R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: red
2014-11-15, 04:48
Kulisy Powiatu i artykuł o kurczaku z rożna...

Czy prezes Bednarek powinien zostać ukarany za propozycję złożoną redaktorowi Kulis Powiatu?
Tak
69%
 69%  [ 23 ]
Nie
30%
 30%  [ 10 ]
Głosowań: 33
Wszystkich Głosów: 33

Autor Wiadomość
Pat44 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Wiek: 57
Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 471
Piwa: 42/24
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-08-17, 09:37   

Cytat:
Zresztą zapewne w tej chwili SEZAM będzie sklepem z najświeższym mięsem żeby się taka wpadka nie przydarzyła po raz drugi. Więc jak po mięso to tylko do PSSu teraz

Marzenia ściętej głowy... Sklepik walczy o przetrwanie i nie może sobie pozwolić na wyrzucanie kilkudziesięciu procent mięsa, więc po prostu będą myli uważniej...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-08-17, 12:04   

Dobrze ze artykuł sie pokazał.

Moim zdaniem właściciel Sezamu dobrze wiedział jakie mieso sie sprzedaje. A pracownik mial pecha bo sie kurczak nie dopiekl i robaki było widać. Tak by sie upiekly.

Dostawcą mięsa do tego stoiska z robakami byla firma z Sienca. Ciekawe czy towar który od nich dotarł byl świeży czy był taki specjalnie pod budki z grillowanym kurczakiem.

Teraz pewnie zacznie sie próba ukrycia sprawy i sam prezes za propozycje korupcji pozostanie nietykalny. W końcu nie takie sprawy juz ucichły. (Np. Sędzia Milewski który układał skład sędziowski ws AmberGold)
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bAN 
Przyjeżdża na zakupy


Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 438
Piwa: 19/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-08-17, 12:43   

eee
Ostatnio zmieniony przez bAN 2014-08-29, 22:49, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2014-08-17, 15:14   

Mateusz napisał/a:

Moim zdaniem właściciel Sezamu dobrze wiedział jakie mieso sie sprzedaje. A pracownik mial pecha bo sie kurczak nie dopiekl i robaki było widać. Tak by sie upiekly.


No chyba mi nie wmówisz, że kurczak który lekko był w piekarniku 1,5 h miał w sobie jeszcze żywe larwy ?

Ten kurczak był odgrzewany i zapewne nie raz, mało tego , musiał leżeć długo w miejscu gdzie były muchy.
Ja piernicze nie ręczyłabym za siebie jakbym to ja takie coś kupiła :evil:
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
torrent2 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 257
Piwa: 38/19
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-08-20, 16:53   

Prezes "prosił", by nie pisać o kurczaku z larwami. "Może być honorarium albo jakaś reklama..."

http://www.tvn24.pl/preze...a,460545,s.html
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Urodzinka 
Dojeżdża PKSem



Dołączyła: 05 Paź 2012
Posty: 170
Piwa: 11/9
Skąd: Odkrywka
Wysłany: 2014-08-20, 17:33   

bAN napisał/a:
AmberGold a wieluński zrobaczany kurczak. Fantazja tu co niektórych ponosi :wink:

a do Ciebie wszechwiedzący kolego mam małą rade. zamiast oceniać wszystkich wokół radził bym sie ustosunkować do zarzutów Pat44-a z jednego z tematów bo to troszke nie tak obsrawać kogoś mając swoje za uszami :)
ale jakie to polskie.
przestań. Póki nie ma żony bez intercyzy to jest tylko wyłącznie jedynie JEGO osobista sprawa.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2014-08-20, 21:23   

Urodzinka napisał/a:
bAN napisał/a:
AmberGold a wieluński zrobaczany kurczak. Fantazja tu co niektórych ponosi :wink:

a do Ciebie wszechwiedzący kolego mam małą rade. zamiast oceniać wszystkich wokół radził bym sie ustosunkować do zarzutów Pat44-a z jednego z tematów bo to troszke nie tak obsrawać kogoś mając swoje za uszami :)
ale jakie to polskie.
przestań. Póki nie ma żony bez intercyzy to jest tylko wyłącznie jedynie JEGO osobista sprawa.


Jego i Państwowej Inspekcji Pracy... Pobieranie opłat za pośrednictwo pracy to kary od mandatu (od ręki do 5 tys. zł), po sądowy zakaz prowadzenia działalności i pozbawienie wolności w przypadku uporczywego działania wbrew prawu. Tylko czekać, aż ktoś się w końcu wkurzy i zechce dochodzić zwrotu "opłaty". Ci, którzy naprawdę pośredniczą w pracy dostają prowizje od pracodawców za znalezienie właściwych pracowników.

A co do "afery", to jest to jaka metropolia, taki AmberGold ;) Zresztą, parę osób mogłoby potwierdzić, że dziennikarze przestają się interesować jeśli wykupić parę reklam. Nawet duże redakcje i stacje telewizyjne w ten sposób funkcjonują. Tyle, że większość jest za cwana, żeby dać się na tym złapać, a Prezes miał pecha, że dał się nagrać. Na żarciu, jeżeli nie znasz sprzedawcy lub jesteś dla niego niemiły, nadziać można się wszędzie. Nawet w najlepszych knajpach w Warszawie przecież pluskwy były ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-08-20, 22:36   

glupek, no patrz - a PSL pobiera opłaty za załatwienie pracy i jakoś inspekcja pracy tym się nie interesuje :-S
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zbigie 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 132
Piwa: 17/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-08-20, 22:51   

Wieluń Gate, Bednarek Gate a może Kurczak Gate, myślę, że czas najwyższy aby w tej sprawie wypowiedział się Barack Obama, zastanawiam się też czy Cameron skrócił urlop ze względu na egzekucję dziennikarza czy robaki w kurczaku z PSS-u w Wieluniu? W Warszafce nagrywaja to dlaczego nie można było przenieść tych doskonałych rozwiązań do Wielunia? Dlaczego policja jeszcze nie wyprowadziła Włodka z jego gabinetu w kajdanach a Rajch nie cyknął 10 fotek? - mógłby w ten sposób dziesięciokrotnie zwiększyć nakład. Jak słyszę o tych sensacjach Kulis Powiatu to ręce mi opadają a głupi ludzie jeszcze za to płacą. Ludzie w jakich czasach my żyjemy? Jak sprzedali mi kiedyś śmierdzącą karkówkę w jednym ze sklepów i teściowa mnie pogoniła, to następnym razem jak kupowałem poprosiłem grzecznie Panią sprzedawczynię aby nie narażała mnie na nieprzyjemności ze strony teściowej i od tej pory kłaniają mi się w pas i nigdy więcej nie dostałem nieświeżego mięsa.
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Jaro
kriss 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 92
Piwa: 2/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-08-20, 23:14   

zbigie napisał/a:
Ludzie w jakich czasach my żyjemy?


W czasach kiedy postrzeganie jednych ogranicza się po własny sedes , a postrzeganie innych ( w tym Rajcha ) po górnolotnie pojęty interes społeczny. Naczelny Kulis mógł " połasić" się na marne kila tysi " na reklamę ". Myślisz ze ewentualny wzrost sprzedaży numeru pokryłby " utracone dochody " ?
_________________
www.krzysztofpietrzak.com.pl
https://www.facebook.com/wideofilmowaniewielun
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
netbus 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 154
Piwa: 4/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-08-21, 00:01   

kriss napisał/a:
zbigie napisał/a:
Ludzie w jakich czasach my żyjemy?


W czasach kiedy postrzeganie jednych ogranicza się po własny sedes , a postrzeganie innych ( w tym Rajcha ) po górnolotnie pojęty interes społeczny. Naczelny Kulis mógł " połasić" się na marne kila tysi " na reklamę ". Myślisz ze ewentualny wzrost sprzedaży numeru pokryłby " utracone dochody " ?


... napisał pracownik Rajcha
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kriss 
Przejeżdżał przez Wieluń


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 92
Piwa: 2/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-08-21, 10:09   

netbus napisał/a:




... napisał pracownik Rajcha



Skąd takie stwierdzenie ?
Moja trzymiesięczna "przygoda" z kamerą dla Kulis została zakończona w marcu :)
Ja jestem podpisany z imienia i nazwiska ( zobacz stopkę ) i wypowiadam się w własnym imieniu.

A do pracy w Kulisach nie tęsknię.
_________________
www.krzysztofpietrzak.com.pl
https://www.facebook.com/wideofilmowaniewielun
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2014-08-21, 10:50   

zbigie, media generalnie powstały po to, aby informować społeczeństwo o wszystkim co się wokół nas dzieje. A sprawa "nadziewanego kurczaka" jest o tyle istotna, że nie o nadzienie tu chodzi a o fakt co stało się po tym, czyli niejasne (pewnie niezgodne z prawem) zachowanie prezesa. Jeśli to według Ciebie jest niegodne uwagi :roll:
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mcdek 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 600
Piwa: 48/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-08-21, 17:27   

miko 005 napisał/a:
czyli niejasne (pewnie niezgodne z prawem) zachowanie prezesa

Na czym miałby polegać ten konflikt?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2014-08-21, 21:41   

Dziwi mnie, że nigdzie nie pokazuje się paragonu poświadczającego zakup właśnie w tym sklepie właśnie tego kurczaka. Co najmniej nie widziałem w żadnym materiale.
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW