R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: ourson
2014-11-12, 00:06
[S] Samsung Galaxy S3 LTE
Autor Wiadomość
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 34
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2014-11-03, 11:06   [S] Samsung Galaxy S3 LTE

Witam serdecznie,

Mam na sprzedaż nowy Samsung Galaxy S3 LTE, nowy, koloru niebieskiego, oryginalnie zapakowany. Telefon kupiony w piątek w salonie Orange, posiada paragon (dołączam też jego ksero).

Jeśli ktoś nie wie, czym się różni wersja LTE od zwykłego, to przede wszystkim szybsza transmisja danych i 2GB pamięci RAM (zamiast 1).

Cena jaka mnie interesuje to 850 zł (do niedużej negocjacji).

Najlepiej odbiór osobisty (będę w Wieluniu od 9 do 11 listopada), wolę nie wysyłać, ale jeśli ktoś ma takie życzenie, to po przelewie wcześniej mogę wysłać.

Pozdrawiam serdecznie,
Marcin - 501 636 673 (do godziny 20).


Zdjęcia:

_________________
Też jestem w szoku.
Ostatnio zmieniony przez hajen 2014-11-04, 13:00, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 34
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2014-11-04, 12:59   

Podbijam temat. Z uwagi na rozmowę, którą przeprowadziłem z potencjalnym nabywcą dodaję informację o specyfikacji technicznej telefonu. Potencjalny zainteresowany zastanawiał się, czy ten telefon ma rzeczywiście 2GB pamięci RAM, bo na rynek polski miały nie wychodzić z wersją 2GB.

Zgadza się to dla modelu Samsung Galaxy S3, ale to jest model Samsung Galaxy S3 LTE, który posiada 2GB pamięci RAM, co oddala widmo "starzenia się" tego sprzętu.

Specyfikacja operatora:
http://www.orange.pl/klie...msung_S3_lte_SG

Poniżej w zakładce "Dane techniczne", w kategorii "Parametry podstawowe" znajduje się informacja:

Procesor / RAM / GPU ___________ Quad Core 1400 MHz (Exynos 4412 Quad) / 2 GB / Mali-400MP4
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Urodzinka 
Dojeżdża PKSem



Dołączyła: 05 Paź 2012
Posty: 170
Piwa: 11/9
Skąd: Odkrywka
Wysłany: 2014-11-04, 13:51   

jak takie cudo i nowe, to dlaczego sprzedajesz?

całe szczęście że mnie tel za 1 zł wystarczy, bo by mi szkoda z tysiakiem w kieszeni chodzić i na widoku trzymac
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 34
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2014-11-04, 13:58   

Sprzedaje bo mam już telefon, a ten dostałem w fajnej ofercie przy przedłużaniu umowy i stwierdziłem, że lepsza wolna gotówka przed świętami niż odrobina luksusu :)
_________________
Też jestem w szoku.
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Urodzinka
Skorupa 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 09 Gru 2011
Posty: 190
Piwa: 21/54
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-11-04, 14:48   

Urodzinka, dam Ci za Twój telefon w ciemno 100zł - kupisz sobie nowy za złotówkę i zostanie Ci jeszcze na bilet - pojeździsz sobie S8.
_________________
Gość, uśmiechnij się :585:
 Autor postu otrzymał 2 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
ourson, hajen
mafik 
Przyjeżdża na zakupy


Wiek: 43
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 371
Piwa: 9/7
Skąd: EWI
Wysłany: 2014-11-04, 17:00   

Widzisz hajen Ty masz 1 telefon a Urodzinka mogłaby ich mieć 800 gdyby tylko chciała;)
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Urodzinka
Urodzinka 
Dojeżdża PKSem



Dołączyła: 05 Paź 2012
Posty: 170
Piwa: 11/9
Skąd: Odkrywka
Wysłany: 2014-11-04, 18:11   

mafik napisał/a:
Widzisz hajen Ty masz 1 telefon a Urodzinka mogłaby ich mieć 800 gdyby tylko chciała;)
ale ma wazniejsze wydatki niż rekompensowanie sobie niedoboru cm w spodniach liczbą cali w monitorach... Faceci, eh. I to w spodniach trzymają, zdrowiu szkodzą i potem się już do niczego nie nadają...
Skorupa napisał/a:
Urodzinka, dam Ci za Twój telefon w ciemno 100zł - kupisz sobie nowy za złotówkę i zostanie Ci jeszcze na bilet - pojeździsz sobie S8.
Hajen to przynajmniej umie myślec ekonomicznie... Ma ode mnie plus (a nie 'piwo', precz z alkoholizacją !!!) za gospodarność.Gratuluję żonie takiego chłopa. pzdr dla partnerki ;p
Umysł Ci wyraźnie zaSkorupiał - niby jak mam za 99 zł dojechać z Niemiec do Pl busem S8ką? Autobusy kursują za 6,7 zł^2 a jadą 14-tką i to mega wolno (dzis sprawdziłam).
Bilety busowe do DE i z powrotem do PL są 5,5 raza droższe dzióbku od tego co mi z łaski swej dasz
Poza tym pierwszy raz jest niepowtarzalny i jedyny taki, potem to już nie to samo, nie uważasz? ;p
i skasuj to żałosne "Urodzinka, uśmiechnij się :585: " bo jak widzisz ja jestem mądra radosną dziewczyna i nie potrzebuję twoich głupich rozkazów. sama ciesze się z najmniejszych rzeczy. i sobie podskakuję z różowa mocą, phi!
+99 zł... nawet na waciki mi nie wystarczy jak widzisz. Kup lepiej coś ładnego mamie. Kwiatuszki miłe różnokolorowe.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mafik 
Przyjeżdża na zakupy


Wiek: 43
Dołączył: 25 Sty 2011
Posty: 371
Piwa: 9/7
Skąd: EWI
Wysłany: 2014-11-04, 18:26   

Urodzinka a Ty dalej nie kumasz tematu.... Poproś jakiegoś znajomego faceta ogarniętego w telefonii komórkowej, żeby Ci wytłumaczył czemu hajen ma telefon za 800 a Ty za 1 zł i nie kompromituj się bo nie wiesz o czym piszesz a pół forum ma z Ciebie ubaw...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Urodzinka 
Dojeżdża PKSem



Dołączyła: 05 Paź 2012
Posty: 170
Piwa: 11/9
Skąd: Odkrywka
Wysłany: 2014-11-04, 22:36   

Telefon służy do dzwonienia i taką funkcję spełniają oba w równej mierze. a dodatkowe funkcje to już kropelka z internetu, aparatu fotograf., notesu? i nie wiem jeszcze czego. Nie wiem czemu ktoś daje 850 razy więcej ode mnie za telefon, ale widac musi być 850 razy bardziej przydatny. ja wole internet na dużym monitorze. notes nie na baterię (prąd). a potrzeby robienia selfie też nie mam.

A może to wy nie rozumiecie mnie?
Ja nigdzie nie pisałam, ze nie wiem czemu cena sprzętu hajena wynosi 850 zł...
Jak ktoś głupi, to go wszystko bawi i sobie tak zinterpretuje by sie dowartościować czyims kosztem. Współczuję...

jak to takie super, to czemu jeszcze tego nie kupiłeś? nie potrzeba by było ogłoszeń, zeszłoby po znajomosci w godzinę
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Pat44
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 34
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2014-11-05, 07:51   

Możemy już zejść z tej kłótni? Urodzinka, ja mogę odkupić od Ciebie Twój telefon za 50 złotych. Będziesz mogła sobie kupić 2 takie i jeszcze zostanie Ci 48 złotych :)

Powiem Ci w sekrecie, że kupiłem go za 29 złotych (29 funkcji więcej niż Twój), a sprzedaję za 800. Niezły ze mnie cwaniak, co? :)
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Urodzinka 
Dojeżdża PKSem



Dołączyła: 05 Paź 2012
Posty: 170
Piwa: 11/9
Skąd: Odkrywka
Wysłany: 2014-11-05, 11:32   

zszedłeś z ceny równowartość 50 moich telefonów ;p
I po co to? Nie szkoda? ;>

Gratuluję zmysłu biznesowego. Poważnie. Tak trzeba! Z tym że... podzielę się z tobą iż w głębi duszyczki uważam, iż takie sprzęty nie są rozdawane za darmo a "wynagradzany" sam już go dawno spłacił, kupił. Skoro obowiązywała go wieloletnia umowa na wysoki miesięczny abonament... a nie doładowanie za 5 zł w razie potrzeby :) Ja jestem totalnie innym usługobiorcą, malusieńkim :) Zatem nie tyle na tym zarabiasz, co odzyskujesz swój wkład... -tak ja to postrzegam i nie musisz się ze mną zgadzać. Dobrze wiedzieć jakie mam możliwości, tyle że nie mam potrzeby z nich korzystać (dużo wydawać, fajne rzeczy zyskiwać)
Pzdr serdecznie i życzę zarobienia/uzyskania 771 zł. :P

Ja się nie kłócę! pląsam sobie radośnie, brykam jak ty tygrysku, i podpatruję co robicie i jak, by mi się w zyciu ta wiedza przydała :) a nuż się czegoś nauczę!
a LTE to ciągle reklamują jako super mega total fenomen internet na Polsacie, więc kojarzę ten skrót z superanckością już. I fajnie zobaczyć że i telefon bywa LTE! ( Lubie TEchnologię!) :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2014-11-05, 12:02   

Urodzinka, Twój telefon nie jest wart 1 zł, chyba że masz strasznie stare padło....Autor miał go za 29 zł, ale sprzedaje za tyle ile jest wart, bo mu niepotrzebny. Nie rozumiem po co twoje wchrzanianie się w temat.
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 34
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2014-11-06, 00:00   

799 :) zł do negocjacji
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 34
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2014-11-09, 10:11   

Jestem do wtorku. Ostatnia okazja kupić w Wieluniu. 750zł. Jaki nikt nie kupi do wtorku, to ściągam ogłoszenie :)
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 34
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2014-11-12, 00:01   

Temat do usunięcia (nieaktualne).
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW