusję, bo już mnie mdli.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
keri
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-02, 20:35   

Ferbik poraz kolejny nie biore Twojej wypowiedzi pod uwage i jedynie komentarze Jaro mnie interesuja.
Jezeli chcesz mi na cos zwrocic konkretnego uwage to nie pisz ogolnikami bo one nic nie wnosza.

To samo mozna powiedziec o Paulinie iz jest stronnicza czy o Tobie ale nikt na wam czegos takiego nie napisal a ja to rozumiem jako atak na moja osobe, jezeli Ferbik sie kloci z mackiem to niech z nim sie kloci a nie z calym swiatem bo ktos mial czelnosc wypowiedziec sie po stronie macka. Jest administratorem i tym bardziej powinien sie dwa razy zastanowic co napisze, jest przykladem dla innych uzytkownikow.
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-02, 20:35   

Dalszą dyskusję na ten temat proszę przenieść na PW, e-mail lub gg., ponieważ temat zaczyna się przeobrażać w stronnicze opowiastki, które moim zdaniem nie powinny już dalej tu zaistnieć.
Z mojej strony postaram się wyjaśnić wszelkie dręczące wątpliwości.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
keri
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-02, 21:03   

Jak zwykle tematy, posty dla adminow niewygodne, sa zamykane wiec ja i tak nie odpuszcze i bede pisac maile.
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-02, 21:07   

keri napisał/a:
Jak zwykle tematy, posty dla adminow niewygodne, sa zamykane wiec ja i tak nie odpuszcze i bede pisac maile.

Nie nie wygodne, tylko nudne i wałkowane na okrągło, bo ktoś nie potrafi przyjąć uwagi administracji, albo nie potrafi czytać ze zrozumieniem. EOT. Następne posty w tej sprawie będą kasowane i za nie stosowanie się do zaleceń i uwag Administracji będzie odpowiednio karane.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW