R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Szpital wieluński
Autor Wiadomość
kami1227 
Przejeżdżał przez Wieluń



Pomogła: 1 raz
Wiek: 45
Dołączyła: 22 Lis 2006
Posty: 99
Skąd: lututów
Wysłany: 2006-12-29, 13:07   

Jaro napisał/a:
Normalnie nie do wiary...


Lepsze mam: mój (wówczas jeszcze) chłopak onegdaj uciął sobie palec przy cięciu drzewa. Do Wielunia mamy około 20 km więc już podczas jazdy do szpitala (o pogotowiu nie było mowy, bo nie mieli wolnej karetki :twisted: ) trochę tej swojej krwi stracił. Na izbie przyjęć pani pielęgniarka popatrzyła na zakrwawioną rękę, brak palca i lejącą się krew i powiedziała: pan poczeka 10 minut bo jeszcze dwa zastrzyki muszę zrobić i wracam. Ja to normalnie myślałam że ona żartuje - ale faktycznie zamknęła drzwi i poszła! Ten już siny się robi (bo od ponad 20 minut krew sobie wylata :evil: ) a na izbie przyjęć nikogutko!
AnnBlue napisał/a:
wniosek:jak nie masz znajomości albo kasy(najlepiej mieć jedno i drugie) to lepiej nie choruj.

Właśnie! więc ja za telefon i do wuja - lekarza w tymże szpitalu i z łaciną do niego wyjechałam... Dwie minuty później przyleciał chirurg z wózkiem i osobiście Tomasza na zabiegowy i zastrzyk się znalazł przeciw tężcowy, i nici, i czas...

Po prostu ręce opadają! Jak można w ten sposób ludzi traktować! Nic dziwnego że działalność "okołoszpitalna" (zakłady wiadomo jakie) kwitnie w Wieluniu. :twisted:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hasta 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia



Pomogła: 4 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 10 Lis 2006
Posty: 1014
Skąd: Z kątowni
Wysłany: 2006-12-29, 13:23   

Mojemu tacie lekarz przepisał zbyt dużą dawkę bardzo silnych leków i nie przewidział efektów ubocznych. U taty wystąpiły w środku nocy objawy przedawkowania tj: dezorientacja i całkowity brak świadomości, zaburzenia równowagi, płytki oddech, spadek cisnienia krwi i drgawki... Zadzwoniłam na pogotowie przedstawiłam się, powiedziałam co się stało i podałam adres... Natomiast babka zaczela zadawac mi szereg zupelnie nie istotnych pytań. Rozmawiała ze mną 15 minut zamiast wysyłać karetke... W rezultacie karetka przyjechała godzine po zasłabnięciu mojego ojca i zastanawiam sie co by sie stało gdyby ktoś potrzebował naprawde szybkiej pomocy :evil:

[ Dodano: 2006-12-29, 13:23 ]
*nieistotnych

[ Dodano: 2006-12-29, 13:26 ]
btw brat mojego taty jest lekarzem i jak tata leżał w szpitalu to miał od razu na wejściu cały sprzęt a biedny dziadek który leżał obok niego na EEG od dwóch tygodni się nie mógł doczekać :shock:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
riszir 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 10 Gru 2006
Posty: 158
Skąd: wrocław = wieluń
Wysłany: 2006-12-29, 13:48   

Mój tato półtorej roku temu trafił do szpitala z powodu zapalenia płuc. Kiedy był już w pełni sił, został wypisany do domu. Okazało się że dostał prezencik... został zakażony gronkowcem złocistym. Z tego powodu po 24 latach odnowiła mu się rana na nodze, która każdego dnia ropieje, strasznie go boli i pewnego dnia pójdzie w odstawke...
_________________
I była zgroza nagłych cisz! I była próżnia w całym niebie!
A ty z tej próżni czemu drwisz, kiedy ta próżnia nie drwi z ciebie?

"Chory diabeł potrafi być mnichem, a gdy poczuje się lepiej znów jest sobą"
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mrówek 
Moderator



Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 3747
Piwa: 39/17
Skąd: z Wielunia
Wysłany: 2007-01-16, 21:07   

11 lat temu mialem poważniejszy wypadek samochodowy(mialem chyba 4 latka wtedy) trafiłem niestety do Wielunia i dopiero jak mnie wypisywano ze szpitala (chyba po 6 tygodniach) po uwadze mojego taty do lekarzy ze mnie reka boli przeswietlili (jak wychodzilem) i sie okazalo ze mialem zlamany obojczyk!!!

Tutaj o sytuacji tez złamania ale palca a nawet jego braku!!
http://www.wielun.biz/viewtopic.php?t=1724
_________________
"Przed skorzystaniem z forum zapoznaj się z treścią regulaminu dołączonego do niego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą gdyż każdy post niewłaściwie napisany lub zrozumiany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW