R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: glizda
2014-11-30, 21:07
Burmistrz 2014

Na kogo zagłosujesz 16 listopada?
Paweł Okrasa
43%
 43%  [ 40 ]
Janusz Antczak
21%
 21%  [ 20 ]
Waldemar Kluska
6%
 6%  [ 6 ]
Mieczysław Majcher
16%
 16%  [ 15 ]
Karol Tomczyk
5%
 5%  [ 5 ]
Zenon Kowalczyk
5%
 5%  [ 5 ]
Głosowań: 91
Wszystkich Głosów: 91

Autor Wiadomość
Sylwester 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 845
Piwa: 16/5
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2014-11-10, 14:09   

Maczos, Fajnie, że założyłeś specjalnie nowe konto by swój pierwszy post i pewnie ostatni, chyba, że jeszcze do wyborów coś naskrobiesz poświęcić miłościwie nam panującemu panu Antczakowi, ale do rzeczy.
Mowa była o czymś innym. Wg. miko 005 bardzo dużo, za dużo przedsiębiorców startuje w wyborach a ja tylko ukazałem, że tak nie jest. Bo wszyscy kandydaci poza jednym to urzędasy i tym podobni.

Wszystkie te szkoły i CV weryfikuje i tak rynek pracy, a ten dla burmistrza Antczaka był bezwzględny. Gdzie w swojej przeszłości pracował poza urzędami i jednostką podległą pan Antczak?


btw. bardzo ciekawi mnie sytuacja w której to panowie Owczarek, Radowski itp. trzymają się bardziej z PSL niż ze swoim chyba już dawnym kolegą Antczakiem. Wnioskuję, że jesteś gdzieś w centrum wydarzeń więc może zdradzisz tajemnicę o co poszło, że Wspólnota Ziemi Wieluńskiej już nie jest taką wspólnotą?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Maczos 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 03 Lis 2014
Posty: 9
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-11-10, 14:29   

"Fajnie, że założyłeś specjalnie nowe konto by swój pierwszy post i pewnie ostatni, chyba, że jeszcze do wyborów coś naskrobiesz poświęcić miłościwie nam panującemu panu Antczakowi, ale do rzeczy."

Konto mam od 3 listopada jakbyś nie zauważył, a dzisiaj mamy jednak 10 listopad...

Cytat:
Gdzie w swojej przeszłości pracował poza urzędami i jednostką podległą pan Antczak?

A powinien w jakiejś innej pracować? W jakich branżach pracował Okrasa? Jak dla mnie to właśnie zaleta, że pracuje w większości w urzędzie , a nie skacze z branży do branży jak niektórzy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Sylwester 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 845
Piwa: 16/5
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2014-11-10, 14:37   

Maczos napisał/a:
A powinien w jakiejś innej pracować? W jakich branżach pracował Okrasa? Jak dla mnie to właśnie zaleta, że pracuje w większości w urzędzie , a nie skacze z branży do branży jak niektórzy.


Janusz Antczak - branża urzędnik :lol:

Maczos napisał/a:
Konto mam od 3 listopada jakbyś nie zauważył, a dzisiaj mamy jednak 10 listopad...

Szmat czasu. Już na forum przerabialiśmy takich co zakładają konta tuż przed wyborami i wychwalają jednego a atakują drugiego.
Po 16 pewnie już Cię tu nie będzie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2014-11-10, 14:42   

Sylwester napisał/a:
Mowa była o czymś innym. Wg. miko 005 bardzo dużo, za dużo przedsiębiorców startuje w wyborach a ja tylko ukazałem, że tak nie jest. Bo wszyscy kandydaci poza jednym to urzędasy i tym podobni.

Sylwester, ale miko 005 mówi o wszystkich czterech szczeblach wyborów samorządowych, czyli; sejmik wojewódzki, rada powiatu, rada gminy i burmistrz.
miko 005 napisał/a:
Po prześledzeniu list wyborczych na wszystkich czterech szczeblach w naszym powiecie

Wniosek? Albo sam nie rozumiesz co piszesz, albo celowo wprowadzasz wyborców w błąd.
Sylwester napisał/a:
Bo wszyscy kandydaci poza jednym to urzędasy i tym podobni.

A to już wystarczający powód aby ktoś taki nie zasiadał w ławach sejmiku wojewódzkiego.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Sylwester 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 845
Piwa: 16/5
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2014-11-10, 14:49   

Mikuś, wymieniłem kandydatów na burmistrza i na przykładzie ich chciałem Ci pokazać, że na tym szczeblu jest zupełnie inaczej niż napisałeś. Tylko tyle. Nie twierdzę, że wszędzie jest aż taka proporcja, ale akurat przedsiębiorców jest tu jak na lekarstwo.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2014-11-10, 14:59   

Sylwester napisał/a:
Mikuś

:shock: :shock: miko 005 to po pierwsze. Po drugie, nic mi już nie pokazuj. A może inaczej, niczym się już nie ośmieszaj, będzie to korzystne dla pana Pawła ;)
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Sylwester 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 845
Piwa: 16/5
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2014-11-10, 15:01   

Z braku argumentów zawsze fajnie jest napisać taki post o niczym.


Miłego dnia życzę i przygotuj już jakiś post o 11 listopada bo jutro marsz w Warszawie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
nusia 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomogła: 1 raz
Wiek: 57
Dołączyła: 29 Gru 2009
Posty: 54
Piwa: 7/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-11-10, 15:18   

Sylwester napisał/a:
Z braku argumentów zawsze fajnie jest napisać taki post o niczym.

Dlaczego o niczym?
miko 005 napisał/a:
Sylwester napisał/a: Mikuś

:shock: :shock: miko 005 to po pierwsze.

Warto nie być ignorantem, nie chcę napisać chamowatym ignorantem. Warto za to szanować innych. Nie zauważyłam aby ktoś zwracał się do ciebie inaczej niż wskazuje na to twój nick na tym forum. Sylwester, na naukę nigdy nie jest za późno, wyciągaj wnioski z takich uwag a nie próbuj doszukiwać się braku logiki w takich wpisach.

A tak na marginesie, są momenty gdzie rzeczywiście się ośmieszasz.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Tartar 
Słyszał o Wieluniu
Tartar


Wiek: 47
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 5
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-11-10, 15:52   

Tak czytam sobie te posty od jakiegoś czasu i odnoszę wrażenie , że mało jest tu wypowiedzi merytorycznych , mało rozwiązań co do przyszłości , a tylko kłótnie i waśnie , i jakiś błąd w pisowni albo nazwanie kogoś zdrobniale ( typu mikuś) czy inne bzdety zajmują wam tyle czasu ! Walka na słówka i cytaty ! Czy wy naprawdę nie macie zajęcia! pracy! dzieci! auta do umycia, pozamiatana wokół domu !zrobienia zakupów ! może poczytania dobrej książki albo pójścia do kina na jakiś film! Macie po 47l, 48l itd, a toczycie spory o słówka i czepiacie się byle czego ! Czy wy tu jesteście na etatach aby odpisywać i dbać o dobre imię aktualnej władzy ! Może odpowiecie kto was tu zatrudnia i ile wam płaci za obronę aktualnej władzy! Bo nie uwierzę że można być takim zadowolonym z obecnej rzeczywistości . Nie oczekuję konstruktywnej odpowiedzi bo widzę jaki jest nisk poziom niby doświadczonych i wydawało by się poważnych ludzi :!:
_________________
rozentuzjazmowany
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Pat44
Tartar 
Słyszał o Wieluniu
Tartar


Wiek: 47
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 5
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-11-10, 16:29   

Co za hipokryzja! Nie da się tego czytać . Ty Niusia z jednej strony jesteś bardzo oburzona zdrobnieniem nicku miko 00000000555556788657 a z drugiej strony nazywasz ot tak sobie człowieka chamowatym ignorantem! I jeszcze stwierdzasz że na naukę nigdy nie jest za późno. Popieram cię , są przecież uniwersytety trzeciego wieku, polecam ci je . I kto tu się ośmiesza ? ( będę przejeżdżał koło ciebie Niusia niedługo to podrzucę ci trochę materiałów dotyczących uniwersytetu trzeciego wieku )
_________________
rozentuzjazmowany
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Pat44
Pat44 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 1 raz
Wiek: 57
Dołączył: 21 Gru 2011
Posty: 471
Piwa: 42/24
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-11-10, 17:47   

Wersal kur...! Nie jesteśmy tu aby się szanować, kochać ani lubić... Niektórzy z "szanowania się" zrobili sobie sport małomiasteczkowy... Europa! Tylko brakuje w tej Europie choćby jednego kibla za rozsądną cenę, coby wieluńskie buraki nie załatwiały się po tych krzakach europejskich, jak zaobserwowałem dziś pod Tęczą (fakt!!!). Zresztą i tych zaczyna brakować- karczują bez litości. Obrażanie się za to, że ktoś do kogoś zwraca się zdrobniale to już gruba przesada. Jednej raszpli po czterdziestce próbowałem ustąpić miejsca w autobusie.. Też się obraziła (że niby nie stara). Etatowcom- biurowcom- samorządowcom już się w głowach z tego dobrobytu przewraca i tracą kontakt z rzeczywistością. Wyspecjalizowało się toto w wydawaniu budżetowych pieniędzy na dyrdymały i wzajemnym "szanowaniu się". Tylko robolowi jak szuka roboty po firmach walą na "ty".
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Tartar
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2014-11-11, 11:22   

nusia, dziękuję :) Ale daj sobie spokój, nie warto. Nie warto kopać się z końmi (chociaż pewnie obraziłem konie, bo to inteligentne, mądre zwierzęta) Sama przecież widzisz to po poniższych postach ;) , na które każdy poważny obywatel może zareagować tylko tak :facepalm: :facepalm: Panowie Tartar, Pat44, co do was to ... EOT

:D :D A o czym będziemy pisać jak burmistrzem zostanie ten trzeci :razz: Bo tak jakoś cała dyskusja skupiła się raczej wokół Antczaka i Okrasy, a życie lubi płatać niespodzianki ;) Chyba bym walnął ze śmiechu :)
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2014-11-11, 11:47   

Pat44 napisał/a:
Wersal kur...! Nie jesteśmy tu aby się szanować, kochać ani lubić... Niektórzy z "szanowania się" zrobili sobie sport małomiasteczkowy... Europa! Tylko brakuje w tej Europie choćby jednego kibla za rozsądną cenę, coby wieluńskie buraki nie załatwiały się po tych krzakach europejskich, jak zaobserwowałem dziś pod Tęczą (fakt!!!). Zresztą i tych zaczyna brakować- karczują bez litości. Obrażanie się za to, że ktoś do kogoś zwraca się zdrobniale to już gruba przesada. Jednej raszpli po czterdziestce próbowałem ustąpić miejsca w autobusie.. Też się obraziła (że niby nie stara). Etatowcom- biurowcom- samorządowcom już się w głowach z tego dobrobytu przewraca i tracą kontakt z rzeczywistością. Wyspecjalizowało się toto w wydawaniu budżetowych pieniędzy na dyrdymały i wzajemnym "szanowaniu się". Tylko robolowi jak szuka roboty po firmach walą na "ty".


Był już taki, który urzędowanie zaczął od hasła, że "skończył się Wersal" - nazywał się Lepper i później z partyjnymi kolegami gwałcili prostytutki i działaczki, kręcili wałki, którym miał zapobiegać i ogólnie uprawiali takie samo bydło jak ty chciałbyś teraz. Nic pożytecznego z tego dla Polski nie wynikło.
Jeżeli nie potrafisz szanować innych, ich poglądów, prawa do innego zdania, to jeszcze nie wyrosłeś z poprzedniej epoki. Wycieranie sobie gęby dobrem robotników, tylko żeby usprawiedliwić własne chamstwo, to jest to niestety zwyczajne kurestwo moralne, które sprawia, że tak politycy, jak i zwykli ludzie nie potrafią się dogadać, tylko na siebie plują i warczą.
I ekonomia i nauki społeczne pokazują wyraźnie, że współpraca dla wszystkich stron przynosi więcej korzyści niż totalne zwycięstwo tylko jednej strony. Jeżeli nie będziemy się szanować sami, nie będą nas też szanować inni. Z tego Polaczkowie słyniemy, jak nie mamy nad sobą bata, to potrafimy się tylko nawzajem napier...ć.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2014-11-11, 23:22   

Wracając stricte do tematu.

Nie oddam swojego głosu na Pawła Okrasę, obawiam się jego koneksji z PiS. Mówię NIE religii w polityce. Mówię NIE manipulantom. Zły kierunek Pablo :roll: Szkoda.

Uważam, że Wieluń nie idzie w złym kierunku. Ostatnią kadencję oceniam pozytywnie, choć oczywiście nigdy nie jest tak dobrze, by nie mogło być lepiej. Dam szansę dobremu gospodarzowi ! :smile:

hiszpan zagłosuje na Janusza Antczaka
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
waskotorowa 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 28 Lut 2014
Posty: 70
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: wielun
Wysłany: 2014-11-12, 10:21   

Nadal nie udało mi się uzyskać odpowiedzi jaką firmą zarządza Paweł Okrasa który jest reklamowany jako skuteczny przedsiębiorca. Czy jest to taka tajemnica? Kiedyś była to firma Wirex ale chyba od 05-2012 to już nie. Pytanie jaka firma teraz/
Wolałbym wiedzieć na kogo głosuję.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW