R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Plus Internet LTE - czy w Wieluniu jest zasięg
Autor Wiadomość
typek 
Dojeżdża PKSem
łyżwiarz


Wiek: 31
Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 173
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-09, 12:57   Plus Internet LTE - czy w Wieluniu jest zasięg

Witam. Zdecydowałem się na zakup internetu LTE z sieci Plus. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś ma juz ten internet i jak sie sprawuje w naszych rejonach tzn. Wieluń i okolice.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
paewl 
Dojeżdża PKSem


Wiek: 45
Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 123
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-09, 13:30   

Jeśli mapa zasięgu Plusa na ich stronie jest aktualna to w Wieluniu zasięgu w tym standardzie jeszcze nie ma. Od niedawna można jednak korzystać z HSPA+ więc LTE może też już rusza :?:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
typek 
Dojeżdża PKSem
łyżwiarz


Wiek: 31
Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 173
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-09, 14:03   

No właśnie patrzyłem na mape zasięgu i niby nie ma a nasz salon Plusa proponował mi internet na naszym terenie własnie w standardzie LTE i zgłupiałem. Nie chcę nadziać sie na jakiś haczyk i brać coś co u nas jeszcze nie działa.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
adekadrian 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 15 Paź 2012
Posty: 22
Skąd: Stąd
Wysłany: 2013-03-09, 15:48   

Też miałem brać LTE z Plusa (na Placu Legionów) ale konsultant po sprawdzeniu oznajmił,że Wielun jeszcze nie jest objety zasięgiem i nie wiadomo kiedy to nastąpi,co najlepsze zapytałem jak wygląda sytuacja we Wrocławiu gdzie studiuję i okazało się ,że zasięg jest głównie w samym centrum,a dosłownie na rynku i okolicach :D . Pózniej odszukał konkretną ulicę ( 20 min piechotą od Placu Grunwaldzkiego) i okazało się,że również to za daleko,więc grzecznie podziękowałem i poszedłem do Play,abonament z modemem 15gb za 59zl mam i polecam.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
typek 
Dojeżdża PKSem
łyżwiarz


Wiek: 31
Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 173
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-09, 17:10   

Po zapoznaniu się z tematem faktycznie Wieluń nie jest objęty jeszcze LTE z sieci Plus. Dlatego zdecydowałem się zostać przy operatorze ale z internetem w technologii HSPA+. W ofercie mam bezprzewodowy router, tablet, pakiet 15GB a to wszystko też za 59,90 miesięcznie. Dziękuje za odpowiedzi :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
wielunianka1992 
Ma stragan na targu



Pomogła: 5 razy
Wiek: 31
Dołączyła: 15 Cze 2009
Posty: 571
Piwa: 7/13
Skąd: wieluń
Wysłany: 2013-03-09, 23:22   

Powiem tak w pracy mam internet z LTE ( Wieluń) i od dopiero od 4 dni wyskakuje zasięg LTE. Będąc w Plusie przy okazji pytałam o to czy si e pojawił w Wln to Pani stwierdziła że już dziś spotkała z 3 raz ze sierdzeniem że się pojawił..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
typek 
Dojeżdża PKSem
łyżwiarz


Wiek: 31
Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 173
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-10, 00:10   

Możliwe, że gdzieś ten internet już łapie bo też spotkałem się ze zdaniem, że niby zasieg jest. Ale chodzi mi też o okolice Wielunia. Nie wszędzie LTE jeszcze dotarła no a umowa na 2 lata, więc sądzę, że za 2 lata można będzie już spokojnie LTE używać wszędzie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Johny 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 12 Sty 2008
Posty: 43
Piwa: 1/5
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-11, 11:29   

Według tej mapy:
http://mapa.btsearch.pl/g...2336730957/z/13
W Wieluniu mamy trzy nadajniki LTE, jednak nie są one przypisane do żadnej sieci a do firmy "Mobyland" która natomiast ma powiązania z Aero2 (darmowy internet).

http://www.mobyland.com/
http://pl.wikipedia.org/wiki/Mobyland
http://www.telepolis.pl/w...,2,3,15411.html
http://pl.wikipedia.org/wiki/Aero2
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Nevermind 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 13 Lut 2008
Posty: 957
Piwa: 1/1
Skąd: NL
Wysłany: 2013-03-11, 20:28   

Nie wiem jak w Wieluniu ale sprobujcie sie w duzym miescie polaczyc na dowolnej czestotliwosci w PLUSie. Zycze powodzenia. Rachunki po paredziesiat zloty, a transfer 5kb, no ale LTE przeciez..
_________________
Worldwide Trance Community..
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
michal_saper 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 5 razy
Wiek: 40
Dołączył: 02 Kwi 2007
Posty: 360
Piwa: 12/25
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-11, 23:22   

LTE... a co komu po prędkości skoro i tak są limity ?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kitor 
Moderator



Pomógł: 27 razy
Wiek: 31
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 1283
Piwa: 38/39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2013-03-12, 09:35   

Nevermind napisał/a:
Nie wiem jak w Wieluniu ale sprobujcie sie w duzym miescie polaczyc na dowolnej czestotliwosci w PLUSie. Zycze powodzenia. Rachunki po paredziesiat zloty, a transfer 5kb, no ale LTE przeciez..


Wrocław, PWR i okolice, HSPA, nie widzę problemu?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
OgioN 
Mieszka pod Wieluniem



Pomógł: 16 razy
Wiek: 48
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 796
Piwa: 2/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-07-10, 11:55   

Może ktoś się podzielić doświadczeniami LTE w Wieluniu. Jak się sprawuje, czy często zrywa połączenie, czy warto zmienić ze stałki na LTE? Ogólnie wady i zalety, gdyż nie wiem czy się w to pakować.
Mam na myśli LTE z Plusa
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
ourson 
Moderator


Pomógł: 46 razy
Wiek: 43
Dołączył: 02 Sie 2006
Posty: 3905
Piwa: 79/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-07-10, 15:28   

OgioN, wyniki z LTE Plusa podawałem w wątku i Internecie w Wieluniu. Mam to jako łącze do laptopa więc w Wieluniu rzadko korzystam, ale jak na początku testowałem to było w porządku. Teraz namawiam mamę na zmianę WSM na Plusa, bo to co się dzieje z WSM w godzinach szczytu woła o pomstę do nieba...

Nie wiem jak teraz, ale jak ja brałem LTE to było 7 dni na próbę za jakieś kilka złotych (niby za darmo, ale te kilka złotych za coś tam trzeba było zapłacić). I można było bez żadnych problemów oddać.

Gdyby nie było teraz tej promocji już to daj znać na prv możemy się dogadać bo mam router w sumie wolny większość czasu jak jestem w Wieluniu to mógłbyś sobie zrobić jakiś test...
_________________
Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią koty i na pokrzywdzonych przez los...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dislike 
Przyjeżdża na zakupy


Pomógł: 2 razy
Wiek: 44
Dołączył: 25 Mar 2012
Posty: 329
Piwa: 19/2
Skąd: hamburg
Wysłany: 2014-07-10, 19:28   

Ja niestety mam sprzęt z LTE ale kartę z Orange i zasięgu LTE nie ma...
A WSM o ile wiem nie ma problemu przeciążeniem łącza natomiast coraz trudniej przebić się z domowym Wifi na paśmie 2.4 - tyle śmiecia w eterze. Może to z tym problem?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
OgioN 
Mieszka pod Wieluniem



Pomógł: 16 razy
Wiek: 48
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 796
Piwa: 2/7
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-07-10, 20:11   

Promocja trwa do końca lipca. Test 7 dni i płaci się 29 zł, a potem można zwrócić sprzęt. Według mapy zasięgu lte z plusa do mnie zasięgu nie ma, natomiast w plusie gość przekonywał mnie, że jemu pomimo takiej samej sytuacji jak u mnie lte śmiga. Zatem ważne jest abym to sobie sam sprawdził. Ewentualnie wchodzi jeszcze pomysł z anteną do routera.
W każdym bądź razie opłaca mi się to mieć w tej nowej promocji, gdyż mam już cyfrowy polsat do tego wziąłbym lte z rabatem 50% + i 1zł za telefon w plusie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW