R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: red
2014-11-16, 22:51
Gmina Mokrsko na krawędzi bankructwa
Autor Wiadomość
Wyborca1 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 19 Paź 2014
Posty: 21
Skąd: okolica
Wysłany: 2014-10-26, 17:35   

Widzisz bAN,ja probuje znalezc wskazowke dla siebie i mojej rodziny jak zaglosowac,by nie zrobic pomylki.A Ty wlaczasz sie do dyskusji,zeby nazwac mnie per "deklem". Tez mnie stac na nazwanie Cie imbecylem,pacanem czy innym bezmozgiem. Ale po co mam to robic?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bAN 
Przyjeżdża na zakupy


Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 438
Piwa: 19/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-10-26, 18:51   

Żeby wasza frekwencja na wyborach była liczona we wpisach czy nowych zarejestrowanych w tym temacie to macie lidera w Polsce. Ale cóż Ty tylko "wskazówki dajesz". daj pan spokój,
cisną sie lepsze słowa bo tylko podjudzacie jednego na drugiego nei dając kompletnie żadnego pomysłu żeby cokolwiek zmienić.
Poprosiłem Cie o program Twej kandydatki/ Dawaj go tu bo pewnei nie tylko ja jestem ciekaw.

w słownictwie wychodzi na 0 więc prosze nie dawac nam ostrzeżeń :wink:

***aa przepraszam za ten niemiły zwrot. niepotrzebne to było.

***słuchałeś?? to posłuchaj. Ty rwn tez cwaniaczku :wink:
http://kreciola.tv/video/68035214
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
RGM 
Dojeżdża PKSem
RGM2


Dołączył: 09 Sie 2014
Posty: 142
Piwa: 2/1
Skąd: Mokrsko
Wysłany: 2014-10-26, 19:45   

Trudno się ustosunkować do tego całego bełkotu jakim wielbiciele Pana Wójta próbują zagłuszyć fakty i liczby więc tylko kilka wybranych komentarzy
- nigdzie nie widzę, abym najlepszą władze posądzał o defraudacje ale rzeczywiście oszukują ciągle ludzi serwując im propagandę sukcesu i ukrywając nędzę budżetu gminy
- Wójt z Radą zadłużyli gminę ale to źli mieszkańcy nie zgodzili się na te wspaniałe wiatraki, by przykryć finansowy dyletantyzm władców w UG
- oczywiście to tylko Panu Wójtowi i jego ekipie chodzi o dobro gminy - reszta to żądni władzy i zaspokajania swoich aspiracji bardzo źli ludzie
- nie wiem co maja jakieś monety i spalony dom do tematu
- kolorowe ulotki już przeszkadzają? że drogie? - może wystarczy rozsądnie wydawać pieniądze i na wszystko wystarczy czego fachowcy Pana Wójta raczej nie zrozumieją
- tak, tak... to za Panem Wójtem stoi najlepsza elita a za konkurentką same ciemne siły
- przykrywanie posta w reakcji na podanie pozycji w rankingu zadłużenia "doskonale" prowadzonej gminy to raczej nie mój styl - kto napisał coś merytorycznie o faktach podanych przez Mieszkańca gminy?
- jasne, że wszystkie 15 000 wejść to wszystko moje i automatu mojej przeglądarki
- proszę o podanie limitu wejść jakie mogę wykonać prowadząc temat, który założyłem

Jazgot wystraszonego zaprzęgu Pana Wójta wskazuje, że uderzenie tym rankingiem zabolało. I o to chodziło. Resztę bardziej rozsądnych użytkowników forum na pewno zastanowi się nad tym pierwszym w łódzkim i 14 miejscem w skali kraju. I wyciągnie właściwe wnioski podczas wyborów.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyborca1 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 19 Paź 2014
Posty: 21
Skąd: okolica
Wysłany: 2014-10-26, 20:30   

bAN napisał/a:
Poprosiłem Cie o program Twej kandydatki/ Dawaj go tu bo pewnei nie tylko ja jestem ciekaw.

Ja nie mam swojej kandydatki, czy swojego kandydata. Nie muszę zachwalać, ani też przesadnie negować jednego czy drugiego programu.Podpuściłeś mnie i zajrzałem do tych programów. Na teraz wydaję mi się, że więcej konkretów ma program p. Kubowicz. Jasno określone warunki dla tworzących nowe miejsca pracy, chęć utworzenia spółdzielni socjalnych ukierunkowanych na produkcję rolniczo-ogrodniczą czy system stypendialny dla uzdolnionej młodzieży. Coś nowego. U Kąckiego to trochę takie blebleble. Chyba za dużo ogólników i za dużo odwoływania się do tego co już było. Ale wiesz jak to jest:co kto lubi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
grossus2 
Przejeżdżał przez Wieluń
grossus2


Dołączył: 13 Paź 2011
Posty: 57
Piwa: 2/5
Skąd: Ziemia Wieluńska
Wysłany: 2014-10-26, 22:16   

No tak!!! Obudziłem kogoś??? Nikt pomysłu "wiatrakowego" nie zdradzi, ale jakby na moich 87 ha stanęły 3 albo 4, a może 5 lub 6 wiatraczków, a nie daj Boże więcej - to chyba by mi nie przeszkadzały. I ptaszkom też ;) . A tak to co...??? 0 wiatraków i czysta od nich GMINA. A co - nie da się...... .

"Uwaga!Uwaga!Nadchodzi!Ta awanturnica chce nas wykorzystać,wyssać ile się tylko da.Kieruje się jedynie własnym interesem". - ja tego nie powiedziałem

wyborco1 wracam niedługo na Historyczną Ziemię Wieluńską i z pewnością 'zanurzę" się w tą Twoją dysputę. Szkoda, że nie piszesz słów swoich, tylko wklejasz czyjeś teksty. Dobre teksty.
Pozdrawiam z Dolnego Śląska :) :) i zdrówka życzę......
_________________
"Pecunia non olet - per fas et nefas"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gość 556677 
Dojeżdża PKSem



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 118
Piwa: 6/5
Skąd: prawie wieluniak
Wysłany: 2014-10-27, 01:19   

Właśnie, co do wspomnianych wiatraków na terenie Gminy Mokrsko i p. Kubowicz....
Nie było to przypadkiem tak, że zanim o tej sprawie zrobiło się głośno na pół powiatu, to ta Pani sama widziała niezły interesik na turbinach wiatrowych 8)
Ale gdy okazało się, że u niej tych wiatraków nie będzie, to nagle rozpętała całą tą kampanię, wręcz histerię ANTY :!!:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
grossus2 
Przejeżdżał przez Wieluń
grossus2


Dołączył: 13 Paź 2011
Posty: 57
Piwa: 2/5
Skąd: Ziemia Wieluńska
Wysłany: 2014-10-27, 08:25   

A dlaczego UG Mokrsko nie zaplanował żadnej turbinki na gruntach p. P.Kubowicz??? Przecież Kącki miałby spokój i Gmina nie poniosła by kosztów w związku z referendum. Przecież te 870 000 m2 gruntu z pewnością zaowocowało by jakąś turbinką??? Oj, złośliwcy w tej Gminie, złośliwcy. :) Zdrówka.....
_________________
"Pecunia non olet - per fas et nefas"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
RGM 
Dojeżdża PKSem
RGM2


Dołączył: 09 Sie 2014
Posty: 142
Piwa: 2/1
Skąd: Mokrsko
Wysłany: 2014-10-27, 09:42   

grossus2 napisał/a:
A dlaczego UG Mokrsko nie zaplanował żadnej turbinki na gruntach p. Kubowicz

W tym komornickim lesie słabo słychać skąd bija dzwony. Na każdym zebraniu w sprawie wiatraków pani Kubowicz tłumaczyła, że dostała ofertę o ile pamiętam 5 wiatraków. I dziwne, że nie chciała co rok tych 100 000 zł na rękę. Ale takie jej prawo bo to jej grunty a nie gminne.
(Jak znam życie i mentalność panawójtowego mentora to zaraz napisze, że było jej mało i chciała wszystkie 40 masztów.)
Ciekawe tylko dlaczego na gruntach, które posiada Pan Wójt w Krzyworzece i dookoła nich nie zaplanowano żadnej turbiny a nawet jednej małej turbinki. Czyżby jemu nie zależało na dobru gminy? Można by wtedy postawić w sumie nie 40 a 50 masztów i zadłużyć się na jeszcze większe kredyty. Czemu ten władca zapomniał o właśnie tym skrawku ziemi?
Odpowiedź jest banalnie prosta. Te grunty - tak jak i inne z masztami elektrowni wiatrowych - straciłyby wiele na wartości.
Co innego gdyby miał tam powstać planowany teren pod przyszłe inwestycje - to już są inne pieniążki. Prawda Panie Wójcie?
Wiatraki to była największa klęska jaką poniósł Pan Wójt. A on jest bardzo pamiętliwy jak pokazuje przypadek doktora Mokriego.
Ostatnio zmieniony przez RGM 2014-10-27, 10:02, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mafik 
Przyjeżdża na zakupy


Wiek: 43
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 371
Piwa: 9/7
Skąd: EWI
Wysłany: 2014-10-27, 09:59   

grossus2 napisał/a:
A dlaczego UG Mokrsko nie zaplanował żadnej turbinki na gruntach p. P.Kubowicz??? Przecież Kącki miałby spokój i Gmina nie poniosła by kosztów w związku z referendum. Przecież te 870 000 m2 gruntu z pewnością zaowocowało by jakąś turbinką??? Oj, złośliwcy w tej Gminie, złośliwcy. :) Zdrówka.....

Inwestor zaplanował, ale grunty są niestety banku (kredycik) a nie P.Kubowicz i tu się zaczęła cała "jatka" o wiatraki
Dyzio dzięki za odszukanie wywiadu P.Kubowicz dot. jej kariery politycznej o którym wspominałem. Prawdomówność ponad wszystko!!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
grossus2 
Przejeżdżał przez Wieluń
grossus2


Dołączył: 13 Paź 2011
Posty: 57
Piwa: 2/5
Skąd: Ziemia Wieluńska
Wysłany: 2014-10-27, 10:00   

""Jak znam życie i mentalność pana wójtowego mentora to zaraz nasz partyzant napisze że było jej mało i chciała wszystkie 40.""
Nie wiem co to zdanie ma znaczyć. RGM - pisz sam, bo nie podejrzewam, że jesteś zdolny do takich przemyśleń.... :neutral: Zdrówka.........
_________________
"Pecunia non olet - per fas et nefas"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Eagle 
Dojeżdża PKSem



Wiek: 46
Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 104
Piwa: 6/5
Skąd: Skomlin
Wysłany: 2014-10-27, 17:58   

Kampania buraczana?

Witam. Przypadkiem dzisiaj wpadła mi w ręce pewna kolorowa ulotka. Nie dotyczy ona mojej gminy, ale sąsiedniej, więc postanowiłem napisać na jej temat dwa zdania.
Pierwsze co bardzo razi, to sporo wszelakiego rodzaju błędów (edycyjnych, interpunkcyjnych, merytorycznych a nawet ortograficznych). A przecież to tylko dwie krótkie strony tekstu... Drugie, to wycieczki osobiste (jestem lepsza od..., mam lepsze wykształcenie od... itp.).
Jak uwierzyć w lepszą jakość nowej władzy, jeżeli ta nie potrafi nawet zredagować własnej ulotki wyborczej??? :shock:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
grubas 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 8
Skąd: Mokrsko
Wysłany: 2014-10-27, 19:00   

Eagle, Tobie potrzebna jest kampania... słownikowa. Czepiasz się błędów w ulotce, a sam przed chwilą strzeliłeś byka. Po słowie "pierwsze" powinien być przecinek.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
RGM 
Dojeżdża PKSem
RGM2


Dołączył: 09 Sie 2014
Posty: 142
Piwa: 2/1
Skąd: Mokrsko
Wysłany: 2014-10-27, 19:41   

Ciekawe wypowiedzi sympatycznego Pana Wójta, które powinny nie tylko u czułych na ortografię oraz stylistykę orłów ze Skomlina wzbudzić duże zainteresowanie.
http://kulisy.net/wiadomo...zobowiazan.html
Czegóż tam można się dowiedzieć:
- gmina chce spłacać ale nie może -jak to? ostatnio słyszymy, że wszystko jest terminowo regulowane
- wszystkiemu winne zamieszanie w ustawach - nasi co wzięli kredyty ani trochę
- spłaciliśmy w tym roku aż 220 000 - super zostało jeszcze tylko 12 700 000*
- Pan Wójt rzecze: dostaliśmy delikatną sugestie z RIO by nie spłacać więcej - a za chwile: chcemy spłacać ale RIO zabrania - to w końcu zabrania czy sugeruje?
- winne wszystkiemu są "różne wskaźniki" - Ten na zdjęciu niczemu nie winien
- próbował ograniczyć wydatki ale nie wyszło a dochody jako czyste dochody nie wzrosły - wszystko proste i jasne prawda?
- no i te wredne banki - trzeba z nimi negocjować przesunięcia choć miało być tak pięknie i nikt tego nie przewidział

Najlepsze na koniec
"Jak sugeruje wójt, w przyszłości taka sytuacja może doprowadzić do ograniczenia inwestycji, nawet gdyby gmina była w stanie pozyskać na nie pieniądze."

No i teraz panawójtowe ogary w tym miejscu już możecie zacząć bić brawa.
I pianę...

* Pan Wojt chyba coś pokręcił - pierwotnie planowane było wg ustaleń RIO 1 100 000 a On mówi coś o połowie tej sumy
Ostatnio zmieniony przez RGM 2014-10-27, 20:02, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Eagle 
Dojeżdża PKSem



Wiek: 46
Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 104
Piwa: 6/5
Skąd: Skomlin
Wysłany: 2014-10-27, 19:52   

grubas napisał/a:
Eagle, Tobie potrzebna jest kampania... słownikowa. Czepiasz się błędów w ulotce, a sam przed chwilą strzeliłeś byka. Po słowie "pierwsze" powinien być przecinek.


Po słowie "merytorycznych" też. :mrgreen: Błędów nie robi ten, kto nic nie robi. Jednak mój post na forum, to nie pismo do mieszkańców gminy, którym mam przekonać do swojej osoby - taka mała różnica. :roll:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
RGM 
Dojeżdża PKSem
RGM2


Dołączył: 09 Sie 2014
Posty: 142
Piwa: 2/1
Skąd: Mokrsko
Wysłany: 2014-10-27, 20:15   

Eagle napisał/a:

Po słowie "merytorycznych" też. :mrgreen: Błędów nie robi ten, kto nic nie robi. Jednak mój post na forum, to nie pismo do mieszkańców gminy, którym mam przekonać do swojej osoby - taka mała różnica. :roll:


W ramach złapania równowagi psychicznej proponuję recenzję panawójtowej ulotki dostępnej na stronie panawójtowego komitetu i zgłoszenie się do współpracy z profesorem Miodkiem.

Żenujące jak rozpaczliwie próbują tłumaczyć swoją klęskę pod wiatrakami panawójtowi agitatorzy. Jakby to jedna kobieta - a nie mieszkańcy gminy w referendum - zatrzymała plany zapełnienia zadłużonej kasy w UG. Prawda, że trudno przełknąć tego fuckoff'a pokazanego jedynie słusznej władzy? I zrozumcie, że nie zrobiła tego jedna kobieta ale 80% biorących w referendum mieszkańców gminy, którzy mieli do tego prawo. Wystarczy, że teraz znów pójdą do wyborów i jest po Panu Wójcie - więc lepiej ich nie wk... znaczy nie drażnijcie. Bo jak Pan Wójt sięgnął dwa razy po władzę to wyborcy mieli rację i byli cacy. Jak uwalili wiatrakowe plany to stanowili już tylko podburzony przez Kubowiczową motłoch nie wiedzący co jest dobre.
Kuriozalnie także brzmią zarzuty o chęci dorwania się do władzy od tych co tej władzy nie chcą oddać posługując się kłamstwami, ukrywaniem dokumentów i skutków własnych błędów.

PS. I dalej nic o tym rankingu, w którym gmina Mokrsko zajmuje zaszczytne 14 miejsce w skali całego kraju? Jedna wypowiedź? Słowo?...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW