R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: red
2014-11-16, 22:50
Wybory do PE 2014

Na jakie ugrupowanie oddasz swój głos w najbliższych wyborach do PE?
Demokracja Bezpośrednia
0%
 0%  [ 0 ]
Europa Plus Twój Ruch
14%
 14%  [ 6 ]
Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
39%
 39%  [ 16 ]
Partia Zieloni
0%
 0%  [ 0 ]
Platforma Obywatelska
17%
 17%  [ 7 ]
Polska Razem Jarosława Gowina
0%
 0%  [ 0 ]
Polskie Stronnictwo Ludowe
2%
 2%  [ 1 ]
Prawo i Sprawiedliwość
9%
 9%  [ 4 ]
Ruch Narodowy
2%
 2%  [ 1 ]
Samoobrona
2%
 2%  [ 1 ]
Sojusz Lewicy Demokratycznej - Unia Pracy
12%
 12%  [ 5 ]
Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 41
Wszystkich Głosów: 41

Autor Wiadomość
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2014-06-05, 14:55   

Hiszpan, odnośnie nazwania Łuczaka złodziejem, to mam nadzieję, że masz jakieś wsparcie, bo jak dla mnie to właśnie zrobiłeś z siebie zaplutego pieniacza.
Co do wad narodowości, to wychodzą z Ciebie kompleksy. Jesteśmy tacy sami, mamy tak samo mądrych i głupich, uczciwych i nieuczciwych zarówno obywateli, polityków, jak i przedsiębiorców, etc. Oszołomów nie brakuje w żadnym kraju i narodzie. Pisząc, że wolicie aby rządził nami ktokolwiek inny pokazujecie tylko jakimi zapyziałymi i zakompleksionymi polaczkami żrącymi się tylko między sobą jesteście.

Co do całej reszty w 100% się z Tobą zgadzam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2014-06-05, 16:11   

glupek napisał/a:
Hiszpan, odnośnie nazwania Łuczaka złodziejem, to mam nadzieję, że masz jakieś wsparcie, bo jak dla mnie to właśnie zrobiłeś z siebie zaplutego pieniacza.


Głupku, przeanalizuj co napisałem raz jeszcze :shock: Nie można nazywać kogoś złodziejem, jeśli nie masz na to dowodów ! :smile: Sz.P. Łuczaka złodziejem nazwali.. inni internauci.

Na marginesie, o jakim wsparciu myślisz ?

glupek napisał/a:
Co do wad narodowości, to wychodzą z Ciebie kompleksy. Jesteśmy tacy sami, mamy tak samo mądrych i głupich, uczciwych i nieuczciwych zarówno obywateli, polityków, jak i przedsiębiorców, etc. Oszołomów nie brakuje w żadnym kraju i narodzie. Pisząc, że wolicie aby rządził nami ktokolwiek inny pokazujecie tylko jakimi zapyziałymi i zakompleksionymi polaczkami żrącymi się tylko między sobą jesteście.


Wszyscy jesteśmy podobni. Jednak różni nas kilka rzeczy. My Polacy jesteśmy biedniejszy, skąpsi, mamy również większą tendencję to kradzieży, niestety. Mało tego, okradamy siebie nawzajem ! Nikt nie może / nie chce tego przerwać. Dobrze, że przynajmniej UE trzyma nad nami bat w pewnych dziedzinach. Dlatego wolę rządy np. Niemca / UE. Przynajmniej mam za co kupić chleb, a i jakaś wędlinka czasami wpadnie :wink: Do wielu jeszcze nie dociera jedna rzecz. "Polski już nie ma" (czyt. nie ma gospodarczo). Jesteśmy tylko ma mapie i w sferze mentalnej. Polska została rozkradziona "przez nas samych" i nie mamy większych możliwości rozwoju bez pomocy "zachodu". W przeciwieństwie do wielu, dobrze mi z tym, że "ktoś nam zleca pracę". Wolę żyć w państwie bogatszym, mimo tego, że Państwo to utraciło swój charakter oraz tożsamość. Takim krajem staje się Polska. Mam gdzieś, że jesteśmy całkowicie podporządkowani innym. Inna sprawa, jakim kosztem to coraz większe bogactwo jest okraszone, np. emigracja. Taka jest ciemna? strona wejścia do UE. Najsilniejsi przetrwają. Czy w Polsce, czy gdzie indziej. Róbmy wszystko, aby z UE uzyskać jak najwięcej. Walczmy o swoje. Tylko jak tu wywalczyć cokolwiek, jeśli do Europarlamentu kandydują osoby, które są w opinii wielu ludzi, złodziejami ? Osoby które na pierwszymi miejscu stawiają dobro swoje, nie ogółu. Politykierzy.

glupek napisał/a:
Co do całej reszty w 100% się z Tobą zgadzam.


Cieszę się i pozdrawiam !

Ps. Mogłeś postarać się o mądrzejszy nick. Trochę głupio określać głupkiem osobę niegłupią :grin:
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Bethi 
Wieluniaczek
Festina lente



Pomogła: 28 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 12 Gru 2008
Posty: 1508
Piwa: 16/18
Skąd: EWI~EZD
Wysłany: 2014-06-05, 23:23   

Ot taka ciekawostka dotyczaca byłych Europosłów: http://aszdziennik.wordpr...oz-do-brukseli/
_________________
* Zjednoczeni wirtualnie, silni realnie *
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
kitor 
Moderator



Pomógł: 27 razy
Wiek: 31
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 1283
Piwa: 38/39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-05, 23:39   

Oczywiście wiesz że to żart?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2014-06-06, 09:21   

hiszpan napisał/a:

Na marginesie, o jakim wsparciu myślisz ?


O jakichkolwiek argumentach na poparcie swojej tezy.

hiszpan napisał/a:

Wszyscy jesteśmy podobni. Jednak różni nas kilka rzeczy. My Polacy jesteśmy biedniejszy, skąpsi, mamy również większą tendencję to kradzieży, niestety. Mało tego, okradamy siebie nawzajem ! Nikt nie może / nie chce tego przerwać. Dobrze, że przynajmniej UE trzyma nad nami bat w pewnych dziedzinach. Dlatego wolę rządy np. Niemca / UE. Przynajmniej mam za co kupić chleb, a i jakaś wędlinka czasami wpadnie :wink: Do wielu jeszcze nie dociera jedna rzecz. "Polski już nie ma" (czyt. nie ma gospodarczo). Jesteśmy tylko ma mapie i w sferze mentalnej. Polska została rozkradziona "przez nas samych" i nie mamy większych możliwości rozwoju bez pomocy "zachodu". W przeciwieństwie do wielu, dobrze mi z tym, że "ktoś nam zleca pracę". Wolę żyć w państwie bogatszym, mimo tego, że Państwo to utraciło swój charakter oraz tożsamość. Takim krajem staje się Polska. Mam gdzieś, że jesteśmy całkowicie podporządkowani innym. Inna sprawa, jakim kosztem to coraz większe bogactwo jest okraszone, np. emigracja. Taka jest ciemna? strona wejścia do UE. Najsilniejsi przetrwają. Czy w Polsce, czy gdzie indziej. Róbmy wszystko, aby z UE uzyskać jak najwięcej. Walczmy o swoje. Tylko jak tu wywalczyć cokolwiek, jeśli do Europarlamentu kandydują osoby, które są w opinii wielu ludzi, złodziejami ? Osoby które na pierwszymi miejscu stawiają dobro swoje, nie ogółu. Politykierzy.


Zwróć uwagę na jedną zasadniczą kwestię - żaden z krajów przywoływanych jako wzorce w kwestii zarobków, kultury politycznej, świadomości społeczeństwa, nie został tak jak Polska stłamszony, spauperyzowany i okradziony podczas zaborów, II wojny i 45 lat komunizmu. My budujemy Polską gospodarkę dopiero od 25 lat i nie ma szans, żebyśmy dogonili takie Niemcy w ciągu następnych 15. Pieniądze i bogactwo obywateli nie biorą się z mennicy, tylko z siły gospodarki, którą DOPIERO rozwijamy. Polska nie utraciła NIC ze swojej suwerenności - to co SPRZEDAJEMY za środki z unii, to przepisy, które większość z nas jak zwykle omija. Bardziej bałbym się siły koncernów niż tego, że niemiec, francuz czy anglik dyktuje nasze prawo. Bezsensowność niektórych wprowadzonych praw wynika nie ze złej woli, ale z głupoty urzędników i braku odpowiedzialności i kontroli nad nimi.

Poza tym o jakim charakterze i tożsamości Polski mówisz? Z okresu międzywojnia? Żarliśmy się tak samo jak teraz (jeżeli nie bardziej), strzelaliśmy do prezydenta, wojsko i policja strzelały do ludzi na ulicach, przeciwników politycznych zamykano w więzieniach. Wielu polityków było albo w kieszeniach bolszewików albo austriaków, niemców lub później anglików. I tak, (słowo wymoderowano), od kilkuset lat. Jedni politycy byli patriotami, inni złodziejami, jedni byli mądrzy, inni głupi i tylko od tego kto akurat mówił, tak jak i teraz, zależało kto był jak przedstawiany.

Siłą Polski i polaków było zawsze to, że większość z nas była pracowita i gościnna. Przyjmowaliśmy do siebie protestantów, Arian, żydów i pozwalaliśmy im funkcjonować wspólnie z nami i pracując na swój majątek pracowali też dla całego kraju. Szło im na tyle dobrze, że u niektórych budziło to zawiść.
To, że teraz część osób emigruje za chlebem jest naturalne, właśnie o prawo do tego walczyliśmy w roku 89. Spora grupa tam zostanie, część wróci czy to wkrótce bogatsza o doświadczenie i większą odwagę do prowadzenia własnego biznesu, część wróci za kilkadziesiąt lat jako emeryci, a część zostanie. Tak było zawsze, tylko na mniejszą skalę, bo i koszty podróży były dużo wyższe. Ilu Polaków mieszka w USA? Wyjechali tam ich dziadkowie czy rodzice.

I najważniejsze - wkurza mnie takie narzekanie na naszych polityków - są jacy są, jak się nie podobają trzeba samemu wystartować, tyle że wtedy trzeba będzie zacząć coś robić dla ludzi, a nie tylko dla siebie. Politycy, którzy nie pracują dla innych praktycznie nie mają szans zaistnienia. Wyjątek stanowią duże partie, gdzie część osób dostaje się z przypadku. Trzeba samemu ruszyć dupę, a tego nikomu się nie chce - lepiej jojczeć jak to jest źle, jakich to mamy złych polityków i w ogóle mamy koszmarny system, bo JA, który nic nie robię, nie mam szans na dostanie się do SEJMU.

Ja znam Łuczaka z troszkę innej perspektywy i mimo, że wiele można by mu zarzucić, to mimo wszystko na pewno nie jest złodziejem, na pewno jest uczciwy i nie bierze w łapę, i na pewno robi co może dla regionu i ludzi. Wiem, że niewiele jest przypadków, że ktoś zwrócił się do niego o pomoc i jej nie uzyskał lub mu odmówił (w kilku sprawach wiem, że np. nie pomógł komuś w znalezieniu pracy, bo wyszło na jaw, że kradł albo wyleciał dyscyplinarnie). Każdemu politykowi można coś zarzucić, ale nie we wszystko trzeba wierzyć, zwłaszcza teraz, kiedy dostęp do mediów i internetu ma praktycznie każdy i zwykle bezkarnie może pisać co chce...

hiszpan napisał/a:


Ps. Mogłeś postarać się o mądrzejszy nick. Trochę głupio określać głupkiem osobę niegłupią :grin:


Nick jest celowy, a informacje o mojej rzekomej inteligencji są nieco przesadzone.

PS. Przepraszam, ze wysmarowałem taką kobyłę wodolejstwa. Nie chciałem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-06, 10:50   

glupek napisał/a:
i na pewno robi co może dla regionu i ludzi.
No z tego co wiem to dla niektórych ludzi robi sporo. Ale tylko dla niektórych, tzn tych powiązanych jakoś z PSLem lub z nim samym. Zresztą nie na darmo nosi ksywę głównego kadrowego Wielunia. A niestety efektem tego jest to, że na stanowiskach mamy ludzi typu BMW, czyli biernych, miernych ale wiernych...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2014-06-06, 11:50   

red napisał/a:
glupek napisał/a:
i na pewno robi co może dla regionu i ludzi.
No z tego co wiem to dla niektórych ludzi robi sporo. Ale tylko dla niektórych, tzn tych powiązanych jakoś z PSLem lub z nim samym. Zresztą nie na darmo nosi ksywę głównego kadrowego Wielunia. A niestety efektem tego jest to, że na stanowiskach mamy ludzi typu BMW, czyli biernych, miernych ale wiernych...


Nie miałem na myśli "niektórych" i niestety spodziewałem się takiej wycieczki. Najciekawsze jest to, że jego rodzina pracuje na niezbyt intratnych stanowiskach i niekoniecznie w budżetówce, a po Osjakowie krąży informacja, że w latach 90-tych sam dyscyplinarnie wywalił z pracy swojego brata.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-06, 12:24   

glupek napisał/a:
Najciekawsze jest to, że jego rodzina pracuje na niezbyt intratnych stanowiskach i niekoniecznie w budżetówce, a po Osjakowie krąży informacja, że w latach 90-tych sam dyscyplinarnie wywalił z pracy swojego brata.


a co w tym ciekawego? Może po prostu ma uraz z dzieciństwa i nie lubi brata :twisted:
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2014-06-06, 15:14   

ourson napisał/a:
glupek napisał/a:
Najciekawsze jest to, że jego rodzina pracuje na niezbyt intratnych stanowiskach i niekoniecznie w budżetówce, a po Osjakowie krąży informacja, że w latach 90-tych sam dyscyplinarnie wywalił z pracy swojego brata.


a co w tym ciekawego? Może po prostu ma uraz z dzieciństwa i nie lubi brata :twisted:


Każdy mierzy swoją miarą.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-06, 15:21   

glupek, po prostu irytuje mnie taki argument - że skoro rodzina nie jest zatrudniona, a nawet zwolnił brata to już oznacza że jest krystalicznie czysty i nie załatwia "niektórym" pracy. Naprawdę ksywa "kadrowy" nie wzięła się z niczego ;-)

Poza tym nikt nie pisał że załatwia "intratne" stanowiska prezesów. W wielu przypadkach wystarczy że upchnie kogoś w urzędzie na kolejnym niezwykle ważnym stanowisku ds przewracania papierów.
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
hiszpan
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2014-06-06, 21:42   

glupek napisał/a:
Zwróć uwagę na jedną zasadniczą kwestię - żaden z krajów przywoływanych jako wzorce w kwestii zarobków, kultury politycznej, świadomości społeczeństwa, nie został tak jak Polska stłamszony, spauperyzowany i okradziony podczas zaborów, II wojny i 45 lat komunizmu.


Zostaliśmy stłamszeni na własne życzenie. Trzeba było się poddać. Dzisiaj jeździlibyśmy prawdziwymi <szerokimi> autostradami, a średnio zarabialibyśmy około 3000 Euro miesięcznie. Choć mówilibyśmy po niemiecku, to jednak wczasy, zamiast wyjazdu na saksy, spędzalibyśmy na Mallorce. A po prawdziwych autostradach jeździlibyśmy nowymi Audi XXX, nie 20 letnimi, rozwalającymi się rzęchami. A, i najważniejsze. Pracowalibyśmy u siebie ! I nie po 10 godzin, a 7 ! :smile: Kurcze. Byłoby pięknie !

glupek napisał/a:
My budujemy Polską gospodarkę dopiero od 25 lat i nie ma szans, żebyśmy dogonili takie Niemcy w ciągu następnych 15. Pieniądze i bogactwo obywateli nie biorą się z mennicy, tylko z siły gospodarki, którą DOPIERO rozwijamy. Polska nie utraciła NIC ze swojej suwerenności - to co SPRZEDAJEMY za środki z unii, to przepisy, które większość z nas jak zwykle omija. Bardziej bałbym się siły koncernów niż tego, że niemiec, francuz czy anglik dyktuje nasze prawo. Bezsensowność niektórych wprowadzonych praw wynika nie ze złej woli, ale z głupoty urzędników i braku odpowiedzialności i kontroli nad nimi.


Kolego, o jakiej budowie mówisz ? Nie mamy szans dogonić Niemców kiedykolwiek, nie tylko w przeciągu 15 lat. Dysproporcja wzrasta, nie pomniejsza się. Polska nie utraciła nic ze swojej suwerenności ? A gdzie ją widzisz ? Najlepszym przykładem jest "skamlający premier" podczas spotkań z kanclerz. W sumie nie ma innego wyjścia i jego zachowanie jest właściwe. Musi skamlać, musi prosić, grzecznie słuchać i przytakiwać. Jesteśmy słabi i beznadziejni. Jesteśmy zdani na innych. Jesteśmy uzależnieni od gospodarki Zachodu. Jeśli przytrafi się nam konkurencja, zamiast 3 mln emigrantów, zrobi się ich dwa razy więcej.

glupek napisał/a:
Poza tym o jakim charakterze i tożsamości Polski mówisz? Z okresu międzywojnia? Żarliśmy się tak samo jak teraz (jeżeli nie bardziej), strzelaliśmy do prezydenta, wojsko i policja strzelały do ludzi na ulicach, przeciwników politycznych zamykano w więzieniach. Wielu polityków było albo w kieszeniach bolszewików albo austriaków, niemców lub później anglików. I tak, (słowo wymoderowano), od kilkuset lat. Jedni politycy byli patriotami, inni złodziejami, jedni byli mądrzy, inni głupi i tylko od tego kto akurat mówił, tak jak i teraz, zależało kto był jak przedstawiany.


Było to już kilka ładnych lat temu. Wiek to był złoty. Dosłownie i w przenośni. Wówczas polskie PKB stanowiło około 80% najlepiej rozwiniętych krajów Europy. Dzisiaj polska gospodarka wytwarza około 40% tego co gospodarki Zachodu. Dwa razy mniej ! Jak do tego doszło ?

glupek napisał/a:
Siłą Polski i polaków było zawsze to, że większość z nas była pracowita i gościnna. Przyjmowaliśmy do siebie protestantów, Arian, żydów i pozwalaliśmy im funkcjonować wspólnie z nami i pracując na swój majątek pracowali też dla całego kraju. Szło im na tyle dobrze, że u niektórych budziło to zawiść.


Ja wiem, czy siłą Polski była gościnność ? I jeszcze mamy się chwalić, że przyjmowaliśmy do siebie mądrzejszych od nas samych ? Toż to strzał w stopę :wink: "Zaraz będą oni, nie my". Starzy ludzie czasami powiadają, że Hitler miał rację..

glupek napisał/a:
I najważniejsze - wkurza mnie takie narzekanie na naszych polityków - są jacy są, jak się nie podobają trzeba samemu wystartować, tyle że wtedy trzeba będzie zacząć coś robić dla ludzi, a nie tylko dla siebie. Politycy, którzy nie pracują dla innych praktycznie nie mają szans zaistnienia. Wyjątek stanowią duże partie, gdzie część osób dostaje się z przypadku.


Jak nie narzekać na polityków, którzy ewidentnie próbują nas okraść ? I jeszcze się potem wypierają swych słów. Później na portalach społecznościowych tych politykierów, ich koledzy zamieszczają wpisy typu: "Byłem bardzo zdziwiony, że tak mogłeś się wypowiedzieć, bo przecież nie jesteś samobójcą". Zastanówcie się nad tym głębiej.

glupek napisał/a:
Trzeba samemu ruszyć dupę, a tego nikomu się nie chce - lepiej jojczeć jak to jest źle, jakich to mamy złych polityków i w ogóle mamy koszmarny system, bo JA, który nic nie robię, nie mam szans na dostanie się do SEJMU.


Jeśli chodzi o moją osobę, to preferuję najpierw "ustawić się w życiu" :D (nie pytajcie co mam na myśli, bo nie wiem) potem być może zajmę się polityką. Jak już stan mojego konta przekroczy 6 zer, wówczas "zostanę drugim Palikotem" :wink: Nie wcześniej. Podejrzewam, że w mojej obecnej sytuacji finansowej to kradłbym na potęgę :grin: Jak reszta tych biedaków z sejmu..

Ps. Mateusz, przypominam o pytaniach skierowanych do Ciebie.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2014-06-07, 09:00   

hiszpan napisał/a:

Zostaliśmy stłamszeni na własne życzenie. Trzeba było się poddać. ...

Nie mamy szans dogonić Niemców kiedykolwiek, nie tylko w przeciągu 15 lat...

Starzy ludzie czasami powiadają, że Hitler miał rację...

Podejrzewam, że w mojej obecnej sytuacji finansowej to kradłbym na potęgę :grin: Jak reszta tych biedaków z sejmu...


Znów wylazły kompleksy...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2014-06-07, 09:08   

Najgorsza prawda jest lepsza od najpiękniejszego kłamstwa.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mcdek 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 600
Piwa: 48/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-07, 09:10   

glupek napisał/a:
hiszpan napisał/a:

Zostaliśmy stłamszeni na własne życzenie. Trzeba było się poddać. ...

Nie mamy szans dogonić Niemców kiedykolwiek, nie tylko w przeciągu 15 lat...

Starzy ludzie czasami powiadają, że Hitler miał rację...

Podejrzewam, że w mojej obecnej sytuacji finansowej to kradłbym na potęgę :grin: Jak reszta tych biedaków z sejmu...


Znów wylazły kompleksy...


Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. A jaka jest prawda - każdy widzi. :smile: Odstajemy mocno od Anglosasów, może i Azjatów. To nie nasza wina w sumie. Natura tak chciała. Marzenia o doganianiu Europy można sobie w tej biologicznej rzeczywistości między bajki włożyć.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2014-06-08, 13:26   

hiszpan napisał/a:
Najgorsza prawda jest lepsza od najpiękniejszego kłamstwa.

mcdek napisał/a:

Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy. A jaka jest prawda - każdy widzi. :smile: Odstajemy mocno od Anglosasów, może i Azjatów. To nie nasza wina w sumie. Natura tak chciała. Marzenia o doganianiu Europy można sobie w tej biologicznej rzeczywistości między bajki włożyć.


Jeżeli sami siebie nie szanujemy, to NIKT nie będzie tego robił za nas. Z waszym zakompleksionym podejściem faktycznie nie pozostaje nic innego jak emigrować. Płaczcie sobie dalej jacy to biedni, głupi i nieszczęśliwi jesteśmy, jaki to straszny mamy kraj. Typowe zagrania PiSu i KNP - trzeba wmówić ludziom, że mamy tu jakiś czwarty świat i tylko oni mogą nas uratować, dadzą ludziom wincy piniondzów i wtedy dopiero będzie lepiej. Metody Samoobrony i niestety też ich efekty. Dzięki Bogu coraz więcej osób ma w (słowo wymoderowano) takie miauczenie i po prostu robi swoje bez strachu i kompleksów.

Idzie nam to doganianie lepiej niż co niektórzy wmawiają. Oby tylko do władzy nie dorwali się kolejni populiści, którzy albo coś spieprzą w gospodarce, albo zaczną rozdawnictwo świadczeń socjalnych, albo wystraszą inwestorów.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW