R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Siłownia zewnętrzna
Autor Wiadomość
FIDELO 
Przejeżdżał przez Wieluń
CCC


Wiek: 45
Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 64
Postawił 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-09-04, 08:20   Siłownia zewnętrzna

Co sądzicie o takiej siłowni w Wieluniu? Widziałem taką siłownie w Przystajni i uważam, że to super atrakcja dla mieszkańców.

http://silowniezewnetrzne...rodukty222.html
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2013-09-04, 08:41   

Z tego co wiem to siłownia na powietrzu ma być prawdopodobnie w przyszłym roku przy stadionie. Nie wiem czy z takich elementów jak w linku, ale takie są plany. Fajnie jak by było więcej takich miejsc w Wieluniu.
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
fanzie 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 8 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 420
Piwa: 5/8
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-09-04, 10:08   

Jestem zdecydowanie ZA zarówno odnośnie siłowni jak i trasy dla rolkowców pod warunkiem, że zostaną solidnie wykonane. Jeśli przetarg na trasę dla rolkowców wygra firma która zaoferuje najniższą cenę nie spodziewałbym się gładkiego asfaltu dobrej jakości.
http://www.radiozw.com.pl...ge=news&id=7500
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-09-04, 11:41   

Takie miejsce jak w/w siłownia, powinna służyć faktycznie wszystkim mieszkańcom a nie tylko młodocianym osiłkom.
Mrówek napisał/a:
Z tego co wiem to siłownia na powietrzu ma być prawdopodobnie w przyszłym roku przy stadionie.

Dlatego jeśli miałby się spełnić scenariusz przedstawiony powyżej, to jak dla mnie lokalizacja jak najbardziej sprzyjająca głównie owym osiłkom. To musi powstać w centrum i na dodatek w miejscu jak najbardziej "widocznym".
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
fanzie 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 8 razy
Wiek: 34
Dołączył: 06 Lut 2008
Posty: 420
Piwa: 5/8
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-09-04, 11:49   

miko bez przesady, zauważ że owy park w przeciągu dnia odwiedzany jest najczęściej przez osoby starsze jeżdżące na rowerach, chodzące z kijkami, lub rodziny z dziećmi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-09-04, 17:11   

fanzie napisał/a:
Jestem zdecydowanie ZA zarówno odnośnie siłowni jak i trasy dla rolkowców pod warunkiem, że zostaną solidnie wykonane. Jeśli przetarg na trasę dla rolkowców wygra firma która zaoferuje najniższą cenę nie spodziewałbym się gładkiego asfaltu dobrej jakości.
http://www.radiozw.com.pl...ge=news&id=7500


Chyba bym się popłakała ze szczęścia gdyby zrobili taką trasę. :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-09-05, 13:47   

Ja jestem za siłownia.
Lubie sobie czasami podniesc jakis cieżarek...
:D

Taka silownia to takie podstawowe urzadzenia ... Zresztą zobaczcie http://www.outdoorfitness.pl/
Wiec nie spodziewajcie sie tam osiłkow , którzy uczeszczaja na silownie i tam na specjalistycznych urzadzeniach cwicza...
I oni tu przyjda i beda calymi dniami pakować. Takie urządzenia kosztują i nikt tu ich nie wsadzi pod otwarte niebo.
Taka zabawa/zabawka dla amatorów, którzy maja trocheę wolnego czasu i chcą gratis poćwiczyć dla idei.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
starszy pan 
Dojeżdża PKSem
zawsze spokojny


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 240
Otrzymał 15 piw(a)
Skąd: przybył do Wielunia
Wysłany: 2013-09-05, 21:22   

starszy pan napisał/a:
.
Sorry yampress ale nie bardzo Cie rozumiem ...


Albo :

yampress napisał/a:


..... Wiec nie spodziewajcie sie tam osiłkow , którzy uczeszczaja na silownie ....



Albo :

yampress napisał/a:


.... I oni tu przyjda i beda calymi dniami pakować.....




Albo może ja jestem mało kumaty :oops:





.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-09-06, 14:08   

starszy pan, nie lękaj się już tłumacze co miałem na myśli:
Chodzi o to żę Ci co ćwiczą regularnie (tzw "osiłki") nie będą tam przychodzić.. bo to nie ten poziom.
Takie proste urządzenia tylko dla rekreacji się nadają.

Ktoś jak "naprawdę" ćwiczy potrzebuje w różny sposób "atakować" mięśnie z różnym obciążeniem, a na takiej siłowni tylko podstawowe urządzenia nie dające takiego wachlarzu możliwości. Więc co taki tam ma ćwiczyć? Cześć urządzeń wykorzystuje mase własnego ciała ćwiczącego jako obciążenie. Takie urządzenia takiemu osiłkowi na nic się zdają/przydają, a wręcz zupełnie są nieprzydatne.


Podejrzewam ,że na początku będzie tam troche ludzi, a potem zrobi się pusto.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kataniarz 
Ma stragan na targu



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 646
Postawił 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-09-08, 17:03   

Taka siłownia na powietrzu to świetny pomysł, mam nadzieję że dojdzie do jego realizacji.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mario's 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1162
Piwa: 1/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-09-12, 15:13   

Takich miejsc z urządzeniami do ćwiczeń jest coraz więcej, ostatnio jakie widziałem to na Helu w Wejherowie i Gdyni
Muszę przyzanć że największe wrażenie na mnie zrobiło miejsce w Wejherowie gdzie starsi ludzie masowo korzystają z urządzeń a młodsi oblegają super plac zabaw który również jest w tym parku.
Nie wiem czy lokalizacja w lasku (stadion) jest odpowienia, bo jednak jest tam kawałek drogi np ze Starych Sadów czy Wyszyńskiego ale sam pomysł popieram i oby więcej takich miejsc dla mieszkańców miasta ! :smile:

DSCN9981.JPG
Plik ściągnięto 43861 raz(y) 33,67 KB

DSCN9976.JPG
Plik ściągnięto 43861 raz(y) 30,05 KB

DSCN9973.JPG
Plik ściągnięto 43861 raz(y) 33,51 KB

DSCN9970.JPG
Plik ściągnięto 43861 raz(y) 27,89 KB

_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2013-11-09, 15:27   

Siłownie napowietrzne w Wieluniu – jedna na pewno, być może dwie
Niewykluczone, że jeszcze do końca roku na terenie Wielunia pojawi się siłownia napowietrzna, a jeśli starczy pieniędzy to nawet dwie. Gmina Wieluń ma na to 60 tysięcy zł. Na pewno powstania siłowania przy „orliku” na osiedlu Wyszyńskiego – mówi Piotr Radowski, przewodniczący Rady Miejskiej w Wieluniu:
- Te urządzenia staną przy „orliku” na osiedlu Wyszyńskiego oraz przy ul. Okólnej. W pierwszej kolejności urządzenia będą przy "orliku", jeśli kwota pozwoli i będziemy mogli je ulokować przy ul. Okólnej to też się tam znajdą. Środki są zapisane w tym roku i w tym roku nastąpi zakup. Jeśli zostanie tylko wyłoniony dostawca, to one jeszcze w tym roku zostaną zamontowane przy „orliku”.
Info: Radio Ziemi Wieluńskiej

Dodatkowo w najbliższym czasie ma pojawić się siłownia przy stadionie, razem ze skateparkiem i innymi atrakcjami w tej okolicy
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-11-09, 19:40   

Extra! :smile:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
thefirstadam 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 10 Lis 2013
Posty: 2
Skąd: Poznań
Wysłany: 2013-11-10, 01:53   

boli tylko w takich siłowniach zazwyczaj brak normalnych drążków do podciągania ;/ a najtańsze z tego wszystkiego.
_________________
Mikrosłuchawka
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-11-10, 10:59   

No może będzie jakaś rurka na odpowiedniej wysokości, która pozwoli podciągać się różnej szerokości chwytem czy to podchwytem czy to nachwytem....

A drążek do podciągania się to jedno z podstawowych I NAJLEPSZYCH ćwiczeń rozbudowywujących plecy/ grzbiet a nawet bicepsy. Kto potrafi dźwigać ciężar swojego ciała , to bardzo dobre ćwiczenie na rozwój tych grup mięśni.
To ulubione ćwiczenie Arnolda Swarzenneger'a.

Więc ja jestem jaknajbardziej ZA umieszczeniem takiego elementu jakim jest drążek. Pewnie bez petycji i 1/4 podpisów ludności naszego miasta się nie obędzie.
A to tylko kawałek rurki na różnych wysokościach (każdy ma inny wzrost)

TAKŻE ZWRACAM SIĘ Z UPRZEJMĄ PROŚBĄ DO PANA BURMISTRZA O ROZPATRZENIE TEJ SPRAWY.. i zakup również takiego elementu służącego za drążek.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW