R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Muzumanie odcinaja głowę biskupowi w Syrii
Autor Wiadomość
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-07-02, 14:25   Muzumanie odcinaja głowę biskupowi w Syrii

http://www.liveleak.com/ll_embed?f=a80f980747d0

Arabskie "rozrywki" z chrześcijańskim biskupem w roli głównej. (+18)
"akcja" rozkręca się w 2:40.

Kolejne przykłady tej cudownej religii/systemu politycznego.
http://www.pch24.pl/muzul...ne,15107,i.html
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 34
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2013-07-02, 15:20   

Jestem w szoku, chora religia, chorzy ludzie.
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bAN 
Przyjeżdża na zakupy


Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 438
Piwa: 19/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-07-02, 16:00   

ehh Mateusz-u coraz bardziej mnie zaskakujesz ;)
Tam scinają głowy i zabijają młode żony a w naszym cywilizowanym świecie ojcowie że tak sie wyraże posujawają swoje paromiesięczne dzieci, księża gwałcą ministrantów a wychowawcy molestują swoich podopiecznych. Zróbmy najpierw porządek na swoim, polskim podwórku a dopiero później wytykajmy innym błędy, pouczajmy i oceniajmy. ich kraj, ich prawo, ich problem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 34
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2013-07-02, 16:07   

bAN, powiedz, że żartujesz.
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bAN 
Przyjeżdża na zakupy


Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 438
Piwa: 19/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-07-02, 16:19   

oczywiście że nie. będąc pare lat temu na studiach w mieście Łodzi i mając za ścianą typa z Tunezji i z Konga (tego demokratycznego z nazwy) którzy bardzo namiętnie przez pewnien czas ogladali takie filmiki pare rzeczy mi wytłumaczyli. nei będe sie tu silił na tłumaczenia bo to dawno było i mógłbym coś pomieszać. fakt faktem jest tak że zdanie mam jakie mam na ten temat i je wyraziłem w poście wyżej.
hajen nie wiem czemu Cie to dziwi. w innych krajach rżną sie na potęge a cały świat tylko patrzy grozi i nic nie robi żeby pomóc.
oczywiście nie pisze że to co wyżej jest dobre ale wydaje mi sie że nie znając ich religi, tradycji, kultury za to doskonale widząc co sie u mnie dzieje za oknem (no może nie tak dosłownie oczywiście;) nie mam prawa ich osądzać.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
cogito 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 15 Lis 2005
Posty: 883
Piwa: 12/4
Skąd: Planeta Ziemia
Wysłany: 2013-07-02, 17:28   

Skomentuję to przewrotnie tak: cudze chwalicie, swego nie znacie.
W tolerowaniu podobnych zachowań rodzimych katolickich mułłów nasze władze i społeczeństwo w niczym nie różnią się od muzułmańskiego.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 34
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2013-07-02, 17:55   

Cogito, powiedz mi, gdzie w Polsce ucina się głowy innowiercom.
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-07-02, 18:22   

bAN napisał/a:
ehh Mateusz-u coraz bardziej mnie zaskakujesz ;)
Tam scinają głowy i zabijają młode żony a w naszym cywilizowanym świecie ojcowie że tak sie wyraże posujawają swoje paromiesięczne dzieci, księża gwałcą ministrantów a wychowawcy molestują swoich podopiecznych. Zróbmy najpierw porządek na swoim, polskim podwórku a dopiero później wytykajmy innym błędy, pouczajmy i oceniajmy. ich kraj, ich prawo, ich problem.


Rozumiem że Twoim zdaniem ścinanie głów jest porównywalne do przestępstw na tle seksualnym?

Na tym filmie ludzie wokół akceptują tą egzekucje.

Czy my akceptujemy w Polsce zachowanie niektórych księży i czy można je porównać do tego co robią w Syrii?
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-07-03, 09:45   

Oczywiście każdy coś za skórą ma. Ale w dzisiejszych czasach ginąć śmiercią męczeńską za wiarę, to trochę jednak pachnie ... (zastanawiałem się jak to nazwać), dlatego niech każdy sobie dopowie ;)
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Chudyy 
Ma stragan na targu



Pomógł: 8 razy
Wiek: 32
Dołączył: 05 Lis 2007
Posty: 644
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-07-03, 10:28   

bAN napisał/a:
ehh Mateusz-u coraz bardziej mnie zaskakujesz ;)
Tam scinają głowy i zabijają młode żony a w naszym cywilizowanym świecie ojcowie że tak sie wyraże posujawają swoje paromiesięczne dzieci, księża gwałcą ministrantów a wychowawcy molestują swoich podopiecznych. Zróbmy najpierw porządek na swoim, polskim podwórku a dopiero później wytykajmy innym błędy, pouczajmy i oceniajmy. ich kraj, ich prawo, ich problem.


Zastanawia mnie trochę, czy Ty obserwujesz to co się dzieje na świecie, bo pisząc: " ich kraj, ich prawo, ich problem." wydaje mi się, że nie. Muzułmanie mordują ludzi na potęgę na całym świecie, a Ty piszesz o "ich kraju"?? Wydaje mi się, że w każdym kraju są ludzie którzy dokonują różnych przestępstw, ale tak było od zawsze. Ci ludzie są karani i siedzą w więzieniu. W przypadku Muzułmanów panuje kompletne bezprawie, robią co chcą i myślą, że są bezkarni, a wszystko w imię Allaha... Przykro mi, ale dla mnie są to chorzy ludzie, z wypranymi mózgami, którzy zalewają Europę jak grzyby po deszczu. Tylko czekać, aż całą gromadą przyjadą do Polski.

Nie wiem co Ci Twoi kumple zza ściany tłumaczyli, ale jeżeli ktoś wyjaśnia Ci dlaczego ogląda filmiki o takiej tematyce i co to ma na celu, a Ty to łykasz, to życzę powodzenia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
panteon 
Przejeżdżał przez Wieluń


Wiek: 48
Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 94
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-07-03, 12:07   

http://www.youtube.com/watch?v=BFsF2okyaeA
http://www.youtube.com/watch?v=tWvW0zseA64
http://www.youtube.com/watch?v=zqacSuaLRCo
Takie tam do obejrzenia i przemyślenia. Kraje islamskie są nam całkowicie obce historycznie i kulturowo. Przepaść. Zastanawiam się tylko, dlaczego tłumy uciekają z tego raju rządzonego zgodnie z prawami Koranu i za wszelką cenę chcą się dostać do krajów rządzonych przez szowinistyczne, kapitalistyczne i w części, chrześcijańskie "świnie" ?
Moje zdanie zaś jest zbieżne z tym, wygłoszonym przez byłego premiera Australii

http://www.fronda.pl/a/pr...jcie,26004.html

mędrzec cogito napisał/a:
p.s. W tolerowaniu podobnych zachowań rodzimych katolickich mułłów nasze władze i społeczeństwo w niczym nie różnią się od muzułmańskiego.

Możesz, o wszechmądry, wyjaśnić mnie robaczkowi, ten przemądry tekst ? :idea:

Bardzo Cię proszę, po raz ostatni zresztą, o nie szydzenie z forumowiczów, jeśli nie potrafisz przyjąć argumentów innych.
Ferbik
Ostatnio zmieniony przez Ferbik 2013-07-03, 16:28, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
cogito 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 15 Lis 2005
Posty: 883
Piwa: 12/4
Skąd: Planeta Ziemia
Wysłany: 2013-07-03, 17:01   

panteon napisał/a:

Możesz, o wszechmądry, wyjaśnić mnie robaczkowi, ten przemądry tekst ? :idea:

Oczywiście. Już śpieszę z odpowiedzią.
Otóż niewątpliwą zbrodnią jest wykorzystanie seksualne dziecka, a tym bardziej, jeżeli dochodzi do tego wielokrotnie. Ma to bowiem wpływ na dalsze życie ofiary.
Oczywiście w Polsce temat ten jest przemilczany i skutecznie zamieciony pod dywan.
To tylko część grzeszków naszych rodzimych mułłów, które uchodzą im "na sucho".
I to właśnie miałem na myśli - Robaczku.

Serdecznie pozdrawiam. :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MoonWalker 
Czytał o Wieluniu


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Kwi 2010
Posty: 43
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-07-04, 23:32   

Jak dla mnie, obcięcie głowy żywemu człowiekowi, nie ujmując zwierzętom, w rzeźnicki sposób, jak jakiejś świni to absolutne barbarzyństwo. Nie mające żadnego usprawiedliwienia w kulturze czy obyczajach, jakiegokolwiek narodu, społeczeństwa itp. Takie grupa, jak ta na filmie, gdzie nie znalazł się ani jeden o ludzkim odruchu pomocy ofierze, likwidowałbym bez mrugnięcia okiem wszelkimi dostępnymi środkami [odstrzał, napalm, bombardowanie z bezzałogowych dronów - minimalizacja ryzyka dla cywilizowanego człowieka]. W moim mniemaniu, uczestnicząc w tym barbarzyństwie i popierając je, choćby samą obecnością i biernością w obliczu tragedii ofiar, to "bydlo" samo pozbawia się wszelkich praw ludzkich i jak robactwo powinni być tępieni, bez zbędnych sądów.
A wszystkim oświeconym polemizatorom, w typie bAN'a, cogito i im podobnym życzę, z całego serca, żeby np. spędzając urlop w jakże modnych ostatnio islamskich krajach Bliskiego Wschodu czy południa Morza Śródziemnego [Egipt, Tunezja czy jakieś emiraty] by mieli okazję trafić w ręce takowej grupy, by przedstawić im swoje zdanie i pożalić się, jak to u nas w Europie jest źle. Z radością dorzucę się nawet wam do biletu, coby szybciej się was pozbyć ze zdrowej tkanki normalnego, cywilizowanego społeczeństwa.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bAN 
Przyjeżdża na zakupy


Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 438
Piwa: 19/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-07-05, 07:04   

A obcięcie głowy zmarłemu juz barbarzyństwem nie jest dla Ciebie??
Ty byś pewnie zainterweniował. Z napalmem ;)
Każdy by pomógł tylko jakoś tej pomocy znikąd nie widać.
zacytuj mi chodź jeden wpis gdzie sie żale na cokolwiek w Europie. Dorzucisz sie powiadasz do mojego wyjazdu. w tym roku co innego w planach ale w przyszłym sie odezwe. Tylko żebyś sie nie wycofał bo paru świadków jest :) życzyć każdemu możesz co Ci sie tylko podoba tylko wiesz jak to z tymi życzeniami jest ;) jeśli nie rozumiesz co pisze to zachowaj swoje komentarze dla siebie i nie dodawaj czegoś od siebie do moich wpisów.
edit. świat nie jest tylko czarny i biały. wyobraź sobie że można rozumieć jednych i współczuć drugim. Ale co ja Ci będe tłumaczył ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
panteon 
Przejeżdżał przez Wieluń


Wiek: 48
Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 94
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-07-05, 08:35   

cogito napisał/a:

W tolerowaniu podobnych zachowań rodzimych katolickich mułłów nasze władze i społeczeństwo w niczym nie różnią się od muzułmańskiego.

Drogi cogito. Być może uważasz, że Twoje posty robią na kimś wrażenie, ale wiesz dobrze, że nie na mnie. Płytkie, manipulatorskie i pisane pod tezę, którą ktoś wbił Tobie do głowy. Zero logiki, zero myślenia. Takie argumenty, w sam raz dla łyknięcia bez popitki, przez ludzi o stanie umysłu i mentalności określanym jako "gimbusy".
Wytłuściłem fragment Twojej wypowiedzi, na której wyjaśnienie ciebie nie stać i jak zwykle, chlapniesz coś, ale obronić tezy już nie potrafisz. Zresztą, zrozumiałe, bo nie da się jej obronić.
Katoliccy lub chrześcijańscy mułłowie, mają wiele za kołnierzem, ale nie porównuj bezczelnie ich działań z tym co proponuje spora grupa przywódców religijnych krajów islamskich.
Salman Rushdie ? Mówi ci to coś ? W Polsce za podarcie Biblii publiczne, nie grozi praktycznie nic. Rushdie ośmielił się napisać książkę, która obraża Mahometa i to wystarczy by być objęty fatwą i skazanym na ukrywanie się do końca swojego żywota. Czym jest fatwa, poczytaj sobie w tak ulubionej przez ciebie Wikipedii ( swoją drogą, wrzucić tam można każdy "śmieć" )
Jak znajdziesz hierarchę katolickiego lub jakiegokolwiek innej religii chrześcijańskiej obiecującego żywot wieczny komuś , kto utnie niewiernemu głowę lub rozerwie się trotylem razem z przepełnioną islamską restauracją, możesz się do mnie odezwać.
p.s. Ferbik, masz rację, trochę poprzednio przesadziłem. Jak widzisz, staram się poprawić. Na moje usprawiedliwienie napiszę, że uważam poziom argumentacji cogito, jako szydzący z mojej inteligencji i mam nadzieję, że nie tylko mojej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW