R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
1000 zł Nagrody za ujęcie sprawcy otrucia psa
Autor Wiadomość
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2013-03-08, 07:32   

Kiedyś zaginął mi Czesiek, też dzwoniłam do radia i też nie chcieli za darmo.
Na drugi dzień była niedziela, zadzwoniłam gdy była audycja Waldka Kowalskiego (a słucha jej mnóstwo ludzi) pozdrowiłam wszystkich pomagających szukać psa i poprosiłam o informacje gdyby ktoś go widział. Odzew był natychmiastowy. :D Obyś znalazł skur.......a
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pancerny 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 14
Skąd: Wln
Wysłany: 2013-03-08, 10:20   

Naprawdę to co niektórzy piszą jest żałosne. Mój pies nigdy na oczy łańcucha nie widział. Zresztą ci co znali psa lub go chociaż raz widzieli nigdy nawet przez głowę nie przeszłoby im takie negatywne myślenie. Ale jak to mówią są ludzie i ludzie

Pat44 napisał/a:
Gregg Sparrow, Cepias się tego "cytania ze zrozumieniem", a ja po prostu nie rozumiem po co ta cała wrzawa? Pancerny musiałby być strasznie naiwny, żeby liczyć że ktoś za zakichane 1000 zł zdecyduje się kogokolwiek podkablować. Nawet jeśli się zdecyduje, to na pewno bez mocnych dowodów "nie przyczyni się do zatrzymania". Jak się "przyczyni", to sprawca musiałby być kretynem, żeby się przyznać. Jak się nie przyzna, to pieniążki i tak zostaną w kieszeni, bo w udowodnienie winy nie uwierzę. Jakbym chciał ukarać potencjalnego truciciela, to nie pisałbym o "przyczynianiu się do ujęcia" i wizytach na policji, tylko sam wysłuchałbym informatora. Poza tym nie wiadomo od czego ten pies zdechł i dlaczego zdechł. Mnóstwo budów zamarło zimą i na wielu kręcą się głodne, opuszczone, hałaśliwe, przemarznięte psy (zapewne członkowie rodzin inwestorów). Najpierw pieska trzyma się w przegrzanym mieszkanku, a potem na łańcuch żeby budowy pilnował. Jeśli rzeczywiście ktoś go otruł, to widać nie mógł znieść nocnego wycia takiego opuszczonego psa.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-08, 10:26   

Pat44 napisał/a:
Gregg Sparrow, Cepias się tego "cytania ze zrozumieniem", a ja po prostu nie rozumiem...

Ot i cała prawda. :D
 
   
Pat44 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Wiek: 57
Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 471
Piwa: 42/24
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-08, 11:44   

Gregg Sparrow, Sysko juz zrozumiał! Pancerny, Pewnie że nie na łańcuchu, bo jakby pilnował terenu budowy... Samopas i na zewnątrz. To teraz nagminne. Ludzie wyrzucają przegrzane, wydelikacone psy z domu i puszczają za ogrodzeniem w minusowych temperaturach, aby pilnowały ich inwestycji życia. To dopiero okrucieństwo! Psy wyją po nocach z zimna i tęsknoty (a może i głodu- bo przecież głodny jest "ostrzejszy"na złodziei). Przyszli sąsiedzi muszą to znosić i jeszcze się na nich policję nasyła i robi sztuczną wrzawę. Gratuluję! Jeszcze się nie wprowadziłeś, a już masz "życzliwych" sąsiadów, bo na nich padło podejrzenie. Pewnie ktoś z litości dał głodnemu psu trochę chleba żeby przestał wyć po nocach, a ty od razu piszesz o truciźnie. Poszukaj lepiej pozostałości szczura najedzonego strychniną. Takie głupie bydlę z bloków zeżre wszystko. Najpierw się psy "ubezwłasnowolnia", hodując je w mieszkaniu, a potem daje kopa i wyrzuca na minusowe temperatury. A nawet gdyby doszło do najgorszego, to radzę zrewidować swoje postępowanie, bo jeśli rzeczywiście otruli ci psa, to musisz się zapowiadać na przemiłego sąsiada. A żałosna to jest ta twoja udawana miłość do zwierzaka. Trzymać pokojowego (bo to jest pies pokojowy) psa na mrozie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pancerny 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 14
Skąd: Wln
Wysłany: 2013-03-08, 12:24   

Powtórzę się jeszcze raz. Żałosne

Pat44 napisał/a:
Gregg Sparrow, Sysko juz zrozumiał! Pancerny, Pewnie że nie na łańcuchu, bo jakby pilnował terenu budowy... Samopas i na zewnątrz. To teraz nagminne. Ludzie wyrzucają przegrzane, wydelikacone psy z domu i puszczają za ogrodzeniem w minusowych temperaturach, aby pilnowały ich inwestycji życia. To dopiero okrucieństwo! Psy wyją po nocach z zimna i tęsknoty (a może i głodu- bo przecież głodny jest "ostrzejszy"na złodziei). Przyszli sąsiedzi muszą to znosić i jeszcze się na nich policję nasyła i robi sztuczną wrzawę. Gratuluję! Jeszcze się nie wprowadziłeś, a już masz "życzliwych" sąsiadów, bo na nich padło podejrzenie. Pewnie ktoś z litości dał głodnemu psu trochę chleba żeby przestał wyć po nocach, a ty od razu piszesz o truciźnie. Poszukaj lepiej pozostałości szczura najedzonego strychniną. Takie głupie bydlę z bloków zeżre wszystko. Najpierw się psy "ubezwłasnowolnia", hodując je w mieszkaniu, a potem daje kopa i wyrzuca na minusowe temperatury. A nawet gdyby doszło do najgorszego, to radzę zrewidować swoje postępowanie, bo jeśli rzeczywiście otruli ci psa, to musisz się zapowiadać na przemiłego sąsiada. A żałosna to jest ta twoja udawana miłość do zwierzaka. Trzymać pokojowego (bo to jest pies pokojowy) psa na mrozie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
moona
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-08, 12:47   

Pat44 napisał/a:
Trzymać pokojowego (bo to jest pies pokojowy) psa na mrozie.

Owczarek niemiecki psem pokojowym - ciekawe stwierdzenie :D
http://pl.wikipedia.org/wiki/Owczarek_niemiecki
 
   
Pancerny 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 14
Skąd: Wln
Wysłany: 2013-03-08, 14:27   

Wypowiedz twoja że to pies pokojowy pokazuje jakie masz doświadczenie. Kończę temat głupiej rozmowy która do niczego nie prowadzi.
Temat główny cały czas aktualny. Robię to dla moich synów żony i siebie a nie po to aby komuś coś udowodnić
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pat44 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Wiek: 57
Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 471
Piwa: 42/24
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-08, 14:31   

moona, Ciekawe, nie?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
michal_saper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 360
Piwa: 12/25
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-08, 15:56   

edzia i odziu napisał/a:
Kiedyś zaginął mi Czesiek, też dzwoniłam do radia i też nie chcieli za darmo.


Co jak co, ale znowu nie przesadzajmy. Niby dlaczego mieli by to robić za darmo ? Innym aspektem natomiast, jest koszt tejże reklamy. W przypadku zgubienia np. kluczyków do samochodu to gubiący powinien dać ogłoszenie do radia, a nie znalazca. Choć w jednym i drugim przypadku obie strony dysponują jeszcze innymi metodami (nawet i darmowymi) poszukiwania właściciela kluczyków, sprawcy jakiegoś zdarzenia etc.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pancerny 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 14
Skąd: Wln
Wysłany: 2013-03-10, 20:57   

Szok Szok jak można bylo tak zrobić, Syn podczas każdej wizyty na działce wpada w płacz. Czemu ludzie są tak zawistni zazdrośni czy Bóg jeden wie co jeszcze. Non stop dreczy mnie pytanie jaki był cel tego ataku na psa.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-10, 21:10   

Pancerny, ktoś już zadał to pytanie, czy są dowody na otrucie psa, a ja chciałem zapytać czy była robiona sekcja? Przykro mi, bo sam mam psa i nie wyobrażam sobie, jakby go zabrakło...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Pancerny 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 14
Skąd: Wln
Wysłany: 2013-03-10, 21:47   

Lekarz po otwarciu psa powiedzial ze to ewidentne otrucie. Wszystko co bylo potrzebne zostalo zabrane i wyslane do labolatorium wiec czekamy tylko na wyniki z sekcji

Ferbik napisał/a:
Pancerny, ktoś już zadał to pytanie, czy są dowody na otrucie psa, a ja chciałem zapytać czy była robiona sekcja? Przykro mi, bo sam mam psa i nie wyobrażam sobie, jakby go zabrakło...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-03-11, 11:25   

Pat44, jak tak czytam te twoje posty tutaj, to nie trudno zadać pytanie. Pat44, wszystko u Ciebie OK?

Pancerny, psa już nie ma, ale Ty i twoja rodzina będziecie tam mieszkać dalej, proponuję zmianę nastawienia do otoczenia, bo tak na 100% nie wiesz kto i za co. A trudno się żyje w złej atmosferze z sąsiadami, zaufaj. Bądź cierpliwy i prowadź swoje śledztwo na spokojnie, prawda prędzej czy później wyjdzie na jaw.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pancerny 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 14
Skąd: Wln
Wysłany: 2013-03-11, 18:55   

Dzieki za miłe słowo. A jeśli chodzi o sąsiadów to nam naprawdę dobrych
miko 005 napisał/a:

Pancerny, psa już nie ma, ale Ty i twoja rodzina będziecie tam mieszkać dalej, proponuję zmianę nastawienia do otoczenia, bo tak na 100% nie wiesz kto i za co. A trudno się żyje w złej atmosferze z sąsiadami, zaufaj. Bądź cierpliwy i prowadź swoje śledztwo na spokojnie, prawda prędzej czy później wyjdzie na jaw.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
pg92 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 31
Dołączyła: 11 Mar 2013
Posty: 1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-11, 20:43   

Mam nadzieje ze uda się Wam dowiedzieć kto za tym stoi,sama przeżyłam podobna sytuacje tez otruto mi psa pomimo pomocy weterynaryjnej pies zdechł i to w okropnych męczarniach :(
Nie liczyłabym na pomoc policji myślę ze sam wiele się dowiesz,możne popytaj okolicznych pijaków za butelkę wódki są w stanie wiele powiedzieć taka sprawa nie rozejdzie się bez echa...
Trzymam kciuki za powodzenie w sprawie na pewno udostępnię info na Facebooku i popytam znajomych,jeśli będziesz miał jakieś informacje to pisz na forum jestem ciekawe rozwoju sprawy.


Ps. a synowi proponuje kupić drugiego pieska to naprawdę dużo pomaga ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW