R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zażalenia do Administratora / Moderatora
Autor Wiadomość
AnnBlue 
Mieszka pod Wieluniem



Pomogła: 10 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 18 Wrz 2006
Posty: 918
Skąd: W-n/prawie Wieluń
Wysłany: 2006-10-02, 21:27   

Keri, nie możesz zakończyć tego tematu? Moim zdaniem cała ta sytuacja jest po prostu chora...Wiem, że bronisz swojego chłopaka ale bez przesady... :wink: Było minęło..i koniec..
_________________
Nic nie jest tak silne jak delikatność; nic tak delikatne jak prawdziwa siła...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
keri
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-02, 21:44   

Nie moge i nie odpuszcze, bede to wyjasniac z Jaro. Dodam ze niechodzi o Macka ale o potraktowanie mojej osoby.

AnnBlue napisał/a:
Było minęło..i koniec..


a za chwile sytuacja sie powtorzy ...
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-02, 21:58   

Proszę o niekontynuowanie tego wątku :!:

Sprawy stają się osobiste i proszę je wyjaśniać poprzez e-mail.

Tyczy się to Ferbika i Keri.

Jesteście dorośli, więc wydaje się, że powinniście sobie pewne rzeczy wyjaśnić w cztery oczy.

END.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
AnnBlue 
Mieszka pod Wieluniem



Pomogła: 10 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 18 Wrz 2006
Posty: 918
Skąd: W-n/prawie Wieluń
Wysłany: 2006-10-02, 22:05   

Czytałam Wasze teksty kilka razy i nie widzę niczego obraźliwego skierowanego w Twoją osobę. Keri uważam, że powinnaś zakończyc ten temat, a jeżeli sytuacja kiedyś się powtórzy to wtedy do tego wrócisz. Te rozmowy nie mają już sensu...o ile wiem sprawa jest zakończona...
_________________
Nic nie jest tak silne jak delikatność; nic tak delikatne jak prawdziwa siła...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2006-10-02, 22:11   

AnnBlue tylko niepotrzebnie podkrecasz sytuacje. Nikt z nas nie wie jak bylo naprawde (oprocz samych zainteresowanych), nie robmy chaosu. [wypowiedzi sa na pewno czastkowe, wiec nie wyprowadzajmy jakichkolwiek sadow].
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
keri
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-02, 22:42   

Moze wyjasnie iz dogadalam sie z Jaro i koniec sprawy.

Dzieki Dominika za trzezwa wypowiedz. Czasami kubel zimnej wody jest dobry ;-)
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-02, 23:58   

Dominika napisał/a:
AnnBlue tylko niepotrzebnie podkrecasz sytuacje.

Podkręca sytuację? Wyraża tylko swoją opinię na temat tego chorego wątku, w którym sprawę znają: macek, keri (dziewczyna macka), Paulina (siostra keri a zarazem moja przyjaciółka), więc rozumiem dominika, że Twoim zdaniem nikt nie powinien wypowiadać się w danym problemie (chorym jak dla mnie zresztą) znając kilka wersji? Czyżbyś Dominika też nie potrafiła ocenić jasno i szczerze sytuacji?
keri napisał/a:
Dzieki Dominika za trzezwa wypowiedz. Czasami kubel zimnej wody jest dobry

Właśnie. Kubeł zimnej wody jest dobry. Oceniajmy innych, ale najpierw oceńmy siebie. Ludzie jak widzę nie lubią szczerości a ja zawsze jestem szczery.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-03, 11:42   

Jeszcze jedno.

Do keri: usilnie naciskasz na Jaro, żeby mnie skarcił za to, że Ciebie obraziłem tekstem:
Wspolczuje Ci takiego faceta, który w taki sposób Ci pomaga i tłumaczy.

Widocznie nie zrozumiałaś co miałem na myśli. Więc wytłumaczę i rozwinę moją wypowiedź, żeby wszystko było jasne:

Wspolczuje Ci takiego faceta, który w taki sposób Ci pomaga i tłumaczy w jaki "tłumaczył" mojej osobie. Bo ja dziękuję za tak chamską "pomoc", to po prostu jest ubliżanie, więc pomyliłaś dwie różne sprawy.

Myślę zatem, że napisałem po prostu prawdę, co sądzę na temat takiego podejścia.

Kończę tą dyskusję. Wszystkie wątpliwości mam nadzieję rozwiałem, ale przepraszać nikogo nie mam zamiaru, bo to ja zostałem tutaj zaatakowany i nie ja prowadziłem wycieczki osobiste. Ocenę zostawiam reszcie forumowiczów. End Of Topic.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
macek
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-03, 14:24   

Maiałem sie tu nie wypowiadać, nie moja to sprawa, jednak przeglądając wątek moja uwagę przykuła jedna sprawa, do keri ferbik napisał:
Ferbik napisał/a:
keri napisał/a:
Ferbik nie chce sie z Toba klocic ani prowadzic wojny bo nie o to chodzi, ale jako uzytkownik mam swoje prawa na tym forum.


Więc tak jak napisałem: nie powinnaś się w ogóle udzielać w tamtym temacie, bo nie jesteś osobą bezstronną ze względu na to, że macek to Twój chłopak. Poza tym tamten temat jest zamknięty, wszystko zostało wyjaśnione, to że Ty się nagle obudziłaś to już Twój problem. Wyraźnie jest napisane: PW lub mail. Każdy następny post będę usuwał. EOT.


Po czym kilka postów niżej
Ferbik napisał/a:
Dominika napisał/a:
AnnBlue tylko niepotrzebnie podkrecasz sytuacje.


Podkręca sytuację? Wyraża tylko swoją opinię na temat tego chorego wątku, w którym sprawę znają: macek, keri (dziewczyna macka), Paulina (siostra keri a zarazem moja przyjaciółka), więc rozumiem dominika, że Twoim zdaniem nikt nie powinien wypowiadać się w danym problemie (chorym jak dla mnie zresztą) znając kilka wersji? Czyżbyś Dominika też nie potrafiła ocenić jasno i szczerze sytuacji?


Tak więc, chłopie, zdecyduj sie w końcu co wolno, czego nie, masło maślane.....

Z mojej strony EOT
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-03, 14:29   

macek napisał/a:
Tak więc, chłopie, zdecyduj sie w końcu co wolno, czego nie, masło maślane.....

Sorry ale nie wytrzymałem! Naucz się czytać CHŁOPIE tekstów ze zrozumieniem !!!

AnnBlue jest tu zupełnie osobą bezstronną wypowiadającą się jako użytkownik obserwujący tą sytuację z boku, a keri to Twoja dziewczyna, która zna temat, wie jak było ale próbuje Ciebie bronić bo jesteś jej facetem!!

Następnym razem trzy razy pomyśl a raz napisz a nie na odwrót !!!

Czy Ty naprawde jesteś niereformowalny? Jeśli tak, to powiedz, ulżę Ci na tym forum.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-03, 14:41   

Czy wam się naprawde aż tak bardzo nudzi w domach?

Każde z was dobrze wie, że nie przekona drugiej osoby do swojego stanowiska.
Więc po co to wszystko?

Kończę definitywnie wątek Keri - Ferbik - Macek

Skasuję kazdego posta ktory będzie dotyczył/wracał do tej kwestii


Prywatne sprawy proszę zalatwiać poza forum. Ewentualnie można skorzystać z PW/PM


BEZ ODBIORU
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-03, 22:37   

Jeśli ktoś chce coś sobie ze mną wyjaśnić na żywo (macek, keri, dominika; zapraszam też Paulinę), zapraszam na spotkanie w najbliższy piątek 06.10 do Amfiteatru na godzinę 18. Myślę, że to najlepsze rozwiązanie tego tematu. W spotkaniu będę uczestniczył ja i Jaro. Jeśli komuś nie pasuje termin, proszę zaproponować inny. Proszę też o potwierdzenie przybycia.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-03, 22:47   

Dodam tylko, że zapraszamy na spotkanie też innych, którzy chcą z nami porozmawiać.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-06, 18:33   

Dziękuję w imieniu Jaro i swoim, za potwierdzenie i przybycie na spotkanie. Widzę, że ludzie, którzy mają jakieś "ale" odważni są za firewallem, jednak w realnej rozmowie nie chcą uczestniczyć. Może patrzę swoją miarą, bo dla mnie nie ma przeszkód rozmawiać na każdy temat z każdym i wszędzie. No ale tego się właśnie spodziewałem, chociaż po cichu liczyłem na to, że odwaga rozmów na forum przełoży się na odwagę w realu. W końcu w internecie często dochodzi do wielu niedomówień z tego względu, że nie można tak przekazać emocji jak w realu, jest większa swoboda wypowiedzi, bo nie trzeba nikomu mówić prosto w oczy co się myśli na temat danego zagadnienia czy danej osoby. Niestety nie wszyscy potrafią przełamać pewne bariery. Z domowego zacisza można wykrzyczeć wszystko. I nie potrafię zrozumieć argumentacji typu: "nie będę uczestniczył w tym spotkaniu, bo nie mam o czym rozmawiać z tą osobą", z tego względu, że na forum "potrafiłem". Jedyne co już tutaj zostaje, to wyciągnięcie wniosków...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-06, 18:38   

No cóż, choć uważałem, że właśnie spotkanie na żywo pomoże nam uniknąć na przyszość podobnych nieporozumień, przyjmuje do wiadomości ten fakt, że do spotkania niestety nie doszło 'tym razem'.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW