R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Ankieta Dni Wielunia 2014
Autor Wiadomość
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-01-11, 21:35   Ankieta Dni Wielunia 2014

Myślę że to nie dyskusja na wątek ogólny...

Ferbik, oczywiście że to nie gra o złote kalesony. Ale zdecydujcie się w takim razie - albo chcecie żeby forum było odbierane jako poważne na rynku mediów wieluńskich albo jako zabawka w rekach kilku osób które i tak robią co chcą.
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-01-11, 21:38   

Moim zdaniem - jeśli już ruszamy temat - Gregg powinien to na lajcie załatwić poza tematem na privie z Mrówkiem. Niepotrzebna była spina i wychodzimy mało profesjonalnie.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-01-11, 21:49   

Po prostu, pewne rzeczy powinniśmy nauczyć się traktować właśnie jako zabawę a do siebie i innych podchodzić z większym dystansem, tyle ode mnie.

ourson napisał/a:
albo chcecie żeby forum było odbierane jako poważne na rynku mediów wieluńskich albo jako zabawka w rekach kilku osób które i tak robią co chcą


Paweł, możesz to rozwinąć?
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-01-11, 22:15   

Jaro, poczytaj wątek o Dniach Wielunia - ja i pewnie wiele innych osób rozumie tą ankietę jako w jakiś sposób uzgodnioną z Ratuszem. Ok - Mrówek zastrzega że to tylko głos doradczy, ale wg mnie wiele osób traktuje to bardzo poważnie. A skoro tak to niech to będzie zrobione porządnie. Ale od początku niech będzie powiedziane że to tylko zabawa bez znaczenia.

Wg mnie przekaz jest sprzeczny - z jednej strony jakieś zabiegania o to żeby logo forum pojawiało się jako "patronat medialny" a z drugiej strony zamiast porządnego głosowania - zabawa...

Jeśli chodziło Ci natomiast o ostatnią część tego zdania - to nie miałem nic szczególnego na myśli oprócz tego że forum jest zarządzane przez grupę osób ;-) bez podtekstów i drugiego dna
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-01-11, 22:40   

Mrówek w pierwszym swoim poście pisze, że informacje zebrane w tym temacie zostaną przedstawione burmistrzowi i posłużą jako sugestie. Później jeszcze dodaje, że głosowanie to tylko zwrócenie uwagi na najbardziej oczekiwane przez użytkowników forum zespoły, a nie wybieranie zespołów jakie mają być i układanie programu imprezy.

Jak dla mnie to nic innego jak traktowanie tego jako zabawę, a nie coś poważnego.
Swoją drogą sam wziąłem udział w tej ankiecie wskazując na swoje typy, którymi są:

- Enej
- Kazik na Żywo/Kult
- Lady Pank
- Sylwia Grzeszczak
- Weekend

Pozdrawiam z uśmiechem :)
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-01-11, 23:40   

Rozumiem że Gregga propozycje zostały z urzędu ścięte? Z jednej strony może trzeba było zostawić a z drugiej - czy jakbym chciał do ankiety dać Madonne to tez mielibyśmy dopisać?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2014-01-12, 00:00   

Dokładnie tak jak Jaro napisałeś, zastrzegłem podwójnie bo też w pierwszym poście, żeby nie traktować zbyt poważnie tej ankiety. Żeby nie traktować tego jako układanie planu imprezy, bo jeszcze się okaże, że musimy zapłacić za jakiś zespół. Z jednej strony rozumiem tych, których propozycje nie znalazły się na złotej liście ankiety, a z drugiej trochę wyrozumiałości bym życzył. Liczyłem na to, że propozycji będzie ok. 30 w dodatku jeszcze komentarze, że po co to organizować itd. Okazało się, że wbrew negatywnym komentarzom urosło do prawie 60 propozycji a w efekcie do dużo większej ilości oddanych głosów. System dopuścił tylko 30 opcji i starałem się do tych 30 doliczyc. Usunąłem w pierwszej kolejności kabarety, zespoły bardzo mało znane jak Orkiestra Dni Naszych i Marimba Mama, dalej byli DJ, a później zespoły, które już były u nas lub w okolicy i wąska grupa tych z którymi miałem największy problem. Kierowałem się głównie myślą co jest w miarę realne, żeby w Wieluniu zagrało. Ja Gregowi wszystko wyjaśniłem na PW i cała ta sprawa powinna być tylko na area załatwiona. Takie dyskusje na ogólnym nie są zbyt odpowiednim miejscem.
Co do Oursona. Faktycznie zanim rozpocząłem ankietę rozmawiałem z burmistrzem na ten temat. Stwierdził, że możemy zrobić, "przyda się". Oni mają plan, żeby do końca miesiąca załatwić wszystkie zespoły i dlatego zakończenie jej jest dzisiaj, żeby mieli jeszcze pole do działania.
Zauważcie, że gdyby nie kilka postów Grega, nawet po dyskusji nie widać, żeby komukolwiek nie odpowiadały takie zasady gry.
Więcej humoru a mniej spiny.

Takie dramaty załatwiajmy na area a nie na publicznym!
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Gregg Sparrow
[Usunięty]

Wysłany: 2014-01-12, 07:16   

Więc może ja teraz się wypowiem bo to ja wyszedłem na tego be... Przepraszam ale podeprę się cytatem z priva w końcu jesteśmy w Area
Mrówek napisał/a:
1. Faktycznie to była moja subiektywna ocena
2. Chodziło mi o sam fakt, że muzyka ostrzejsza na Dniach Wielunia nie jest zbyt mile widziana. Nie pamiętam kiedy ostatnio był zespół w tych klimatach
3. Faktycznie nie wyszło to do końca tak jak by się chciało. O dwóch ankietach nawet nie pomyślałem, bo to faktycznie całkiem ciekawy pomysł. Sam fakt, że pojawiły się Twoje zespoły jako propozycja to już jest sporo. Na listę też w nie wrzuciłem swoich propozycji bo inne wydawały mi się o wiele lepsze.

To mnie trafiło!!! Może bym się nie wypowiadał więcej ale po tym jak do mnie to napisałeś to nie wytrzymałem.
Ad1. Dlaczego nie napisałeś tego wszystkim tylko dopisałeś że na pytania o usunięte zespoły odpowiadasz na priv? Czy wszystkim którzy zadawali ci pytania (bo nie tylko moje propozycje wyciąłeś) tak odpowiadałeś?
Ad2. SKĄD WIESZ ŻE "OSTRZEJSZA" MUZYKA NIE JEST MILE WIDZIANA??? TSA nie było łagodne a tamte DW były najlepsze do tej pory.

Nie będę się więcej "usprawiedliwiał" jak nie podobają się Wam moje wypowiedzi to je usuńcie i po ptokach. Tak to już bywa jak się komuś powie prawdę prosto w gębę.
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2014-01-12, 09:36   

Gregg Sparrow napisał/a:
Dlaczego nie napisałeś tego wszystkim tylko dopisałeś że na pytania o usunięte zespoły odpowiadasz na priv?

Żeby nie robić śmietnika z tematu tylko konkretną rozmowę na temat

Gregg Sparrow napisał/a:
Czy wszystkim którzy zadawali ci pytania

Byłeś jedyną osobą która o to zapytała co też świadczy o tym, żę tylko Tobie oficjalnie ta ankieta przeszkadza

Gregg Sparrow napisał/a:
SKĄD WIESZ ŻE "OSTRZEJSZA" MUZYKA NIE JEST MILE WIDZIANA???

Trafia do nieco mniejszego grona odbiorców niż standardowa muzyka z radia. Dni Wielunia to impreza na którą jakiby nie zaprosić zespół to i tak będzie źle. Zawsze stado ludzi ma różny pogląd na takie sprawy. Najczęściej nie pasuje zespół, klimat, typ muzyki, za drogi zespół, za mało znany, za dużo wydali na DW, a mogli na drogi, za mało wydali, przecież ludzie chcą rozrywki, nie zorganizują imprezy dramat, zorganizują jeszcze większy bo nie ma gdzie zaparkować....
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-01-12, 11:24   

Mrówek napisał/a:
Trafia do nieco mniejszego grona odbiorców niż standardowa muzyka z radia
Za to Michał Bajor jest typowym piosenkarzem występującym na plenerowych imprezach z piwem :lol:

Uważam, podobnie jak Gregg że można było to lepiej zrobić - choćby podzielić propozycje działami muzyki/występów - oddzielnie kabarety, oddzielnie pop, oddzielnie "ostrzejszą muzykę" a w przypadku wykonawców zagranicznych (skoro red chciałby Madonnę ;-) ) można byłoby też taka stworzyć.

Poza tym wg mnie wspomnienie o ewentualnym powiązaniu z Ratuszem było zupełnie niepotrzebne. I tak forum jest tam czytane :D więc wyniki by dotarły. A przez takie postawienie sprawy dla wielu ludzi naprawdę przestało to być prostą zabawą - poczuli że mogą mieć jakikolwiek wpływ na to co się w ich mieście dzieje.
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-01-12, 12:03   

ourson napisał/a:
skoro red chciałby Madonnę
Ja bym chciał Justina Bibera :D I Michaela Jacksona 8)
Kurcze to miała być zabawa a robi się kwas.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-01-12, 12:06   

Mrówek napisał/a:
Żeby nie traktować tego jako układanie planu imprezy, bo jeszcze się okaże, że musimy zapłacić za jakiś zespół.


Nie wiem jak Ty Mrówek, ale ja mam świadomość tego że finansuję tą imprezę. Jestem podatnikiem tej gminy. A Dni Wielunia nie są finansowane z prywatnych pieniędzy Burmistrza Antczaka tylko właśnie z budżetu Wielunia - z pieniędzy które wszyscy właściwie (w taki czy inny sposób) tam wpłacamy. Więc KAŻDY zespół będzie finansowany z NASZYCH pieniędzy.
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kitor 
Moderator



Pomógł: 27 razy
Wiek: 31
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 1283
Piwa: 38/39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-01-12, 14:01   

Myślę że Marek miał na myśli o płaceniu za zespół jako forum - organizator ankiety :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-01-12, 14:09   

kitor, nadal jest to forum wieluńskie, siłą rzeczy 95% użytkowników (pomijając spam-boty :D ) płaci tu podatki - i to miałem na myśli, że bez względu na wszystko i tak Ci użytkownicy finansują tą imprezę. Ratusz organizuje - podatnicy płacą.
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2014-01-12, 17:56   

Czy nie wystarczy podnieść maksymalnej liczby opcji dla świętego spokoju?
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW