R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
[Sprzedam] Wyprawkę dla dziewczynki !warto.polecam!
Autor Wiadomość
Kajeczka89 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 23 Cze 2013
Posty: 6
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-06-24, 07:40   [Sprzedam] Wyprawkę dla dziewczynki !warto.polecam!

Sprzedam całą wyprawkę dla maluszka : wózek 3 w 1 gondola,spacerówka,nosidełko i gadżety do wózka, łóżeczko drewniane z szufladą używane tylko 5 miesięcy jest praktycznie nowe nie ma żadnych uszkodzeń. ma ono stelaż na baldachim (baldachim w komplecie, materac, kołderka,prześcieradło pościel w kolorze zielonym używana 3razy),przewijak,dwa rożki jeden nowy, ubranka od rozmiaru 56 do 86 jest parę nowych, sporo jest założonych tylko raz, i normalnie używane z 5 sztuk ubranek ma malutkie dziurki można zszyć,są też buciki zimowe oraz 3 pary innych 2pary nowych! czapki,rajstopki,skarpeteczki, kombinezon z cocodrillo kurtka zimowa plus spodnie cały zestaw. ubrań jest około 170 sztuk naprawdę duuuża paka pare firmówek i reszta kupowana w sklepie dziecięcym w firmie TERJAN oni szyją piękne i drogie ubranka.ubranka były wyprane zawsze w proszku i plynie dzidzuś i są w pudle trzeba je tylko wyprasować bo się wygniotły troszkę. jest także nowy śpiworek od 0 do aż 18miesiąca, podgrzewacz elektryczny używany 5 razy z baby ono do wszystkich rodzajów słoiczków i ,/ butelek,smoczek termometr bardzo fajny dla maluszka,smoczki uspokajające z aventa mało używane bo tylko czasami w nocy, 1 butelka 125ml avent,pieluchy tetrowe nowe 5 sztuk,i używane grzebień do włoskó także ciemieniuchy,gaziki nowe jałowe na pępuszek i nie tylko także dla mamy pare sztuk wkładek poporodowych a także wkładek do biustonosza,nakładki silikonowe na sutki avent, laktator ręczny,majtki poporodowe 4 sztuki nowe! na prawdę dużo dużo rzeczy także zabawek. nie wstawiam zdjęć ponieważ mam w dużej rozdzielczości i musiałabym każde pomniejszać a mam ich dużo więc wyślę na maila. zapraszam Wieluń i okolice a także Wieruszów i okolice ponieważ część ubrań mam u mamy w okolicach Pajęczna a ja mieszkam w Wieruszowie.cena taka ponieważ ja za całą wyprawkę dałam ok. 4 tyś więc za połowę sprzedam wszystko wydaję mi się że cena jak najbardziej ok. bo rzeczy nie są wcale zniszczone. po prostu trzeba dzwonić i pytać. gratis dorzucę kremików z nivea baby na odparzenia i kilka sztuk gazet'dziecko'mama i ja' i inne oraz poradnik nivea baby .ZAPRASZAM.MOŻLIWA WYSYŁKA.tel 723 503 762 cena 2000zł do negocjacji.
Ostatnio zmieniony przez 2013-06-25, 12:29, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2013-06-24, 08:02   

A masz do sprzedania kropki i duże litery ? Jak żyję, nie widziałam tak długiego zdania.
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bAN 
Przyjeżdża na zakupy


Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 438
Piwa: 19/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-24, 08:22   

hmm ja tam kropki akurat widze :)
jak to mówią: dla chcącego nic trudnego ;P
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mirabelka81 
Czytał o Wieluniu
mirabelka81


Dołączyła: 27 Mar 2011
Posty: 36
Skąd: wln
Wysłany: 2013-06-24, 16:25   

witam jestem zainteresowana ale jedynie kilkoma rzeczami m.in. wózkiem, łóżeczkiem, przewijakiem, podgrzewaczem, śpiworem, pieluchami tetrowymi czy możesz powiedzeć ceny i przesłać mi zdjęcia na maila?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Kajeczka89 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 23 Cze 2013
Posty: 6
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-06-24, 20:02   

daj swojego meila to podeślę.pozdro
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kitkowa84 
Przejeżdżał przez Wieluń
kitkowa84



Wiek: 39
Dołączyła: 18 Lis 2007
Posty: 71
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-24, 21:41   

"reszta kupowana w sklepie dziecięcym w firmie TERJAN oni szyją piękne i drogie ubranka" - poważnie piszesz? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
zwyczajna
Kajeczka89 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 23 Cze 2013
Posty: 6
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-06-24, 23:46   

tak poważnie bo szyja ładne dla dzieciaczków ubranka i nie są wcale takie tanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Bethi 
Wieluniaczek
Festina lente



Pomogła: 28 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 1508
Piwa: 16/18
Skąd: EWI~EZD
Wysłany: 2013-06-25, 07:28   

Bez obrazy, ale jak Dla mnie ubranka z Terjana to jedna wielka tandeta. Kaftaniki dla niemowląt jak tam kupiłam, to po pierwszym praniu się tak rozciągły, że wyglądały jakby miały być użyte do mycia podłogi.
Komplet polarowy po pierwszym praniu zrobił się jakby z filcu-sztywny, małodelikatny w dotyku, a rozmiar kołnierzyka w bluzie, gdzie komplet był rozmiaru 80,wyglądał jak typowy rozmiar 62. Tej bluzy nie dało się zapiąć, żeby dziecka nie udusić. Kolejną rzeczą kupioną z marki Terjan były prześcieradła do łóżeczka. Krzywo uszyte, z materiału, które po praniu bez płynu do płukania wyglądały jak gąbka do naczyń.
Osobiście omijam tą Markę, mimo, że to lokalna firma. Nie chce nikogo zniechęcać, ale w Wieluniu za te same pieniądze można kupić ubranka lepszej jakości takich firm jak: Happy Kids, Marcinkowski czy Nicola.
_________________
* Zjednoczeni wirtualnie, silni realnie *
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Kajeczka89 
Słyszał o Wieluniu


Dołączyła: 23 Cze 2013
Posty: 6
Skąd: Polska
Wysłany: 2013-06-25, 08:24   

ja jestem innego zdania bardzo sobie chwale wcale się nie rozciągają,nie blakną i są łądnie uszyte.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
madzikk88 
Dojeżdża PKSem


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 07 Cze 2010
Posty: 167
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-25, 09:37   

Bethi - zgadzam sie .. dla pierwszego dziecka wszystkie ubranka kupowałam w terjanie - wszystkie body , koszulki itp. porozciagaly sie w praniu ! Jedynie pajacyki były porządne ..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2013-06-25, 10:16   

Taa a rożek usztywniany za jedyne 68 zł, po pierwszym praniu materiał tak się skurczył, że o włożeniu gąbki można było zapomnieć.
Ogólnie drogo, odzież bardzo niskiej jakości,.
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Bethi 
Wieluniaczek
Festina lente



Pomogła: 28 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 1508
Piwa: 16/18
Skąd: EWI~EZD
Wysłany: 2013-06-25, 10:21   

Ja też dla pierwszego dziecka oprócz wózka i łożeczka całą wyprawkę tam kupiłam i jedynie co mi po tym zostało to niemiłe wrażenie.nawet tych ubranek nie można dać innemu dziecku.bo się zrobiły krótkie i strasznie szerokie.
Może mieli skargi, że tandetę sprzedają albo jakieś zwroty były i polepszyli jakość. To, że są ładne, nie znaczy, że są ładnie uszyte. Orientuje się w temacie krawiectwa, więc nikt mi nie wmówi, że coś jest ładnie uszyte.
Nie przekonały mnie tam zakupy, niestety.
_________________
* Zjednoczeni wirtualnie, silni realnie *
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mirabelka81 
Czytał o Wieluniu
mirabelka81


Dołączyła: 27 Mar 2011
Posty: 36
Skąd: wln
Wysłany: 2013-06-25, 18:00   

Kajeczka89 napisał/a:
daj swojego meila to podeślę.pozdro

ewelkaSSS@interia.pl
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kitkowa84 
Przejeżdżał przez Wieluń
kitkowa84



Wiek: 39
Dołączyła: 18 Lis 2007
Posty: 71
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-25, 19:10   

Moim zdaniem te ubranka są brzydkie. Po prostu brzydkie. O jakości już nawet nie piszę. A jeżeli Kajeczka89 uważa że są śliczne to ok;-) Obstawiam że jeżeli ma Dziewczynkę to jest ubrana calutko na różowiutko. Od czapuni bo skarpetunie. A jeżeli Chłopiec to obowiązkowy cały na granatowo i w dresikach. Ale o gustach się nie dyskutuje. Jak najbardziej jestem za - przecież Terjan to firma lokalna i daje nam pracę. Rośnie nam polskie PKB itd. Przynajmniej nie Bangladesz. Ja będę wielbić jednak inne rodzime firmy;-) Niekoniecznie dziecięce... Pozdrawiam
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kitkowa84 
Przejeżdżał przez Wieluń
kitkowa84



Wiek: 39
Dołączyła: 18 Lis 2007
Posty: 71
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-06-25, 19:25   

Przepraszam, w opisie postu mam opisane że ubranka dla dziewczynki.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW