R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Cyfrowy Polsat- Oferta, Promocje, Opinie
Autor Wiadomość
sat-max 
Słyszał o Wieluniu



Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 21
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-22, 18:37   

bAN napisał/a:
sat-max napisał/a:
bAN napisał/a:
czy macie może teraz już w swojej ofercie wszystkie mecze ligi polskiej ??jeśli tak ile by to kosztowało, konkretna kwota :)


Dla Pana potrzeb proponujemy pakiet Familiny MAX HD + Sport HD koszt takiej imprezy to 59,90zł/ mies. :)



czy jest cała kolejka czy tylko wybrane mecze??
proszę o odpowiedź na to pytanie a nie proponowanie pakietów :)
pewnei niebawem nie jedna osoba będzie o to pytać...


Mecze ligi polskiej emitowane są na kanale TVP Sport, który znajduje się w pakiecie SPORT HD.
_________________
Cyfrowy Polsat
SAT-MAX
Ul. Sienkiewicza 4, 98-300 Wieluń
tel. (43)842-78-68
e-mail: arcon0960@dystrybutor.net.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bAN 
Przyjeżdża na zakupy


Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 438
Piwa: 19/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-22, 18:45   

taaa chyba w hokeja ;) ehhhh
dziękuje za poświęcenie mi czasu i żeby więcej nie zaśmiecać kończe swój temat :)

pozdrawiam :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
michal_saper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 360
Piwa: 12/25
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-22, 19:51   

sat-max napisał/a:


Ma Pan rację zdarzają się takie przypadki, proponujemy:

- podpisywać umowy w Aktywnych Punktach Sprzedaży, nie przez infolinię
- sprawdzać aktualizację oprogramowania, ponieważ cały czas nad tym pracujemy i nakładane są poprawki w celu wyeliminowania zawieszania się dekoderów
- jeżeli dekoder nie chce się włączyć lub długo dekoder startuje należy wymienić zasilacz

Po zmianie softu sami w punkcie odczuliśmy ulgę, ponieważ jest mniej takich wymian. Proszę zauważyć, że to tylko elektronika i plusem jest to, że nie robimy problemów i wymieniamy dekoder od ręki.


To po kolei. Aktywny Punkt Sprzedaży to znaczy jaki ? Mamy na uwadze zwykły przeciętny salon sprzedaży CP ? Bo właśnie w jednym z takich punktów zawierana była umowa. Wszakże nie powinno mieć to kompletnie żadnego znaczenia, bo sprzęt to sprzęt - ma działać tak jak powinien. Nie zależnie czy zamawiane jest coś poprzez infolinię, bezpośrednio w salonie, czy w jakikolwiek inny sposób. Poza tym zainspirował mnie Wasz pierwszy i drugi post w tym temacie, w których czytamy...
sat-max napisał/a:
W tym wątku dowiesz się o maksymalnych promocjach i możliwościach oszczędności, których nie dowiesz się z reklamy w telewizji, a jeszcze bardziej jest to wątpliwe w Aktywnym Punkcie Sprzedaży, ponieważ dając lepszą promocje mniej zarabiamy ;)

Żeby nie skończyło się w ten sposób, że osoba która uzyska w tym miejscu informację, idąc do salonu, nie wyszła na idiotę, skoro watpliwym jest by w APS nam potwierdzili te informacje Jeżeli jakaś promocja, oferta itp. faktycznie ma rację bytu, to priorytetem staję się jej nagłośnienie, by ta dotarła do jak największej grupy ludzi. Nie da się (a przynajmiej ja w te cuda nie wierzę) wyciągnąć oferty spod stołu. A czytając pierwsze posty można odnieść wrażenie, że uzyskamy tu informacje, które pozwolą nam skorzystać z jakiegoś rodzaju nieoficjalnych promocji, których notabene nie ma, ale CP je nam przyzna jeśli okaże się, że o ich istnieniu wiemy :D Masło maślane.

Kolejna rzecz
sat-max napisał/a:
Zacznijmy NC + ... opinie i komentarze do tej sytuacji można poczytać tutaj :

http://satkurier.pl/news/...go-klienta.html

http://media2.pl/media/10...y-za-uwagi.html

Komentarze i opinie mówiąc delikatnie są mało optymistyczne.

Z tego co się orientuję, nie dopuszcza się reklamowania określonej usługi czy produktu, na zasadzie wskazywania, że inny określony produkt czy usługa jest gorsza. Innymi słowy, nie można zastosować reklamy typu : nasz proszek Dosia jest lepszy niż Vizir. Można ew. użyć określenia "konkurencja" "wiodących producentów"

Wracając jednak do problemu z dekoderami, i aktualizacją oprogramowania. W każdym jednym dekoderze zanim go zaniosłem na wymianę, były wyczerpane wszelkie możliwości usprawnienia go. Za każdym razem wyszukiwałem nowsze oprogramowanie, i za każdym razem wyskakiwała ta sama informacja, że nowszego oprogramowania nie ma. Oczywiście miało też miejsce przywracanie ustawień fabrycznych, resetowanie dekodera, wyciąganie karty itp. eksperymenty. Śmiać mi się chciało, kiedy zaniosłem pierwszy dekoder, wydano mi drugi, a nazajutrz ten drugi im spowrotem przyniosłem. Pan z obsługi stwierdził stanowczo... dekoder spalony. Był także ponawiany sygnał dostępowy, miałem wg. zaleceń uruchomiony kanał 23. Kompletnie to w niczym nie pomagało. Problem jaki występował dotyczył kanałów jakie powinienem mieć, a jakich nie miałem. Chodziło głównie o kanał VH1, ale też i kilka innych. Następny problem jaki miałem z HD6000 to to, że kilkanaście razy w ciągu dnia potrafił się zwieszać. I w tym momencie dochodzimy do następnego aspektu.

sat-max napisał/a:
Proszę zauważyć, że to tylko elektronika i plusem jest to, że nie robimy problemów i wymieniamy dekoder od ręki.


To tak na serio, czy tylko dla żartu ? Nie wiem kto Wam składa te dekodery i w jakim kraju, ale ta najtańsza nawet chińska elektronika jest bardziej dopracowana, niż to co oferujecie swoim klientom. Ja nie oczekuje, by operator dał mi za 1 zł dekoder HD o Bóg wie jakich możliwościach, ale tego by dekoder ten działał sprawnie. Nie ważne też jest, czy dam za dekoder 1 zł czy 300 zł. Ma działać poprawnie. Wasze dekodery nie zawierają innowacyjnych technologii. Mogę zrozumieć wieszanie się sprzętu np. typu smartfon, gdzie na małej płytce krzemowej producent uciska wiele różnych technologii, dzięki którym odbiorca otrzymuje multimedialny kombajn. Ale od tego Waszego szrotu wymaga się tylko tego, by odbierał zakodowany sygnał, nagrał coś na dysk, czy przerzucił kanał TV. Czy to aż tak trudno wykonać ???
Dekoder HD6000 działał ok, do momentu kiedy miałem promocyjnie przyznane wszystkie kanały. Po zakończonym okresie promocyjnym, oprócz kanałów które nie były w abonamencie, znikło także dużo kanałów, które mieć powinienem. I od tego zaczęła się szopka. Abstrahując już od Waszej szeroko rozumianej polityki jakościowej, której wydźwięk widać we wspomnianych dekoderach; umowy które dajecie są tak niezrozumiałe, że Wy sami macie problem ze zrozumieniem tego co tam napisane - czego pani w APS była przykładem. Jestem w stanie wziąć mazak i bez obawy o zatracenie sensu regulaminu, wykreślić około polowy słów w tej umowie. Zupełny kocioł.

Kończąc dodam, że brat który zamówił film, po kilku pierwszych sekundach wyświetlania tegoż filmu ujrzał informację na ekranie, że nie ma dostępu do tego obejrzenia tego filmu. Wyjaśnienia w CP ?

- Film był poprawnie do pana emitowany.
Ostatnio zmieniony przez michal_saper 2013-03-23, 05:36, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-22, 23:29   

michal_saper napisał/a:
Z tego co się orientuję, nie dopuszcza się reklamowania określonej usługi czy produktu, na zasadzie wskazywania, że inny określony produkt czy usługa jest gorsza. Innymi słowy, nie można zastosować reklamy typu : nasz proszek Dosia jest lepszy niż Vizir. Można ew. użyć określenia "konkurencja" "wiodących producentów"


Reklama taka, choć bardzo rzadko stosowana jest w Polsce dozwolona. Kiedyś chyba Ariel miał jakąś reklamę z porównaniem do innej marki...

michal_saper napisał/a:
Jeżeli jakaś promocja, oferta itp. faktycznie ma rację bytu, to priorytetem staję się jej nagłośnienie, by ta dotarła do jak największej grupy ludzi.


co do zasady się zgadzam, ale praktyka pokazuje że bywają promocje na których oferentowi wcale tak bardzo nie zależy. Albo może być tak że centrali zależy a sprzedawcy już niekoniecznie...
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bAN 
Przyjeżdża na zakupy


Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 438
Piwa: 19/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-23, 00:52   

ourson napisał/a:
michal_saper napisał/a:
Z tego co się orientuję, nie dopuszcza się reklamowania określonej usługi czy produktu, na zasadzie wskazywania, że inny określony produkt czy usługa jest gorsza. Innymi słowy, nie można zastosować reklamy typu : nasz proszek Dosia jest lepszy niż Vizir. Można ew. użyć określenia "konkurencja" "wiodących producentów"


Reklama taka, choć bardzo rzadko stosowana jest w Polsce dozwolona. Kiedyś chyba Ariel miał jakąś reklamę z porównaniem do innej marki...

michal_saper napisał/a:
Jeżeli jakaś promocja, oferta itp. faktycznie ma rację bytu, to priorytetem staję się jej nagłośnienie, by ta dotarła do jak największej grupy ludzi.


co do zasady się zgadzam, ale praktyka pokazuje że bywają promocje na których oferentowi wcale tak bardzo nie zależy. Albo może być tak że centrali zależy a sprzedawcy już niekoniecznie...



jestes pewny ??
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-23, 07:32   

bAN, tak, reklama taka jest dozwolona - ale jest dość mocno obwarowana i wg badań nie najlepiej odbierana przez konsumentów. Reklama taka musi być dość mocno oparta na faktach, żeby nie dało się podważyć stwierdzeń w niej zawartych, nie może oczerniać itd. Ale dopuszczalna jest.

reklamę taką stosują np niektóre hipermarkety - na wejściu jest baner z informacją: koszyk zakupów u nas kosztuje xxx a u konkurencji (z wymienioną nazwą sklepu) yyy zł.

są wymienione konkretne nazwy produktów, ceny i data kiedy to wyceniano.
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
sat-max 
Słyszał o Wieluniu



Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 21
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-23, 08:31   

Cytat:
co do zasady się zgadzam, ale praktyka pokazuje że bywają promocje na których oferentowi wcale tak bardzo nie zależy. Albo może być tak że centrali zależy a sprzedawcy już niekoniecznie...



Nic dodać, nic ująć. Trafnie ujęte, dziękujemy :)
_________________
Cyfrowy Polsat
SAT-MAX
Ul. Sienkiewicza 4, 98-300 Wieluń
tel. (43)842-78-68
e-mail: arcon0960@dystrybutor.net.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
sat-max 
Słyszał o Wieluniu



Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 21
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-23, 09:01   

bAN napisał/a:
taaa chyba w hokeja ;) ehhhh
dziękuje za poświęcenie mi czasu i żeby więcej nie zaśmiecać kończe swój temat :)

pozdrawiam :)


W pakiecie Sport HD dostępny jest promocyjne również program Orange Sport.

http://www.cyfrowypolsat....v/orange-sport/

Np. dziś o 14:55 emitowany jest mecz : Bogdanka Łęczna - Arka Gdynia


Nie pisz notorycznie posta pod postem!
Jaro
_________________
Cyfrowy Polsat
SAT-MAX
Ul. Sienkiewicza 4, 98-300 Wieluń
tel. (43)842-78-68
e-mail: arcon0960@dystrybutor.net.pl
Ostatnio zmieniony przez Jaro 2013-03-23, 23:23, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bAN 
Przyjeżdża na zakupy


Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 438
Piwa: 19/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-23, 12:16   

nie dobijaj mnie kolego :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
paewl 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 45
Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 123
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-23, 13:26   

sat-max wysłałem wczoraj wiadomość i nie otrzymałem odpowiedzi
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
sat-max 
Słyszał o Wieluniu



Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 21
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-23, 13:52   

paewl napisał/a:
sat-max wysłałem wczoraj wiadomość i nie otrzymałem odpowiedzi


Poszło PW. :)
_________________
Cyfrowy Polsat
SAT-MAX
Ul. Sienkiewicza 4, 98-300 Wieluń
tel. (43)842-78-68
e-mail: arcon0960@dystrybutor.net.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
sat-max 
Słyszał o Wieluniu



Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 21
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-23, 14:09   

bAN napisał/a:
nie dobijaj mnie kolego :)


Niestety nie mamy dostępu do całej ligi polskiej, proponuje sprawdzić sobie stronkę :
http://weeb.tv/channels

Są tu kanały takie, jak nsport, multiliga itd.

Myślę, że to może być dla Pana dobre i niedrogie rozwiązanie problemu oglądania polskiej ligi.
_________________
Cyfrowy Polsat
SAT-MAX
Ul. Sienkiewicza 4, 98-300 Wieluń
tel. (43)842-78-68
e-mail: arcon0960@dystrybutor.net.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mafik 
Przyjeżdża na zakupy


Wiek: 43
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 371
Piwa: 9/7
Skąd: EWI
Wysłany: 2013-03-23, 14:25   

paewl napisał/a:
sat-max wysłałem wczoraj wiadomość i nie otrzymałem odpowiedzi

ja też :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
sat-max 
Słyszał o Wieluniu



Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 21
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-23, 14:29   

mafik napisał/a:
paewl napisał/a:
sat-max wysłałem wczoraj wiadomość i nie otrzymałem odpowiedzi

ja też :)


Poszło PW. :)
_________________
Cyfrowy Polsat
SAT-MAX
Ul. Sienkiewicza 4, 98-300 Wieluń
tel. (43)842-78-68
e-mail: arcon0960@dystrybutor.net.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-23, 21:03   

sat-max, proszę nie pisz posta pod postem - używaj funkcji zmień.
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW