R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
muzyczne "talent shows"
Autor Wiadomość
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-04-02, 22:33   muzyczne "talent shows"

Co sądzicie o tych programach? Pomijając Szansę na sukces (która miała nieco inne zasady i wystartowała dużo wcześniej) wysyp nastapił od Idola. Czy takie programy mają sens? Czy rzeczywiście są w stanie wyłowić talenty, czy raczej mają na celu jedynie chwilową rozrywkę - a jak przy okazji ktoś się na tym wypromuje to dobrze...

Tak mnie jakoś naszło to pytanie po odsłuchaniu tej piosenki (w tym wykonaniu ;-)

_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2013-04-02, 22:59   

Dopóki była tylko Szansa na sukces zdarzało mi się oglądać - później już niezbyt, bo wydało mi się, że zamiast pokazywać faktycznych artystów telewizja skupiła się na promocji jurorów.
Na szczęście są wyjątki i kto miał się wypromować, to był w stanie to zrobić (vide Monika Brodka).
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
michal_saper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 360
Piwa: 12/25
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-04-02, 23:08   

Od jakiegoś dłuższego czasu, bodajże od trzeciej edycji, śledzę Must The Be Music. Ideą tego programu jest wyławianie talentów, ale kiedy się go ogląda i słyszy jury, to można odnieść wrażenie, że oczekują oni iście profesjonalnego wykonania. A największy znawca muzyki w tym składzie - Kora, zachowuję się dosłownie jak jakiś cham. Bo owszem ma prawo być przeciw, ale powinna hamować to co mówi. Jej zwroty często nie są merytoryczne, a sam wykonawca zamiast usłyszeć konstruktywną opinie, słyszy często, obraźliwe stwierdzenia. Tak sobie można gadać wśród swoich. Ktoś powie no tak, ale chodzi o oglądalność... Ale jakoś mi się nie wydaję, by ze względu na buraczane wypowiedzi tej kobiety, program zyskiwał na oglądalności. Sądzę, że chyba jednak traci. W jury Idola (o ile sie nie mylę) zasiadał Wojewódzki. Obejrzałem kilka odcinków i dałem sobie spokój. Jak tak dalej pójdzie, to w końcu zaczną pojawiać się tam ludzie nie tyle utalentowani, (czyt. samouki) co profesjonaliści po szkołach muzycznych, czy z bogatym doświadczeniem. Osoby i zespoły, które mają już swoje zaplecze artystyczne, a sam program traktują jako okazję do wylansowania się.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-04-02, 23:43   

michal_saper napisał/a:
Jak tak dalej pójdzie, to w końcu zaczną pojawiać się tam ludzie nie tyle utalentowani, (czyt. samouki) co profesjonaliści po szkołach muzycznych, czy z bogatym doświadczeniem. Osoby i zespoły, które mają już swoje zaplecze artystyczne, a sam program traktują jako okazję do wylansowania się.


ale to już się dzieje... chociażby Enej czy Ewelina Flinta...

a co do Kory... to czy ja wiem czy ona takim największym znawcą muzyki w tym gronie jest? ona raczej ma chyba być tym'bulterierem' i tyle :)
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW