R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
NC+ czyli jak N połączyła się z Cyfrą
Autor Wiadomość
mafik 
Przyjeżdża na zakupy


Wiek: 43
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 371
Piwa: 9/7
Skąd: EWI
Wysłany: 2013-04-10, 12:42   

Podobno dekodery można oddawać w punktach Canal+ a u nas w Wieluniu jest chyba taki punkt na ul.Wojska Polskiego, bo Salonu N-ki nie uświadczysz. Trzeba by tam podpytać co i jak...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Kamol 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 7 razy
Wiek: 43
Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 387
Piwa: 5/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-04-10, 14:48   

Na infolinii dowiedziałem się że termin 19 kwietnia obowiązuje tylko abonentów platformy N natomiast abonenci Cyfry maja 14 dni od odebrania pisma na zerwanie umowy. Może ktoś to potwierdzić ?? Ponoć wstrzymano wysyłkę listów do abonentów Cyfry. Również do dzisiejszego dnia nie otrzymałem żadnego listu.
_________________
życie to sztuka wyboru
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-04-10, 15:44   

Tak, wstrzymali wysyłkę.

Na forum antyncplus jakiś pracownik wstawił fotki ofoliowanych palet z gotowymi listami i naklejoną kartką "Składować do odwołania".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bAN 
Przyjeżdża na zakupy


Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 438
Piwa: 19/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-04-10, 16:41   

ja też nie dostałem ale przynajmniej kolejności kanałów nie zmienili więc nie jest tragicznie ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
basteks 
Ma stragan na targu


Pomógł: 1 raz
Wiek: 53
Dołączył: 15 Cze 2006
Posty: 503
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-04-10, 17:40   

Ja dzisiaj przeszedłem z n do nc+. Oferta przez infolinię była znacznie tańsza niż ta, która przyszła pocztą. Trzeba negocjować, bardziej są ustępliwi niż na początku oferty
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-04-10, 18:27   

Basteks a mógłbyś podać co konkretnie zaoferowali i w jakiej cenie?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dawid 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
się gra, się ma


Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 1173
Piwa: 14/19
Skąd: znienacka
Wysłany: 2013-04-10, 18:59   

Ja 2 kwietnia wysłałem wypowiedzenie do N-ki. Do dzisiaj nikt nie zadzwonił?! Widać, jak bardzo im zależy na zachowaniu bazy klientów.
_________________
Potrzebujesz DSL-a, Neostradę? Call me 502-408-902
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
basteks 
Ma stragan na targu


Pomógł: 1 raz
Wiek: 53
Dołączył: 15 Cze 2006
Posty: 503
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-04-10, 19:08   

Platinum w cenie Gold 99 zł zamiast 119 plus promocyjna cena za multiroom
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mafik 
Przyjeżdża na zakupy


Wiek: 43
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 371
Piwa: 9/7
Skąd: EWI
Wysłany: 2013-04-10, 19:11   

Też dostałem taką ofertę, ale narazie czekam:)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dislike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 2 razy
Wiek: 44
Dołączył: 25 Mar 2012
Posty: 329
Piwa: 19/2
Skąd: hamburg
Wysłany: 2013-04-10, 19:54   

A czy ktoś już przechodził z c+ do encepence? Co z kartą - można zachować starą czy wciskają nową (conax) ?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-04-10, 20:27   

http://ncplus.pl/pomoc/fa...jkolwiek-oferty
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-04-11, 09:32   

przetrzymajcie ich.
"Niech pan zadzwoni tego i tego dnia.... zorientuje się co u konkurencji..."
"Niech pan zadzwoni tego a tego dnia bo dzis jeszcze nie wiem jaka bedzie sytuacja finansowa wkrótce a po tej dacie będe już wiedział"
"Za tyle nie ale za tyle chętnie bym wziął taki pakiet"
"drogo macie więc zastanawiam się czy nie przejść na dvbt -> naziemną cyfrowa niech pan zadzwoni ...."
"Musze sobie jeszcze to wszystko przemyśleć..."

Dzwonią do skutku. Aż powiesz stanowczo, że "nie chcesz dalej z nimi albo że coś weźmiesz"
To oni są sprzedawcami. Oni muszą /mają presje sprzedać jak najwięcej po jak największej cenie i jak najmniej dająć. Wy nie macie presji brania tego czego dają bo macie wybór. Możecie brać co oferują albo nie. Iśc do konkurencji/dvbt.

Jakbym mógł być w kablówce to nawet bym się nie zastanawiał aby ją wybrać. Tv mało oglądam.
:evil:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mgd8 
Dojeżdża PKSem



Pomogła: 3 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 08 Wrz 2009
Posty: 150
Skąd: stąd
Wysłany: 2013-04-11, 12:48   

Na Wojska można złożyć wypowiedzenie z N-ki, natomiast w sprawie C+ trzeba wypowiedzenie wysłać pocztą do Wawy i z listem zwrotnym ma się miesiąc na zwrot sprzętu w Mega.
_________________
"Na świecie nie ma ludzi normalnych i nienormalnych. Tylko są ci pozamykani w zakładach i ci, którzy nie zostali przebadani."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-04-11, 20:04   

Prezes nc+: Mamy nową ofertę

Cytat:
Julien Verley, prezes platformy nc+, w rozmowie z dziennikiem „Rzeczpospolita” zdradził, iż w trakcie ostatnich dni przygotowany został cały pakiet nowych propozycji, które wkrótce zostaną przedstawione klientom. Przeprosił również wszystkich abonentów za zamieszanie jakiego byli ostatnio uczestnikami. Zniknie najdroższy pakiet za 199zł!
Julien Verley, prezes platformy nc+, w rozmowie z dziennikiem „Rzeczpospolita” powiedział, że jego firma jest teraz maksymalnie skupiona na dotarciu do klientów. Pracują praktycznie przez całą dobę. Dodał, iż w trakcie ostatnich dni przygotowany został cały pakiet propozycji, które wkrótce zostaną przedstawione klientom. Poza nowym pakietem Ekstraklasa, platforma nc+ będzie też bardziej elastyczna. Trzeba przyznać, że to zmiany idące w kierunku, jakie nieśmiało wskazywałem tu.

Najdroższy pakiet za 199 złotych w ogóle zniknie z oferty, a nowe przedziały cenowe pakietów będą się mieścić między 39 zł i 119 zł. Wszystkie dodatkowe opcje, czy to programowe czy technologiczne: oferta HBO, Cinemax czy Multiroom, będzie można sobie dobrać wedle uznania do dowolnie wybranego pakietu.

Prezes przyznał również, że w siedzibie nc+ spędzili wiele godzin, zastanawiając się nad tym, co spowodowało, że znaleźli się właśnie w takim punkcie. Głównym wnioskiem było to, że zbyt wiele zmian zostało wprowadzonych naraz.

- Bo nie tylko stworzyliśmy nową nazwę i markę, ale także nową ofertę rynkową, listę programów, co spowodowało, że ludzie nie mogli się doszukać ulubionych programów, opracowaliśmy też zasady przenoszenia dotychczasowych klientów do nc+. 1 grudnia ruszyła fuzja operacyjna dwóch firm, co oznaczało początek skomplikowanego procesu łączenia dwóch zespołów, pochodzących z dwóch różnych firm o różnych kulturach pracy. Dziś, patrząc wstecz, widzimy jasno, że nie powinniśmy byli robić tego wszystkiego naraz. I za skutki wszystkich przepraszam - mówi w rozmowie z dziennikiem „Rzeczpospolita” Julien Verley, prezes platformy nc+.

Julien Verley dodał, że obserwowali rosnące zainteresowanie internautów inicjatywą Anty nc+.

- Chcieliśmy wiedzieć, jak dotrzeć do tych ludzi. Na naszym profilu narzekali na brak odpowiedzi na pytania. To prawda, centra obsługi klienta były oblegane, chcieliśmy więc zacząć dialog z klientami tam, gdzie można było ich znaleźć. Stąd pomysł zaproszenia. Jednak nie miałem żadnych ukrytych intencji. Interesowało nas tylko rozpoczęcie dialogu, który mógłby nam pomóc zrozumieć, czego ci klienci oczekują i rozwiązać sytuację - stwierdził.
satkurier.pl
Ta wypowiedź to stek bzdur.


Jak to gadał Wałęsa: " OTAKE Polske walczyłem" :D
Cosik mi sie wydaje, że to nadal jeszcze będzie nie za bardzo oferta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mafik 
Przyjeżdża na zakupy


Wiek: 43
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 371
Piwa: 9/7
Skąd: EWI
Wysłany: 2013-04-12, 09:05   

basteks napisał/a:
Platinum w cenie Gold 99 zł zamiast 119 plus promocyjna cena za multiroom

basteks to chyba się trochę wkurzysz że tak szybko się zdecydowałeś, chociaż z drugiej strony ciekawe jakież to nowe pakiety wymyślili...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW