R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Andrzej Duda kandydat PiS na prezydenta RP
Autor Wiadomość
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 34
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2015-05-13, 22:02   

Urzędnikowi to nie grozi, co? 8)
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mcdek 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 600
Piwa: 48/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-05-13, 22:46   

hajen napisał/a:
Urzędnikowi to nie grozi, co? 8)


Zawsze trzeba zachować umiar, niezależnie w jakim sektorze się pracuje, kucyku.

Praca jest dla człowieka i z tego co pamiętam twój guru ekonomiczny dość często o tym przypomina. Niestety, jak pokazujesz na forum, czerpiesz z dziadka tylko te najbardziej obrzydliwe i szkodliwe wzorce.
Ostatnio zmieniony przez mcdek 2015-05-13, 23:11, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 34
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2015-05-13, 22:54   

Oczywiście, że szkodliwe, dla takich ludzi jak Ty ;) . Niższe podatki, niższa pensja, brak premii... Ciężki masz żywot, współczuję.

Swoją drogą ciekawą drogę wybrałeś, by uzyskać wyższy status społeczny - nie ciężką pracą, ale głosowaniem na sprzymierzeńców urzędniczej kasty :wink:
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mcdek 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 600
Piwa: 48/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-05-13, 23:03   

Jak masz jakieś urojenia kucyku to polecam specjalistę psychiatrę. Zbyt pochopnie wyciągasz nieuprawnione wnioski, a to może być objaw bardzo ciężkiej choroby.

https://tacyjakja.pl/2013/12/Pochopne-wyciaganie-wnioskow-a-powstawanie-urojen.html

Nie dziękuj. Mam nadzieję, że przy wczesnym stadium, społeczeństwo mniej zapłaci za leczenie twych ułomności.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 34
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2015-05-13, 23:10   

Jeśli nie jesteś urzędnikiem, a Twoje poglądy dalej są takie, jakie są to musisz być kretynem :D

_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mcdek 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 600
Piwa: 48/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-05-13, 23:16   

Mam poglądy takie jak większość cywilizowanego świata. A jak tobie wydają się błędne to tym bardziej powyższe zalecenie jest jak najbardziej trafne.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 34
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2015-05-13, 23:19   

Już byli tacy w historii, którzy zsyłali ludzi o innych poglądach na leczenie psychiatryczne. Widzę, że kontynuujesz uwielbienie dla jednego słusznego systemu ;)
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mcdek 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 600
Piwa: 48/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-05-14, 00:38   

hajen napisał/a:
Już byli tacy w historii, którzy zsyłali ludzi o innych poglądach na leczenie psychiatryczne. Widzę, że kontynuujesz uwielbienie dla jednego słusznego systemu ;)


Czasem zsyłali słusznie.

Odmienne poglądy nie wykluczają choroby psychicznej. W twoim przypadku możemy mieć do czynienia właśnie z takim chlubnym wyjątkiem, kucyku zagubiony :P Masz objawy negatywne (problemy z podstawową arytmetyką) jak i pozytywne, o których napisałem powyżej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2015-05-14, 04:07   

Panowie, to już się robi niesmaczne.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 34
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2015-05-14, 06:51   

mcdek, oczywiście Twoje poczucie przynależności do większości "cywilizowanego świata", z którym utożsamiasz swoje poglądy nie jest objawem jakiegoś poważnego kompleksu, czyż nie?

głupek, niesmaczna to jest Wasza urzędnicza propaganda. Niezależnie od tego, jak ważną ( :roll: ) rolę wykonujesz, jesteś tylko beneficjentem obecnego systemu. Nie dokladasz ani złotówki do budżetu Państwa. Niedziwne więc, że uważasz obniżenie podatków za coś niewyobrażalnego.

Wybaczcie Panowie, ale dyskusja polityczna nie ma sensu, gdy nie zna się położenia rozmówcy. Dla mnie dyskusja z ludźmi z budżetówki pozwala zrozumieć ich beznadziejne położenie. Pozostaje tylko współczuć poglądów. Kasa z budżetu tez się kiedyś skończy. I co wtedy? A no nic. Jak to powiedział Wasz prezydent - trzeba będzie zmienić pracę i wziąć kredyt!
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mcdek 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 600
Piwa: 48/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-05-14, 07:07   

hajen napisał/a:
Kasa z budżetu tez się kiedyś skończy. I co wtedy?


W której szkole tego uczą? Codziennie dowiaduję się od ciebie jakiegoś kretynizmu.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 34
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2015-05-14, 07:11   

Dla Ciebie też mcdek.

#60grzawpis :D
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2015-05-14, 07:14   

hajen napisał/a:
mcdek, oczywiście Twoje poczucie przynależności do większości "cywilizowanego świata", z którym utożsamiasz swoje poglądy nie jest objawem jakiegoś poważnego kompleksu, czyż nie?

głupek, niesmaczna to jest Wasza urzędnicza propaganda. Niezależnie od tego, jak ważną ( :roll: ) rolę wykonujesz, jesteś tylko beneficjentem obecnego systemu. Nie dokladasz ani złotówki do budżetu Państwa. Niedziwne więc, że uważasz obniżenie podatków za coś niewyobrażalnego.

Wybaczcie Panowie, ale dyskusja polityczna nie ma sensu, gdy nie zna się położenia rozmówcy. Dla mnie dyskusja z ludźmi z budżetówki pozwala zrozumieć ich beznadziejne położenie. Pozostaje tylko współczuć poglądów. Kasa z budżetu tez się kiedyś skończy. I co wtedy? A no nic. Jak to powiedział Wasz prezydent - trzeba będzie zmienić pracę i wziąć kredyt!


Odnośnie ujawniania swojego "położenia" - w innym wątku właśnie się odniosłem do kwestii dbania o prywatność w kontekście głupich wycieczek Mateusza. Niech ci wystarczy to, co do tej pory ujawniłem - jestem zwolennikiem PSLu, nie pracuję na żadnej państwowej posadce.
A moja uwaga nie dotyczyła poglądów, tylko poziomu dyskusji.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mcdek 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 600
Piwa: 48/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-05-14, 07:25   

Poziom dyskusji wynika z zafiksowania kuca. Człowiek stara się wytłumaczyć takiemu mechanizmy, statystyki, wysokość podatków na tle innych państw, a dzisiaj znów potężny cios - "kasa z budżetu też się kiedyś kończy" :|

Nosz ku... jak mam to rozebrać?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 34
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2015-05-14, 07:38   

głupek, no niestety nie jesteś dla mnie wiarygodny.

mcdek, PO traktuje deficyt budżetu jako cos normalnego. Oczywistym jest, że pieniędzy braknie wkrótce i na podrzędnych urzędników, którzy w godzinach urzędowania robią za forumowego trolla. Inną sprawą jest to, że jak można wierzyć w to, że istnieje jakaś jedna uogólniona stawka uwzględniająca wszystkie podatki. Kolejną jest porównywanie podatków do PKB. Pomyłka, panie mcdek. Ale czego ja oczekuje od kogoś, kto prezentuje nienawiść do innych poglądów. Wyssane prosto z TV.
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW