R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Ferbik
2014-09-27, 10:24
Kundelek szuka domu
Autor Wiadomość
Zielona 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-04-04, 11:54   Kundelek szuka domu

Piesek mieszka na ulicy, możliwe, że nawet od kilku lat.

Jest spokojny, prawdopodobnie starszy, początkowo trochę nieufny wobec ludzi. Jednakże podchodzi, gdy widzi człowieka i z każdym spotkaniem przyzwyczaja się do nowej osoby.
Prawdopodobnie nie ma problemu w kontaktach z innymi zwierzętami - nieraz widziałam go w towarzystwie innych psów. Te jednak w końcu wracają do swoich domów, a on zostaje sam.

Ja nie mogę go wziąć do domu, nawet tymczasowo, dlatego bardzo proszę o pomoc w znalezieniu dla niego domu.





Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kerad26 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 28 Sty 2013
Posty: 5
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-04-07, 18:31   

Piesek jest znany.Nieraz go dokarmiamy,ale on nie chce zostać.Chyba ma jednak właściciela.Nazywamy go przyjaciel.Mieszkam niedaleko cmentarza.Znamy go od trzech lat.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Zielona 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-04-07, 23:32   

Przez ostatni tydzień na pewno spał na ulicy, widziałam go codziennie mniej więcej w jednym miejscu (a w nocy przecież było zimno, padał śnieg itp.). Poza tym dowiadywałam się od sąsiadów i nikt nie potwierdził, że jest jakiś właściciel.

Że ktoś go dokarmia, domyślałam się, inaczej by nie przeżył choćby ostatniej zimy...


Podsumowując, ja nie widzę żadnych dowodów na to, że jest jakiś właściciel. Jeżeli tak, to chyba dobrze (chyba, bo jednak mógłby lepiej zadbać o psa).
Jednak ja nie jestem przekonana co do istnienia właściciela.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
czaro1998 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 26
Dołączył: 15 Sty 2013
Posty: 5
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-10-05, 19:51   

Ten pies pojawiał się na osiedlu Okólna dosyć regularnie . Często go tam widziałem w otoczeniu z innymi psami . Może jego właściciel mieszka gdzieś w okolicach tego osiedla .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dziubda 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 29 Lip 2012
Posty: 6
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-11-09, 12:11   

Mam informację, że ten pies na 100% posiada dom i właściciela. Mieszka na jednej z ulic koło szpitala. Nie istnieją dla niego żadne przeszkody w ucieczce ze swojego podwórka. Lubi się szwendać. Zatrzymuje się na dłużej w miejscu gdzie jest suczka w rui. Ostatnio spędzał więcej czasu na ul. Św. Barbary. :D
_________________
mw
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Zielona 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 03 Kwi 2013
Posty: 7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-09-27, 04:29   

Temat nieaktualny, ale sprostuję.
Nie, ten pies nie posiadał domu. Na sąsiedniej ulicy mieszka pies bardzo podobny do niego, który często biega luzem. Czasem te psy chodziły razem (jak ktoś ich tak nie widział, pewnie nawet się nie pozna). Ten drugi pies jak najbardziej ma dom.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW