R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
czy tablet Kiano 10,1 quad core, a modem ZTE MF669
Autor Wiadomość
jameswoo 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 14 Sie 2007
Posty: 155
Piwa: 13/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-09-20, 06:12   czy tablet Kiano 10,1 quad core, a modem ZTE MF669

Witam
interesuje mnie czy ktoś już używał tabletu Kiano 10,1 quad core z modemem ZTE MF669? Posiadam takowy tablet oraz kartę aero2, zatem zakup modemu jest jak najbardziej wskazany. Nie wiem jednak, czy oba ww. urządzenia są ze sobą kompatybilne.
Proszę o ewentualne wskazanie, które modemy współpracujące z kartą aero2 działały z tym tabletem...
Z góry dzięki za poważne odpowiedzi.
_________________
Są równi i równiejsi - Ludzie zróbmy z tym coś ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jameswoo 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 14 Sie 2007
Posty: 155
Piwa: 13/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-12-16, 09:16   

Po bardzo licznych probach, nieudanych reklamacjach i testach, smialo moge powiedziec, ze ten tablet nie obsuguje zadnych modemow gsm w normalnym stylu. Na przynajmniej kilkadziesiat podlaczen, tylko raz zatrybil z modemem Huawei e173 u2. Niestety, przy kolejnym uruchomieniu sprzety juz nie trybily ze soba.
Reasumujac, tablet jest fajny i dobrze dziala, jednak do internetu radze zalatwic sobie jakis ruter wifi lub telefon z taka funkcja bo modemy to porazka, nie mowiac juz o "wypijaniu baterii".
_________________
Są równi i równiejsi - Ludzie zróbmy z tym coś ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-12-16, 11:49   

Kupilem ostatnio tablet lenovo ale bez 3G poza tym ma wifi GPS BT USB i wyjście audio. Pieniądze niewielkie ale przydaje sie w podróży i do czytania.

Podobał mi sie ten model o ktorym piszesz ale sprzedawca powiedział ze dopiero co wyszło to na rynek i moglbym mieć z nim problemy.

Masz gwarancje? Jest opcja reklamacji tego?

Ja wykupilem ubezpieczenia na swój wiec zawsze w razie wypadku zniszczenia mozna taki wymienić na lepszy model(jeśli mój nie bedzie dostępny)

Co do rutera Jeśli masz smartfona to probuj udostępnić siec 3g poprzez wifi ruter w smatrfonie. Sprawdzalem ta opcje z ciekawosci i telefon długo działał na baterii. A HSDPA ma w miarę dobre transfery.

A jeśli koniecznie chcesz mieć aero i darmowy NET to sprobuj sprzedac model który posiadasz na allegro. Wygląd elegancki wiec jakas kobieta sie skusi. Rozejrzyj sie za lenovo z modemem 3g w budowanym - koszt ok 500 zl za najtanszy.

Tani tablet maloznanej firmy oznacza same problemy. Te goclevery po 99 zl to juz w ogóle szans ;)
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Barca 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 363
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wie(życzka)luń
Wysłany: 2013-12-16, 13:27   

Mateusz napisał/a:
...

Tani tablet maloznanej firmy oznacza same problemy. Te goclevery po 99 zl to juz w ogóle szans ;)


I tu Cię Mateusz zaskoczę. Jako informatyk i "gadzieciaż" nowości tańszych i droższych typu tablety, laptopy i smartfony posiadam goclovera za 100zł i to co piszesz to :D

Masz wątpliwości możemy potestować na programach różne tablety i wtedy Twoja pewność o lipie za 99zł zostanie zbita do 0.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-12-16, 18:10   

Luz. Nie bede sie spierał. Bedac w sklepie zapytalem o goclevera to sprzedawca powiedział mi ze mieli już kilka reklamacji.

Zresztą zapytaj forumowicza który sprzedawal niedawno go clevery...

Albo wpisz w google go clever tablet. :)
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Barca 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 363
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wie(życzka)luń
Wysłany: 2013-12-16, 19:47   

No właśnie jak coś usłysz lub poczytasz to powtarzasz to. Może jednak warto samemu daną rzecz- sprzęt przetestować i wtedy ewentualnie wyrazić swoje zdanie.
Po co mam wpisywać i czytać, wolę sam sprawdzić.
Zresztą My Polacy jesteśmy takim narodem, gdzie każdy chce kupić tanio a porządnie albo najlepiej za darmo, a jak kupi się coś z najniższej półki za dobrą cenę to jak się nie popsuje to same ochy i achy, a jak sprzęt będzie się sypał to wielkie halo i nerwy-psioczenie bo się psuje ... a kosztował grosze.
Ps. Kiedyś czytałem Twój post i zachwyt o aucie marki Saab. Tylko później zmieniłeś wóz i ... nie był to Saab 8) Jakieś doświadczenie i niezdowolenie?

A wracając do tematu to kolega posiadał w/w tablet i 4 razy był w serwisie w krótkim odstępie czasu. Wadliwy egzemplarz, seria a może "zajechanie" go?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-12-16, 20:11   

Barca napisał/a:
No właśnie jak coś usłysz lub poczytasz to powtarzasz to. Może jednak warto samemu daną rzecz- sprzęt przetestować i wtedy ewentualnie wyrazić swoje zdanie.
Po co mam wpisywać i czytać, wolę sam sprawdzić.
Zresztą My Polacy jesteśmy takim narodem, gdzie każdy chce kupić tanio a porządnie albo najlepiej za darmo, a jak kupi się coś z najniższej półki za dobrą cenę to jak się nie popsuje to same ochy i achy, a jak sprzęt będzie się sypał to wielkie halo i nerwy-psioczenie bo się psuje ... a kosztował grosze.
Ps. Kiedyś czytałem Twój post i zachwyt o aucie marki Saab. Tylko później zmieniłeś wóz i ... nie był to Saab 8) Jakieś doświadczenie i niezdowolenie?

A wracając do tematu to kolega posiadał w/w tablet i 4 razy był w serwisie w krótkim odstępie czasu. Wadliwy egzemplarz, seria a może "zajechanie" go?


Szkoda kasy i czasu na testowanie badziewia... Będąc w Neonet sprzedawca powiedzial mi że od wprowadzenia tej promocji już 3 osoby się zgłosiły z reklamacją.

Jaki miałby cel okłamywać?

Jak Twój działa i sie nie psuje to dobrze :)

Co do aut. Vectra C GTS wygląda ciekawiej, a wygląd ma znaczenie ;)
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Barca 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 363
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wie(życzka)luń
Wysłany: 2013-12-16, 20:56   

Mateusz napisał/a:


Szkoda kasy i czasu na testowanie badziewia... Będąc w Neonet sprzedawca powiedzial mi że od wprowadzenia tej promocji już 3 osoby się zgłosiły z reklamacją.

Jaki miałby cel okłamywać?

Jak Twój działa i sie nie psuje to dobrze :)

Co do aut. Vectra C GTS wygląda ciekawiej, a wygląd ma znaczenie ;)


Co do Neonetu to powiedz mi czy to było w Wieluniu? Ja jestem kilka dni po zakupie tego niby badziewia i póki co daje radę jak za te pieniądze :D

Co do wyglądu auta to dla mnie albo szpan a'la dresik w bmw, albo jak kobieta (nic nie zarzucając Paniom) kupuje ze względu na wygląd :grin:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dislike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 2 razy
Wiek: 44
Dołączył: 25 Mar 2012
Posty: 329
Piwa: 19/2
Skąd: hamburg
Wysłany: 2013-12-21, 10:43   

Próbowałem na kilku takich patentach dobrych bo tanich odpalić modemy Huawei (e160, e173 i coś jeszcze, nie pamiętam modelu) - bez powodzenia.
Wujek dobra rada radzi: chcesz mieć "czy gie" w tablecie to kup tableta z "czy gie". Ostatecznie udostępnij neta mobilnego z szpiegofonu lub przenośnego routera.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW