R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
1000 zł Nagrody za ujęcie sprawcy otrucia psa
Autor Wiadomość
Pancerny 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 14
Skąd: Wln
Wysłany: 2013-03-05, 18:20   1000 zł Nagrody za ujęcie sprawcy otrucia psa

UWAGA PROSZĘ PO POWAŻNE PODEJŚCIE DO SPRAWY !!! udostępnij dalej

Zwracam się do ludzi dobrej woli, do ludzi wrażliwych na cierpienie zwierząt, do ludzi którym nie jest obojętny los zwierząt.
W nocy z 2 na 3 marca tego roku w miejscowości Raczyn koło Wielunia doszło do bestialskiego otrucia psa owczarka niemieckiego, który był naszym wiernym i oddanym stróżem na placu budowy domu. Była podana psu bardzo silna trucizna. Wystarczyło 24 godz i pies skonał w męczarni.
Osoby które być może coś widziały lub być może wiedza kto mógłby dopuścić się takiego czynu proszone są o kontakt.
telefon: 0031634876611 po godz 17:00
gg: 3445906
email: pancerny77@gmail.com
https://www.facebook.com/marcinstrycharek
https://www.facebook.com/...553720154661218
Sprawa już bardzo profesjonalnie zajęła się Policja.
ZA PRZYCZYNIENIE SIĘ DO UJĘCIA SPRAWCY WYZNACZAM NAGRODĘ W WYSOKOŚCI 1000 ZŁ

ps
proszę wszystkich kolegów i koleżanki o udostępnianie tej informacji dalej na facebook, ponieważ na radio lokalne czyli Radio Ziemi Wieluńskiej nie mogłem liczyć bo zażądali 10zł od emisji jednego ogłoszenia. Jak widać każdy nawet minimalnie chciałby zarobić jeszcze na krzywdzie.
BARDZO DUŻE PODZIĘKOWANIA DLA CAŁEGO SZEFOSTWA RADIA ZW ZA TAKIE PODEJŚCIE DO SPRAWY

max.jpg
Plik ściągnięto 146 raz(y) 156,67 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-03-05, 20:06   

Pancerny, trochę nie w temacie, ale życzę Ci abyś dorwał sprawcę (no może nie Ty, a policja. Czytałem Twoje wpisy na facebooku :shock: ).
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pancerny 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 14
Skąd: Wln
Wysłany: 2013-03-05, 20:09   

bardzo proszę o nie usuwanie tematu i pomoc w nagłośnieniu jeśli tylko to możliwe. Z góry dziekuje.
Pozdrawiam Marcin
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Janek20 
Czytał o Wieluniu
carpe diem


Wiek: 38
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 36
Postawił 2 piw(a)
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-03-05, 22:37   

szkoda psa......
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
agatob 
Przyjeżdża na zakupy


Pomogła: 12 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 02 Sty 2012
Posty: 262
Piwa: 22/16
Skąd: z okolic Wielunia
Wysłany: 2013-03-05, 23:27   

Mam nadzieję, że uda się złapać sprawcę i ukarać.... Szkoda tylko pieska:(
_________________
Zwei Dinge sind unendlich, das Universum und die menschliche Dummheit, aber beim Universum bin ich mir nicht ganz sicher.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
michal_saper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 360
Piwa: 12/25
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-05, 23:51   

Pancerny napisał/a:
bardzo proszę o nie usuwanie tematu i pomoc w nagłośnieniu jeśli tylko to możliwe. Z góry dziekuje.
Pozdrawiam Marcin


A może lepiej było by nagrodę zmniejszyć o kilka stówek, i te kilka stówek dać na ogłoszenie do radia ?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
gtrzec 
Dojeżdża PKSem
tel. 662 112 473


Pomógł: 9 razy
Wiek: 36
Dołączył: 29 Sie 2012
Posty: 110
Piwa: 5/8
Skąd: Praszka/Krzepice
Wysłany: 2013-03-06, 09:46   

miko 005 napisał/a:
Czytałem Twoje wpisy na facebooku

Zachęciłeś mnie do przeczytania. A to niestety zniechęciło mnie do udostępniania, lubienia itd. Ja osobiście nie chciałbym udostępniać u siebie takich treści. Jeśli w podobnym tonie przebiegała rozmowa z RZW to dziwię się, że tylko 10zł krzyknęli za reklamę. Powodzenia życzę
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Pancerny 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 14
Skąd: Wln
Wysłany: 2013-03-06, 17:29   

jesli chodzi kolego o radio to grzecznie zapytalem czy byla by mozliwośc. nikt nikogo nie wyzywal jesli ci oto chodzi. tylko jest roznica w daniu ogloszenia ze chce cos sprzedac czy kupic czy zrobic ogloszenie ze otwieram sklep, a tym ze ktos posuwa sie do takiego czynu ze truje psa, ktory bym wielkim przyjecielem rodziny.
Wiec placic za mowienie glośno o maltretowaniui zwierząt niemam zamiaru. Wole dac to 1000 zl dla osoby ktora pomoze w zatrzymaniu sprawcy

gtrzec napisał/a:
miko 005 napisał/a:
Czytałem Twoje wpisy na facebooku

Zachęciłeś mnie do przeczytania. A to niestety zniechęciło mnie do udostępniania, lubienia itd. Ja osobiście nie chciałbym udostępniać u siebie takich treści. Jeśli w podobnym tonie przebiegała rozmowa z RZW to dziwię się, że tylko 10zł krzyknęli za reklamę. Powodzenia życzę
Ostatnio zmieniony przez Pancerny 2013-03-06, 17:31, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pancerny 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 14
Skąd: Wln
Wysłany: 2013-03-06, 17:30   

sory ale wole przeznaczy te pieniądze w nagrode niz placic ze glośne mowienie i maltretowaniu zwierząt
michal_saper napisał/a:
Pancerny napisał/a:
bardzo proszę o nie usuwanie tematu i pomoc w nagłośnieniu jeśli tylko to możliwe. Z góry dziekuje.
Pozdrawiam Marcin


A może lepiej było by nagrodę zmniejszyć o kilka stówek, i te kilka stówek dać na ogłoszenie do radia ?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
michal_saper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 360
Piwa: 12/25
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-07, 00:05   

Pancerny napisał/a:
sory ale wole przeznaczy te pieniądze w nagrode niz placic ze glośne mowienie i maltretowaniu zwierząt


Wybacz, ale nie wiem do czego tak naprawdę dążysz. Z jednej strony wydajesz się być przejęty zaistniałą sytuacją i nakłaniasz ludzi w necie by ci pomogli, z drugiej strony jednak nie planujesz sobie tak naprawdę pomóc skoro nie chcesz skorzystać z bardzo prostych metod. No bo jaka niby jest różnica, pomiędzy propagowaniem tego na tym forum, a daniem tego do radia ? Chyba nie sądzisz, że ktoś z tego forum nazajutrz przyniesie Ci w worku sprawcę otrucia tego psa ? Twoja sprawa, zrobisz jak uważasz, ale jeśli faktycznie zależy Ci na wyjaśnieniu tej sprawy, to daj ogłoszenie do radia lub gazety... Może ktoś z raczyna pomoże Ci w tej sprawie. Takie mamy społeczeństwo (w niektórych przypadkach to zaleta) że do podpier....nia jesteśmy pierwsi, zwłaszcza kiedy ktoś pomacha kasą. Pozdrawiam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pat44 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Wiek: 57
Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 471
Piwa: 42/24
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-07, 10:02   

Pancerny, Wiem kto to zrobił! Wypłacisz mi nagrodę? Żądasz jakichś dowodów? Uwierzysz mi na słowo? A może żądasz materiału filmowego ze sprawcą w roli głównej? W ten sposób niczego nie ustalisz i nikogo nie przestraszysz. I jeszcze twoja niechęć, aby zapłacić 10 zł za ogłoszenie w RZW... Wiadomo już że nikt nie dostanie twojego tysiąca, bo jesteś biedny jak mysz kościelna i twoja kampania to zwykły kit. Pieska szkoda, ale pewnie zeżarł podtrutego szczura albo wronę (było karmić go przynajmniej dwa razy dziennie)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2013-03-07, 11:01   

Pat44, Czytanie ze zrozumieniem się kłania:
Pancerny napisał/a:
Sprawa już bardzo profesjonalnie zajęła się Policja.
ZA PRZYCZYNIENIE SIĘ DO UJĘCIA SPRAWCY WYZNACZAM NAGRODĘ W WYSOKOŚCI 1000 ZŁ

Nie będę ci tłumaczył co autor miał na myśli. Ale skoro wiesz kto, to podaj namiary Policji i ona już dalej się zajmie sprawcą, a ty za pomoc dostaniesz nagrodę. Czy to takie trudne do zrozumienia?
Co do RZW to uważam że w takiej sprawie powinni "zasponsorować" takie ogłoszenie i puścić kilka razy za free. Ale z tego co słyszę (rzadko słucham tego radia ale czasami) to leci w nim więcej reklam niż innych treści więc nie straciliby na tym za wiele.
Pancerny, życzę znalezienia sprawcy... szkoda psa :sad:
 
   
Pancerny 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 14
Skąd: Wln
Wysłany: 2013-03-07, 18:01   

Nie bede sie w dawal w dyskusje bo do nieczego to nie doprowadzi. Temat radia jest dla mnie zakonczony. Zadzwonilem zapytalem oni mi powiedzieli jak jest to z ich strony i tyle, mi sie nie spodobalo takie podejscie. A jesli juz ktos tak chce dokladnie to 10zł bylo ze jednorazowe przeczytanie paru zdan, czyli kilka razy poszloby w ciugu dnia to wiadomo ze juz wielokrotność. Ale tak jak mowie temat zakonczony z radiem. Taka jest polityka radia i tyle.

ps
wiedzialem ze dajac takie ogloszenie na forum, bedą lecialy dziwne teksty, ale taki juz jest internet.
Jesli ktos nie mial psa i niema pojecia jak można mocno sie zwiazac, ze to jest przyjaciel rodziny to prosze pisac swoje mysli gdzies indziej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2013-03-07, 21:45   

Radio znowu pokazalo 'klase'. Kiedys znajomy chcial puscic ogloszenie, ze znalazl kluczyki od drogiego auta by zwrocic temu co zgubil to uslyszal, ze tez musi zaplacic. Kluczyki od tamtej pory wisza w garazu jako ozdoba a cena ich dorobienia pare stowek. Chcesz komus pomoc a jeszcze musisz za to placic heh.
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pat44 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Wiek: 57
Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 471
Piwa: 42/24
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-08, 01:58   

Gregg Sparrow, Cepias się tego "cytania ze zrozumieniem", a ja po prostu nie rozumiem po co ta cała wrzawa? Pancerny musiałby być strasznie naiwny, żeby liczyć że ktoś za zakichane 1000 zł zdecyduje się kogokolwiek podkablować. Nawet jeśli się zdecyduje, to na pewno bez mocnych dowodów "nie przyczyni się do zatrzymania". Jak się "przyczyni", to sprawca musiałby być kretynem, żeby się przyznać. Jak się nie przyzna, to pieniążki i tak zostaną w kieszeni, bo w udowodnienie winy nie uwierzę. Jakbym chciał ukarać potencjalnego truciciela, to nie pisałbym o "przyczynianiu się do ujęcia" i wizytach na policji, tylko sam wysłuchałbym informatora. Poza tym nie wiadomo od czego ten pies zdechł i dlaczego zdechł. Mnóstwo budów zamarło zimą i na wielu kręcą się głodne, opuszczone, hałaśliwe, przemarznięte psy (zapewne członkowie rodzin inwestorów). Najpierw pieska trzyma się w przegrzanym mieszkanku, a potem na łańcuch żeby budowy pilnował. Jeśli rzeczywiście ktoś go otruł, to widać nie mógł znieść nocnego wycia takiego opuszczonego psa.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW