R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
czarna cenzura
Autor Wiadomość
#RaveN# 
Przejeżdżał przez Wieluń



Wiek: 57
Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 50
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Autokton
Wysłany: 2013-03-29, 10:17   

Wszystko się zgadza, wszystko rozumiem. Chodzi mi tylko o to że nie można ignorować głosu setek ludzi tylko dlatego że ktoś jest osobą duchowną. Doskonale zdaje sobie sprawę że w tej kwestii działa tzw głuchy telefon i każdy następny coś do tematu dokłada (pewnie też i bzdury)ale faktem jest że coś na rzeczy było i jak na to nie patrzeć to ksiądz czy komuś się to podoba czy nie jest w pewnym sensie osobą publiczną i podlega krytyce, jeżeli jest to oczywiście uzasadnione. Zamykanie całego wątku jest zamykaniem na siłę ust osobm które podjęły się takiej właśnie krytyki, oczywiście w zgodzie z prawem a to właśnie od tego są moderatorzy żeby usuwać/moderować niezgodne z prawem posty, nakładać kary na osoby notorycznie przeginające zasady itp. Lata mi osobiście co ten pan i z kim zrobił - jego broszka
Mi chodzi o sam fakt jak postępuje się z ludźmi którzy podjęli się dyskusji na jakiś tam niewygodny dla niektórych temat. Tak jak powiedziałem - mnie to rybka. W tamtym zamkniętym wątku nie napisałem ani jednego posta.
_________________
We live, as we dream - alone.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-29, 10:27   

Nie jest to jedyny przypadek zamknięcia i zabezpieczenia wątku, w którym wg opinii administracji ukazały się bezprawne wpisy. Podobny przypadek był w wątku dotyczącym pewnej firmy foto-video z okolic Wieruszowa oraz jednego z wieluńskich adwokatów, ale tu jakoś nie było takiego poruszenia.
Po prostu nikomu z administracji forum nie widzi się tracić czas na chodzenie po sądach, które i tak zapewne nie zajmą się sprawą merytorycznie, tylko będą usilnie namawiały do zawarcia ugody, bo tak łatwiej i szybciej. Pokazują to zresztą wcześniejsze doświadczenia.
Każdy jest mądry kryjąc się pod anonimowym nickiem. Natomiast to potem administracja będzie chodzić po sądach i się tłumaczyć z wpisów tego czy innego Xa czy Ygreka...
Jak ktoś chce temat ciągnąć to proszę bardzo - wystarczy dać jakiś wiarygodny dowód na poparcie swoich tez i karuzela może kręcić się na nowo. Albo jeszcze lepiej - zrzućcie się na adwokata, który później w imieniu forum będzie się stawiał na rozprawach i tłumaczył, że wpisy nie były bezprawne...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
chi 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 1 raz
Wiek: 40
Dołączył: 07 Cze 2011
Posty: 85
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: EJP
Wysłany: 2013-03-29, 10:28   

a tak z ciekawości bo nie śledzę tematu od początku: gdzie miała miejsce pierwsza publikacja na temat wyczynu duchowego, na tym forum czy w kulisach?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-29, 10:42   

#RaveN# napisał/a:
Chodzi mi tylko o to że nie można ignorować głosu setek ludzi tylko dlatego że ktoś jest osobą duchowną.

To absolutnie nie ma nic do rzeczy. Sąd - na ostatniej sprawie z forum - w ogóle nie brał pod uwagę zmanipulowanych treści w pozwie, tylko dążył do ugody, więc tak jak pisałem: jak ktoś ma ochotę biegać i tłumaczyć się, że nie jest wielbłądem, ma jakieś dowody i chętnie powie przed sądem, że to jest wszystko prawda, przywrócimy wątek.
Ja nie mam na to czasu.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Maciej 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
EWI w Sercu



Pomógł: 13 razy
Wiek: 48
Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 1155
Piwa: 5/6
Skąd: EWI-OOL
Wysłany: 2013-03-29, 14:44   

#RaveN#, wierz mi jeden post może czlowiekowi zniszczyć życie .

Na forum BB o moim dalekim znajomy anonimowy forumowicz napisał że jest (słowo wymoderowano) że chodzi na prostytutki i w tym podobny sensie . W ciągu kilku dni urosły 3 strony tego jaki to z niego ogier . Facet miał żonę i dwójkę cudownych córek .

Oczywiście żona się dowiedziała , przeczytała i się zaczęło ....

Podam tylko że skończyło się zasądzeniem 75 tys odszkodowania , odzyskal rodzinę itd . Na sprawie wyszło że ten który pisał był jego biznesowa konkurencją . W Katowicach jest świetny adwokat od tego typu spraw ;) .

Jeśli nie masz dowodu na to co piszesz to siejesz oszczerstwa i pomówienia tym bardziej że dotyczy to strefy prywatnej .

Ogólnie dziwne to prawo że za to co np Ty napiszesz ma do sądu biegnąć Administrator .

Założę że najbardziej oburzeni są Ci co kościoła na oczy nie widzą i są w temacie tylko dlatego że można po "czarnym" jechać .
_________________
Jeśli pozwolisz, by robactwo się rozmnożyło, rodzą się prawa robactwa. I rodzą się piewcy, którzy będą je wysławiać.
Antoine de Saint-Exupery
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-29, 22:53   

Maciej napisał/a:
Ogólnie dziwne to prawo że za to co np Ty napiszesz ma do sądu biegnąć Administrator .
Tylko wtedy, jeśli pomimo wiedzy, że posty są bezprawne, admin ich nie usunął. Może to być np jakiś sygnał od pomówionego ze wskazaniem tych treści itp. W sumie to dość logiczne.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jack_Black 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 195
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-30, 20:39   

Maciej napisał/a:

Założę że najbardziej oburzeni są Ci co kościoła na oczy nie widzą i są w temacie tylko dlatego że można po "czarnym" jechać .


Nie. Najbardziej oburza czarna chęć wywyższania się.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bAN 
Przyjeżdża na zakupy


Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 438
Piwa: 19/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-30, 21:48   

spokojnie ludziska :)
teraz temat skasowany ale za jakiś czas wyjdzie coś innego wszak ludzie nie zmieniają sie z dnia na dzień.
Wesolutkich życze :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dislike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 2 razy
Wiek: 44
Dołączył: 25 Mar 2012
Posty: 329
Piwa: 19/2
Skąd: hamburg
Wysłany: 2013-05-19, 10:30   

Domyślam się, że coś dzieje w tej sprawie (policja, prokuratura)? Czy autorów wątku już zapukała policja?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-05-19, 19:42   

dislike, sprawa w toku. Nic więcej na ten temat na razie nie wiadomo.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW