R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
NC+ czyli jak N połączyła się z Cyfrą
Autor Wiadomość
michal_saper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 360
Piwa: 12/25
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-23, 21:51   

Osobiście nie wróżę sukcesu platformie NC+
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jameswoo 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 14 Sie 2007
Posty: 155
Piwa: 13/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-24, 07:00   

michal_saper napisał/a:
Osobiście nie wróżę sukcesu platformie NC+


Ja też.
Jednak, czy te kanały typu C+ kuchnia, domo itd, które dostępne są w C+ bez jakichkolwiek cyrków i dopłat będą też dostępne w NC+? Co z moją umową obejmującą te zakichane Npremium, czy po ich wyłączeniu automatycznie wejdą filmowe C+, czy będzie znowu batalia i podpisywanie umów na gorszych warunkach???
Ponadto, po kiego mi nowe kanały na N-ce, skoro wszystkie te ich nowe wersje są zakodowane, a wcześniej mimo iż układ był średnio logiczny, to kanały "po kolei" były jednak dostępne... Po prostu bryndza, mam cichą nadzieję, że ta ich platforma dostanie ostro po du...ie i coś w końcu przemyślą........
_________________
Są równi i równiejsi - Ludzie zróbmy z tym coś ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dawid 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
się gra, się ma


Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 1173
Piwa: 14/19
Skąd: znienacka
Wysłany: 2013-03-24, 08:30   

Komunikat ze strony N

Uprzejmie informujemy, że od pierwszego kwietnia br. ITI Neovision Sp. z o.o. zaprzestanie udostępniania kanałów: Wojna i Pokój HD, Sundance HD, Universal Channel, Universal Sci-fi, Sportklub, Fightklub, ESPN America, Religia.tv, a od piątego kwietnia br. kanałów stanowiących Opcję dodatkową nPremium tj: nPremium HD, nPremium2 HD, nPremium3 HD, nPremium4 HD. W miejsce Opcji dodatkowej nPremium ITI Neovision Sp. z o.o. rozpocznie udostępnianie 6 nowych kanałów premium wzbogaconych ekskluzywnymi programami. Szczegóły wkrótce.

W przypadku nie zaakceptowania wyżej opisanych zmian, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania Umowy o świadczenie usług zgodnie z Rozdz.V, ust.8 Regulaminu, w terminie czternastu dni od dokonania zmian. http://n.pl/komunikat

źródło www.ncplusik.pl

Ciekawe co wrzucą w miejsce npremium? Jak na razie jestem zdania, że należy rozwiązać umowę z telewizją N i poczekać kilka tygodniu na lepsze oferty. Myslę, że autorzy oferty i dział handlowy szybko zauważą, że sprzedaż stoi w miejscu i muszą zejść na ziemię z cenami. Obym się nie mylił .....
_________________
Potrzebujesz DSL-a, Neostradę? Call me 502-408-902
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mafik 
Przyjeżdża na zakupy


Wiek: 43
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 371
Piwa: 9/7
Skąd: EWI
Wysłany: 2013-03-24, 08:49   

Ciekawe na czym teraz będzie Liga Mistrzów... Pewnie jakiś pakiet za 100zł minimum... dawid chyba masz rację, nic tylko złożyć wypowiedzenie i czekać. A tak przy okazji o ile dobrze pamiętam cytowany przez dawida argument do wypowiedzenia wiąże się z 1 miesięcznym okresem wypowiedzenia, nie mylę się?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dislike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 2 razy
Wiek: 44
Dołączył: 25 Mar 2012
Posty: 329
Piwa: 19/2
Skąd: hamburg
Wysłany: 2013-03-24, 09:49   

LM pewnie (częściowo) w nSport, jest w pakiecie za 59zł.

dawid napisał/a:

Ciekawe co wrzucą w miejsce npremium? Jak na razie jestem zdania, że należy rozwiązać umowę z telewizją N i poczekać kilka tygodniu na lepsze oferty. Myslę, że autorzy oferty i dział handlowy szybko zauważą, że sprzedaż stoi w miejscu i muszą zejść na ziemię z cenami. Obym się nie mylił .....


Jak to co - canal+ tylko teraz podzielony na 3 paczki: 2x C+ Family; C+ Film, C+ Film2 i trzecia C+ i C+ Sport (te dwa ostatnie w najdroższym pakiecie). Nie oglądałeś oferty na stronie ncplus?
Ostatnio zmieniony przez dislike 2013-03-24, 09:57, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-24, 10:04   

Pamiętam, jak się ze mnie śmiano, że wziąłem cyfrowy polsat, jaka to n-ka i c+ są świetne. Chyba zacznę uprawiać jasnowidztwo ;)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
dislike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 2 razy
Wiek: 44
Dołączył: 25 Mar 2012
Posty: 329
Piwa: 19/2
Skąd: hamburg
Wysłany: 2013-03-24, 10:11   

Zależy co kto lubi. Internet i tel. też masz od zygmunta ;) ?
Polsat ma dobry stosunek liczby kanałów do ceny, ale te dekodery...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dawid 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
się gra, się ma


Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 1173
Piwa: 14/19
Skąd: znienacka
Wysłany: 2013-03-24, 10:13   

Ferbik napisał/a:
cyfrowy polsat, jaka to n-ka i c+ są świetne


Ferbik wybacz, ale PC do telewizji N się kryje, jeżeli chodzi ilość kanałów HD i sprzęt. Teraz, po połączeniu C+ z N programowo dalej duży plus dla NC+, ale cenowo juz różowo nie jest :sad:
Ciekawy jestem, co mi zaproponują po 1 kwietnia, kiedy złożę wypowiedzenie umowy?
_________________
Potrzebujesz DSL-a, Neostradę? Call me 502-408-902
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
dislike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 2 razy
Wiek: 44
Dołączył: 25 Mar 2012
Posty: 329
Piwa: 19/2
Skąd: hamburg
Wysłany: 2013-03-24, 10:17   

Zadzwoń i zapytaj.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mafik 
Przyjeżdża na zakupy


Wiek: 43
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 371
Piwa: 9/7
Skąd: EWI
Wysłany: 2013-03-24, 10:20   

dawid napisał/a:

W miejsce Opcji dodatkowej nPremium ITI Neovision Sp. z o.o. rozpocznie udostępnianie 6 nowych kanałów premium wzbogaconych ekskluzywnymi programami. Szczegóły wkrótce.


Ale jest duża szansa, że poprostu zamienią nPremium na coś nowego bez dodatkowych opłat i nie będzie tak tragicznie... pożyjemy, zobaczymy...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-24, 10:31   

michal_saper napisał/a:
Osobiście nie wróżę sukcesu platformie NC+


Spokojnie to dopiero start. Z czasem i ucieczka klientow zapewne cos sie zmieni.
A masz jaki inny wybor? CyfrowyPol... lub DVBT .
Czas poczekac do Swiat BN, kiedy to zapewne beda jakies promocje? Moze...



jameswoo napisał/a:

Jednak, czy te kanały typu C+ kuchnia, domo itd, które dostępne są w C+ bez jakichkolwiek cyrków i dopłat będą też dostępne w NC+? C


Sa w pakiecie za 59 zl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-24, 10:40   

Cytat:

Zależy co kto lubi. Internet i tel. też masz od zygmunta

Nie :)
Ale w tej cenie przy Familijnym MAX HD mam za 49zł ofertę dla mnie zdecydowanie bardziej interesującą, niż w n czy c+ a co dopiero w nc+, gdzie wcześniej musiałbym wydać u nich jakieś 60-80zł, teraz nawet boję się porównywać.
dislike napisał/a:
Polsat ma dobry stosunek liczby kanałów do ceny, ale te dekodery...

Fakt, zdarza mu się przywiesić, ale na jakość obrazu i dźwięku nie można narzekać. Odkąd mam dekoder HD, zawiesza się rzadko bo rzadko ale jednak tylko przy włączaniu. Poprzedni SD miał częstsze zwiechy.
dawid napisał/a:
Ferbik wybacz, ale PC do telewizji N się kryje, jeżeli chodzi ilość kanałów HD i sprzęt. Teraz, po połączeniu C+ z N programowo dalej duży plus dla NC+, ale cenowo juz różowo nie jest

Zawsze chyba chodzi o stosunek jakości do ceny. Nie uśmiecha mi się wyrzucać 80zł za abonament tylko dla dwóch kanałów więcej, które i tak pewnie oglądałbym od wielkiego dzwonu. Skoro jest tak bogato po połączeniu nc+, to powiedz mi dawidku, za ile miesięcznie mogę mieć tam HBO? :lol:
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
dawid 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
się gra, się ma


Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 1173
Piwa: 14/19
Skąd: znienacka
Wysłany: 2013-03-24, 10:58   

Ferbik napisał/a:
za ile miesięcznie mogę mieć tam HBO?


Napisałem, że różowo nie jest. Pojechali z cenami po bandzie niestety :evil:
_________________
Potrzebujesz DSL-a, Neostradę? Call me 502-408-902
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
michal_saper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 360
Piwa: 12/25
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-24, 11:06   

yampress napisał/a:
michal_saper napisał/a:
Osobiście nie wróżę sukcesu platformie NC+

A masz jaki inny wybor? CyfrowyPol... lub DVBT .


Mam jeszcze taki wybór, żeby nie mieć żadnej telewizji. Z mojego subiektywnego punktu widzenia to mała strata. Cyfrowy Polsat wziąłem tylko dla kilku kanałów TV. Mam kilka swoich programów które oglądam, i na tym się kończy. Przez większość czasu telewizor u mnie jest wyłączony, ale tak akurat u mnie to wygląda. Ktoś kto TV poświęca więcej czasu faktycznie ma problem, bo zważywszy na to co się szykuje w nc+ pozostaje tak właściwie tylko CP.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-24, 11:06   

No i o to mi chodziło. Jak czytałem na forach, stracą przez to wielu klientów, bo nikomu nie uśmiecha się płacić 199zł, gdzie za 89zł ma u konkurencji np. HBO. A już dorzucając likwidację nPremium, to już chyba nie muszę dodawać, co się stanie i jestem prawie przekonany, że ta oferta (niewypał okrutny zresztą) będzie szybciutko zmodyfikowana.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW