Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index


FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Zgubiono portfel z dokumentami
Author Message
Ferbik
Administrator



Posted:    Zgubiono portfel z dokumentami [ !!! ]

We wtorek 28 maja około godziny 13:30 przy sklepie na ul. Paderewskiego zgubiono portfel z dokumentami. Uczciwego znalazcę proszę o kontakt na PW.
 
 
starszy pan
Dojeżdża PKSem
zawsze spokojny


Posted:    Re: Zgubiono portfel z dokumentami [ !!! ]

.
[quote="Ferbik"]

We wtorek 28 maja zgubiono ......... Uczciwego znalazcę proszę o kontakt ....

[/quote]


Może głupio gadam - ale gdybym znalazł to jako jako uczciwy znalazca odezwał bym się we wtorek 28 maja - a nie po tygodniu :grin:

A może teraz uczciwość nie jedno ma imię ?




.
 
 
Bethi
Wieluniaczek
Festina lente



Posted:     [ !!! ]

Na Paderewskiego jest sklep, gdzie królują smakosze taniego piwa i zielonego jabłka w butelce, więc jak taki klient znalazł, to odzyskanie będzie niemal niemożliwe.
 
 
Izabela
Przyjeżdża na zakupy
Izabela



Posted:     [ !!! ]

Najgorsze jest,że takiemu osobnikowi nic z tych dokumentów a wyrobienie ich bedzie wiecej kosztowało niż piwniwdzy było w portfelu jak koś sie boi chociaż niech podłoży do skrzynki na listy.
 
 
marcin-gorski
Przyjeżdża na zakupy



Posted:     [ !!! ]

tak bo ten co ukradł/znalazł portfel czyta to forum. Jest to co prawda poczytne forum ale bez przesady, ile osób tu zagląda w ciągu miesiąca? 1 % ludności zamieszkującej powiat wieluński czy mniej? o portfelu można zapomnieć, chyba że odnajdzie się w . . . domu w innych spodniach.
 
 
Izabela
Przyjeżdża na zakupy
Izabela



Posted:     [ !!! ]

Spróbować nie zaszkodziło...
 
 
Roj
[Deleted]

Posted:     [ !!! ]

[quote="Izabela"]Najgorsze jest,że takiemu osobnikowi nic z tych dokumentów a wyrobienie ich bedzie wiecej kosztowało niż piwniwdzy było w portfelu jak koś sie boi chociaż niech podłoży do skrzynki na listy.[/quote]

Na dokumentach też można zarobić sprzedając je . :one:
 
 
Izabela
Przyjeżdża na zakupy
Izabela



Posted:     [ !!! ]

[b]Roj[/b], Tak ale teraz nic taki ktoś nie zrobi z tymi dokumentami bo jest zgłoszone zaginięcie :D
 
 
Roj
[Deleted]

Posted:     [ !!! ]

[quote="Izabela"][b]Roj[/b], Tak ale teraz nic taki ktoś nie zrobi z tymi dokumentami bo jest zgłoszone zaginięcie :D[/quo

W nie których rejonach naszego kraju mogą być użyteczne , a za granicą naszego kraju to już na pewno będą użyteczne . :577:
 
 
Izabela
Przyjeżdża na zakupy
Izabela



Posted:     [ !!! ]

Nie sądzie,że u nas "na dzielni" znalazł się taki bystry ,że je sprzedał raczej wyrzucił na śmietnik ale nie ma co debatować bo i tak się nie znalazły.
 
 
michal_saper
Przyjeżdża na zakupy


Posted:    Re: Zgubiono portfel z dokumentami [ !!! ]

[quote="starszy pan"].
Może głupio gadam - ale gdybym znalazł to jako jako uczciwy znalazca odezwał bym się we wtorek 28 maja - a nie po tygodniu :grin:

A może teraz uczciwość nie jedno ma imię ?[/quote]

Przedwczoraj na Młodzieżowej, znalazłem na środku ulicy torebkę z portfelem i kilkoma dyszkami w środku. Na szczęście był w portfelu nr. telefonu do domu pod który zadzwoniłem. Chwilę później zguba została oddana. :P
 
 
agatob
Przyjeżdża na zakupy


Posted:    Re: Zgubiono portfel z dokumentami [ !!! ]

[quote="michal_saper"][quote="starszy pan"].
Może głupio gadam - ale gdybym znalazł to jako jako uczciwy znalazca odezwał bym się we wtorek 28 maja - a nie po tygodniu :grin:

A może teraz uczciwość nie jedno ma imię ?[/quote]

Przedwczoraj na Młodzieżowej, znalazłem na środku ulicy torebkę z portfelem i kilkoma dyszkami w środku. Na szczęście był w portfelu nr. telefonu do domu pod który zadzwoniłem. Chwilę później zguba została oddana. :P[/quote]

Wzorowa postawa godna naśladowania:)
 
 
Bethi
Wieluniaczek
Festina lente



Posted:     [ !!! ]

Ja jak znalazłam portfel z dokumentami, dzwoniłam pod numer który był w środku. okazało się.że człowiek, który odebrał (podpisany jako Kuzyn) nie zna kogoś takiego jak ten, który zgubił portfel. dzwoniła do radia, że znaleziono portfel, ale przemiła A. N-Z. Stwierdziła, że oni tego ogłoszenia nie dają w eter. Do szkoły dzwoniłam, bo była legitka, stwierdzono, że u nich się w komórek w szkole nie korzysta. dopiero po 3 dniach odezwał się rodzic i raczył odebrać zgubę swojej pociechy. Inny by sobie nawet nie robił zachodu, bo po co.
 
 
michal_saper
Przyjeżdża na zakupy


Posted:     [ !!! ]

W przypadku tej męskiej torebki którą znalazłem, nie było w środku żadnego dokumentu. Jedynie paragon, kasa i kartka z napisem "tel do domu" Finalnie się okazało, że właściciel to pan w podeszłym wieku mieszkający nieopodal miejsca znalezienia. Nie wiem jakbym postąpił gdyby nie było tam tej kartki, dałbym raczej ogłoszenie, ale nie sądzę bym w ten sposób odszukał właściciela. Skończyłoby się zapewne tym, że mamonę bym przywłaszczył
 
 
martita
Słyszał o Wieluniu


Posted:     [ !!! ]

Pamiętam kiedyś tez myślałam że zgubiłam portfel po 2 dniach znalazłam w aucie pod siedzeniem byłam tak szczęśliwa tylko karty bankomatowe były już zablokowane:P
Oby ktoś rozsądny znalazł i odesłał dokumenty.
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group