R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: red
2014-11-16, 22:50
Sławomir Nowak na taśmach "Wprost"

Jak myślisz, czy można Sławomira Nowaka określić mianem oszusta ?
TAK
80%
 80%  [ 4 ]
NIE
20%
 20%  [ 1 ]
Nie jestem pewny/a
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 5
Wszystkich Głosów: 5

Autor Wiadomość
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2014-06-16, 17:06   Sławomir Nowak na taśmach "Wprost"

"Wprost" na swojej stronie internetowej publikuje blisko 30-minutowe nagranie rozmowy Sławomira Nowaka z imprezy, która miała miejsce na początku lutego 2014 r. w restauracji "Sowa&Przyjaciele". Były minister transportu rozmawiał tam z Andrzejem Parafianowiczem. Jak wynika z taśm, Nowak prosi o pomoc Parafianowicza, który jeszcze dwa miesiące wcześniej był generalnym inspektorem informacji finansowej. Żona Nowaka, Monika, ma bowiem poważny kłopot z kontrolą skarbową. Prowadzi ona gabinet dentystyczny. Parafianowicz obiecuje pomoc i udziela rad.

Kilka minut po rozpoczęciu spotkania Sławomir Nowak informuje Andrzeja Parafianowicza, że urząd skarbowy zaczyna kontrolować jego żonę.

- I chcą ją trzepać. Cały 2012 r. Chcą najpierw wziąć rachunek bankowy. Mam nadzieję, że to dotyczy tylko jej działalności, a nie będą chcieli crossować tego z moim rachunkiem. Bo ona jedzie od paru lat na stracie, potężnej - mówi Nowak.

Parafianowicz zapewnia, że "to wszystko wie". - ... Ale... bo ja z urzędu kontroli skarbowej, to już odkryliśmy bardzo dawno. UKS, komputery wyrzuciły […]. Zablokowałem to... - podkreśla.

- Najgorszy scenariusz dla mnie jest taki, k..., że w całym tym moim bałaganie jeszcze zaczną z nas robić, k..., nie wiem, oszustów, czy ludzi… - mówi Nowak.

http://wiadomosci.wp.pl/k...l?ticaid=112eb1

Co trzeba zrobić, żeby prowadząc gabinet dentystyczny obawiać się Urzędu Skarbowego ? Chodzi wyłącznie o uniknięcie KONTROLI KRZYŻOWEJ, zatem nie o żonę sprawa się rozbija, a o Pana Sławomira ! Inna sprawa, żona jako stomatolog jedzie na stracie.. Jeszcze nie widziałem biednego dentysty. Nowak słusznie się boi, natomiast nazwanie go oszustem to chyba zbyt delikatne słowo..

A co Wy myślicie o naszym eks ministrze ?

646b473af8a92b3bb42941e4d38e410e.jpg
Plik ściągnięto 32 raz(y) 120,1 KB

_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Czesiu 
Przyjeżdża na zakupy
To tylko ja:)


Pomógł: 3 razy
Wiek: 40
Dołączył: 14 Sie 2006
Posty: 300
Otrzymał 3 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-16, 22:06   

Dzieje się w tej naszej Polsce, niektórym się wydaje, że można im wszystko. A nasz premier ma kolejny przydomek między imieniem i nazwiskiem. Donald Nic się nie stało Tusk :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
starszy pan 
Dojeżdża PKSem
zawsze spokojny


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 240
Otrzymał 15 piw(a)
Skąd: przybył do Wielunia
Wysłany: 2014-06-16, 22:35   Re: Sławomir Nowak na taśmach "Wprost"

.
hiszpan napisał/a:


..... Inna sprawa, żona jako stomatolog jedzie na stracie.. Jeszcze nie widziałem biednego dentysty......




Tu chyba nie chodzi o biednego dentystę
Sądzę, że w Polsce 85-90 % lekarzy i stomatologów mających prywatne gabinety wykazuje straty lub zerowe dochody...
Każdy prywatny gabinet lekarski ma z jednej strony - potężne koszty działalności a z drugiej strony 2 - 3 pacjentów miesięcznie ...
No i jak tu nie wykazywać strat ?





.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mcdek 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 600
Piwa: 48/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-06-17, 10:33   Re: Sławomir Nowak na taśmach "Wprost"

hiszpan napisał/a:
A co Wy myślicie o naszym eks ministrze ?


Prawdopodobnie poświęcił się dla ogromnej kasy. To jest człowiek przez którego ręce przewalały się miliardy złotych, więc dyskusja na jego temat nie ma za bardzo sensu. Za mało wiemy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2014-06-18, 09:27   

Jeśli sprawdzą się te doniesienia, to Nowak nie jest oszustem. On jest ... przestępcą.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW