R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Jaką polecacie drukarkę ?
Autor Wiadomość
aneta1973 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 03 Cze 2010
Posty: 4
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-03-20, 17:40   Jaką polecacie drukarkę ?

Chodzi mi o drukarkę wielofunkcyjną. Jaka najlepsza i gdzie w Wieluniu można najtaniej kupić ? :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mihau 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 36
Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 252
Piwa: 2/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-20, 17:49   

w NeoNet drukarka HP Deskjet 2515 Ink Advantage za 199zł, na Allegro podobna cena.
Polecam ją. Ma w sobie drukarkę, skaner i kserokopiarkę.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-20, 18:05   

aneta1973, przy kupowaniu sprawdź koszty tuszy - najtańsza w zakupie często oznacza (bardzo) droga w eksploatacji...
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wielunianka1992 
Ma stragan na targu



Pomogła: 5 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Cze 2009
Posty: 571
Piwa: 7/13
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-03-20, 20:16   

Ja polecam urządzenia brother. Są do nich nie drogie tusze, ja do swojej zamienniki kupuje po 3 zł za sztukę.Jak dla mnie jakoś druku jest ok i szybko drukuje, a ma już 5 lat.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mihau 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 4 razy
Wiek: 36
Dołączył: 01 Mar 2008
Posty: 252
Piwa: 2/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-20, 20:32   

Ja Brothera nie polecam, może sama drukarka jest dobra, ale urządzenia wielofunkcyjne to nie jest ich dobra strona. Ale tusze faktycznie mają tanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kriss 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 92
Piwa: 2/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-20, 21:02   

Dlaczego nie kupię drukarki HP

Firma Hewlett-Packard poinformowała dziś o zawarciu ugody z dwoma dużymi dystrybutorami sprzętu komputerowego, warszawskim Action SA oraz wrocławskim AB SA. Action jest dystrybutorem zamienników wkładów do drukarek własnej marki ActiveJet, AB natomiast oferuje zamienniki własnej marki TBPrint.

W ramach ugody obie polskie firmy przyznały, że patenty HP są ważne i podlegają ochronie. Action i AB zobowiązały się do zaprzestania sprzedaży wkładów atramentowych naruszających prawa własności intelektualnej HP, zarówno na terenie Polski, jak i innych krajów, w których spółki te prowadzą swoją działalność. Action zwróciła HP część kosztów związanych z dochodzeniem przez HP swoich praw. W ugodzie pomiędzy HP i AB zawarto postanowienie o zniszczeniu wszelkich zapasów produktów posiadanych przez AB, które naruszają prawa własności intelektualnej wynikające z patentów HP.

HP złożyło również pozew przeciwko kolejnemu dużemu polskiemu producentowi zamienników - firmie BlackPoint SA. Najprawdopodobniej więc w najbliższym czasie posiadacze drukarek atramentowych HP będą mieli problemy z zakupem, czasami nawet kilkukrotnie tańszych, zamienników do swoich drukarek i będą musieli polubić oryginalne tusze HP.


http://www.dobreprogramy....nosc,38809.html
_________________
www.krzysztofpietrzak.com.pl
https://www.facebook.com/wideofilmowaniewielun
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-20, 23:30   

Polecę Ci drukarki/urządzenia wielofunkcyjne Brother. Miałam do czynienia z drukarkami Canona i HP i ich nie polecam. Tusze do drukarki Brother są bardzo tanie i wydajne (do mojej drukarki komplet tuszy kupiłam za około 20 zł), w cenie do 400 zł znajdziesz takie urządzenia z WiFi oraz czytnikiem kart pamięci, mają wyświetlacz LCD i wkłady atramentowe oddzielnie dla każdego koloru.
Jeśli mogę coś jeszcze dodać to w urządzeniach HP bardzo często zawodzi skaner a w canonach są drogie tusze, w poprzednim modelu drukarki canon jaki miałam, czarny tusz kosztował ponad 70 zł a kolorowy grubo ponad 100, więc... :wink:

Gdzie kupić? Swoją kupowałam w MediaExpert z jakiejś promocji, która wtedy obowiązywała. Porównaj ceny na stronach www sklepów typu Avans, MediaExpert czy Neonet i będziesz miała orientację, bo w sklepach powinny być te same ceny co w ich sklepach internetowych :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Pat44 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Wiek: 57
Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 471
Piwa: 42/24
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-20, 23:48   

Również mam brothera DCP145 z MediaEkspert. Ma kilka lat, pracuje tylko na tanich zamiennikach i nigdy żadnych problemów.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wielki Szu 
Dojeżdża PKSem
rock fan



Dołączył: 23 Paź 2011
Posty: 187
Piwa: 1/6
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-21, 00:35   

http://www.okazje.info.pl...mb260,opis.html

obaczaj to, laserówka, lepsza oszczędność, bardzo dobra firma OKI, jeżeli jak zdecydowana większość ludzi nie drukujesz nic kolorowego to na pewno to będzie świetny wybór. Sporo się oszczędza, a jakość wydruków lepsza niż w atramentówkach, nie rozmazuje się żaden tusz, etc.

Jak drukujesz fotki i inne pierdoły, to niestety atramentówka.


Z drukarek atramentowych odradzam Lexmarka, sam posiadam, leży zepsuty od 2 lat, ciągłe problemy z krzywym wciąganiem papieru, kleksy na wydrukach, jakieś błędy w OS...ja już tej firmie dziękuje.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-21, 06:46   

Wielki Szu napisał/a:
Z drukarek atramentowych odradzam Lexmarka, sam posiadam, leży zepsuty od 2 lat, ciągłe problemy z krzywym wciąganiem papieru, kleksy na wydrukach, jakieś błędy w OS...ja już tej firmie dziękuje.


a ja właśnie miałem napisać że polecam Lexmarka;-) Mam w firmie i w domu Pinnacle Pro901 - urządzenie wielofunkcyjne - z tanim tuszem czarnym oryginalnym po 17 zł brutto/500 stron.

Niestety ta seria już wyszła z produkcji, ale pewnie są jakieś następne.

Ja swoje drukarki kupuje na www.centrumdruku.pl
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW