R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: glizda
2014-11-30, 21:07
Burmistrz 2014

Na kogo zagłosujesz 16 listopada?
Paweł Okrasa
43%
 43%  [ 40 ]
Janusz Antczak
21%
 21%  [ 20 ]
Waldemar Kluska
6%
 6%  [ 6 ]
Mieczysław Majcher
16%
 16%  [ 15 ]
Karol Tomczyk
5%
 5%  [ 5 ]
Zenon Kowalczyk
5%
 5%  [ 5 ]
Głosowań: 91
Wszystkich Głosów: 91

Autor Wiadomość
waskotorowa 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 28 Lut 2014
Posty: 70
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: wielun
Wysłany: 2014-11-12, 10:37   

Odnośnie aktualnego burmistrza ( na którego oddałem głos 4 lata temu) mam mieszane uczucia. Widać sporo zmian lecz niektóre są moim zdaniem nieprzemyślane i czasami wiążą się z uporu obstawiania przy swoim tak aby nie dać satysfakcji opozycji do racji - nawet gdy ją ma. Chyba to kwestia kompleksów. Mnie osobiście w ostatniej kadencji najbardziej rażą:
- brak działań na rzecz rozwoju małej i średniej przedsiębiorczości, głownie brak terenów pod inwestycję. Zgadam się z Paweł Okrasą który przytacza przykład firmy Aspock która chciała zbudować zakład w Wieluniu blisko ich największego klienta Wieltonu. Miasto nie było w stanie przedstawić żadnej propozycji. Osobiście jako mały przedsiębiorca planowałem kiedyś inwestycję - temat nie do przeskoczenia.
- chybione decyzję odnośnie kina Syrena - aktualnie niech mnie ktoś poprawi lecz wydane jest ok 10 mln PLN. Moim zdaniem nie stać nas na taką rozrzutność i niegospodarność. Wolałbym aby zamiast tego była rozbudowa Aquapark w miejscu aktualnego basenu przy targowisku.
- skate park - fajnie że powstał koszt ponad 700 tyś pln. Osobiście wybudowałem dom za połowę tych kosztów. Drugą sprawą czy takie miejsce nie powinno być np. na osiedlu stare sady? Tam gdzie jest najwięcej młodzieży która z tego ma korzystać? Aktualnie są tam pustki. Brak natomiast placu zabaw dla dzieci np. przy Amfiteatrze. Myślę że wielu rodziców z radością przyjęłoby taki pomysł. Koszt ok 60 tyś max.
- ścieżki rowerowe - temat zapomniany, nie można przecież nazwać podzieleniem wąskich chodników w parku jako rozbudowa ścieżek. Aż się prosi aby pociągnąć trasę od Rudy min lasem utwardzoną ścieżką ( nie żadna kostka, tylko asfalt lub specjalne kruszywo) do Toporowa - i z Krzeczowa do Wielunia.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
red 
Moderator



Pomógł: 55 razy
Wiek: 43
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 5433
Piwa: 68/22
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-11-12, 10:43   

waskotorowa, żadna tajemnica. Jak już pisano w tym temacie, prowadzi własną działalność gospodarczą w branzy leasingowej. Wpis do edg znajdziesz bez trudu w ceidg.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
waskotorowa 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 28 Lut 2014
Posty: 70
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: wielun
Wysłany: 2014-11-12, 11:05   

- dodam jeszcze zmiany w strefie parkowania. Rozszerzenie i zwiększenie opłat o 100% oraz wprowadzenie w regulaminie konieczności wpisywania nr rejestracyjnego. Moim zdaniem pomysł aby wyciągnąć dodatkowe pieniądze od ludzi. Rozumiem iż firma obsługująca parkomaty zaoferowała wyższą kwotę dzierżawy. Jak powszechnie wiadomo główną częścią wpływów obsługi parkomatów są kary a nie opłaty biletowe. Radni uchwalając tą uchwałę nie przeczytali lub nie zrozumieli ustawy zasadniczej do której się odnoszą. Nakładanie kart za brak lub błędnie wypisany numer rej. jest niezgodne z ustawą - która jasno precyzuje iż jedyną możliwością domagania się opłaty dodatkowej jest brak opłaty parkingowej.
Moim skromnym zdaniem system nowy system opłat został wprowadzony aby zwiększyć przychody firmy parkingowej oraz gminy. Także aby pobierać wielokrotność opłat za to samo miejsce w tym samym czasie w sytuacjach gdy ktoś nie wykorzystuje całego czasu. Nadmienię iż przekazywanie biletów parkingowych innym użytkownikom nie jest żadnym wykroczenie. Usługa wykupiona, opłacona nic komu do tego co z nią zrobię.
Szkoda że burmistrz i radni nic nie robią aby postarać się o zwiększenie wpływów z podatków od dochodów ludności i nieruchomości poprzez tworzenie warunków do rozwoju małego i średniego biznesu. To że jest Wielton i Korona - super. Tylko wiemy że rozliczają się w US w Łodzi. Korona chyba jako firma jest zarejestrowana w Warszawie. Poza tym pamiętać iż rozdrobnienie biznesu daje większe bezpieczeństwo. W przypadku problemów dużych firm liczba osób która jest zagrożona jest bardzo duża. Mamy już doświadczenia z przyszłości - np. Zugil, Przedsiębiorstwo Budowalne Wieluń. jest bardzo wielu małych i średnich lokalnych przedsiębiorców którzy chętnie zainwestowali by w rozwój - problem tylko że nie ma gdzie. Inny temat że nie mają oni siły przebicia. Niestety ale urzędnicy nadal podchodzą do takich osób z zawiścią i niezrozumieniem. Przepraszam jeśli skrzywdziłem swoją wypowiedzią zaangażowanych i pomocnych urzędników. odnoszę się jednak do ogólnej tendencji oraz klimatu w UM i Starostwie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2014-11-12, 11:07   

hiszpan napisał/a:
Wracając stricte do tematu.

Nie oddam swojego głosu na Pawła Okrasę, obawiam się jego koneksji z PiS. Mówię NIE religii w polityce. Mówię NIE manipulantom. Zły kierunek Pablo :roll: Szkoda.
]


Myślę podobnie. Zagłosowałabym, ale to PIS skutecznie mnie zniechęciło...

Wąskotorowa strasznie mnie wkurzyło to, że żeby wykupić bilet, muszę wpisywać rejestrację, to jak śledzenie gdzie byłam, gdzie i kiedy parkowałam, nie powinna w tym przypadku zadziałać ustawa o ochronie danych osobowych ?
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Barca 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 5 razy
Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 363
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wie(życzka)luń
Wysłany: 2014-11-12, 11:14   

" Koalicja rządzi Wieluniem

We wtorek Janusz Antczak zajął gabinet burmistrza. Tego samego dnia podczas sesji wygłosił expose.

Nowy burmistrz obiecywał, że podczas swojej kadencji doprowadzi m.in. do wybudowania obwodnicy Wielunia, generalnego remontu kina Syrena i budowy nowoczesnego kompleksu basenów. "... - post Administratora z dnia 12 grudnia 2010r.

Cztery lata temu oddałem głos na Pana Antczaka, jednak kilka dni po wyborze żałowałem oddania tego głosu po tym jak jeszcze na dobre w fotelu nie zagościł Burmistrz a już po 2 tygodniach była podwyżka jego pensji około 2000zł.

Obiecanki cacanki... tak czytam co obiecywał Pan Burmistrz i jako młody mieszkaniec Wielunia na dzień dobry traci mój głos w zbliżających się wyborach.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MAR-COM 
Wieluniaczek


Pomógł: 29 razy
Wiek: 47
Dołączył: 24 Lip 2005
Posty: 1556
Piwa: 7/1
Skąd: EPJ
Wysłany: 2014-11-12, 17:06   

budowa obwodnicy od strony północnej nie wiele zmieni , ale gdyby ona była od strony południowej to już inny temat i na pewno by bardziej odkorkowała miasto
_________________
"Miałem zamiar zmienić koszulkę, ale zamiast tego zmieniłem zamiar" (Kubuś Puchatek)

www.destylarka.com
Urządzenia do produkcji wody destylowanej.
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
hiszpan
Sylwester 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 845
Piwa: 16/5
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2014-11-12, 19:48   

Ostatnie wydanie Kulis Powiatu - "Leksykon Antczaka"

1.jpg
Plik ściągnięto 145 raz(y) 190,13 KB

2.jpg
Plik ściągnięto 137 raz(y) 147,11 KB

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Maczos 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 03 Lis 2014
Posty: 9
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-11-12, 20:34   

Tylu zmanipulowanych faktów co w tym tekście to jeszcze w życiu nie widziałem. Niedomówienia, nieprawdy, półprawdy, nadinterpretacje.

B - W tekście jest mowa, że nie interesuje się biednymi, o braku wody w Masłowicach. W tym samym numerze na str 6, Antczak mówi, że właśnie w Masłowicach jest to zaplanowane na przyszły rok.
C - o tym, że burmistrz się przebiera "za nasze pieniądze". Ktoś sprawdził ile z "szat" jest zakupione w ramach projektu, a ile pochodzi z prywatnych zakupów? Ile % pieniędzy zewnętrznych jest na organizację tej imprezy? Jeden jest burakiem chodzącym całe życie w garniaku niezależnie od pogody i miejsca, a inny ubiera się zgodnie z wydarzeniem
D "nikt nie wspomina o tym, że na koniec kadencji rozkopane zostało całe centrum Wielunia" - a gdyby remont dróg był rok temu to wszystko byłoby dobrze? Są inwestycje - źle, nie ma inwestycji - źle. Typowe...
"Gmina nie chciała przejąć dróg od spółdzielni mieszkaniowej" - a powinna? ma taki obowiązek?
E - zmiana cen komunikacji miejskiej - to chyba PKS odpowiada za promowanie takich zman.
"jak mają się wydatki na promocję do dochodów z turystyki" - a ktoś sprawdził ile one wynoszą? ile powstało w ostatnim czasie noclegów w okolicy? z jakim wyprzedzeniem trzeba zamówić nocleg w niektórych miejsach? Przecież tu nie chodzi o to, żeby tylko MZW na tym zarabiało, ale też masa firm w powiecie.
F - wyjazd do Francji męczony przez gazetę chyba przez 4 tydzień. Wyjazd jak wyjazd. Poprzedni burmistrz też wyjeżdżał i też były o to szumy. Następce też one nie ominą.
G - "Janusz Antczak nie zrobił prawie nic, żeby zmniejsyć bezrobocie czy poprawić warunki bytowe mieszkańców" - a zmiany planów zagospodarowania pod potrzeby firm? a tworzenie strefy przy końcówce obodnicy? a podatki chyba na nie tak złym poziomie i chyba nie podnoszone?
H "na chwilę obecną gmina posiada już wszystkie potrzebne do realizacji tajemniczego projektu jura działki, jednak na tzw. grubach nic się nie zmieniło" - jest odkryta ściana którą można było oglądać na dniu geologi. poza tym co można zrobić w tak krótkim czasie skoro ma to być przygotowane pod jakiś duży projekt. http://radiozw.com.pl/ind...e=news&id=13071
I "niedołęstwo, nieudolność, niezaradność i bierność" - chyba słownik się skończył z negatywnymi określeniami...
"jednym z przykładów jest remont kinoteatru syrena, kórego otwarcie przedłuża się bez końca" - a ktoś kogoś goni? Któryś kandydat miał zarezerwowaną salę na imprezę wyborczą? Czy są jakieś limity w jakim czasie ma się kończyć inwestycja poza planowanymi datami? Pewnie, lepiej zrobić fuszerę na 1 września, a później wytykać przez kolejne lata, że się juz budynek posypał. Gdyby poprzednia rada zdecydowała o budowaniu nowego to pewnie już by było, ale zadecydowali o remoncie...
"Podobnie wyglądała sytuacja otwarcia nowego dworca PKS" - przecież miasto nie ma żadnych udziałów w spółce PKS od kilku lat...
J -"Projekt o nazwie jura to tajemniczy sen[...] mimo iż radni wielokrotnie pytali burmistrza czym jest ten projekt, dotychczas nie otrzymali odpowiedzi..." - na str. 6 tego numeru jest opisane czym jest projekt jura, a parę stron dalej już nikt nic nie wie, albo nie chce wiedzieć...
L - "obecny włodarz jeszcze jako kandydat na burmistrza deklarował powołanie biura obsługi inwestora, które nigdy nie powstało" - miejska strona twierdzi coś innego - jest
Referat Inwestycji i Obsługi Inwestora http://gmwielun.peup.pl/e...TempKom&cid=526

to taka próbka tego jak można czytelnikowi podać informacje "odpowiednio" ułożone. Już na okładce poraża literówka w nazwisku Antczaka a w dzisiejszym "urżedników" na drugiej stronie, co ciekawe też w artykule dot. tej samej osoby...

Cytaty pochodzą z Kulis Powiatu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Tartar 
Słyszał o Wieluniu
Tartar


Wiek: 47
Dołączył: 18 Wrz 2014
Posty: 5
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-11-12, 22:18   

Ja tez jeszcze nie wiem ale dorwałem się do najnowszych sondaży !!

image.jpg
Plik ściągnięto 176 raz(y) 150,75 KB

_________________
rozentuzjazmowany
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2014-11-14, 11:24   

Były też prawybory na osiedlu Wyszyńskiego w dwóch blokach mieszkalnych, przeprowadzone przez Wieluń Nasze Miasto. Oto wyniki;

Janusz Antczak - 41,9%
Paweł Okrasa - 23,8%
Mieczysław Majcher - 21,9%
Waldemar Kluska - 6,67%
Zenon Kowalczyk - 4,76%
Karol Tomczyk - 0,95%

No jest szansa na to, że możemy mieć w Wieluniu tylko jedną turę wyborczą na burmistrza :D
W każdym razie, na którą by ankietę nie spojrzeć, to trzeba mieć nadzieję że ludzie wybiorą zgodnie z własnymi przekonaniami.
Niech wygra demokracja :!: :!: :!:
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2014-11-14, 11:41   

Materiały i sondaże publikowane w Kulisach są mniej więcej tak samo wiarygodne, jak audycja dla ateistów w Radiu Maryja. Jaka metropolia, taki tabloid...
Już o tym pisałem, że to co piszemy i czytamy tutaj na forum, ma się nijak do wyników wyborów. Wycieranie sobie gęby "wolą narodu" czy "większości" to tylko pobożne życzenia. Rzadko kiedy ci, którzy są najgłośniejsi, naprawdę mają jakiekolwiek poparcie wśród zwykłych ludzi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MM12345 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 55
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-11-14, 16:48   

Odniosę się tylko do kilku punktów przedstawionych na tym forum przez kandydata na burmistrza pana Pawła O.

Pablo napisał/a:
2. zahamowanie podwyżki podatków lokalnych, a niektórych obniżenie do poziomu najniższych w kraju (podatek od środków transportu) co pomoże pozyskać inwestorówZa, ale których podatków dokładnie?
Podatek od środków transportu w Wieluniu będzie najniższy w Polsce ! Chodzi o stworzenie przestrzeni do otwierania (przenoszenia) w Wieluniu dużych firm transportowych oraz oddziałów spółek leasingowych.


Oddziały dużych spółek leasingowych i firm transportowych i tak nie przeniosą się do Wielunia, choćby był tu najniższy w kraju podatek od środków transportowych. I Pan o tym wie, bo to konkurencja dla Pana. Na pewno ta obniżka będzie bardzo korzystna dla Pana firmy leasingowej.

Pablo napisał/a:
9. likwidacja strefy płatnego parkowania


Slogan wyborczy. Może jeszcze darmowe przejazdy komunikacją miejską. Pamiętam "czasy" jak w Wieluniu nie było płatnych parkingów. Zimą nie można było odśnieżyć ulic w centrum, bo stały zasypane samochody. Mimo opłat teraz i tak nie można nieraz gdzie się zatrzymać.

Pablo napisał/a:
10. budowa parkingu bezpłatnego między ul. Reformacką a Głowackiego


Pisze Pan w 9., o likwidacji strefy płatnego parkowania i nie wierzy w to co pisze.

Pablo napisał/a:
11. podjęcie działań w celu pozyskania źródeł finansowania budowy obwodnicy wschodniej

Cytat:
Na chwilę obecną trudno powiedzieć, gdyż należy dokonać ewidencji całego przedsięwzięcia co dotychczas zostało wykonane i dopiero wówczas podjąć odpowiednie działania. Sprawa nie jest łatwa, ale kto powiedział, że ma byc łatwo.


Pan nie ma pojęcia o budowch i finansowaniu obwodnic miejskich. O finansowaniu ich decyduje GDDKiA, i ona pozyskuje środki. I nie będzie obwodnicy wschodniej na pewno w najbliższym dziesięcioleciu.

Pablo napisał/a:
12. likwidacja stanowiska zastępcy burmistrza Wielunia


Dyktatura i obawa przed konkurencją w następnych wyborach?

Pablo napisał/a:
17. budowa schroniska dla zwierząt zamiast bezzasadnego ponoszenia kosztów 450 tys zł rocznie na utrzymanie bezdomnych zwierząt z gminy Wieluń w schronisku w Czartkach pod Sieradzem
Obecnie gmina ponosi gigantczne koszty 450tys na utrzymanie psów z gminy w Wieluń w schronisku w Czartkach pod Sieradzem. Płacimy za około 150psów, bez większej kontroli.Łatwo policzyć, że za jednego psa płacimy 3 tys zł rocznie !!!! Nie zgadzam się na takie wydatki. Pomysł jest następujący. Gmina ma przygotowany teren obok oczyszczalni ścieków pod kątem schroniska. Budowa takiego obiektu to według ofert które otrzymałem od firm budujących obiekty inwentarskie około 300tys zł. Jestem przekonany, że gdy będzie schronisko w Wieluniu to koszty nam także spadną. I najważniejsze, pieniądze pozostaną w Wieluniu. Po raz kolejny zapraszam do biura to uszczegołowie temat.


Same koszty utrzymania schroniska bedą większe conajmniej dwukrotnie. Schronisko to nie tylko obiekt inwentarski. Pełny koszt inwestycji schroniska może przekroczyć 800 tys. zł. Proszę sprawdzić jakie są wymagania i aktualne przepisy.

Wiele z tych punktów:

Pablo napisał/a:
1. ulgi podatkowe dla przedsiębiorców inwestujących na terenach gminy Wieluń tworzących nowe miejsca pracy
2. zahamowanie podwyżki podatków lokalnych, a niektórych obniżenie do poziomu najniższych w kraju (podatek od środków transportu) co pomoże pozyskać inwestorów
3. obniżenie ceny zakupu prądu dla jednostek podległych urzędowi nawet o 20 proc., poprzez utworzenie grupy zakupowej
4. zahamowanie wzrostu cen wody, ścieków i ciepła
5. pozyskiwanie środków unijnych na inwestycje infrastrukturalne
6. uproszczenie procedur związanych z udzielaniem pozwoleń administracyjnych.
7. opracowanie oferty inwestycyjnej gminy Wieluń i złożenie jej m.in. w Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych
8. opracowanie planów miejscowych w strefie przemysłowej gminy w celu skrócenia procesu inwestycyjnego
9. likwidacja strefy płatnego parkowania
10. budowa parkingu bezpłatnego między ul. Reformacką a Głowackiego
11. podjęcie działań w celu pozyskania źródeł finansowania budowy obwodnicy wschodniej
12. likwidacja stanowiska zastępcy burmistrza Wielunia
13. podjęcie działań w celu wykorzystania złóż geotermalnych na potrzeby komunalne miasta
14. ukierunkowanie administracji na sprawną obsługę petenta w myśl zasady "naszym pracodawcą jest petent"
15. dalsza rozbudowa sieci kanalizacyjnej na terenie gminy
16. uruchomienie środków na szkolenie dzieci i młodzieży ze środków pochodzących z opłat za zezwolenia na sprzedaż alkoholu
17. budowa schroniska dla zwierząt zamiast bezzasadnego ponoszenia kosztów 450 tys zł rocznie na utrzymanie bezdomnych zwierząt z gminy Wieluń w schronisku w Czartkach pod Sieradzem
18. zwiększenie środków na przebudowę dróg gminnych nawierzchnia bitumiczna, oraz polnych budowanych z płyt jumbo


to slogany wyborcze.
Wieluń nie jest dużym miastem i nie znajduje sie blisko dużej aglomeracji, więc nie które pomysły nie sprawdzą się.
Wieluń już należy Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, która powstała w 1997 r. i Wieluń jest w niej od 2008 r., i jakoś nie mamy zainteresowania firm za wyjątkiem naszego Wieltonu.
http://isap.sejm.gov.pl/D...412%2430&type=2

Budżet miasta musi się bilansować. Dawanie ulg i pozbywanie się wpływów na tylko prognozy jest "błędem".
Jest Pan od wielu lat radnym (od 1996 r. jeżeli się nie mylę) i nawet był Przewodniczącym Rady Miasta - co dobrego zrobił Pan dla Wielunia. Dlaczego dobre pomysły nie przedstawił Pan jako radny.
Wieluń nie jest dużym miastem i nie znajduje się blisko dużej aglomeracji, więc nie które pomysły nie sprawdzą się.
Pan w ogóle nie nadaje sie na burmistrza. Kilkanaście lat radny i kilka prób w wyborach na ten "stołek" i nie widać prawdziwego programu wyborczego. Cały czas w opozycji do każdego poprzedniego burmistrza, aby zwiększyć swoje szanse w następnych wyborach. Są małe miasta, gdzie wszyscy radni potrafią się dogadać z burmistrzam dla dobra mieszkańców, nie konkurować ze sobą.
Jest Pan przedsiębiorcą, a nie ma pojęcia o ekonomii. Pkt. 16, 18 - pozyskanie na to środków wyszczególnionych przez Pana (sprzedaż alkoholu i podatek rolny) to czysty absurd. Może te środki idą w części na np. szkoły, przedszkola i złobek.

Nie mam czasu dokładniej i dlużej się wywodzić.

PS.
Sylwester napisał/a:

Jeżeli mam wybór pomiędzy urzędasami, a przedsiębiorcą to wybieram tego drugiego.


Dobry przedsiebiorca nie pakuje sie w politykę.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Zeus 
Słyszał o Wieluniu



Wiek: 34
Dołączyła: 26 Paź 2014
Posty: 8
Piwa: 1/1
Skąd: Wielun
Wysłany: 2014-11-14, 20:10   Kto będzie spłacał długi nieszczęśników?????????????????????

miko 005 napisał/a:
Były też prawybory na osiedlu Wyszyńskiego w dwóch blokach mieszkalnych, przeprowadzone przez Wieluń Nasze Miasto. Oto wyniki;

Janusz Antczak - 41,9%
Paweł Okrasa - 23,8%
Mieczysław Majcher - 21,9%
Waldemar Kluska - 6,67%
Zenon Kowalczyk - 4,76%
Karol Tomczyk - 0,95%

No jest szansa na to, że możemy mieć w Wieluniu tylko jedną turę wyborczą na burmistrza :D
W każdym razie, na którą by ankietę nie spojrzeć, to trzeba mieć nadzieję że ludzie wybiorą zgodnie z własnymi przekonaniami.
Niech wygra demokracja :!: :!: :!:





Szkoda mi tych biedaków Okrasy i Majchra, tyle kasy zebranej po rodzinie i bankach zainwestowali w te wybory ku własnej zagładzie?
Kto to będzie spłacał i z czego???????????????????
Dieta radnego będzie skromna na takie zobowiązania ?
Rodzina może darować ale banki będą licytować ich doczesne dobra?????????????????????
_________________
Most stories concerning Hera have to do with her jealous revenge for Zeus's infidelities. Her sacred animals are the cow and the peacock. Her favorite city is Argos.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Sylwester 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 845
Piwa: 16/5
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2014-11-14, 21:15   

Przecież żeby zagłosować w sondzie DŁ wystarczyło ponoć przejść się do ich siedziby i ustawić się w kolejce za ludźmi wysłanym tam przez tego co daje im najwięcej płatnych reklam...

Zresztą ponoć burmistrz Majcher ma tak złe zdanie o jeszcze burmistrzu Antczaku że zrobi wiele by w przypadku jego drugiej tury nie wygrał.

Jeszcze 2 dni i wiele się wyjaśni.
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Zeus
Zeus 
Słyszał o Wieluniu



Wiek: 34
Dołączyła: 26 Paź 2014
Posty: 8
Piwa: 1/1
Skąd: Wielun
Wysłany: 2014-11-14, 21:33   Popieram najlepszego kandydata na Burmistrza Naszego Miasta

Popieram najlepszego kandydata na Burmistrza Naszego Miasta !!!!!!!!!!!!!

Gorąco popieram pańską kandydaturę,

panie Antczak.

Może i nie zawsze zgadzam się z tym, co Pan mówi, ale wiem,
że jest Pan politykiem zdolnym i doświadczonym,
który naprawdę jest w stanie zmienić nasze miasto na lepsze.

Samemu będąc człowiekiem młodym, będę robił wszystko, aby wyleczyć innych
młodych ludzi z fobii, którą wobec Pana wykreowały media i przeciwnicy polityczni z zazdrości.

Życzę powodzenia w kampanii i niezłomności wobec zaczepek
ze strony zwolenników konkurentów.
_________________
Most stories concerning Hera have to do with her jealous revenge for Zeus's infidelities. Her sacred animals are the cow and the peacock. Her favorite city is Argos.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW