R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Psycholog lub psychoterapeuta.
Autor Wiadomość
focus015
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-13, 17:42   Psycholog lub psychoterapeuta.

Witam. Poszukuje dobrego psychoterapeuty albo psychologa w Wieluniu albo okolicach. Ma ktoś jakiś namiar .
 
   
Pat44 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Wiek: 57
Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 471
Piwa: 42/24
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-08-13, 22:44   

Nie żartuj! Wierzysz w psychologię, psychologów i psychoterapeutów? W Wieluniu jest co najmniej kilkudziesięciu absolwentów wspomnianych kierunków. Na etatach-synekurach też od groma. Niektórzy mają problemy nawet z ortografią. Banda nierobów, nieuków, pasożytów i pseudo- inteligentów. Jak potrzebna pomoc, to wal do lekarza psychiatry, a nie do szamana.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mcdek 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 600
Piwa: 48/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-08-13, 23:13   

Pat44 napisał/a:
Nie żartuj! Wierzysz w psychologię, psychologów i psychoterapeutów?


Psychoterapeuta to taka mentalna (słowo wymoderowano). Gadasz, płacisz, wychodzisz. W pewnych przypadkach może nawet pomóc. Wiem, że z punktu widzenia silnej, choć lekko usztywnionej osobowości może to wydawać się nierealne. :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
agakog 
Słyszał o Wieluniu
Tugok


Dołączyła: 25 Sie 2014
Posty: 2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-08-25, 18:22   

Polecam Panią Alicję Balińską z Wieruszowa. Ma swoją stronę na facebooku i tam są wszystkie namiary. To naprawdę wspaniała i bardzo kompetentna psychoterapeutka, całkowicie angażującą się w swoją pracę.. A co do powyższych wypowiedzi. Kiedyś myślałam podobnie co taki psycholog może pogada i na tym tyle. Zmieniłam diametralnie zdanie, gdy okazała się że mam problemy, z którymi sama bym sobie nie poradziła. Pani Alicja pomogła mi bardzo, nikt mi tak w życiu nie pomógł jak ona. Od tej pory uważam na to co komentuję, jeżeli nie mam o tym pojęcia. chyba że ktoś trafi na fatalnego psychoterapeutę, ale to juz inna bajka.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Pat44 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Wiek: 57
Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 471
Piwa: 42/24
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-08-25, 18:53   

Cytat:
To naprawdę wspaniała i bardzo kompetentna psychoterapeutka, całkowicie angażującą się w swoją pracę..
Akurat możesz wiedzieć czy angażująca, czy nie angażująca. Wypowiedź w podobnym tonie jak opinie o lekarzach... Wypowiadają się laicy, którzy o medycynie pojęcia nie mają a oceniają lekarza po tzw. podejściu do pacjenta. Najpierw są pełne zachwytu wpisy na portalach medycznych, a później pozwy do sądów o błąd w sztuce... Szarlataneria i szukanie naiwnych. To w ogóle nie jest nauka. Tak jak ludzie dali sobie wmówić, że do chodzenia potrzebny jest im kij, a właściwie to dwa, tak pojawiła się moda na "psychologów" i tworzenie na siłę etatów dla tych szamanów wszędzie gdzie tylko możliwe. A argument: "mnie pomógł" też wcale mnie nie przekonuje. O tym czy ci "pomógł" okaże się za jakiś czas.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
agakog 
Słyszał o Wieluniu
Tugok


Dołączyła: 25 Sie 2014
Posty: 2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-08-25, 19:17   

Widzę że jesteś wszechwiedzący i na wszystkim się najlepiej znasz. Tobie szaman, lekarz nie potrzebny, ale pozwy sądowe chyba tak. A ja nie muszę i nie chcę Cię do niczego przekonywać bo to nie Ty zadawałeś pytanie. Ktoś pytał więc odpowiadam grzecznie i nie zamierzam z Tobą dyskutować. A czy mnie pomógł psychoterapeuta wiem tylko ja a Ty nie masz o tym bladego pojęcia i proszę się na ten temat nie wypowiadać. Miłego wieczoru. :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
moona
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-25, 19:35   

Pat44 napisał/a:
Tak jak ludzie dali sobie wmówić, że do chodzenia potrzebny jest im kij, a właściwie to dwa, tak pojawiła się moda na "psychologów" i tworzenie na siłę etatów dla tych szamanów wszędzie gdzie tylko możliwe.

Pat44 bardzo ładne porównanie kijów do chodzenia i psychoterapii Ci wyszło :)
Tak tylko chciałam zauważyć, że te "Twoje" kije mogą być kijkami trekkingowymi albo kulami rehabilitacyjnymi. Gdy złamiesz nogę (czego oczywiście Ci nie życzę :)nie skorzystasz ze sprzętu rehabilitacyjnego, bo ktoś Ci coś próbuje wmówić?
 
   
Urodzinka 
Dojeżdża PKSem



Dołączyła: 05 Paź 2012
Posty: 170
Piwa: 11/9
Skąd: Odkrywka
Wysłany: 2014-08-25, 22:31   

co w tym złego że wiele osób chodzi o lasce czy kulach, potrzebuje do podstawowej egzystencji podpory? Grunt żeby łaził!
Ukryta Wiadomość:
Wiadomość została ukryta, aby ją przeczytać należy się zalogować.

Psychologiem powinien być ksiądz, za darmo. psychiatra może leki przepisac, czasem się przydaje...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
focus015
[Usunięty]

Wysłany: 2014-08-27, 19:25   

Pat44 napisał/a:
Nie żartuj! Wierzysz w psychologię, psychologów i psychoterapeutów? W Wieluniu jest co najmniej kilkudziesięciu absolwentów wspomnianych kierunków. Na etatach-synekurach też od groma. Niektórzy mają problemy nawet z ortografią. Banda nierobów, nieuków, pasożytów i pseudo- inteligentów. Jak potrzebna pomoc, to wal do lekarza psychiatry, a nie do szamana.


psychiatra zaraz załaduje leki a po lekach ani nie pojeździsz autem i ogólnie będziesz łaził może i spokojny ale równocześnie otępiały i jeszcze możesz się uzależnić. może kilka sesji u psychologa by pomogło, warto spróbować. tylko szukam dobrego w okolicy , nie żadnego konowała.

a mój problem wynika z nerwicy, nerwica wynikła z bezsenności, a bezsenność z pracy na zmiany w systemie 1-2-3. już trzy lata tak się mecze i albo ktoś lub coś mi pomoże albo pie....olne ta prace i poszukam czegoś innego byle na zmiany nie pracować. szczególnie nocki i zaraz po nich pierwsze zmiany ryja beret.
 
   
Pat44 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Wiek: 57
Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 471
Piwa: 42/24
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-08-27, 23:57   

focus015,
Cytat:
psychiatra zaraz załaduje leki a po lekach ani nie pojeździsz autem i ogólnie będziesz łaził może i spokojny ale równocześnie otępiały i jeszcze możesz się uzależnić. może kilka sesji u psychologa by pomogło, warto spróbować. tylko szukam dobrego w okolicy , nie żadnego konowała.
No nie przesadzaj... Psychiatra to lekarz, a psycholog to twój znajomy ze szkoły, który zadzierał nosa, ale głowy do nauki nie miał....
Cytat:
a mój problem wynika z nerwicy, nerwica wynikła z bezsenności, a bezsenność z pracy na zmiany w systemie 1-2-3. już trzy lata tak się mecze

I wierzysz, że pierd... jakiegoś pseudointeligenta jest remedium na rozstrojenie twojego organizmu? To ja ci poradzę! Stary! Praca na zmiany nie jest dla ciebie i żadne pierd... tego nie zmieni. Zmień pracę, albo poproś szefa o jedną zmianę. Nie bądź naiwny.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Urodzinka 
Dojeżdża PKSem



Dołączyła: 05 Paź 2012
Posty: 170
Piwa: 11/9
Skąd: Odkrywka
Wysłany: 2014-08-28, 00:18   

Ustal z szefem jedną zmianę lub zmień pracę.
+100 zł za poradę wpłać na poniższe konto:
XX XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX XXXX
:D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mcdek 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 600
Piwa: 48/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-08-28, 05:12   

Pat44 napisał/a:
I wierzysz, że pierd... jakiegoś pseudointeligenta jest remedium na rozstrojenie twojego organizmu? To ja ci poradzę! Stary! Praca na zmiany nie jest dla ciebie i żadne pierd... tego nie zmieni. Zmień pracę, albo poproś szefa o jedną zmianę. Nie bądź naiwny.

To prawda, uderza się w przyczyny, nie skutki. Bardzo dobra rada :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW