R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Ferbik
2013-02-19, 15:21
Jakie macie konsole ???

Jakie macie konsole ???
PlayStation 3
29%
 29%  [ 5 ]
PlayStation 2
5%
 5%  [ 1 ]
PlayStation
0%
 0%  [ 0 ]
XBOX360
11%
 11%  [ 2 ]
XBOX
5%
 5%  [ 1 ]
Nintendo Wii
0%
 0%  [ 0 ]
PSP
5%
 5%  [ 1 ]
Inna
5%
 5%  [ 1 ]
Nie posiadam
23%
 23%  [ 4 ]
Nie posiadam ale chcę kupić
11%
 11%  [ 2 ]
Głosowań: 15
Wszystkich Głosów: 17

Autor Wiadomość
gilbert_vw 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 15 Lut 2013
Posty: 27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-19, 14:50   Jakie macie konsole ???

Pochwalcie się jakie konsole posiadacie oraz swoje opinie i wrażenia z ich użytkowania :roll:
_________________
skup/ sprzedaż/ wypożyczenie/ wymiana gier na PS3 oraz XBOX360
Video World, Wieluń ul. 18-go Stycznia 50A
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
pain 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 12 Gru 2010
Posty: 47
Postawił 2 piw(a)
Skąd: Okolice
Wysłany: 2013-02-19, 17:14   

Ja niestey się łapie pod inne, ale to wynika że lubię głownie konsole ninetdno i hydraulika :D
Z 3 generacji konsol to posiadam Nes i nasza narodowa podróbka nesa, pegasus mt-777dx. Z złota piątką na pegasusa i serią gier z wąsatym hydraulikiem na Nesa można wiele godzin spędzić i nie narzekać że piksele są liczone w cm :D
Z 4 geny to posiadam tylko SNES kilka genialnych tytułów, jak kto lubi platformówki to głownie super mario world 1 i 2, ale również donkey kong serie całą.
5 generacja, z niej to nintendo 64 posiadam i obowiązkowy tytuł na tą konsole Super Mario 64, ale też zelda ocarina of time wciąga i to na dłużej, próbuje upolować drugą zelde ale póki co cena odstrasza :D
Z 6 generacji to jasne jaką konsole chciałem mieć, Gamecube. Na gacku to najlepiej mi się grało w mario sunshine i resident evil 4, według mnie obowiązkowe tytuły na tą konsole, bo dają dużo zabawy na dłuższy czas.
Na długie wykłady bądź na chwile odpoczynku posiadam jeszcze Nintendo Dsi XL. Tu się wyrywać nie będę i polecam New Super Mario Bros i serię gier z Linkiem w roli głównej :D
Swoje zboczenie do konsoli Nintendo chyba niebawem przerwę, bo chce zakupić xboxa 1 generacji, ale póki co zbieram informacje o tej konsoli, a ciągnie mnie kilka tytułów z niej i ceny tych gier. Na bazarkach bądź na giełdach to poniewierają się te gry w kartonach za fajną sumę, szkoda że nie ma gier na gacką bądź chociaż na n64, ale i to dobre :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Tehsil 
Czytał o Wieluniu



Dołączył: 14 Wrz 2012
Posty: 40
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-02-25, 10:08   

U mnie PS3, ale do pogrania jest wyciągana może raz na tydzień, raz na dwa tygodnie.
Jak już z przyjaciółmi zmówimy się na partyjkę w Fifa 12. W dni powszednie jakoś nie ma czasu.
Miło za to wspominam gry z serii Uncharted na PS3, zwłaszcza drugą odsłonę.
_________________
Szukającym ciekawego kursu zawodowego polecam:
http://www.kursy-wielun.pl/kursy.htm
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Krzychu321 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 16 Sty 2013
Posty: 7
Piwa: 1/1
Skąd: Wielun
Wysłany: 2013-02-25, 20:22   

Ja mam PS3 320GB z 40 grami i uwag wobec tej konsoli niemam.
Fajnie sie gra z kumplami i samemu, tera to koncze FarCry 3 i zabiore sie za Killzona Trylogie :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW