R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zażalenia do Administratora / Moderatora
Autor Wiadomość
moona
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-29, 19:41   

Rozumiem, proszę o usunięcie mojego konta.
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-08-29, 19:45   

Bardzo proszę.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2014-08-30, 07:16   

Gregg Sparrow napisał/a:
(...)


Gregg, jesteś ostatnią osobą, która powinna w tym wątku zabrać głos. Odwalasz stronnicza prywatę. Zanim wytkniesz mi naruszenia regulaminu może najpierw usuń SWOJE posty z wycieczkami osobistymi, nie na temat czy obrażające innych użytkowników? Przypomnę, że w wątku o kulisach, to ty zacząłeś pyskówkę z użytkownikami.

Ferbik napisał/a:
moona, załóż sobie własne forum i tam sobie oceniaj, które posty są mądre a które nie. A tymczasem zostaw to nam. Istniejemy już ponad 10 lat i niejeden nam wróżył szybki koniec, jakoś słabe te wróżby. Nikt tu nikogo na siłę nie trzyma i albo się dostosowujecie, albo droga wolna. My robimy to społecznie, nikt nam za prowadzenie forum nie płaci, a jeszcze niektórzy urządzają sobie po nas jazdy. To jest takie hobby?


Robienie czegokolwiek społecznie ani nie zwalnia od elementarnej rzetelności i uczciwości, ani nie usprawiedliwia arogancji i chamstwa. Może i dobrze, że robicie to społecznie, bo w prywatnej firmie niektórzy wylecieliby dyscyplinarnie za takie odpały i odzywki do użytkowników. Nie wiem czy zauważyliście, ale przez taką arogancję to forum umiera - jest coraz mniej postów, tematów, niektóre wątki umierają po 1-2 dniach. A jazdy niektórzy sobie po was urządzają, bo dajecie d... Odwalanie przez was prywaty i zwykłe chamstwo jest powodem pretensji, a nie czyjeś widzimisię czy nuda. Nie jest ci Ferbik nawet odrobinę głupio przez sprawę Urodzinki i Moony?
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
bAN
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-08-30, 16:00   

glupek napisał/a:
Popieram urodzinkę, popatrzcie na link w sigu moderatora "red". Skoro nie może być reklam, to przykład powinien iść z góry.
Reklama była uzgodniona z administracją - zgodnie z zapisem regulaminu. Również jeśli będzie taka wola administracji, to zostanie ona usunięta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-08-30, 16:29   

red, po co tłumaczysz, skoro najwięksi pieniacze akceptowali regulamin bez jego przeczytania i zrozumienia treści?
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2014-09-01, 06:27   

red napisał/a:
glupek napisał/a:
Popieram urodzinkę, popatrzcie na link w sigu moderatora "red". Skoro nie może być reklam, to przykład powinien iść z góry.
Reklama była uzgodniona z administracją - zgodnie z zapisem regulaminu. Również jeśli będzie taka wola administracji, to zostanie ona usunięta.


Nie wiem czy zauważyłeś, ale pisał o tym już Gregg - po jego wyjaśnieniach zamknąłem mordę.

A ktoś z administracji podejmie temat, w sensie Jaro, który mimo, że sam zakładał to forum i miałby większe powody do zadzierania nosa, to jednak jakoś potrafi zwrócić uwagę grzecznie i nie wymyślając absurdalnych powodów? Czy może znów usłyszę jedynie kolejne osobiste wycieczki i pogróżki od Ferbika? Czy moderator pisząc na forum występuje jako moderator, czy jako użytkownik? Czy w którymkolwiek z tych przypadków obowiązuje regulamin i inny moderator ma obowiązek usunąć niewłaściwe posty?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-09-01, 20:26   

Dla jasności sprawy.
Każdego w jednakowy sposób na tym forum obowiązuje ustanowiony regulamin.
Pomimo, że *moderatorzy posiadają większe uprawnienia od zwykłych użytkowników z uwagi na piastowane funkcje, to nie ma wśród nich równych i równiejszych. To oni zarządzają treścią publikowaną przez użytkowników i to ich ocenie pozostawiamy merytorykę pisanych postów.
Oczywiście nie każdy musi się zgadzać z ich oceną i do tego stworzony został temat zażaleń do Administratora/Moderatora i to w nim rozstrzygamy wszelkie spory na lini Moderator/User.



* źródło wikipedia.org
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-09-14, 11:19   

Z wątku Burmistrz 2014

miko 005 napisał/a:
Wszystko inne w sposób jawny, bądź przynajmniej niezrozumiały eliminujemy.


Wskaż proszę drogi miko 005 co takiego zostało usunięte z wątku o Burmistrzu 2014 co dotyczyłoby wyborów... i co konkretnie jest dla Ciebie niezrozumiałe?
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2014-09-14, 12:00   

ourson napisał/a:
Wskaż proszę drogi miko 005 co takiego zostało usunięte z wątku o Burmistrzu 2014 co dotyczyłoby wyborów... i co konkretnie jest dla Ciebie niezrozumiałe?


red napisał/a:
Na prośbę osób zainteresowanych, kontrowersyjne wpisy zostały tymczasowo przeniesione w bezpieczne miejsce. Proszę o merytoryczne kontynuowanie dyskusji.

- red

:?
I jeszcze kilka postów usuniętych przez Ciebie.

Absolutnie nie mam zamiaru ani chęci roztrząsać tego wątku. Ja jestem tu tylko zwykłym użytkownikiem, który musi dostosować się do ... regulaminu.
Widzisz ourson, ktoś założył temat dotyczący wyborów tylko w jednym celu (wspomniałem tam o tym), ktoś inny próbuje odbijać piłeczkę w drugą stronę, rodzi się dyskusja, którą ucinacie bo ... nie w temacie. Akceptuję to, ale mogę wyrazić swoją dezaprobatę, prawda?

To tyle, EOT.

PS. Tak jak napisałem w SB ;)
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-09-14, 13:33   

red napisał/a:
Na prośbę osób zainteresowanych, kontrowersyjne wpisy zostały tymczasowo przeniesione w bezpieczne miejsce.

Czego nie rozumiesz miko w powyższym zdaniu?
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-09-14, 14:18   

miko 005 napisał/a:
Widzisz ourson, ktoś założył temat dotyczący wyborów tylko w jednym celu (wspomniałem tam o tym), ktoś inny próbuje odbijać piłeczkę w drugą stronę, rodzi się dyskusja, którą ucinacie bo ... nie w temacie. Akceptuję to, ale mogę wyrazić swoją dezaprobatę, prawda?


Oczywiście że możesz. Tylko dobrze byłoby żeby ta dezaprobata miała jakieś podstawy w faktach.

A fakty są takie że w pierwszej kolejności usunięte zostały posty dotyczące pomówienia o posiadanie nieślubnego dziecka. Posty są zachowane a ich treść może zostać przekazana odpowiednim organom jeśli tylko poszkodowany Janusz Antczak wyrazi chęć na dochodzenie swoich praw w sądzie.

Jeśli piszesz o kilku postach usuniętych w późniejszym czasie to wg mnie były tylko dwa takie posty. I oba nie miały nic wspólnego z tematem wyborów.

Jeśli twierdzisz że wątek jest moderowany jedynie "pod krytykę burmistrza Antczaka" to wskaż proszę choć jeden przypadek usunięcia postu który by to potwierdzał...
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Sylwester 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 845
Piwa: 16/5
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2014-09-14, 21:23   

Założyłem temat i na samym wstępie pytałem o pozytywne i negatywne opinie podsumowujące ostatnie 4 lata burmistrza. Prosiłem wielokrotnie o dyskusję na argumenty. Pojawiło się kilka osób które negatywnie oceniły różne aspekty ostatniej kadencji. Do tego w temacie mowa o 4 kandydatach.
Nikt nie jest w stanie do tej pory napisać nic pozytywnego o pracy burmistrza. Czy zatem to jest powód by uważać, że założyłem temat tylko pod kątem ataku ostatnich 4 lat i negatywnej oceny burmistrza Antczaka?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Roj
[Usunięty]

Wysłany: 2014-09-28, 20:35   

DO ADMINISTRACJI USUNICIE MOJE KONTO NA TYM FORUM
 
   
mcdek 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 600
Piwa: 48/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-10-24, 19:20   

glupek napisał/a:
Spodziewałem się, że na moderatora wybiera się kogoś, kto pyskówki powstrzymuje, a nie wszczyna.

:mrgreen:
Zdegradować! :mrgreen: Korzystniej byłoby dla samych moderatorów, gdyby posiadali odrębne loginy do moderacji. A tak moderator niepotrzebnie koguci w dyskusji. Dotyczy to w szczególności towarzysza red

Scaliłem z wątku o wyborach burmistrza.
red
Ostatnio zmieniony przez red 2014-10-24, 19:31, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Romulus
[Usunięty]

Wysłany: 2015-03-01, 14:34   

Konto ( Romulus ) do usunięcia
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW