R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: red
2013-03-11, 23:05
Centrum Helen Doron w Wieluniu
Autor Wiadomość
zylu 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomógł: 2 razy
Wiek: 43
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 80
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-26, 19:13   Centrum Helen Doron w Wieluniu

Centrum Helen Doron w Wieluniu

ul. Traugutta 14

ANGIELSKI DLA DZIECI - metodą Helen Doron stosowaną od 1987 r.

- Nauka dla dzieci w wieku 1-14 lat.
- Przyswajanie języka w sposób naturalny
- Małe grupy od 4 do 8 uczniów.

www.helendoron.com.pl

Czy ktoś posyłał swoje dziecko na te zajęcia. Pytam ponieważ jutro tj. 27.02 idze ze swoją 3 letnią córką na 1 zajęcia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
daff 
Wieluniaczek



Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 17 Lis 2005
Posty: 1648
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-02-27, 13:08   

jestem tylko ciekawa kto prowadzi te zajęcia bo do tego trzeba mieć nienaganny akcent, co jak sie okazuje nie jest takie łatwe :wink:
natomiast, jeśli tylko rodziców stać to gorąco polecam, zajęcia powinny trwać pół godziny raz lub dwa razy w tygodniu. dziecko potem dostaje kasetę do słuchania w domu z tym, ze kasetę włącza sie podczas zabawy tak, aby dziecko nieświadomie osłuchiwało sie z językiem.
bomba :!:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Syn Mariana 
Ma stragan na targu



Pomógł: 7 razy
Wiek: 50
Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 516
Skąd: Z lasu
Wysłany: 2007-03-01, 00:08   

jak dla mnie i mojego geniusza :wink: to za daleko :P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
akirus 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 16 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 1259
Skąd: wieluń
Wysłany: 2007-03-01, 17:48   

moje dziecko chodzi na lekcje tą metodą, przyznję, że lektorka jest świetna w tym co robi (też uczę angielskiego więc wiem), ma dobry kontakt z dziećmi, a sama metoda i frmy pracy są bardzo odpowiednie dla takich dzieciaków

kazdy może sie tak uczyc i nie musi byc geniuszem
wystarczy codziennie słuchac tych nagrań

moja mała juz mówi i bardzo jest z tego dumna
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MARGARITA 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 22 Lut 2007
Posty: 13
Skąd: wieluń
Wysłany: 2007-03-01, 21:35   

Mam pytanie skąd zdobyc takie płyty. Jest możliwość kupienia ich w sklepie?Mam małego trzy letniego informatyka.Jest ciekawski napewno by słuchał takich kaset.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zylu 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomógł: 2 razy
Wiek: 43
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 80
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-01, 22:17   

MARGARITA napisał/a:
Mam pytanie skąd zdobyc takie płyty. Jest możliwość kupienia ich w sklepie?Mam małego trzy letniego informatyka.Jest ciekawski napewno by słuchał takich kaset.


Mozesz podskoczyc do szkoly na trauguta i jak wplacisz 215 zl to dostaniesz plytki.

A tak na marginesie. Jestem po 1 zajeciach z dzieckiem. Bardzo mi sie podobalo i jestem zadowolony tylko nie wiem czy beda nastepne zajecia bo jak naarzie zapisalo sie 2 dzieci w tym jedno moje :-) . Jak sie uzbiera 4 to start w srode.

pzdr
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
jenusia 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 18 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 03 Lut 2006
Posty: 1016
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2007-03-02, 14:15   

MOja przyjaciółka chodzi tam z synkiem od połtora roku i jest bardzo zadowolona :) byłam kilka razy z nimi na zajęciach i przy okazji sama mogłam się temu przyjrzeć.. widać, że dzieciom się to podoba, pani Karolina ma wspaniałe podejście do dzieci :)
_________________
W naturze człowieka leży rozsądne myślenie i nierozsądne działanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
akirus 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 16 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 1259
Skąd: wieluń
Wysłany: 2007-03-02, 16:24   

polecam dziekciakom, bo to nie tylko nauka, ale przede wszystkim zabawa, a dla takich maluhów to najważniejsze

panie Beata i Karolina są na prawdę super i dzieci je lubią

ja jestem zadowolona i moja córcia też :grin:

[ Dodano: 2007-03-02, 16:24 ]
maluchów :P sorrka
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-08, 00:30   

W tym roku obchodzimy 15-lecie metody Helen Doron w Polsce!
Helen Doron przyjeżdża do Polski!

8 marca, w Dzień Kobiet, odbędzie się w Warszawie konferencja prasowa z udziałem Helen Doron oraz Joanny Cesarz-Zbroszczyk, która sprowadziła metodę do Polski!
Konferencja jest organizowana 8 marca, w Dzień Kobiet, nieprzypadkowo. Choć Helen Doron stworzyła swoją szkołę z myślą o dzieciach, miała też na uwadze rozwój zawodowy kobiet. Na świecie aż 85% osób posiadających licencję Helen Doron Early English to kobiety, a w Polsce ten odsetek sięga ponad 90%. Właścicielki franczyzy dają zatrudnienie kolejnym kobietom (lektorkom, pracownicom biur i sekretariatów itd.).

Na pomysł sprowadzenia tej unikalnej metody nauczania do Polski również wpadła kobieta – anglistka Joanna Cesarz- Zbroszczyk. Gdy w 1998 roku otworzyła w Tychach pierwsze w Polsce Centrum Helen Doron nie dawano jej większych szans na sukces. Tymczasem niespełna 5 lat później, w 2003 roku do prężnie rozwijającej się sieci szkół uczęszczało już ponad 10 000 dzieci. Joanna Cesarz – Zbroszczyk była odpowiedzialna za rozwój sieci do 2005 roku jako koordynator, zaś obecnie, jako dyrektor regionalny, jest największym klientem Helen Doron na świecie. Sieć szkół Helen Doron w naszym kraju jest rozwijana przez 5 dyrektorów regionalnych i liczy już około 200 placówek na terenie całej Polski, do których uczęszcza około 26 000 dzieci.

Helen Doron, brytyjska lingwistka, opracowała metodę nauczania języka angielskiego dla dzieci ponad 26 lat temu. Inspiracją do jej stworzenia były osiągnięcia japońskiego skrzypka doktora Suzuki, który pod wpływem obserwacji jak małe dzieci uczą się porozumiewać w ojczystym języku, stworzył podstawy metody nauczania naturalnego, opartej na naturalnym przyswajaniu języka.

W trakcie konferencji Helen Doron uroczyście nagrodzi laureatów ogólnopolskiego konkursu „Kangi’s Adventure”. Piętnaście nagrodzonych opowiadań zostało opublikowanych w książce na piętnastolecie metody Helen Doron w Polsce.
Dziś jesteśmy w 32 krajach świata na 5 kontynentach. Już milion uczniów na świecie skorzystało z metody HD. Kolejnym kamieniem milowym w rozwoju sieci będzie moment, gdy ci uczniowie zapiszą swoje dzieci na lekcje angielskiego metodą Helen Doron.
Wśród 15 laureatów konkursu znalazła się Ola Ziomek, lat 14 a wśród 9 wyróżnionych – Pola Szymańska , lat 10– obie z Centrum Helen Doron w Wieluniu. Gratulujemy!
Konkurs składał się z 3 etapów, finał odbył się w Hotelu Merkury w Opolu, zaś nagrody główne w postaci tabletów wręczy sama Helen Doron podczas konferencji 8. marca w Warszawie. W finale nie zabrakło uczestników z Wielunia:
Agnieszka Kulińska, lat 13, zajęła 4. miejsce, Marcelina Woszczalska, lat 11, zajęła 5. miejsce . Gratulujemy!
Kolejnym ponadregionalnym konkursem, w którym brały udział dzieci uczące się w centrach Helen Doron w województwach opolskim, małopolskim, śląskim, łódzkim, mazowieckim, lubelskim i podkarpackim, był konkurs „Język Świata dla Małolata” o puchar Dyrektora Regionalnego HDEE.
Do konkursu przystąpiło ponad 600 dzieci w 2 grupach wiekowych, do finału zakwalifikowało się 60 dzieci.


Edyta Sobczyk-Kornacka
Dyrektor Centrum Helen Doron w Wieluniu
Ul. Szpitalna 15
Tel. 530 808 808
E-mail: wielun@helendoron.pl
www.helendoron.pl/wielun
www.facebook.com/CentrumHelenDoronWielun
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-11, 23:10   

Spotkanie z Helen Doron

8. marca 2013 r. w Pałacu Zamoyskich w Warszawie odbyła się konferencja z udziałem Helen Doron. Podczas konferencji zostały wręczone nagrody główne w konkursie "Kangi's Adventure". Wśród laureatów znalazła się Ola Ziomek z Centrum Helen Doron w Wieluniu. 15 opowiadań zwycięzców konkursu znalazło się w książce wydanej z okazji 15-lecia Helen Doron w Polsce. Nakład książki wynosi 25 tys. egzemplarzy! Olu, gratulujemy!!!

Oli udało się porozmawiać z Helen Doron.jpg
Plik ściągnięto 108 raz(y) 57,16 KB

A oto książka pt Kangi's Adventure.jpg
Plik ściągnięto 118 raz(y) 84,11 KB

Ola odbiera główną nagrodę od Helen Doron.jpg
Plik ściągnięto 104 raz(y) 68,71 KB

1.jpg
Plik ściągnięto 122 raz(y) 69,26 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW