R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Wieluński Rynek Regionalny
Autor Wiadomość
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-01-28, 08:12   

Jakby ktoś chciał naprawdę być dokładny i konsekwentny, to nie klepał by 3 po 3, bo zza klawiatury każdy chojrak, tylko np. w przypadku chociażby wycinki drzewek, to każdy przyklasnąć umie, ale działka po drugiej stronie Chopina nie należy do właściciela WRR... ale co tam... klepnę komenta o łapówkarstwie, nasadzaniu drzewek, bo gdzieś ktoś coś powiedział. Ja tylko chcę przypomnieć, że nikt w necie nie jest anonimowy i pieprzenie bzdur za przeproszeniem może skończyć się na drodze sądowej.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
bAN 
Przyjeżdża na zakupy


Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 438
Piwa: 19/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-01-28, 08:18   

co Ty na te rogi tak sie uparłeś. masz z nimi jakis problem??
piszesz o blaszaku. oj tak on zakłócił i pozasłaniał te architektoniczne cuda powstające tutaj na każdym kroku. Całkowicie ie pasuje do naszego nowoczesnego miasta.
doceniam Twoją chęć uświadomienia wszystkim jaka to wielka krzywda sie stała i ile to ludzi sie obłowiło ale pisanie w kółko tego samego juz sie nudne staje.

aaa. Byłem tam w sobote o 16-ej, z czystej ciekawości i z takim podejściem do klienta gdzie wszystko w zasadzie pozamykane to życze powodzenia tam handlującym. Ale to ich sprawa.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pat44 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Wiek: 57
Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 471
Piwa: 42/24
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-01-28, 12:03   

Ferbik, To teraz ja się zabawię w psychologa- amatora po kierunku zaocznym Uniwersytetu w Jajczakach...
Cytat:
Jakby ktoś chciał naprawdę być dokładny i konsekwentny, to nie klepał by 3 po 3, bo zza klawiatury każdy chojrak,
Ty to nawet zza klawiatury w niczym nie przypominasz "chojraka". Widać, że powaliły cię twoje traumatyczne sądowe przeżycia i dla "świętego spokoju" akceptujesz robienie z siebie głupca.
Cytat:
nikt w necie nie jest anonimowy i pieprzenie bzdur za przeproszeniem może skończyć się na drodze sądowej.
Widzę, że twoja znajomość prawa jest również jest zniewalająca. Pan sędzia pogroził paluszkiem i już mamy wzorocowego obywatela lokalnej społeczności. Jak się tak boisz skrytykować kogoś z Ratusza, to poużywaj sobie na mnie- proszę bardzo- ja do sądu nie pójdę, a ty się trochę podbudujesz. Widać, że tego potrzebujesz. Twoje odpowiedzi są niechlujne, do większości argumentów w ogóle się nie ustosunkowujesz, odpowiadasz jakbyś nie rozumiał wypowiedzi adwersarza (a może nie chcesz rozumieć?). Dla ciebie istnieje tylko ostatni post, który kwitujesz najwyżej trzema niechlujnymi zdaniami, które w twoim mniemaniu pewnie są "ciętymi ripostami" o ogromnym ładunku humoru i ironii.
Cytat:
to nie klepał by 3 po 3
Co "to to" ma być wg ciebie? Poważne traktowanie rozmówcy, czy przykład jednej z twoich słynnych, ciętych ripost? Tak się ustosunkowujesz do cudzych argumentów, kiedy brakuje ci własnych? W takim wypadku rozmówca powinien się czuć przekonany, a nie uparcie trzymać się dziecinnego: "nie, bo nie!" A to?
Cytat:
tylko np. w przypadku chociażby wycinki drzewek, to każdy przyklasnąć umie, ale działka po drugiej stronie Chopina nie należy do właściciela WRR...
Za diabła nic nie rozumiem! Kto ma "przyklasnąć" i czemu? A własność działki na Chopina? Parę postów temu odbiegliśmy od tematu i zajęliśmy się też bezrozumnym planowaniem przestrzennym naszych władz samorządowych. Poza tym, któryś z komentarzy w "NaszeMiasto" dotknął sprawy miejsc parkingowych "przysługujących" WRR- tych po drugiej stronie ulicy. Nie znam sprawy, ale założę się, że ty również i gadanie, która działka należy do WRR, a która nie, to zwykłe spekulacje obliczone na zyskanie jakiegoś poklasku. I nie zamieszczaj zdjęć z Geoportal, bo jego wiarygodność jest taka, jak naszych władz samorządowych. Pora chłopie zajrzeć do podręcznika z polskiego dla szkoły średniej i przypomnieć sobie na czym polega rzeczowa dyskusja i jak należy traktować rozmówcę. Jeśli naskrobanie odpowiedzi zawierającej więcej niż trzy sensowne zdania sprawia ci ból, to nie bierz się za polemizowanie i nie staraj się mieć ostatniego słowa, bo za bardzo przypomina to argument: "...ale w Ameryce Murzynów biją".bAN,
Cytat:
doceniam Twoją chęć uświadomienia wszystkim jaka to wielka krzywda sie stała i ile to ludzi sie obłowiło ale pisanie w kółko tego samego juz sie nudne staje
Następny, który wszystko zrozumiał.... Kilka działów niżej jest erotyka i dowcipy. Tam sobie poczytaj o czymś co cię interesuje...

Proszę o powrót do tematu, który brzmi "Wieluński Rynek Regionalny", a prywatne problemy załatwiać poza forum.
Mrówek


Wycieczki osobiste nie są tolerowane na tym forum.
Ferbik
Ostatnio zmieniony przez Ferbik 2014-01-28, 14:06, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
anna 
Słyszał o Wieluniu
anna


Dołączyła: 28 Sty 2014
Posty: 1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-01-28, 12:46   

byłam na ryneczku w sobotę i osobiście jestem bardzo zadowolona, kupiłam mięso i wędliny z Felinowa, świeże warzywa do rosołu, makaron Admar z tego co wiem produkowany w Osjakowie, buraczki zasmażane z Zalesiaków - genialne, chleb piekarni Strzała z Wielunia, nie rozumiem więc po co te kłótnie tutaj ale chyba odbiegają od tematu :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Vosiak 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Cze 2011
Posty: 282
Piwa: 6/5
Skąd: Okolice
Wysłany: 2014-01-28, 13:05   

Widzę że komuś się chce zakładać kolejny profil na forum żeby tylko napisać jaki to ryneczek wspaniały i wypowiadać się tylko w tym temacie (wtopa marketingowa). Który to profil z kolei drugi czy trzeci?
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glizda 
Moderator
diablica



Pomogła: 45 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 14 Lis 2006
Posty: 4328
Piwa: 24/21
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-01-28, 13:55   

Co wam się konkretnie nie podoba na tym rynku? Prawdę mówiąc już pogubiłam w tej dyskusji :)

Czasem robię zakupy tam i jestem zadowolona. Pod nazwą "Wieluński Rynek Regionalny" rozumiem stoiska przedsiębiorców z naszego regionu, jabłka, wędliny, cukiernie, wyroby mleczne czy to nie jest czasem z naszego regionu?
Podoba mi się to, że zostało skupione w jednym miejscu.

Mam wrażenie że niektórym się nudzi i widzą dziurę w całym.
_________________
Wszystko o czym marze jest albo nielegalne, albo nieetyczne, albo strasznie tuczące...
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
miko 005
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-01-28, 14:04   

glizda, mnie się już odechciało dyskusji, jak czytam niektóre posty :facepalm: dlatego nawet przestałem odpowiadać, bo szkoda mi po prostu czasu i klawiatury.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
mafik 
Przyjeżdża na zakupy


Wiek: 43
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 371
Piwa: 9/7
Skąd: EWI
Wysłany: 2014-01-28, 15:18   

glizda napisał/a:
Pod nazwą "Wieluński Rynek Regionalny" rozumiem stoiska przedsiębiorców z naszego regionu, jabłka, wędliny, cukiernie, wyroby mleczne czy to nie jest czasem z naszego regionu?
Podoba mi się to, że zostało skupione w jednym miejscu.


No ale całego postu od początku chyba nie przeczytałaś... No właśnie część osób uważa, że ta regionalność wcale nie jest 100%, pomijam temat czy dał ktoś w łapę czy nie, bo nasze gadki i tak nic nie dadzą. Możemy sobie narzekać na kolesiostwo i przymykanie oka na pewne rzeczy. Dopóki ktoś komu tak bardzo ta sprawa przeszkadza nie pójdzie do odpowiednich organów i nie złoży doniesienia o popełnionym przestępstwie to sprawa za jakiś czas ucichnie i po temacie. Samym gadaniem sprawa się nie rozwiąże. Ja mam to gdzieś, taki już mamy kraj i nie jedna afera jeszcze wybuchnie. A polecam tym którym ten Ryneczek nie odpowiada żeby po prostu tam nie robili zakupów i jak im "blaszak" w oczy kole to niech tam nie chodzą i tyle. A Ty Pat44 na Ferbika nie najeżdżaj, bo sam cFaniakujesz zza klawiatury, jak jesteś taki bohater to idź do Burmistrza i powiedz mu prosto w oczy że dopuścił się przestępstwa i sprawiedliwości stanie się za dość!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bAN 
Przyjeżdża na zakupy


Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 438
Piwa: 19/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-01-28, 15:20   

mnie tam ten budynek guzik obchodzi. Chodzic tam nie będe bo mam swoje inne sklepy. Ale dlaczego mam krytykować ludzi którzy tam swoje rzeczy sprzedawają. Dlatego że to już ich kolejne stoisko w miescie jest?? Przeciez to rynek weryfikuje jakośc produktów. A jeżeli ludzie kupuja to widocznie im one nie przeszkadzają.
Jest lepiej niz było wcześniej bo wtedy to było dopiero straszydło. Ale cóż, każdy ma swój punkt widzenia.
Wiesz, jeżeli używamy argumentów typu "Nie znam sprawy, ale założę się, że ty również..." to o czym tu dyskutować?? O Twoim domysłach bo właśnie one są Twoimi argumentami?? hmmm :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-01-29, 10:25   

Ja tam rzadko chodzę, bo pieczywo kupuję gdzie indziej, natomiast warzywa kupuję u tych samych ludzi, ale na Zamenhofa. Miałam nadzieję, że będą tam tylko nasze wieluńskie produkty, no ale skoro nie to trudno. Wiem, że każdy może sobie sprzedawać tam co chce, ale chemia niemiecka mnie trochę wkurzyła. :D Wolałabym tam widzieć jakąś piekarnię albo cukiernię na przykład.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2014-01-29, 13:05   

Ja chodzę często i jestem zadowolona z tego że jest z kilku powodów.
Mam blisko, wszystko co potrzebuję a przede wszystkim zostało stworzonych kilka miejsc pracy.

Ale jeśli jest coś na rzeczy z "machlojkami" to powinno być to wyjaśnione.
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2014-01-29, 13:06   

Leveile Soleile napisał/a:
Wolałabym tam widzieć jakąś piekarnię albo cukiernię na przykład.
Są dwie.
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Leveile Soleile 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 02 Lip 2007
Posty: 1077
Piwa: 12/27
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-01-29, 13:22   

edzia i odziu napisał/a:
Są dwie.


A mogą być i trzy. Podałam zresztą tylko jako przykład. :roll:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dawid 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
się gra, się ma


Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 1173
Piwa: 14/19
Skąd: znienacka
Wysłany: 2014-01-29, 14:06   

W/g mnie, problemem tego miejsca jest jego nazwa. Może zamiast WRR, powinno być Regionalni Sprzedawcy, coś w tym stylu i w tym kierunku. Niestety, ale obecna nazwa ma się nijak do rzeczywistości tego miejsca. Osobiście mnie najbardziej "rozwaliło" stoisko niemieckiej chemii :-)
_________________
Potrzebujesz DSL-a, Neostradę? Call me 502-408-902
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Miksi 
Czytał o Wieluniu
Miksi


Dołączyła: 10 Sty 2014
Posty: 44
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-01-29, 14:43   

W jednym z wywiadów przed otwarciem WRR słyszałam, że na jego nazwę nalegał Burmistrz Wielunia.
http://www.radiozw.com.pl...ge=news&id=7088
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW