R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Dni Wielunia 2014

Wybieramy najbardziej oczekiwane przez forumowiczów zespoły jakie chcielibyśmy zobaczyć na Dniach Wielunia
52 Dębiec
1%
 1%  [ 9 ]
Afromental
1%
 1%  [ 8 ]
Bajm
3%
 3%  [ 14 ]
Boys
2%
 2%  [ 11 ]
Bracia Figo Fagot
4%
 4%  [ 21 ]
Cała Góra Barwinków
0%
 0%  [ 3 ]
Dawid Podsiadło
2%
 2%  [ 12 ]
Don Vasyl
1%
 1%  [ 6 ]
Enej
10%
 10%  [ 49 ]
Habakuk
1%
 1%  [ 5 ]
Happysad
5%
 5%  [ 27 ]
Indios Bravos
1%
 1%  [ 9 ]
Kazik na Żywo/Kult
6%
 6%  [ 29 ]
KSU
1%
 1%  [ 9 ]
Lady Pank
7%
 7%  [ 33 ]
Lemon
2%
 2%  [ 12 ]
Lombard
3%
 3%  [ 14 ]
Luxtorpeda
2%
 2%  [ 13 ]
Maleo Reggae Rockers
2%
 2%  [ 13 ]
Mateusz Ziółko
1%
 1%  [ 6 ]
Michał Bajor
1%
 1%  [ 5 ]
Monika Brodka
4%
 4%  [ 19 ]
Oddział Zamknięty
2%
 2%  [ 11 ]
Pajujo
1%
 1%  [ 9 ]
Perfekt
6%
 6%  [ 29 ]
Piersi
4%
 4%  [ 23 ]
Poparzeni Kawą Trzy
2%
 2%  [ 12 ]
Sylwia Grzeszczak
6%
 6%  [ 29 ]
Trubadurzy
0%
 0%  [ 3 ]
Weekend
4%
 4%  [ 21 ]
Głosowań: 113
Wszystkich Głosów: 464

Autor Wiadomość
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2014-06-07, 12:08   

edzia i odziu napisał/a:
Z tego co zauważyłam Wielunianie chętnie jadą do Działoszyna, bo tam (nie byłam) rok w rok jest o niebo lepiej niż u nas.

... nie byłam. Ale jest na pewno lepiej, bo przecież kilku ludzi tak napisało :roll: Tak jak Ferbik wydedukował ;)

darkness napisał/a:
Burmistrz i reszta funduja nam spotkanie wsrod znajomych w miejscu w ktorym, kiedys spedzano trzode chlewna czyli bydlo no chyba za to nas maja .

Teorie spiskowe, to to co lubię najbardziej :shock: :shock: :shock:

Oczywiście, że należy zwracać uwagę na to co jest nie tak i można podpowiadać co da się może zmienić, ale ... ludziska można to zrobić połykając własny jad, a nie pluć nim na prawo i lewo.
Dla mnie najlepszymi imprezami typu dni Wielunia itp., było centrum miasta i te dwie, trzy sceny. Dlaczego? Na małej przestrzeni ludzie bardziej się tłoczą, a co za tym idzie wszystko im przeszkadza (taki klimat i czasy). W centrum trochę ten tłum się rozbija na mniejsze grupy, a i jeśli chodzi o sam czas spędzany w takich okolicznościach, to po pierwsze, nie ciągnie on się tak niemiłosiernie. Bo spacerując sobie od sceny do sceny, robiąc taką jedną rundę, milej upływa nam to kilkanaście minut. Na targowisku zrobienie jednej rundy zajmowało mi pięć minut :razz: Ile można tak w kółko chodzić jak w kieracie? A po drugie, wtedy mamy do dyspozycji więcej punktów usługowych typu gastronomia i zimne napoje ;) A pewnie im więcej takich punktów tym zysk dla miasta jeszcze większy.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2014-06-07, 13:19   

Masz rację, te 3 sceny były ok, ale jak to zawsze musi być jakieś ale. Tym Ale jest zbyt blisko domów. Dla kogoś kto przychodzi sobie pohasać jest fajnie, ale dla kogoś kto prawie pod nosem ma głośniki już fajnie nie jest. Szczególnie nie wytłumaczysz dziecku, które musi spać. Dlatego właśnie uważam, ze tak duże imprezy powinny być organizowane jak najdalej domostw i stadion jest do tego najlepszy.
Na temat targowiska się nie wypowiadam bo nie byłam i nie wiem jak tam jest, jedynie mogę powiedzieć to co mówiły moje dzieci, że wytrzymały kilka minut bo komary chciały je zeżreć.
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bAN 
Przyjeżdża na zakupy


Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 438
Piwa: 19/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-07, 14:20   

miko 005 napisał/a:
edzia i odziu napisał/a:
Z tego co zauważyłam Wielunianie chętnie jadą do Działoszyna, bo tam (nie byłam) rok w rok jest o niebo lepiej niż u nas.

... nie byłam. Ale jest na pewno lepiej, bo przecież kilku ludzi tak napisało :roll: Tak jak Ferbik wydedukował ;)

darkness napisał/a:
Burmistrz i reszta funduja nam spotkanie wsrod znajomych w miejscu w ktorym, kiedys spedzano trzode chlewna czyli bydlo no chyba za to nas maja .

Teorie spiskowe, to to co lubię najbardziej :shock: :shock: :shock:

Oczywiście, że należy zwracać uwagę na to co jest nie tak i można podpowiadać co da się może zmienić, ale ... ludziska można to zrobić połykając własny jad, a nie pluć nim na prawo i lewo.
Dla mnie najlepszymi imprezami typu dni Wielunia itp., było centrum miasta i te dwie, trzy sceny. Dlaczego? Na małej przestrzeni ludzie bardziej się tłoczą, a co za tym idzie wszystko im przeszkadza (taki klimat i czasy). W centrum trochę ten tłum się rozbija na mniejsze grupy, a i jeśli chodzi o sam czas spędzany w takich okolicznościach, to po pierwsze, nie ciągnie on się tak niemiłosiernie. Bo spacerując sobie od sceny do sceny, robiąc taką jedną rundę, milej upływa nam to kilkanaście minut. Na targowisku zrobienie jednej rundy zajmowało mi pięć minut :razz: Ile można tak w kółko chodzić jak w kieracie? A po drugie, wtedy mamy do dyspozycji więcej punktów usługowych typu gastronomia i zimne napoje ;) A pewnie im więcej takich punktów tym zysk dla miasta jeszcze większy.



miko, a nie jest lepiej??no nie wygłupiajmy sie i nie porównujmy tych dwóch imprez bo to bezcelowe jest.
co do reszty sie zgadzam. Tylko bez ogródków to tak jakoś dziwnie :wink:
A oprócz hałasu nie odnotowano chyba wtedy za bardzo żadnych incydentów :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Silvo 
Mieszka pod Wieluniem
Wieluń rulez!



Pomógł: 13 razy
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 876
Piwa: 11/19
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-07, 23:32   

Nie ważne gdzie, nie ważne kto... zawsze zaglądam :) posłuchać muzyki, obejrzeć kabaret, zjeść, napić się, porozmawiać ze znajomymi, rodziną. Lepsze to niż nic!
_________________
Carpie diem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bAN 
Przyjeżdża na zakupy


Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 438
Piwa: 19/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-08, 01:53   

Silvo napisał/a:
Nie ważne gdzie, nie ważne kto... zawsze zaglądam :) posłuchać muzyki, obejrzeć kabaret, zjeść, napić się, porozmawiać ze znajomymi, rodziną. Lepsze to niż nic!


jesli z takiego założenia wychodzimy to co tu pozostaje więcej dodawać :?
ehhh chyba tylko pozostaje :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kitor 
Moderator



Pomógł: 27 razy
Wiek: 31
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 1283
Piwa: 38/39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-14, 22:28   




Dzień dzisiejszy. Byłem tylko na koncercie zespołu Pectus - i tak na moje oko ludzi przyszło dziś porównywalnie lub więcej niż rok temu. Na plus trzeba zaliczyć to że wykorzystany był cały teren placu targowego, więc było więcej miejsca. W strefie piwnej oczywiście trochę ciasno (choć nie wciskałem się tam w trosce o sprzęt).
Jeśli ktoś był w przerwie między zespołem Basta a Pectus (która trwała trochę przydługawo - wygląda na to że koncert był zaplanowany na trochę dłużej) mógł zastać pusty plac - jak przylało przez moment to wszyscy albo uciekli na wspomniane ogródki, albo pobiegli do domu - ale najwyraźniej wrócili :)
 Autor postu otrzymał 2 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Ferbik, Mrówek
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2014-06-15, 00:29   

zdjęcia z DNI WIELUNIA - SOBOTA

Bardzo mi się podobała organizacyjna strona imprezy. Wydzielona strefa piwna i gastronomiczna z miejscami siedzącymi, wykorzystany cały teren, sporo miejsca dla dzieci, jeszcze więcej dla dorosłych, można było przejechać się na rowerkach miejskich, sporo toalet w różnych miejscach, sporo miejsc parkingowych, dobre nagłośnienie, telebim, sporo ludzi i pogoda na czas.
Jedyny minus to brak trybun i nie działająca komunikacja miejska.
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Silvo 
Mieszka pod Wieluniem
Wieluń rulez!



Pomógł: 13 razy
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 876
Piwa: 11/19
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-15, 12:57   

bAN napisał/a:
Silvo napisał/a:
Nie ważne gdzie, nie ważne kto... zawsze zaglądam :) posłuchać muzyki, obejrzeć kabaret, zjeść, napić się, porozmawiać ze znajomymi, rodziną. Lepsze to niż nic!


jesli z takiego założenia wychodzimy to co tu pozostaje więcej dodawać :?
ehhh chyba tylko pozostaje :wink:


Możesz napisać bardziej ze zrozumieniem? bo jakoś nie mogę zrozumieć całości Twojej wypowiedzi...

Mi chodziło o to, że zawsze zaglądam na Dni Wielunia, bo i tak za dużo imprez nie mamy. Poza tym czytam tylko narzekania wszystkich. Nigdy nie dogodzi się wszystkim, niestety. Każdy słucha czegoś innego. Jedni lubią piwo, inni powiedzą, że alkoholu nie powinno być, ponieważ są abstynentami i im to przeszkadza :) Jak dla mnie zawsze powinno być wszystkiego po trochu. Każdy rodzaj muzyki, rozrywki. Różnego rodzaju punkty gastronomiczne: jedni wolą kiełbachę z grilla, inni fast fooda, a jeszcze inni pajdę ze smalcem i ogóra do tego :P
_________________
Carpie diem
 Autor postu otrzymał 2 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
kitor, miko 005
kitor 
Moderator



Pomógł: 27 razy
Wiek: 31
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 1283
Piwa: 38/39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-15, 22:06   


 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Mrówek
bAN 
Przyjeżdża na zakupy


Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 438
Piwa: 19/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-15, 23:24   

Silvo jaśniej sie nie da, wybacz ;)

a co do naszych dni. Zawsze bedzie mi przeszkadzało wydzielone miejsce na piwo, ale do tego juz nie wracajmy bo było wałkowane w tamtym roku. Fakt, strefa piwna duzo większa i za to wielki plus. Oczywiście nie wystarczająca ale jak dla mnie ujdzie.
muzyczka?? dzisij T.Love fajnie zagrało. pobawił sie człek w końcu wesoło.

szczególnie pozdrowienia dla jednej czarnulki z gustowną torebką i z jakimiś brędzlami na szyi co mnie w czółko klepła. Jak nie wiesz co to zabawa to wypier.....j pod stoisko na hot-dogi.
zresztą powinien byc wydzielony jakis płotek właśnie dla tekich ludzi którzy przychodzą posłuchać zespołu. I tylko posłuchać zespołu, o którym za dużo pojecia nie mają.


a co do sztucznych ogni. hm,mm jka dla mnie to sie na sylwestra nadaje bo tak to z dupy i do nieczemu nie pasujące.

to tak na dzisiaj ;)

*** kitor, eleganckei fotki :)

** aaaa i pozdrówki dla typka z Pajęczna.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2014-06-16, 00:26   

zdjęcia z DNI WIELUNIA - NIEDZIELA
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-16, 19:16   

Co z tego, że była wydzielona strefa piwna, gdzie typowo przyjezdne chopoki piły przy scenie piwo z puszek przemycone w dziecięcym wózyku na oczach ochrony.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Silvo 
Mieszka pod Wieluniem
Wieluń rulez!



Pomógł: 13 razy
Dołączył: 09 Lip 2006
Posty: 876
Piwa: 11/19
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-16, 22:45   

na wydzielonym ogródku piwnym większość osób siedziało jednak bez piwa :P a to ze przemycali piwko na imprezę to nic dziwnego. Na miejscu browar kosztował 7 i 8 zł. Z jednej strony nie było pijaństwa wielkiego, ale z drugiej niektórych nie stać na takie ceny. To tylko Wieluń :P ja bylem kierowca, wiec nie dałem zarobić :)
_________________
Carpie diem
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2014-06-17, 12:56   

Na naszym forum w tym roku jest 3 razy mniej komentarzy o Dniach Wielunia niż w tym samym okresie co ubiegłoroczna edycja - nie ma się do czego doczepić czy co? Rok temu impreza była niemal zalana falą krytyki, a teraz? :D

Lato z Radiem namawiało do ostatniej chwili ratusz na to, żeby jednak zorganizować ich imprezę u nas w tym roku. Były propozycje terminu sierpniowego, ale jednak zrezygnowano z ich oferty.
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-17, 13:20   

Wg mnie lokalizacja bardzo dobra, chyba najlepsza z możliwych. Dużym atutem jest spory ogrodzony teren, w dodatku wykostkowany, więc w razie deszczu nie ma problemu. Dojazd dobry, spora ilość parkingów, blisko centrum ale jednocześnie trochę na uboczu.
Co do repertuaru to się nie wypowiadam bo o gustach się nie dyskutuje. Wg mnie było ok ale ja nie jestem wybredny.
Z tego co zauważyłem były spore odstępy pomiędzy poszczególnymi wykonawcami - to wydaje mi się minusem, ale może po prostu tak ma być.
Wydzielony ogródek piwny wg mnie jest ok. Miejsc brakowało ale dla chcącego nic trudnego.
Oferta gastronomiczna wystarczająca.
Jeśli chodzi o atrakcje dla dzieci (a po tam głównie byłem) też było w miarę ok.
Silvo napisał/a:
na wydzielonym ogródku piwnym większość osób siedziało jednak bez piwa :P a to ze przemycali piwko na imprezę to nic dziwnego. Na miejscu browar kosztował 7 i 8 zł. Z jednej strony nie było pijaństwa wielkiego, ale z drugiej niektórych nie stać na takie ceny. To tylko Wieluń
Super tanio to nie jest ale to nie Biedronka czy Lidl - koszty najmu powierzchni na takich imprezach nie są małe i nikt tego nie będzie robił charytatywnie. Lane piwo 0,4 było za 6 zł i nie wydaje mi się żeby to był majątek. Tym bardziej, że idzie się tam je wypić góra trzy. A jak ktoś liczy na to że się nawali za 5 zł to dobrze że piwo jest ciut droższe.
Silvo, akurat Ty z racji wykonywanego zawodu nie powinienneś tłumaczyć takiego - nagannego wg mnie - postępowania.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW