R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Intermarche.
Autor Wiadomość
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2013-08-25, 07:44   Intermarche.

Jeśli chodzi o markety, do tego mam najbliżej, ale jest to najbardziej znienawidzony sklep przeze mnie. Powodów jest wiele, ale opiszę kilka.

- przy mięsie ZAWSZE jedna osoba obsługująca, przy kiełbasach 3-4 osoby.
- Przy warzywach pusto, puste półki, na siłę rozkładają to co zostało.
- o kupieniu mleka w niedzielę, można zapomnieć.
- nie kupisz zeszytów 16 kartkowych w roku szkolnym
- wafle do lodów tylko w wakacje, w takim razie po co sprzedają lody cały rok?

Ale najbardziej trafiło mnie wczoraj. Pełna godzina do zamknięcia sklepu. Zwykle podchodzę na dział piekarni i proszę o upieczenie iluś bułek poznańskich. Trwa to 10 minut. W dzień , w południe jest to możliwe, jednak wczoraj pod wieczór usłyszałam, ze Pani mi nie upiecze, bo już umyła piec....

W innych sklepach powinni umyć podłogę i na godzinę przed końcem, nie wpuszczać klientów !

Nie wiem o co chodzi w polityce tego sklepu, ale mając taką konkurencję pod nosem jak Kaufland, powinni się zastanowić.
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-08-25, 09:15   

Mnie Intermarche raczej nie drażni niczym, jedynie wkurzają mnie czasem tymi promocjami. Rozumiem, że promocja może dotyczyć jednego produktu w jeden dzień (tak jak ostatnio było), ale przychodzę o 13 i patrzę, że stoi puste pudełko, pytam więc panią czy nie mają gdzieś jeszcze, a ona że już nic nie zostało, że rano wszystkie Liony jakie mieli zostały wykupione. Chodziło kurczę o głupiego batonika. Zastanawiam się ile tych batoników wyłożyli. Do 21 jeszcze kupę czasu było, to niemożliwe, że wszystkie Liony sprzedały się rano, ile ich mieli wystawionych??? Inne rzeczy dalej były, nie było Lionów. Poza tym często jest tam tak, że jak się nie upomni człowiek o gratis np. w postaci napoju (kiedyś byłam w takiej sytuacji), to tego nie dostanie. Dopiero po wydukaniu ceny upomnialam się o gratis i pani z ociąganiem przyniosła mi, a jaka zła była. :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2013-08-25, 10:41   

Kiedyś w promocji były pudła na zabawki, oczywiście o 11 ej już nie było ani sztuki. Zapytałam jednej z Pań, poszła do magazynu i powiedziała, ze jest ich tam mnóstwo, ale na następny dzień, bez promocji...
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
michal_saper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 360
Piwa: 12/25
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-08-25, 10:43   

W Intermarche, rewelacyjne były kurczaki z rożna... Skóra naciągnięta na kości.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2013-08-25, 11:03   

Kiedyś były pyszne, teraz posypują ohydną przyprawą podobną do mąki, bleeee. A "najsmaczniejsze" są z rana, franCuskie ODGRZWANE ;)
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-08-25, 11:27   

edzia i odziu napisał/a:
Kiedyś w promocji były pudła na zabawki, oczywiście o 11 ej już nie było ani sztuki. Zapytałam jednej z Pań, poszła do magazynu i powiedziała, ze jest ich tam mnóstwo, ale na następny dzień, bez promocji...

No właśnie. Tak pewnie było i w tym przypadku...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Vosiak 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 282
Piwa: 6/5
Skąd: Okolice
Wysłany: 2013-08-25, 13:20   

Intermarche? Chyba najdroższy market w Wieluniu, do tego grona zaliczam (i unikam) pszczółkę i sedal. Najtańsze zdecydowanie Kaufland, Lidl i Biedronka.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-08-25, 14:08   

Lidla i Kauflanda uwielbiam. :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-08-25, 14:29   

W Intermarche jestem co prawda rzadkim klientem (z racji odległości do niego), ale jak już tam jestem, to zawsze jest tam sporo kupujących. Mnie osobiście nowy dział mięsno-wędliniarsko-rybny, generalnie odpowiada. A co do kwestii postania chwilę w kolejce, to zmodyfikuję cytat z kultowej polskiej komedii; są klienci, a jak są klienci to musi być kolejka :twisted:
A dopóty dopóki klienci będą, to reakcja na takie "gorzkie żale" będzie dokładnie zerowa :roll:

Promocje nie są dla nas. Promocje to magnes przyciągający klienta, który jak już trafił pod dach danego sklepu, to jednak coś tam kupi (czytaj, zostawi pieniądz).

edzia i odziu napisał/a:
Kiedyś w promocji były pudła na zabawki, oczywiście o 11 ej już nie było ani sztuki. Zapytałam jednej z Pań, poszła do magazynu i powiedziała, ze jest ich tam mnóstwo, ale na następny dzień, bez promocji...

Jeśli pozwolisz, jest to tak grubymi nićmi uszyta historyjka, że trudno w nią uwierzyć. Kto dobrowolnie z personelu powie, że na magazynie zalega towar czekający na dzień następny, kiedy już promocja przestanie obowiązywać. To tak jakby wziął łopatę i zaczął sobie kopać własny grób.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Bethi 
Wieluniaczek
Festina lente



Pomogła: 28 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 1508
Piwa: 16/18
Skąd: EWI~EZD
Wysłany: 2013-08-25, 15:05   

Intermarche jakoś omijam bokiem. Parę razy się nacięłam na ten sklep.
Na stoisku cukierniczym mało kiedy można kupić Maczusie od Śnieżki, Ceny są powalające, najdroższy duży market. Ostatnio sprzedawali twarde cukierki, które nie były landrynkami. Irysy-W jednym była żywa biała larwa, a kilka innych cukierków miało przegryzione papierki i czarne kropki, które mogą oznaczać tylko jedno.
Na dziale mięsnym czasem jest tak, że jeden klient jest obsługiwany przez jednego sprzedawcę, a nieraz jednego klienta obsługują 3 osoby, przy ser
ach, mięsie, wędlinach. A ogonek ludzi jest.
Na dziale z akcesoriami dziecinnym jest mały wybór butelek, talerzyków-zwłaszcza tych z przedziałkiem na 2 lub 3, kiedy nie wejdę, zawsze brak smoczków. Wybór ubranek też skromny,żeby nawet kupić coś na prezent jadąc do kogoś w gości. Omijając już brak starych sprawdzonych środków czystości i aktualnych cen pod produktami to można wyjść mało zadowolonym, zwłaszcza jak sygnalizuje bramka przy wyjściu,bo ktoś źle skasował butelkę alkoholu.
_________________
* Zjednoczeni wirtualnie, silni realnie *
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
KubaWinter 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 2 razy
Wiek: 34
Dołączył: 24 Lip 2006
Posty: 285
Otrzymał 4 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-08-28, 15:59   

Ależ chciałbym mieć takie problemy :D

Cytat:
Ale najbardziej trafiło mnie wczoraj. Pełna godzina do zamknięcia sklepu. Zwykle podchodzę na dział piekarni i proszę o upieczenie iluś bułek poznańskich. Trwa to 10 minut. W dzień , w południe jest to możliwe, jednak wczoraj pod wieczór usłyszałam, ze Pani mi nie upiecze, bo już umyła piec....


Przepraszam, czy to jest stoisko "Upieczemy Ci bułkę"? Czy pracownik jest tam zatrudniony jedynie do obsługi pieca na zawołanie? W dzień mogą Ci zrobić grzeczność, bo oprócz Twoich paru bułek wypieką też to, co sprzedadzą innym klientom. Przed zamknięciem sklepu, kiedy nie mają już w planach wypieku, muszą zadbać o porządek i inne rzeczy. Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, że taki piec musi wystygnąć, żeby ponownie go umyć. Jestem ciekaw, czy w jakimkolwiek innym sklepie wypiekliby Ci cokolwiek?

edzia i odziu napisał/a:
- wafle do lodów tylko w wakacje, w takim razie po co sprzedają lody cały rok?

Nie wiem, może po to żeby jeść je bez wafli? Sprzedaż lodów zimą w Polsce kuleje i jest jedną z najniższych w Europie. Skoro sprzedaż lodów jest niska, to istnieje spore ryzyko przeterminowania się wafli. Inna możliwość, spada/znika ich produkcja.

edzia i odziu napisał/a:
- nie kupisz zeszytów 16 kartkowych w roku szkolnym

:shock:

Najpierw piszesz, że nienawidzisz tego marketu, a potem piszesz, że wypiekają Ci na życzenie bułki. Nie możesz zdzierżyć tego, że "klient nasz pan" też ma swoje granice? Ciekaw jestem, czy o sobie możesz powiedzieć, że zachowujesz się z klasą i kulturalnie, dokładnie tak, jak chciałabyś być obsłużona.

A co do promocji, to zawsze podana jest klauzula, że obowiązuje do wyczerpania zapasów. Sklep nie ma obowiązku sprzedawać wszystkiego bez marży.
Bethi napisał/a:
Na dziale z akcesoriami dziecinnym jest mały wybór butelek, talerzyków-zwłaszcza tych z przedziałkiem na 2 lub 3, kiedy nie wejdę, zawsze brak smoczków. Wybór ubranek też skromny,żeby nawet kupić coś na prezent jadąc do kogoś w gości.

Dramat!
_________________
Kolarstwo to nie jest gra. Kolarstwo to jest sport. Twardy, ciężki, który wymaga wiele wyrzeczeń. Można grać w piłke, tenisa lub hokeja. Ale nie można grać w kolarstwo.
Jean de Gribaldy
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2013-08-28, 16:21   

Tak, wypiekają TE bułki, ponieważ nigdy nie ma ich upieczonych i dlatego na życzenie zawsze to robią. Nigdy jednak nie trafiłam na godzinę przed zamknięciem.
Tak te panie maja pewnie inne obowiązki, np sprawdzanie zepsutych pomidorów... ale zawsze jak widzą klienta podchodzą.

Co do wafli, Kaufland tego problemu nie ma...

Chodzi mi jedynie o to, że ja jako klient sklep mogę zmienić zawsze, a sklep ma wybór, albo coś zrobić, zmienić by MNIE zatrzymać, albo zwijać manatki. Oczywiście, że brak mnie nic tam nie zmieni, ale ten brak jest już ogromny, po otwarciu Kauflanda. Nie mój problem :D
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW