R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Stefan
2009-09-15, 17:40
Była "budowlanka", będzie przedszkole
Autor Wiadomość
komuna
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-01, 09:14   

edzia i odziu napisał/a:
W czwórce moja córka zajęcia w-f ma na schodach bo sala gimnastyczna należy do SN.


SN czyli Studium Nauczycielskie przestało istnieć w 1993 r i zostało zastąpione Kolegium Nauczycielskim.

Sala gimnastyczna należy do II Liceum Ogólnokształcącego, które także mieści się w tym budynku.


edzia i odziu napisał/a:
Dla tych którzy nie wiedzą czwórka to tylko parter ( a właściwie piwnica) i 1 piętro bo drugie też należy do SN....


J/W piętro należy do II LO.


edzia i odziu napisał/a:
I co najdziwniejsze kiedy było głosowanie nad przeniesieniem obydwóch szkół do budowlanki zbuntowało się SN


Po raz kolejny zwracam uwagę nie SN tylko II LO.

Nie wiem skąd masz takie informacje ale to nie szkoły decydują o tym gdzie mają siedzibę tylko organy prowadzące te szkoły czyli dla Sp nr 4 jest to Burmistrz, dla II LO jest to Starosta, dla KN jest to Marszałek Województwa Łódzkiego.
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2006-08-01, 13:56   

Ojj nie czepiaj się detali i tak każdy wie o co chodzi, :D a swoją drogą my którzy jesteśmy z tego rocznika kojażymy tą szkołę ze SN . Tak samo Wyszyńskiego będzie dla mnie Waryńskiego , tak jak zawsze Kaliska była Kaliska mimo że swego czasu była 15 go grudnia.Widać my inne roczniki....A jeśli chodzi o informacje, to wyobraź sobie brałam udział w takim głosowaniu mimo że niby Burmistrz podejmuje takie decyzje...
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
komuna
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-02, 09:50   

A swoją droga macie rację przedszkole w tak wielkim gmachu ?? co za pomysł....
 
   
keri
[Usunięty]

Wysłany: 2006-08-02, 11:37   

tak jak juz pisalam przedszkole nie zajmie calej budowlanki.
pytanie co z reszta budynku ???
 
   
DeMarco 
Dojeżdża PKSem



Dołączył: 27 Lip 2006
Posty: 110
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-08-02, 11:48   

Może Minister Edukacji będzie chciał zorganizować popołudniowe zajęcia z patriotyzmu dla Wielunian to będie jak znalazł. :-)

A tak na poważnie to lokalizacja tego przedszkola jest chyba nietrafiona, bo przeciez niedaleko na osiedlu Wyszyńskiego jest przecież przedszkole, a wyż demograficzny już przeminął. Rodzice mieszkający bliżej centrum będą mieli troche daleko do prowadzania pociech do przedszkola. A'propos ile jest w Wieluniu przedszkoli. Ja wiem o 4. Wyszyńskiego będą 2, na 3 maja u siostrzyczek i na przeciwko straży pożarnej. Czy są gdzieś jeszcze ?
_________________
POZDRAWIAM
DeMarco
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-08-02, 12:11   

Z tego co wiem to jeszcze jest przedszkole na os. Armii Krajowej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Paulina 
Ma stragan na targu



Pomogła: 10 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2006
Posty: 557
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-08-31, 22:03   

Z ostatnich wiadomości, prace remontowe w budowlance nie zostały zakończone.

Przedszkole pozostaje na swoim starym mniejscu i tak naprawde to nie wiadomo kiedy będzie przeniesione do nowej siedziby.
_________________
Człowiek potrzebuje do szczęścia trzech rzeczy: dobrych przyjaciół do towarzystwa, dobrego wina do picia i dobrych książek do czytania.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Marta 
WIELUNIAK



Pomogła: 40 razy
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lip 2005
Posty: 2807
Piwa: 5/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-08-31, 23:50   

Normalka :]

Porozwalali wszystko w czasie przenoszenia szkoły, ekipa remontowa zamiast od razu tam wkroczyć to się ociągała i jak zwykle nie zrobili na czas..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2006-10-09, 16:48   

Wrócę do dawnego tematu budowlanki.A to dlatego , że kiedyś wspominałąm o tym, że moim zdaniem powinna tam być przeniesiona szkoła 4 , z uwagi na ciasnote i to że lekcje w-f odbywały się na schodach.No i właśnie ...moja córka teraz ma lekcje w-f, a jakże w budowlance :roll: kilka razy w tygodniu część dzieci jest tam dowożona przez rodziców , część chodzi sama i część z nauczycielem . To jest chore , ja niewiem co za idiota podejmował decyzje o przeniesieniach.Chłopaki którzy startujecie w wyborach,zróbcie coś mądrego ,bo jak do tej pory to same znaki zapytania kto , dlaczego i jakim prawem.
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
akirus 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia


Pomogła: 16 razy
Wiek: 42
Dołączyła: 26 Paź 2006
Posty: 1259
Skąd: wieluń
Wysłany: 2006-10-26, 19:48   

a dzis rodzice swoimi siłami przenosili przedszkole do szacownej siedziby na pow, i co? o ironio losu to bylo oczywiste ze prace nie beda ukonczone, moja corka pojdzie do przedszkola w poniedzialek, w ktorym smierdzi farba a pracownicy chalasuja betoniarka i wiertarkami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :571:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW