R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Wojna o samorząd !
Autor Wiadomość
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-09-03, 23:47   

Wojna rozpoczyna się na poważnie...

PO ma nową reklamówkę w tv - w mojej opinii bardzo dobrą pod względem jakości wykonania i pomysłu - i o to zapewne chodziło, choć poza tym niema w niej nic...

SLD,SdPL, UP i PD - połączyły siły i wystąpią jako koalicja (koalicja a nie blok). Nie rozumiem tylko dlaczego nazywa się to to Lewica i Demokraci, a nie po prostu LEWICA RAZEM... Bo w Demokratach to tyle centrum zostało co nic... takie samo oni centrum jak SdPL i SLD. Zresztą, dla Demokratów to była jedyna opcja żeby w ogóle zaistnieć w tych wyborach i żeby Pan Frasyniuk i kilku innych mogło się gdziekolwiek dostać.

PO kombinuje z PSL (blok) choć to chyba nie najlepsza opcja - uważam, że pomysł łączenia się w bloki z małymi lokalnymi komitetami wyszedłby PO lepiej - argument PiS Was chce wykończyć, ale my pomożemy Wam - razem możemy pokonać PiS. Jeśli PO pójdzie tą ścieżką to myślę że mają szansę na spory sukces.
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
tONic 
Ma stragan na targu


Pomógł: 12 razy
Dołączył: 19 Lip 2005
Posty: 594
Skąd: Kowale
Wysłany: 2006-09-04, 07:41   

Z tą reklamówkżą PO jest tak samo jak z reklamówką PISu... Platforma śmiała się z partii braci Kaczyńskich, że wiernie kopiuje prezydenckie spoty zza oceanu sprzed 20 lat, a teraz sama robi polski remake filmiku Busha sprzed dwóch lat :)
no cóż - a to Polska właśnie :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-09-08, 08:23   

Pojawiają się pierwsze sygnały o zmianach koalicji (bloków), które mogą doprowadzić do dezaktualizacji mojego obrazka...

Za interia.pl:

Lepper i Giertych boją się potęgi i dominacji PiS-u, dlatego na wybory samorządowe chcą porzucić Jarosława Kaczyńskiego.

- Blok powstanie, ale może inny, niż wszyscy oczekują - Samoobrona, LPR i PSL - powiedział "Gazecie Wyborczej" ważny polityk jednej z tych partii.

...

"GW" pyta Andrzeja Leppera o możliwe porozumienie z Ligą i PSL. - Luźne rozmowy są, ale jeszcze bez konkretów - mówi lider Samoobrony.

- Dostaliśmy sygnały z Samoobrony i Ligi - potwierdza jeden z liderów PSL.

...

Liderzy Samoobrony i Ligi zaczęli się zastanawiać, czy takie porozumienie z PiS im się opłaca. - To szansa na zwycięstwo i władzę w samorządach. Byłby to też oddech dla koalicji rządowej i uniknięcie ostrej kampanii. Ale jest też potężny minus - obawiam się rozmycia naszych dwóch partii w PiS i jego dominacji. Wciąż się waham, chcę poznać reakcję opinii publicznej - tak polityk jednej z tych partii tłumaczy, dlaczego ujawnia pomysł bloku bez PiS.

Lęk przed potęgą PiS-u wydaje się na tyle silny, że Lepper gotów byłby nawet przełknąć sojusz z PSL, głównym rywalem Samoobrony w elektoracie rolniczym. A ludowcy są potrzebni "nowemu blokowi", by sforsować wymagany 15-proc. próg w wyborach do sejmików - komentuje "Gazeta Wyborcza".



Hmmmm... czyżby nowe wybory parlamenarne po takim układzie w samorządach?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
stanmarc 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 12 Mar 2006
Posty: 960
Piwa: 6/3
Skąd: Oklahoma Village
Wysłany: 2006-09-09, 20:45   

Pablo napisał/a:
Tak się składa, że płytę zespołu Raz, Dwa, Trzy z przebojami Agnieszki Osieckiej mam w samochodzie


oj tak, tak, przydają się w samochodzie takie płytki :twisted:


Pablo napisał/a:
A tak wracając trochę na grunt polityczno-muzyczny to po głowie chodzi mi utwór
Czesława Niemena:
"Mam tak samo jak Ty,
Miasto moje a w nim,
Najpiękniejszy mój sen, najpiękniejsze dni.
Zostawiłem tam kolorowe sny..."


dobry pomysł


Pablo napisał/a:
Aha ! Zdaje się, że obiecałem Ci wysłać artykuły, które pisze do jednego z tygodników ?
Podaje swojego e-maila:pawel.okrasa@age.pl
Daj znać jakby co ...


a to chyba mojemu bratu z którym rozmawiałeś ostatnio na spocie w TR - my jakoś się nie zgadalismy
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Pablo 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 4 razy
Wiek: 52
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 264
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-09-11, 14:41   

stanmarc napisał/a:
a to chyba mojemu bratu z którym rozmawiałeś ostatnio na spocie w TR - my jakoś się nie zgadalismy

Faktycznie, Twojemu bratu obiecałem i już się ze mną skontaktował.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2006-09-12, 03:14   

DeMarco napisał/a:
Darek Gajewski,
- nauczyciel historii & PO z LO1- :wink: (ktorego seredcznie pozdrawiam :oops: )

DeMarco napisał/a:
Jarek Rozmarynowski,
- to wlasciciel Globusa?

DeMarco napisał/a:
Grzesiek Wójcik,
- lekarz ortopeda?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mama 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 05 Sty 2006
Posty: 235
Skąd: koniec świata
Wysłany: 2006-09-13, 13:55   

Pablo
DeMarco napisał/a:
Beata Zając,
Krzysztof Owczarek,
Janusz Antczak,

To są o ile dobrze kojarzę aktualni urzędnicy powiatu a p. Zając była za burmistrza Adamskiego związanego z Forum Samorządowym radcą prawnym Urzędu Miejskiego?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mario's 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1162
Piwa: 1/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-09-13, 17:01   

Mama napisał/a:
To są o ile dobrze kojarzę aktualni urzędnicy powiatu a p. Zając była za burmistrza Adamskiego związanego z Forum Samorządowym radcą prawnym Urzędu Miejskiego?


Pani Beata Zając o ile kojarzę była i jest radcą prawnym Starostwa Powiatowego jak i Powiatowym Rzecznikiem Konsumenta :)
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Pablo 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 4 razy
Wiek: 52
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 264
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-09-15, 20:26   

Uwaga ! ujawniam kolejne nazwiska kandydatów FOrum Samorządowego ZW do wieluńskiego samorządu.
1) Szymon Choczaj - Przewodniczący Sejmiku Szkół Ponadgimnazjalnych (zorganizował marsz milczenia)
2) Mariusz Wysocki - bardziej znany i lubiany jako mario's. Witaj na pokładzie Mariusz. Cieszę się, że jesteś z nami.

Około 26 września zostanie zaprezentowana kompletna lista kandydatów Forum do Miasta i Powiatu. Jako pierwsi, zgodnie z moją obietnicą zapoznają się nią użytkownicy tego Forum.

Pozdrawiam
Paweł Okrasa
pawel.okrasa@age.pl
603-380-212
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-09-15, 22:17   

Pablo napisał/a:
Około 26 września zostanie zaprezentowana kompletna lista kandydatów Forum do Miasta i Powiatu. Jako pierwsi, zgodnie z moją obietnicą zapoznają się nią użytkownicy tego Forum.



Przyjemna informacja :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-09-16, 17:26   

Pablo napisał/a:
Uwaga ! ujawniam kolejne nazwiska kandydatów FOrum Samorządowego ZW do wieluńskiego samorządu.
1) Szymon Choczaj - Przewodniczący Sejmiku Szkół Ponadgimnazjalnych (zorganizował marsz milczenia)
2) Mariusz Wysocki - bardziej znany i lubiany jako mario's. Witaj na pokładzie Mariusz. Cieszę się, że jesteś z nami.


Witam kolegów. Tym razem już oficjalnie :D

Radek Urbaniak
Forum Samorządowe ZW
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Paullaa
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-17, 12:33   

Pablo napisał/a:
Mariusz Wysocki - bardziej znany i lubiany jako mario's.


Oj będziemy mieli przystojnego radnego,też się ciesze na wiadomość o tym :wink:
 
   
mario's 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomógł: 3 razy
Wiek: 43
Dołączył: 05 Lut 2006
Posty: 1162
Piwa: 1/4
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-09-18, 11:50   

Paullaa napisał/a:
Oj będziemy mieli przystojnego radnego,też się ciesze na wiadomość o tym


Do radnego jeszcze daleka droga, wszystko będzie zależeć od mieszkańców mojego okręgu
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-09-19, 11:12   

DeMarco napisał/a:
Paweł Kosmęda, - koszule?


Ogólnie rzecz ujmując tak - pracuję w firmie COSMA, której właścicielem jest moja mama.

nb. oprócz koszul także swetry, t-shirty i koszulki polo ;-)

[ Dodano: 2006-09-19, 11:13 ]
Ja również serdecznie witam wszystkich kolegów z list FSZW

Paweł Z. Kosmęda

FSZW
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pablo 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 4 razy
Wiek: 52
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 264
Otrzymał 1 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-09-19, 12:15   

Czekam jeszcze na ujawnienie jednego użytkownika tego FOrum. Z tego co wiem nastąpi to niebawem .
Informacje z innych obozów są dla nas bardzo korzystne. Wszyscy pozostali mają problem z zapełnieniem list wyborczych. Na listach Forum Samorządowego występują ludzie , którzy tego chcą i bardzo angażują się kampanię. Napawa to mnie optymizmem, bo przeżyłem już dwie kampanie wyborcze i jeszcze nigdy Forum nie było tak przygotowane do wyborów jak obecnie. Panuje duch walki i wiary w sukces. Sukces rozumiany nie jako zaspokojenie swojej próżności, czy TKM, ale jako wizja miasta przyjaznego mieszkańcom, zdobywającego środki unijne, przygotowującego infrastrukurę pod kątem inwestycji. Miasta w którym podatki lokalne są najniższe w promieniu 70km, a radni i Burmistrz nie idą do samorządu dla "kasy", ale z silnej potrzeby pracy na rzecz rozwoju naszej "małej ojczyzny".

Pozdrawiam
Paweł Okrasa
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW