R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Pijani za kierownicą...
Autor Wiadomość
Urodzinka 
Dojeżdża PKSem



Dołączyła: 05 Paź 2012
Posty: 170
Piwa: 11/9
Skąd: Odkrywka
Wysłany: 2014-01-10, 16:01   

Nie mam pretensji, tylko wskazuję, że nie ma co tak rozpaczać nad normalną kwestią: ludzie żyją i umierają, czy to w 1 dobie życia czy w dekadzie czy w stuleciu. Jak nie dżuma czy inna cholera, to wypadki. Przynajmniej się długo nie męczą...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-10, 16:40   

Urodzinka napisał/a:
Fajnie się czyta o waszych, panowie, dmuchaniach i niedmuchaniach, ale muszę popsuć atmosferę poprawną politycznie

czytałam artykuł na gazeta.pl o śmierci 3 pani, biorącej udział w wypadku tramwajowym w Łodzi. Wiecie, że wszystkie ofiary miały po siedemdziesiątce?! Na wsiach to tacy ludzie nie włóczą się po mieście, tylko siedzą, jedzą i modlą się w domostwach, to i żyją po 100lat. A tak... pomyślałam, że młody Pan motorniczy nie wytrzymał i skrócił tym paniom męki oraz wypłacanie emerytur... Bo takie panie już tylko biorą, są już niepotrzebne, a że w cywilizowanym XXI wieku nie ma selekcji naturalnej... to jakoś trzeba umrzeć. Wiem wiem.. to nieprzyzwoita myśl jak stawianie piwa na forum. Ale obu rzeczy nie można cofnąć -bo może... to jest jednak w jakimś sensie prawda? Nad czym tu biadolić? wielu młodych popełnia samobóje, a te panie już i tak... dogorywały. A motorniczy wspomógł sytuację z emeryturami i zaprowadził panie szybciej do raju. Zamiast umierać cały rok leczyć raki czy żylaki i doić służbę zdrowia... motorniczy uciął sprawę w parę godzin.

Przecież ludzi jak mrówków w tej łodzi. I tak jest za dużo, problemy z mieszkaniami są, z biedą... Pełno chorych czy niemoralnych skazanych, którzy dawniej byli po prostu od razu eliminowani, jest utrzymywanych przy życiu, pasionych, edukowanych, pielęgnowanych... A może te wypadki to normalne i to 'naturalne żniwa'? Kiedyś było mało lekarstw i krócej się żyło, teraz są... wypadki :) Jakoś to trzeba populację przeczyścić od czasu do czasu. Takie mam myśli.

*Możesz być, czytelniku, oburzony ma wypowiedzią, ale nie zmienia to faktu, że jest to jakiś punkt widzenia i głos w dyskusji, który można mieć na uwadze i tolerować. A dobrze jest znać różne poglądy a nie tylko forsować jeden słuszny-swój (np. biadolenie O BOŻE O BOŻE JAKA MASAKRA JAK TRAGICZNIE SIĘ STAŁO). A tymczasem może o ludzi starszych nie dba się wystarczająco... nie kocha się ich i nie darzy szacunkiem, nie wspiera na co dzień, myśli 'z takim to tylko utrapienie, co za uciążliwość i obciążenie!'??? Ale się biadoli jak to źle się stało... Hipokryzja do potęgi entej.


Urodzinka, Sorki ale jak czytam to co piszesz to mi się zbiera na wymioty... Czy nie uważasz że starość może również być piękna? Te kobiety które zginęły może taką właśnie miały, dzieci, wnuki. Może miały dla kogo żyć i były szczęśliwe? Zmienisz swoje zdanie jak będziesz miała troszkę więcej lat. Zapewniam.

Urodzinka napisał/a:
Nie mam pretensji, tylko wskazuję, że nie ma co tak rozpaczać nad normalną kwestią: ludzie żyją i umierają, czy to w 1 dobie życia czy w dekadzie czy w stuleciu. Jak nie dżuma czy inna cholera, to wypadki. Przynajmniej się długo nie męczą...
Poczekaj, poczekaj... Będziesz miała umierającą matkę na rękach czy kogoś naprawdę bliskiego to wtedy też powiesz " nie ma co rozpaczać nad normalną kwestią: ludzie żyją i umierają" a swój ból pójdziesz ukoić na dyskotece. :roll:
 
   
Urodzinka 
Dojeżdża PKSem



Dołączyła: 05 Paź 2012
Posty: 170
Piwa: 11/9
Skąd: Odkrywka
Wysłany: 2014-01-10, 16:53   

Eh, chłopaki chłopaki. nie wszyscy myślą tak jak wy i mają prawo tak oryginalnie może myślec/czuć i NIE SĄ Z TEGO POWODU GORSI, że są inni. tylko moze nieco mało sentymentalni... Zwłaszcza jako kobiety ;p Swój pogląd wyraziłam i kończę tu dyskutowanie o moim wieku, dyskotekach i "bliskich" oraz "bólu"... Wjeżdżacie mi tu personalnie a to nieładnie 8) .
Zmieniam nieco tor zapatrywania na "faceci to świnie" bo u dentysty to zawsze kobiety wchodzą z dziećmi i je pocieszają, dodają otuchy a faceci nie uczestniczą czynnie w życiu i rozwoju emocjonalnym dzieci. Motorniczy, narkomani, mordercy... i taki wariat:
http://www.radiozw.com.pl...e=news&id=10328
Cytat:
25 – letni mężczyzna kompletnie pijany przyjechał do przychodni lekarskiej odebrać żonę i ośmiomiesięczne dziecko. Do zdarzenia doszło w miejscowości Przystajń pod Krzepicami w powiecie kłobuckim. Policja zatrzymała mężczyznę po anonimowym zgłoszeniu, że przez wieś jedzie volkswagen polo, którego kierowca jest najprawdopodobniej nietrzeźwy. Auto znaleziono na parkingu obok przychodni. W środku siedział 25 – latek, który twierdził, że przyjechał po żonę i dziecko. Badanie wykazało u mężczyzny ponad 3,5 promila alkoholu. 25 – latek oprócz utraty prawa jazdy może spędzić za kratkami nawet dwa lata.


Nie myślicie głową! Kobiety są pełne empatii i wyrozumiałości i odpowiedzialności i to nie instynkt macierzyński a mądrość, której wam facetom brakuje! Żeby się pocieszać alkoholem.. o zgrozo! A jak powiedziały matki w poczekalni: to my, mamy, zawsze najtrudniejsze sprawy dźwigamy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bAN 
Przyjeżdża na zakupy


Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 438
Piwa: 19/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-01-10, 18:08   

I jak zwykle robi sie burdel, a tak już sie fajnie rozwijał temacik. Niedługo ktoś tu napisze co dziś na obiad jadł :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Urodzinka 
Dojeżdża PKSem



Dołączyła: 05 Paź 2012
Posty: 170
Piwa: 11/9
Skąd: Odkrywka
Wysłany: 2014-01-10, 19:56   

co się fajnie rozwijało? że napisałeś iż nie wiesz czemu źle się dzieje?! No odpowiadam ci że ludzie źle pojmują słowo wolność, zachłysnęli się nią i wariują. Nie chcą alkomatów bo to mobbing. Przed (raczej niskim) mandatami się migają, swojej winy w złym kierowaniu nie widzą, a ty byś chciał żeby wszyscy idealni sami z siebie byli, od kierowcy po sędziego. Jakoś 90% kierowców zbyt szybko jeździ, co jest główna przyczyną wypadków, i jakoś się nie kajają tak ochoczo a będą się czepiać pijusów...

Wkleiłam świeżego newsa na temat pijanego za kierownicą, a ty piszesz, że robię bałagan. :roll:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bAN 
Przyjeżdża na zakupy


Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 438
Piwa: 19/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-01-10, 20:15   

ludzie ne chca alkomatów nie dlatego że to mobbing a dlatego że Ci co jeżdżą pijani i tak będą jeżdzić a reszcie one są niepotrzebne. Kolejna bezużyteczna durnota wymyślona przez jakiegoś tępaka. głupie tłumaczenia że nie wiedziałem rano że pijany jestem można między bajki włożyć.
jacy idealni, co Ty mi chcesz wetknąć. ja chce żeby nastała normalnośc . normalne a nie idealne czasy. Tyle by starczyło :)
wiesz dla jednego niskie dla innego nie. ja tam 5 stów bym troszke odczuł a nie tak trudno je trafić :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
pinio3 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomógł: 10 razy
Dołączył: 28 Lis 2010
Posty: 93
Postawił 10 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-01-10, 22:22   

Alkomat powinien być w szafce nocnej przy łóżku. "Delikwent" rano sobie dmucha i wie ,czy może jechać samochodem,czy iść na autobus ,czy też zostać w domu i się leczyć po wczorajszym .Nie wiem dlaczego ten obowiązek wchodzi w życie.Kolejny bezużyteczny gadżet.

ps. a może wziąć się za produkcję alkomatów :?:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Urodzinka 
Dojeżdża PKSem



Dołączyła: 05 Paź 2012
Posty: 170
Piwa: 11/9
Skąd: Odkrywka
Wysłany: 2014-01-13, 20:12   

http://wiadomosci.gazeta....html#BoxWiadTxt
Krzysztof M. dostał 15 lat więzienia za zabicie 19-latka. Miał 1,3 promila alko we krwi jak wsiadł do Hondy z kolegą, by popełnić samobójstwo.
15 to dużo. Potraktowano to jako umyślne przestępstwo... Zazwyczaj 2 lata się siedzi.
Jakby nie można było strzelić samobója bardziej humanitarnie... :roll:


http://wiadomosci.gazeta....l#BoxSlotII3img
A to skrót z rozmowy u Lisa nt pijanych kierowców i diagnozowania stanu aktualnego. Widać z tj konwersacji, że jeszcze przed kilkoma laty było o wiele gorzej...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Urodzinka 
Dojeżdża PKSem



Dołączyła: 05 Paź 2012
Posty: 170
Piwa: 11/9
Skąd: Odkrywka
Wysłany: 2014-01-16, 12:36   

Cytat:
Kompletnie pijanego 23-latka z powiatu wieluńskiego, kierującego vw golfem, zatrzymali w nocy policjanci z komendy w Wieluniu. O nietrzeźwym mężczyźnie funkcjonariuszy poinformował inny kierowca, jadący krajową „ósemką”, który wskazywał mundurowym, jakimi ulicami porusza się golf. Patrol dopadł 23-latka na os. Wojska Polskiego. Mężczyzna nie był nawet w stanie wysiąść z auta. Nie udało się też poddać go badaniu na zawartość alkoholu. Kierowcy pobrano więc krew do badań.
Okazało się, że 23-letni mężczyzna nie posiadał prawa jazdy. Kiedy wytrzeźwieje, usłyszy zarzuty. Grozi mu do 2 lat więzienia.

Nie mial prawa jazdy, jechal totalnie napruty i jedynie 'grożą mu 2 lata'?!?! Musiałby kogos zabic, by je odsiedzieć?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-16, 14:18   

Urodzinka napisał/a:
Nie mial prawa jazdy, jechal totalnie napruty i jedynie 'grożą mu 2 lata'?!?! Musiałby kogos zabic, by je odsiedzieć?

No właśnie... a ktoś tu mówił o tym, że u nas są wysokie kary :roll:
 
   
bAN 
Przyjeżdża na zakupy


Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 438
Piwa: 19/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-01-16, 16:36   

taaa dożywocie powinien dostać.


Greg zacytuj z łaski swojej gdzie ktokolwiek napisał że u nas są dawane wysokie wyroki.
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Pat44
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-04, 13:32   

onet napisał/a:

Skawa: Pijany kierowca wjechał w matkę z dziećmi. Kobieta nie żyje
Tra­gicz­ny wy­pa­dek w Ska­wie. Pi­ja­ny kie­row­ca wje­chał w matkę idącą z dwój­ką dzie­ci i uciekł z miej­sca wy­pad­ku. Ko­bie­ta w ostat­niej chwi­li ode­pchnę­ła dzie­ci, ra­tu­jąc im życie. 40-let­niej ko­bie­ty nie udało się ura­to­wać - zmar­ła wsku­tek od­nie­sio­nych ob­ra­żeń. Po­li­cjan­ci już zła­pa­li 24-let­nie­go miesz­kań­ca Skawy.

Do tra­ge­dii do­szło wczo­raj pod wie­czór. Kie­ru­ją­cy sa­mo­cho­dem marki BMW miesz­ka­niec Skawyzumi na pro­stym od­cin­ku drogi po­trą­cił miesz­kan­kę tej samej miej­sco­wo­ści, która szła po­bo­czem wraz z dwie­ma cór­ka­mi w wieku 6 i 13 lat.

Sa­mo­chód je­chał z dużą pręd­ko­ścią, siła ude­rze­nia ze­pchnę­ła po­trą­co­ną ko­bie­tę do przy­droż­ne­go rowu. Dzie­ci, na szczę­ście, nie ucier­pia­ły. W ostat­niej chwi­li matka je ura­to­wa­ła, po­py­cha­jąc w bok.

- Spraw­ca po po­trą­ce­niu uciekł z miej­sca zda­rze­nia, nie udzie­la­jąc po­mo­cy po­szko­do­wa­nej – re­la­cjo­nu­je asp. Roman Wol­ski, rzecz­nik pra­so­wy Ko­men­dy Po­wia­to­wej Po­li­cji w Nowym Targu. Na miej­scu zna­le­zio­no ta­bli­cę re­je­stra­cyj­ną z jego sa­mo­cho­du.

Wkrót­ce po­li­cjan­ci udali się do jego miej­sca za­miesz­ka­nia, gdzie za­trzy­ma­li nie­trzeź­we­go spraw­cę.

- W trak­cie wy­ko­ny­wa­nia czyn­no­ści 24-la­tek od­mó­wił ba­da­nia na za­war­tość al­ko­ho­lu. W związ­ku z po­wyż­szym po­bra­no mu krew celem usta­le­nia za­war­to­ści al­ko­ho­lu – za­zna­cza po­li­cjant. Po wy­ko­na­niu czyn­no­ści zo­stał osa­dzo­ny w po­li­cyj­nym aresz­cie do dys­po­zy­cji pro­ku­ra­tu­ry.

W wy­ni­ku od­nie­sio­nych ob­ra­żeń po­szko­do­wa­na zmar­ła po prze­wie­zie­niu do szpi­ta­la.


Następny... metr sznurka i mocna gałąź :evil:
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW