R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: glizda
2014-11-30, 21:07
Burmistrz 2014 - II tura

Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów na burmistrza Wielunia 2014?
Antczak Janusz
36%
 36%  [ 27 ]
Okrasa Paweł
53%
 53%  [ 39 ]
Nie pójdę na wybory
9%
 9%  [ 7 ]
Głosowań: 73
Wszystkich Głosów: 73

Autor Wiadomość
tmd 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 20 Lis 2014
Posty: 19
Piwa: 1/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-11-28, 11:29   

glupek
Niestety kolego mylisz się. Pewne rzeczy i wartości których tobie brakuje wiążą się z wychowaniem i wynosi się je z domu.
Przykro mi, że zostałeś wychowany w ten sposób i jest mi Cię żal bo to przecież nie Twoja wina.
Ludzie o pewnym poziomie nie zniżają się do pewnych rzeczy. Tyle.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MM12345 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 55
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-11-28, 11:29   

tmd, szambem by było przedstawianie argumentów z życia osobistego, jak zwolennicy Pawła O.
robią. Okrasa jest osobą publiczną i startuje jako przedsiębiorca. Więc jakbyś się czuł, gdyby był wybrany na burmistrza i informacje dostała się do ogólnopolskiej prasy i tv.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
tmd 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 20 Lis 2014
Posty: 19
Piwa: 1/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-11-28, 11:32   

MM12345
To, że świnia tarza sie w gównie nie znaczy ,ze ja też tak będę robił.
Sorki ale szkoda mi czasu na ten poziom dyskusji. :)
Apeluję tylko jeszcze raz, zastanówcie się co robicie i w imię czego?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2014-11-28, 11:33   

tmd napisał/a:
A Paweł po prostu ma pecha, że nie jest troche przystojniejszy, bo pewnie wygrałby wybory już wcześniej.

tmd, coś w stosunku do nas sugerujesz :twisted: Zapewniam Cię, że jestem ... hetero, nie wiem jak pozostali ale za siebie ręczę :D
Generalnie nikt mnie nie musi do niczego przekonywać, mam tę zdolność, że mogę sam obserwować, analizować i wyciągać z tego wszystkiego wnioski. Mnie podoba się wizualnie dzisiejszy Wieluń, za kadencji obecnego gospodarza miasta miałem i mam pracę, miasto nie tonie w długach, przynajmniej nie na tyle aby w ramach oszczędności zaciemniać je, jak to jest gdzieniegdzie w zwyczaju. A te kilka dni w roku, gdzie miasto organizuje ludziom coś w rodzaju letnich pikników, po frekwencji obecnych widać, że obywatele to tolerują i są za. Dlaczego mam zmieniać gospodarza jak ten spełnia moje oczekiwania?
A jeśli okazać by się miało, że po niedzielnej dogrywce Wieluniem zarządzać będzie nowy gospodarz, to będzie miał cztery lata na to aby udowodnić i przekonać mnie, że jest godzien piastowania tego stanowiska. I jeśli to uczyni, to ja nie zarzekam się jak żaba błota i przy następnych wyborach mogę mieć już inne zdanie :)

Ale póki co to niech w niedzielę ... WYGRA NAJLEPSZY :D Skończyła się kampania wyborcza :razz:

PS. red jestem ciekaw czy zrobisz to, o co Cię podejrzewam :D oczywiście nic groźnego, wyjaśnię to później ;)
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Ostatnio zmieniony przez miko 005 2014-11-28, 11:52, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
hiszpan
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2014-11-28, 11:39   

tmd napisał/a:
glupek
Niestety kolego mylisz się. Pewne rzeczy i wartości których tobie brakuje wiążą się z wychowaniem i wynosi się je z domu.
Przykro mi, że zostałeś wychowany w ten sposób i jest mi Cię żal bo to przecież nie Twoja wina.
Ludzie o pewnym poziomie nie zniżają się do pewnych rzeczy. Tyle.


tmd napisał/a:
Witam wszystkich :)
Przede wszystkim miło w końcu trafić gdzieś gdzie toczy się normalna dyskusja bez inwektyw, jadu etc.
Doszły do mnie wiadomości od których włos zjerzył mi się na głowie i chciałem zapytać czy ma ktoś potwierdzone informacje o przebiegu modernizacji Kina.
Czy to prawda, że :
- przetarg na pierwszą część robót wygrała firma z Częstochowy na kwotę ok. 2 700 000 pln, a następnie BEZ PONOWNEGO PRZETARGU umowa została aneksowana na ok. 5 300 000 pln?????
- KWOTA TA ZOSTAŁA WYPŁACONA firmie pomimo tego, że NIE ZOSTAŁA PRZEKAZANA DOKUMENTACJA powykonawcza umożliwiająca odbiór obiektu przez inspektora, a ww. firma zbankrutowała zaraz po otrzymaniu należności???
- pokrycie dachowe zostało założone a następnie zdjęte i dopiero zmieniono wywiązkę i położono pokrycie drugi raz. Balkon równiez został zrobiony a potem rozebrany i zrobiony jeszcze raz???
- CAŁA TA ZABAWA KOSZTOWAŁA DO DNIA DZISIEJSZEGO 12 500 000 pln ?????


Uszczypnijcie mnie proszę bo jeżeli to prawda to chyba śnię, a za te pieniądze można było zburzyć stare kino i postawić 2 nowe.


To by było na tyle, jeżeli chodzi o twoje trzymanie poziomu.
Wycieczek osobistych nie komentuję - też świadczą wyłącznie o Tobie. Może i mógłbym się pochwalić dalej sięgającym drzewem genealogicznym, tylko... co to ma do rzeczy? Jakoś twoi przodkowie nie powstrzymali cię przed publicznym rzucaniem oszczerstwami (patrz wyżej).
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
MM12345 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 55
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-11-28, 12:01   

Zwolennicy Pawła Okrasy na tym forum i nie tylko, którzy swym "pięknym stylem" pisania, klarownymi, prawdziwymi wypowiedziami, brakiem nienawiści do wszystkich konkurentów Pawła i szanujący poglądy wszystkich wyborców - pomogliście mi wybrać na kogo będę głosował w II turze (w I nie oddałem głosu na J. Antczaka).
Niech Wam wynagrodzi to Paweł Okrasa, że oddam głos na konkurenta.

PS. Jak nie wygra JA (Boże chroń "królową"), to wygram zawsze JA (osobiście), że spełnię swój obywatelski obowiązek i pójdę głosować. "Veni, vidi, vici"

Cisza wyborcza do czasu podania wyników. :idea:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
tmd 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 20 Lis 2014
Posty: 19
Piwa: 1/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-11-28, 12:05   

glupek
Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem o czym piszę przed zadaniem pytań i do kogo je kieruję.
Znajdź też w Googlach definicję słowa oszczerstwo, a potem odpowiedz sobie czy pytanie może być oszczerstwem.

Miko 005 lol nie miałem na myśli hetero czy homo. Fajnie, że jest ktoś z kim można jeszcze normalnie wymienić poglądy.
Tak jak piszesz niech w niedzilę wygra lepszy :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2014-11-28, 12:10   

tmd napisał/a:
glupek
Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem o czym piszę przed zadaniem pytań i do kogo je kieruję.
Znajdź też w Googlach definicję słowa oszczerstwo, a potem odpowiedz sobie czy pytanie może być oszczerstwem.


Forma wypowiedzi nie zmienia jej wymowy. Retoryka żywcem wyjęta z Kulisów Powiatu - może i chroni przed procesem karnym, ale miej na tyle odwagi cywilnej, żeby przynajmniej nie zaprzeczać swoim intencjom - są dla wszystkich oczywiste.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
tmd 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 20 Lis 2014
Posty: 19
Piwa: 1/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-11-28, 12:12   

MM12345
Pełen szacunek dla Twojego wyboru. Szkoda, że nie spotkałeś się osobiście z Pawłem by z nim porozmawiać, bo po to właśnie były dyżury w pasażu pijarskim, a podejmujesz decyzję na podstawie wypowiedzi garstki ludzi, ale trudno. Takie Życie.
Powodzenia :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
tmd 
Słyszał o Wieluniu


Dołączył: 20 Lis 2014
Posty: 19
Piwa: 1/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-11-28, 12:16   

uuuffff....
glupek ok... masz rację,... KOMPLETNIE SIĘ MYLIŁEM... Twoje na wierzchu a ja jestem kompletnie pokonany i głęboko upokorzony Twoją argumentacją...
Mam nadzieję,że to już wystarczy by to skończyć :)
Życzę Ci powodzenia w życiu zawodowym i osobistym i by praca nad sobą którą każdego dnia wykonujesz przyniosła oczekiwane efekty :)
Konwersację uważam za zakończoną.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Sylwester 
Mieszka pod Wieluniem


Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 845
Piwa: 16/5
Skąd: Wieluń/Wrocław
Wysłany: 2014-11-28, 12:39   

Ludzie słabi uciekają się do takich metod:

edytowany na prośbę zainteresowanej osoby(odbiorcy)

groźby.jpg
Plik ściągnięto 151 raz(y) 52,48 KB

Ostatnio zmieniony przez Sylwester 2014-11-28, 23:38, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 34
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2014-11-28, 12:42   

Sylwester, czy jest szansa, że odsłonisz numer telefonu? To nie jest informacja tajna.
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mcdek 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 600
Piwa: 48/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2014-11-28, 12:57   

hajen napisał/a:
Sylwester, czy jest szansa, że odsłonisz numer telefonu? To nie jest informacja tajna.

Przeczytaj ustawę o ochronie danych osobowych.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2014-11-28, 13:10   

Sylwester napisał/a:
Ludzie słabi uciekają się do takich metod(numer prawdopodobnie pani Anny Stępień-Golańskiej z Gaszyna w wiadomy sposób powiązanej z panem Januszem Antczakiem):


W wiadomy sposób powiązanej, czyli jaki ?

Nie uważasz, że wrzucając na forum nazwisko tej Pani popełniasz przestępstwo ? Może zmieniła numer i teraz jego nowy właściciel chce wykorzystać okazję ? :wink:

Trzeba było oddzwonić i zapytać o co chodzi. Jakie opisy ? Uchyl rąbka tajemnicy.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 34
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2014-11-28, 13:11   

mcdek napisał/a:
Przeczytaj ustawę o ochronie danych osobowych.


Ustawa nie mówi bezpośrednio o numerze telefonu, znane są tylko stanowiska różnych GIODO w tym temacie. Moim zdaniem nie jest daną osobową.

W końcu posiadając książkę telefoniczną w telefonie nie masz obowiązku przetwarzania danych osobowych zgodnie z ustawą...
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW