R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Cyfrowy Polsat- Oferta, Promocje, Opinie
Autor Wiadomość
sat-max 
Słyszał o Wieluniu



Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 21
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-26, 16:44   

[INTERNET]

W odpowiedzi na dużą liczbę pytań na PW odnośnie usługi INTERNET w Cyfrowym Polsacie prezentujemy Naszą ofertę.

Dotychczas w Wieluniu i okolicach był dostępny jedynie zasięg HSPA +. Dwa tygodnie temu na naszych modemach pojawił się zasięg LTE, oczekiwaliśmy na to około 2 lat. Po ustawieniu przekaźnika technicy wykonują testy tego łącza.

Co możemy zaoferować ?

- Na pewno internet mobilny o lepszym zasięgu i większej prędkości niż internet konkurencji.

Chcielibyśmy to państwu przedstawić za pomocą strony www.speedtest.pl co jakiś czas będziemy wrzucać tutaj wyniki testów naszego internetu wraz z mapką, gdzie wykonywaliśmy taki test.

- promocyjny, darmowy pakiet danych dodatkowo za posiadanie telewizji w Cyfrowym Polsacie.

Abonament powyżej 39,90zł/ mies. + 3GB
Abonament powyżej 69,90zł/mies. + 5GB

- pakiet darmowe noce - pakiet 50 gb ( do wykorzystania w mies. w godz.01:00-7:00)

- 3 miesiące za darmo z rachunkiem obcego operatora

Koszty:

- aktywacja karty sim - 49zł
- modem 1zł
- router wifi 1zł + 5zł miesięcznie do abonamentu ( jeżeli ktoś ma życzenie, nie jest on obowiązkowy)
- antena magnetyczna 28 zł lub kominowa 50zł ( cena przy abonamencie min. 10gb, cena detaliczna 150zł)

Cennik za poszczególne pakiety:




Proponujemy również zewnętrzne anteny kominowe, które przyspieszają i stabilizują łącze. Nasze modemy jako nieliczne na rynku mają gniazda na takie anteny, które znacznie przyspieszają prędkość internetu.

W tym wątku dowiesz się co jest w rzeczywistości, a nie to co zaproponuje Ci sprzedawca na ulotce i zasięgu na stronie internetowej. My osobiście jeździmy i sprawdzamy zasięg internetu, jeżeli jest zasięg i prędkość jest zadowalająca dopiero podpisujemy umowę, nie jest Nam na rękę przerzucanie papierów i kłótnie, że nie działa.

Masz pytania? Pisz, chętnie odpowiemy ;)

Na początek przedstawimy wyniki z testu naszego modemu w naszym punkcie.

Modem LTE ZTE 821 bez anteny zewnętrznej. Test wykonywany w pomieszczeniu naszego punktu.

Ul. Sienkiewicza 4, 98-300 Wieluń



_________________
Cyfrowy Polsat
SAT-MAX
Ul. Sienkiewicza 4, 98-300 Wieluń
tel. (43)842-78-68
e-mail: arcon0960@dystrybutor.net.pl
Ostatnio zmieniony przez sat-max 2013-03-27, 11:59, w całości zmieniany 4 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
michal_saper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 360
Piwa: 12/25
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-26, 17:31   

sat-max, Czy CP bierze jakąś odpowiedzialność na stabilność działania łącza ??? Swego czasu jak byłem u konkurencji, to powiedziano mi, że oni nie biorą żadnej odpowiedzialności za jakość działania ich usługi. Zaryzykowałem jednak, i na razie usługa działa dosyć sprawnie. Moje pytanie dotyczy sytuacji kiedy posiadany modem/ruter z 3G, przełączy się w tryb 2G. Obecnie u mnie wygląda to tak, że jeśli na modemie zaświeci się 2G to praktycznie nie jestem w stanie otworzyć żadnej strony. To pierwsze pytanie.

Drugie pytanie dotyczy telewizji. Rozumiem, że jeśli nie będę wywiązywać się z podpisanej umowy, i będę zalegał np. z płatnościami to pozbawicie mnie możliwości oglądania TV. Czy jeśli operator pomimo zgłaszania przeze mnie, ciągłego problemu dotyczącego braku kanałów jakie mieć powinienem, a jakich mi nie zapewnia, mam możliwość rozwiązania umowy, z uwagi na niewywiązywanie się z niej operatora ?

Na marginesie już.
Cały czas poszukuje odpowiedzi na pytanie, na co komu szybki internet LTE, skoro i tak ma się limity ???

sat-max napisał/a:

- pakiet darmowe noce - pakiet 50 gb ( do wykorzystania w mies. w godz.01:00-7:00)


Ze względu na miesięczny limit 50GB, ale przede wszystkim na zakres tych godzin, usługi takiej bym nie wziął. Akurat to nie jest coś czym powinniście się chwalić i promować :D Bo u innych operatorów wygląda to znacznie korzystniej. Ten limit 50GB był chyba też w plusie... Ale nie wiem w jakich godzinach był tam on do wykorzystania.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
sat-max 
Słyszał o Wieluniu



Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 21
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-26, 17:49   

Cytat:
sat-max, Czy CP bierze jakąś odpowiedzialność na stabilność działania łącza ??? Swego czasu jak byłem u konkurencji, to powiedziano mi, że oni nie biorą żadnej odpowiedzialności za jakość działania ich usługi. Zaryzykowałem jednak, i na razie usługa działa dosyć sprawnie. Moje pytanie dotyczy sytuacji kiedy posiadany modem/ruter z 3G, przełączy się w tryb 2G. Obecnie u mnie wygląda to tak, że jeśli na modemie zaświeci się 2G to praktycznie nie jestem w stanie otworzyć żadnej strony. To pierwsze pytanie.


CP nie ponosi odpowiedzialności za stabilność łącza.

Cytat:
Drugie pytanie dotyczy telewizji. Rozumiem, że jeśli nie będę wywiązywać się z podpisanej umowy, i będę zalegał np. z płatnościami to pozbawicie mnie możliwości oglądania TV. Czy jeśli operator pomimo zgłaszania przeze mnie, ciągłego problemu dotyczącego braku kanałów jakie mieć powinienem, a jakich mi nie zapewnia, mam możliwość rozwiązania umowy, z uwagi na niewywiązywanie się z niej operatora ?


Po 3 miesiącach zaległości przestaną być nadawane panu uprawnienia na kartę. Osoba nie wywiązująca się ze zobowiązań trafia do KRD. W Pana przypadku proszę złożyć reklamację na infolinii lub w punkcie i poprosić o ponowne nadanie pakietu.

Cytat:
Na marginesie już.
Cały czas poszukuje odpowiedzi na pytanie, na co komu szybki internet LTE, skoro i tak ma się limity ???


Kto powiedział, że zawsze one będą ? Każdy by chciał internet najlepiej za 10 zł z prędkością 150mb/s, bez limitów.

sat-max napisał/a:

- pakiet darmowe noce - pakiet 50 gb ( do wykorzystania w mies. w godz.01:00-7:00)


Cytat:
Ze względu na miesięczny limit 50GB, ale przede wszystkim na zakres tych godzin, usługi takiej bym nie wziął. Akurat to nie jest coś czym powinniście się chwalić i promować :D Bo u innych operatorów wygląda to znacznie korzystniej. Ten limit 50GB był chyba też w plusie... Ale nie wiem w jakich godzinach był tam on do wykorzystania.


Jeżeli oferta konkurencji wydaje się Panu atrakcyjniejsza proszę skorzystać z ofert innego operatora.
_________________
Cyfrowy Polsat
SAT-MAX
Ul. Sienkiewicza 4, 98-300 Wieluń
tel. (43)842-78-68
e-mail: arcon0960@dystrybutor.net.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ziben 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 21 Gru 2012
Posty: 23
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-04-08, 15:44   

Czy ten temat jest jeszcze aktualny bo zrobiła się cisza nikt nic nie pisze, sat max wysłałem ci pw ale zero odzewu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
sat-max 
Słyszał o Wieluniu



Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 21
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-04-09, 14:46   

ziben napisał/a:
Czy ten temat jest jeszcze aktualny bo zrobiła się cisza nikt nic nie pisze, sat max wysłałem ci pw ale zero odzewu.


Przepraszamy, ale mamy za dużo klientów i nie zaglądamy na forum zbyt często. Poszło PW.
_________________
Cyfrowy Polsat
SAT-MAX
Ul. Sienkiewicza 4, 98-300 Wieluń
tel. (43)842-78-68
e-mail: arcon0960@dystrybutor.net.pl
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
michal_saper
ziben 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 21 Gru 2012
Posty: 23
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-04-26, 20:39   

SAT-MAX wiesz może do kiedy obowiązuje promocja dla przechodzących z platformy n chodzi mi o 6 miesięcy gratis?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
sat-max 
Słyszał o Wieluniu



Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 21
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-05-10, 14:58   

ziben na razie promocja trwa do kiedy bedzie -nie wiem , jak mi daja znac z CP to napiszę i przekażę wiadomość
_________________
Cyfrowy Polsat
SAT-MAX
Ul. Sienkiewicza 4, 98-300 Wieluń
tel. (43)842-78-68
e-mail: arcon0960@dystrybutor.net.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
paewl 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 45
Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 123
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-05-10, 18:06   

Interesuje mnie czy i jak obecnie działa LTE :?: :?: Wg strony CP w Wieluniu zasięgu nie ma.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
sat-max 
Słyszał o Wieluniu



Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 21
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-05-14, 13:00   

powiem tak - "pełnego" LTE w rozumieniu 100Mb/s nie ma , ale jak Cię 10-20-30Mb/s interesuje to jest i działa. U nas w punkcie na modemie działa od 7-17Mb/s. jeżeli szybsza prędkość Cię interesuje wtedy antena kominowa i ok. 20Mega jest na stałe i więcej.
pozdrawiam
_________________
Cyfrowy Polsat
SAT-MAX
Ul. Sienkiewicza 4, 98-300 Wieluń
tel. (43)842-78-68
e-mail: arcon0960@dystrybutor.net.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
sat-max 
Słyszał o Wieluniu



Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 21
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-05-14, 13:03   

zapraszam do punktu na Sienkiewicza 4 i sprawdzimy i pokażemy jak śmiga internet, nawet zrobię testy dziś w domu , bo w sobotę koło Statoila przejeżdżałem i było nawet 40Mega, na kolejowej przy przejeździe kolejowym 24Mega, koło opojowic 6Mega.
pozdrawiam
_________________
Cyfrowy Polsat
SAT-MAX
Ul. Sienkiewicza 4, 98-300 Wieluń
tel. (43)842-78-68
e-mail: arcon0960@dystrybutor.net.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
sat-max 
Słyszał o Wieluniu



Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 21
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-11-05, 10:36   

Nowa promocja w Cyfrowym Polsacie wybierając pakiet internetowy na 15 GB klient otrzymuje pakiet Mini za 0 zł na cały okres umowy! Dodatkowo mamy do sprzedaży ratalnej laptopy oraz tablety. Po więcej informacji zapraszamy do punktu na Sienkiewicza 4
_________________
Cyfrowy Polsat
SAT-MAX
Ul. Sienkiewicza 4, 98-300 Wieluń
tel. (43)842-78-68
e-mail: arcon0960@dystrybutor.net.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW