R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Chory system ochrony zdrowia
Autor Wiadomość
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-11-10, 00:30   

yampress napisał/a:
W sumie nic ciekawego nie napisałeś.
Łał szok! Za to ty napisałeś mnóstwo ciekawostek!
Pisałeś jak to w PRL dobrze funkcjonowała służba zdrowia...
A za PISu to już w ogóle szpitale długów nie miały a kolejek do specjalistów nie było...
Dla mnie EOT bo chyba nie taka była intencja założyciela wątku żeby dyskutować o wyższości jednej partii politycznej nad drugą.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-11-12, 10:54   

red napisał/a:
yampress napisał/a:
W sumie nic ciekawego nie napisałeś.
Łał szok! Za to ty napisałeś mnóstwo ciekawostek!
Pisałeś jak to w PRL dobrze funkcjonowała służba zdrowia...
A za PISu to już w ogóle szpitale długów nie miały a kolejek do specjalistów nie było...
Dla mnie EOT bo chyba nie taka była intencja założyciela wątku żeby dyskutować o wyższości jednej partii politycznej nad drugą.


A gdzie w tych artykułach mowa o PRLu?
Wstawiam je jeszcze raz bo widzę, że ktoś z moderatorów wcześniejszy link popsuł
http://wiadomosci.wp.pl/k...l?ticaid=111a6c
Jeśli tak mamy się dalej bawić w zacieranie śladów. Przyjmuje poprzednią opinie o forum, którą kiedyś miałem i mnóstwo osób w Wieluniu miało/ma.

Red. Pewnie , że szok. Gdybym ją te kilka artykułów przeczytał sam bym się skrzywił na władzę którą popieram... (czytaj "TY popierasz")
Widzisz cała dyskusja pomiędzy nami powstała na temat " gorzej niż za rządów PO to jeszcze nie było w służbie zdrowia..."
Tak zgadzam się że kolejki, zadłużenia szpitali kiedyś za poprzedniej władzy były również ale chciałem podyskutować o skali tego zjawiska, porównać wydarzenia kiedy rzeczywiście było gorzej, spojrzeć na twój punkt widzenia. A może się mylę?
Swoje materiały przedstawiłem jak chciałeś... Niestety nie było mi dane porównać z artykułami/dowodami/faktami z twojej strony. Aby przyznać ewentualnie Ci rację.
Dziękuję, nie mam więcej pytań. ]:->

PS.
Nawet wiem po co założyciel wątku zakłada te wszystkie wątki ;) . Wystarczy popatrzeć i od razu widać jego orientację polityczną... i po co tak naprawdę są te wątki zakładane!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2013-11-12, 11:16   

yampress napisał/a:
Wstawiam je jeszcze raz bo widzę, że ktoś z moderatorów wcześniejszy link popsuł

Sprawdziłem w edycji i nikt z moderatorów nie ruszał twojego posta za to ty edytowałeś go 14 razy.

Natomiast co do tematu to uważam że takiego bajzlu w służbie zdrowia jak jest teraz to nie było jeszcze NIGDY.
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-11-12, 11:22   

yampress napisał/a:
Wystarczy popatrzeć i od razu widać jego orientację polityczną... i po co tak naprawdę są te wątki zakładane!


To w którą szufladkę mnie włożyłeś? Bo niezwykle mnie to intryguje - pytanie jest bardzo serio

A po co są te wątki tak naprawdę zakładane to musisz mnie oświecić :-) Bo widzisz drugie (trzecie, n-te dno) tej sprawy którego ja chyba nie dostrzegam
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
yampress 
WIELUNIAK


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 11 Lis 2006
Posty: 3119
Otrzymał 6 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-11-12, 13:06   

Gregg Sparrow napisał/a:
yampress napisał/a:
Wstawiam je jeszcze raz bo widzę, że ktoś z moderatorów wcześniejszy link popsuł

Sprawdziłem w edycji i nikt z moderatorów nie ruszał twojego posta za to ty edytowałeś go 14 razy.

Natomiast co do tematu to uważam że takiego bajzlu w służbie zdrowia jak jest teraz to nie było jeszcze NIGDY.


Wiesz instalowałem, pracowałem na PHPBB2, administrowałem PHPBB2 i wiem doskonale jak skrypt działa i że jest opcja "ukryta edycja" dla moderatorów... Poza tym jeśli ktoś napisał post po moim poście i ja bym zmienił po tej akcji to od razu byłoby to zaznaczone przez skrypt forum w moim poście, że zmieniłem coś. :570: A tam nic takiego nie było i nie ma ! Do teraz

W trakcie kiedy pisałempost wyżej to tamten post z linkiem działał wyśmienicie a dzisiaj już nie działał. A skoro znów działa gratuluje ukrytej edycji :mrgreen:


Ourson -> PR (PiAr) PO <- > ale to moje spostrzeżenia.

NIc bede robił zrzuty ekranu każdego wpisu. :twisted:


PS. czas najwyższy aby ten przestarzaly skrypt PHPBB2 zmienić chociaż na PHPBB3 lub inne
SMF2 bardzo fajny skrypt, a vbiuletin to już hohoho :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-11-12, 13:14   

yampress, ty to sie powinienneś zgłosić do komisji Macierewicza, bo jak widzę bliskie sa ci teorie spiskowe. Ja nie majstrowałem w twoich postach i nie podejrzewam, żeby robił to ktoś z moderacji - tym bardziej jakimiś ukrytymi edycjami. Ale jak widze masz lekka paranoję...
A co do sedna sprawy - sporadycznie (na szczęście) korzystam ze służby zdrowia, ale jakoś nie zauważam, żeby było lepiej lub gorzej niż za poprzednich rządów - z doniesień medialnych wnioskuję, że jest niezmiennie źle.
Czy to wina PO? Na pewno tak. Ale w takim samym stopniu, jak kiedyś była to wina PISu, SLD itp itd.
Czy wierzę, że po zmianie rządów będzie lepiej? Nie wydaje mnie sie :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW