R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Dlaczego nie zagłosuję/zagłosuję na Komorowskiego?
Autor Wiadomość
FYC 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 05 Lis 2014
Posty: 88
Piwa: 9/10
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-02-28, 12:42   Dlaczego nie zagłosuję/zagłosuję na Komorowskiego?

Nie zagłosuję na niego między innymi dlatego, że zachowuje się jak zwykły burak.
Przykład:

http://www.fakt.pl/wydarz...uly,527647.html

Cytat:

Komorowski stanął na fotelu i krzyczał "Szogunie"


28.02.2015 14:15
aktualizacja: 01.03.2015 14:44

Pre­zy­dent Ko­mo­row­ski za­li­czył wiel­ką gafę. Pod­czas wi­zy­ty w ja­poń­skim par­la­men­cie sta­nął na fo­te­lu dla spra­woz­daw­cy i krzy­czał do jed­ne­go z człon­ków de­le­ga­cji: "Chodź Szo­gu­nie"

Pre­zy­dent Ko­mo­row­ski jest wła­śnie z ofi­cjal­ną wi­zy­tą w Ja­po­nii. Jedną z jej czę­ści było spo­tka­nie w tam­tej­szym par­la­men­cie. Po roz­mo­wach pol­ska de­le­ga­cja zwie­dza­ła salę obrad. Co się stało?

W pew­nym mo­men­cie pre­zy­dent Ko­mo­row­ski staje razem z Ja­poń­czy­ka­mi a szef Biura Bez­pie­czeń­stwa Na­ro­do­wego, gen. Sta­ni­sław Ko­ziej robi im zdję­cie. Po chwi­li głowa na­sze­go pań­stwa kie­ru­je się ku mów­ni­cy i ...​Komorow­ski staje na krze­śle dla spra­woz­daw­cy! Gło­śno mówi do Ko­zie­ja: "Chodź Szo­gu­nie!" Ja­poń­czy­cy są zdez­o­rien­to­wa­ni.

Zo­bacz film:

https://www.youtube.com/w...d&v=t_-OAPxVLTg

Oczy­wi­ście in­ter­nau­ci nie zo­sta­wi­li na Bro­ni­sła­wie Ko­mo­row­skim su­chej nitki kpiąc z niego. A sam Ko­mo­row­ski od­niósł się do tych ko­men­ta­rzy oso­bi­ście na spo­tka­niu z uczest­ni­ka­mi Pol­sko-Ja­poń­skie­go Forum Go­spo­dar­cze­go. - Dzi­siaj awan­so­wał na szo­gu­na szef Biura Bez­pie­czeń­stwa Na­ro­do­we­go, gen. Sta­ni­sław Ko­ziej, to może i pol­scy biz­nes­me­ni awan­su­ją na sa­mu­ra­jów biz­ne­su - żar­to­wa.

ms, gazeta.pl
Ostatnio zmieniony przez FYC 2015-03-01, 19:58, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2015-02-28, 19:11   Re: Dlaczego nie zagłosuję/zagłosuję na Komorowskiego?

FYC napisał/a:
Nie zagłosuję na niego między innymi dlatego, że zachowuje się jak zwykły burak.
Przykład:

http://www.fakt.pl/wydarz...uly,527647.html


Daj spokój. A kiedykolwiek na niego głosowałeś? Daruj sobie - i tak zagłosuje na niego ok 55-60% czy to w pierwszej, czy drugiej turze.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2015-03-01, 00:16   

No właśnie, gdzie mogą być ci moderatorzy w sobotę wieczorem, gdy powinni pilnować forum? :twisted:

Po założeniu tematu postem o długości 1 zdania z linkiem (bez wklejania choćby treści) oczekujesz trzymania się go? Z góry wiadomo, że wątek jest spisany na straty. :wink:
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2015-03-01, 08:58   Re: Dlaczego nie zagłosuję/zagłosuję na Komorowskiego?

glupek napisał/a:
(...)i tak zagłosuje na niego (na Komorowskiego - przyp. hiszpan) ok 55-60% czy to w pierwszej, czy drugiej turze.


:D Bawią mnie te "Wasze koalicyjne" :wink: przewidywania (wynik taki sam niezależny od której tury ? :D pomyliłeś się). Od razu podaj dokładny procent, 57% ! :smile: Na siłę chcecie wmówić ludziom, że Komorowski jest bezapelacyjnym i niezagrożonym liderem, co jest absolutną bzdurą. Tak mnie to irytuje, że na przekór pójdę zagłosować na Dudę :wink: byleby tylko utrzeć "WAM" :wink: nosa. Bufony i pyszałki z PO&PSL.

A Jarubas/PSL nie wygra ? No wiesz co.. Powinniście wstąpić do PO z taką wiarą w swój program.. :D
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
FYC 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 05 Lis 2014
Posty: 88
Piwa: 9/10
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-03-01, 11:35   

Archdevil, nie sądzę żeby wątek był spisany na straty. Ale Ty jako moderator powinieneś pilnować porządku (tak, tak czytałem regulamin) i usunąć posty niezwiązane z tematem. Temat jest bardzo jasno określony i nietrudno przesiać to co jest z nim związane, czyż nie? Zaglądałeś tu już sześć razy i nic z tym nie robisz. Sprawiedliwość Kalego? Masz jakiś inny regulamin?

Nie ważne jest z jakiego czasopisma pochodzi artykuł bo jakiekolwiek by nie było to pisało o skandalu jakiego dopuścił się PREZYDENT niepodległego państwa. Pisały o tym różne media (prawdą jest że niektóre bardzo szybko to wyciszyły) i obojętnie do którego pisma dałbym link to ci popierający Bredzisława Komoruskiego by po tym czasopiśmie jechali.
Nie zagłosuję również na niego bo podpisał podniesienie wieku emerytalnego, podniesienie podatku vat itd.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2015-03-01, 14:47   

FYC napisał/a:
Archdevil, nie sądzę żeby wątek był spisany na straty. Ale Ty jako moderator powinieneś pilnować porządku (tak, tak czytałem regulamin) i usunąć posty niezwiązane z tematem. Temat jest bardzo jasno określony i nietrudno przesiać to co jest z nim związane, czyż nie? Zaglądałeś tu już sześć razy i nic z tym nie robisz. Sprawiedliwość Kalego? Masz jakiś inny regulamin?

FYC, to skoro tak dobrze znasz ten regulamin, powinieneś również wiedzieć, że:
Cytat:
11) Administracja Wieluńskiego Forum Dyskusyjnego www.wielun.biz nie ponosi odpowiedzialności za umieszczane załączniki jak i za treść i wartość merytoryczną prezentowanych na forum wypowiedzi.

A zamiast tego gadka o Kalim. Pozwól nam zdecydować, co pójdzie do kosza zamiast wymachiwać szabelką :wink: .

W razie dalszych problemów, zapraszamy tutaj.
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
FYC 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 05 Lis 2014
Posty: 88
Piwa: 9/10
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-03-01, 15:41   

Cytat:

§ 3
Kompetencje moderatora
...
6) W wyjątkowych przypadkach moderator ma obowiązek usunąć temat lub post i pozostawiać ich kopie w wydzielonym do tego temacie, w szczególności jeżeli:
...
e) treść jest nie na temat.


Archdevil napisał/a:
Pozwól nam zdecydować, co pójdzie do kosza zamiast wymachiwać szabelką :wink: .

Czyli jednak sprawiedliwość Kalego?

Cytat:
11) Administracja Wieluńskiego Forum Dyskusyjnego www.wielun.biz nie ponosi odpowiedzialności za umieszczane załączniki jak i za treść i wartość merytoryczną prezentowanych na forum wypowiedzi.


Ty jesteś moderatorem a nie administratorem.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Archdevil 
Administrator
pan piekła



Pomógł: 57 razy
Wiek: 34
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 2613
Piwa: 15/45
Skąd: Strugi
Wysłany: 2015-03-01, 16:15   

Cytat:

§ 3
Kompetencje moderatora
...
6) W wyjątkowych przypadkach moderator ma obowiązek usunąć temat lub post i pozostawiać ich kopie w wydzielonym do tego temacie, w szczególności jeżeli:
...
e) treść jest nie na temat.

Pozwolisz, że pogrubię inną część :twisted:

FYC napisał/a:
Czyli jednak sprawiedliwość Kalego?

Napiszę raz jeszcze, nieco bardziej zrozumiale: czyli jednak osoby fukcyjne decydują, co idzie do kosza a co nie :twisted:

FYC napisał/a:
Ty jesteś moderatorem a nie administratorem.

Litości...
_________________
diablos un pasos amigos (D.U.P.A)
http://www.radiofonia.net

Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
FYC 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 05 Lis 2014
Posty: 88
Piwa: 9/10
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-03-01, 16:26   

Zero logiki u ciebie widzę.
To że ktoś pisze nie na temat jest właśnie WYJĄTKOWYM PRZYPADKIEM.
I nie wyjeżdżaj mi tu z trollem bo pokazałeś właśnie jakim to kompetentnym moderatorem jesteś. Zamiast przyznać rację i usunąć posty nie na temat to brniesz dalej w swoje wywody. Mało tego nie napisałeś jeszcze NIC NA TEMAT.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2015-03-01, 16:45   

FYC, daj spokój. Wiesz ile postów musiano by usunąć, gdyby uwzględniać każde takie "zażalenie" założyciela tematu :razz:
Swoją drogą to dlaczego twierdzisz, że post edzia i odziu jest postem niezgodnym z tematem. Sam podałeś źródło, pochodziło ono z www.fakt.pl i ktoś odniósł się do tego pisma, czy to internetowego, czy w formie papierowej.
Ty zaś sam kilka postów później słusznie wyjaśniłeś;
FYC napisał/a:
Nie ważne jest z jakiego czasopisma pochodzi artykuł bo jakiekolwiek by nie było to pisało o skandalu jakiego dopuścił się PREZYDENT niepodległego państwa. Pisały o tym różne media

I po sprawie. Nie rozdmuchuj czegoś, czego praktycznie nie ma, czyli problemu ;)

Co do samego incydentu w Japonii. Nie pierwszy to i nie ostatni polityk wielkiego kalibru w skali światowej, który ma na swoim koncie gafę. A zapewniam, że ta z krzesłem i Szogunem, na tle innych światowych gaf, nie wypada aż tak żałośnie jak próbujecie to sami przedstawić. Więcej luzu, bo sami się nakręcacie :roll:
A Duda nie zostanie prezydentem tylko dlatego, że Komorowski wszedł na krzesło i pokrzykiwał coś o Szogunie :D
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
FYC 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 05 Lis 2014
Posty: 88
Piwa: 9/10
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-03-01, 20:20   

No ja cię kręcę, skąd on się urwał???
Bronisław Komorowski napisał/a:
Pamiętamy i mamy w zasadzie jasny plan działania związanego z potrzebą odbudowy, w narodowym wymiarze, pamięci o ofiarach czasów stalinowskich, o ofiarach, które były ofiarami właśnie tych Żołnierzy Wyklętych...

On jest chyba MISTRZEM GAF! :evil:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Skorupa 
Dojeżdża PKSem



Pomógł: 2 razy
Wiek: 38
Dołączył: 09 Gru 2011
Posty: 190
Piwa: 21/54
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-03-01, 22:12   

Dużo tu Szogunów...
_________________
Gość, uśmiechnij się :585:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2015-03-03, 18:01   Re: Dlaczego nie zagłosuję/zagłosuję na Komorowskiego?

hiszpan napisał/a:
glupek napisał/a:
(...)i tak zagłosuje na niego (na Komorowskiego - przyp. hiszpan) ok 55-60% czy to w pierwszej, czy drugiej turze.


:D Bawią mnie te "Wasze koalicyjne" :wink: przewidywania (wynik taki sam niezależny od której tury ? :D pomyliłeś się). Od razu podaj dokładny procent, 57% ! :smile: Na siłę chcecie wmówić ludziom, że Komorowski jest bezapelacyjnym i niezagrożonym liderem, co jest absolutną bzdurą. Tak mnie to irytuje, że na przekór pójdę zagłosować na Dudę :wink: byleby tylko utrzeć "WAM" :wink: nosa. Bufony i pyszałki z PO&PSL.

A Jarubas/PSL nie wygra ? No wiesz co.. Powinniście wstąpić do PO z taką wiarą w swój program.. :D


Primo - o co ci chodzi z tymi "waszymi koalicyjnymi"? Dawno nie pisałem, ale zwykle wypowiadam się wyłącznie w swoim imieniu.
Secundo - celowo udajesz, że nie rozumiesz skrótu myślowego, czy to może jednak jakaś grypa?

Niczego nikomu nie usiłuję wmawiać - każdy zagłosuje jak będzie miał ochotę (przecież i tak wygra PSL). Bawi mnie tylko szczeniackie odgrażanie się, że "ktośtam" na "kogośtam" nie zagłosuje, tak jakby wcześniej naprawdę na niego głosował.
Rolą opozycji jest krytykowanie władzy, ale gorsze od jej milczenia w tym zakresie jest tylko opowiadanie bajek. Nie da się wiecznie zaklinać rzeczywistości, bo ta szybko pozwala się zweryfikować. Wtedy opowiada się kolejne bajki - o fałszowaniu wyborów, o spiskach, etc. Na swoja korzyść, ale na szkodę Polsce i obywatelskiemu społeczeństwu.

A tak w ogóle - rozważania dot. wyniku wyborów są w ogóle dopuszczalne tylko i wyłącznie w sytuacji, kiedy preferują Dudę?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2015-03-03, 19:45   Re: Dlaczego nie zagłosuję/zagłosuję na Komorowskiego?

glupek napisał/a:
(...)
Primo - o co ci chodzi z tymi "waszymi koalicyjnymi"? Dawno nie pisałem, ale zwykle wypowiadam się wyłącznie w swoim imieniu.


Celowo udajesz, że nie rozumiesz skrótu myślowego, czy to może jednak jakaś grypa ? Nie bójcie się. Z PiSem również się dogadacie :smile: :wink:

glupek napisał/a:
(...)Bawi mnie tylko szczeniackie odgrażanie się, że "ktośtam" na "kogośtam" nie zagłosuje, tak jakby wcześniej naprawdę na niego głosował.


A mnie bawi Twoja przepowiednia odnośnie wyniku uzyskanego przez Komorowskiego tj. 55% / 60% ? Skąd masz te dane ? :smile: Na jakiej podstawie sugerujesz taki wynik w pierwszej turze ?

glupek napisał/a:
(...)Nie da się wiecznie zaklinać rzeczywistości, bo ta szybko pozwala się zweryfikować(...)


Zgadzam się.

glupek napisał/a:
A tak w ogóle - rozważania dot. wyniku wyborów są w ogóle dopuszczalne tylko i wyłącznie w sytuacji, kiedy preferują Dudę?


Trend uległ zmianie :smile: :wink:

glupek napisał/a:
(...)każdy zagłosuje jak będzie miał ochotę (przecież i tak wygra PSL).(...)

glupek napisał/a:
i tak zagłosuje na niego (Komorowskiego przyp. hiszpan) ok 55-60% czy to w pierwszej, czy drugiej turze.


Tak, wygra PSL :smile:
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Eagle 
Dojeżdża PKSem



Wiek: 46
Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 104
Piwa: 6/5
Skąd: Skomlin
Wysłany: 2015-03-18, 20:48   

Ja nie zagłosuję na Pana Komorowskiego, bo zagłosuję na Panią Ogórek! Był elektryk z zawodówki prezydentem? Czas na Panią doktor! Poza tym chciałbym mieć wreszcie prezydenta, na którego zawszę będę patrzeć z przyjemnością, a z kandydatów tylko ta pani może mi to zagwarantować. :D

P.S. Wybacz Janusz, ale ona jest ładniejsza od Ciebie ....i ode mnie. Nie masz szans. ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW