R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Dlaczego nie zagłosuję/zagłosuję na Komorowskiego?
Autor Wiadomość
wojtas 
Dojeżdża PKSem



Dołączył: 03 Sie 2009
Posty: 116
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Wielun
Wysłany: 2015-05-03, 09:40   

Ciekawy jestem, czy np. wyborców Kukiza też będą podsumowywać "kiedyś wyrośniesz z tych poglądów", tylko po to, aby sobie uargumentować, że te poglądy są złe ;)

Pamiętam jak Platforma miała głośną akcję 4 x Tak, po czym olała wyborców i wywaliła to wszystko do kosza. Wtedy te poglądy były dobre, teraz okazuje się, że ci którzy chcą obniżyć podatki, są tymi, z których poglądów się wyrasta.
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
mcdek
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2015-05-04, 07:00   

hajen napisał/a:
Tak czułem,, że za trudne


Konkrety poproszę, a nie banały i prymitywną pyskówkę.

mcdek napisał/a:
Przecież przegrałeś i podziękowałeś za rozmowę :D Udowodniłem, że kwota wolna zawierana jest w statystykach oecd. Jak zgodzisz się, że opowiadałeś głupoty, czyli przeczyłeś oczywistości, przejdziemy do następnego etapu - czyli dyskusji o kwocie wolnej. Inaczej taka rozmowa nie ma sensu, będzie chaotyczna i mało wniesie. Ustalmy najpierw jedno, a potem będziemy dalej rozmawiać, dobrze? :D


Po co kopiesz się z koniem? Ani nie rozumie, ani zrozumieć nie chce. Była Giertychowa matura, teraz jest kucowa ekonomia. Wszystko się samo zadzieje i samo zrobi. Obiecać można cuda, napisać też - papier wszystko zniesie. A jak już doprowadzą Polskę do bankructwa, to wyjada do pracy za granicę, bo przecież "w tym kraju nie można normalnie funkcjonować".
 Autor postu otrzymał 2 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
mcdek, Average
mcdek 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 600
Piwa: 48/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-05-04, 07:15   

glupek napisał/a:
Po co kopiesz się z koniem? Ani nie rozumie, ani zrozumieć nie chce. Była Giertychowa matura, teraz jest kucowa ekonomia.


Dosadnie i zwięźle ująłeś ten fenomen. Cóż mogę dodać ... przykre to.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 34
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2015-05-04, 09:48   

Przepraszam wszystkich, juz się douczylem. Od dzisiaj jestem za równa stawka VAT 30% i podniesieniem składki ZUS. Niestety, ale pieniądze w budżecie nie biorą się z powietrza i w obecnej sytuacji demograficznej musimy niestety się poświęcić, płacić wyższe podatki i zakładać duże rodziny, a to do nas wróci za kilkadziesiąt lat. Przepraszam za moje kucowate i glupiutkie poglądy. Niedawno stuknelo mi 26 lat i chyba z tego wyrastam.

Hehe, az się sam z siebie chichram, jak pomyśle, ze byłem za obniżeniem podatków :D
_________________
Też jestem w szoku.
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Jaro
mcdek 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 600
Piwa: 48/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-05-04, 11:03   

hajen napisał/a:
Przepraszam wszystkich, juz się douczylem (...) Przepraszam za moje kucowate i glupiutkie poglądy.


Przyjęte :)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wojtas 
Dojeżdża PKSem



Dołączył: 03 Sie 2009
Posty: 116
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Wielun
Wysłany: 2015-05-04, 16:30   

hajen napisał/a:
Przepraszam wszystkich, juz się douczylem. :D


Trafiłeś na niezłą parkę do dyskusji - nie ma się co denerwować.

Okrasa też był be i nie miał szans na wygranie. Przyjdzie czas i na kolegów Antczaka z wyższej ligi politycznej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-05-04, 22:38   

wojtas napisał/a:
Ciekawy jestem, czy np. wyborców Kukiza też będą podsumowywać "kiedyś wyrośniesz z tych poglądów", tylko po to, aby sobie uargumentować, że te poglądy są złe ;)

Pamiętam jak Platforma miała głośną akcję 4 x Tak, po czym olała wyborców i wywaliła to wszystko do kosza. Wtedy te poglądy były dobre, teraz okazuje się, że ci którzy chcą obniżyć podatki, są tymi, z których poglądów się wyrasta.


Kukiz zbiera ładne poparcie wśród znajomych w NL. Według jednej z ankiet wśród Polaków (którzy zechcą głosować w ogóle - nie każdemu sie chce wypelniac wniosek o wydanie karty) w NL Kukiz moze liczyć na ok 40% a JKM ok 15% i Duda też ok 15%

Media próbują ośmieszyć Kukiza ale nie wychodzi im. RAZ napisal ciekawy artykuł o Kukizie
http://dorzeczy.pl/id,6175/Kukiz-i-nic-nie-jasne z podobną diagnozą co napisałeś własnie.


hajen napisał/a:
Przepraszam wszystkich, juz się douczylem. Od dzisiaj jestem za równa stawka VAT 30% i podniesieniem składki ZUS. Niestety, ale pieniądze w budżecie nie biorą się z powietrza i w obecnej sytuacji demograficznej musimy niestety się poświęcić, płacić wyższe podatki i zakładać duże rodziny, a to do nas wróci za kilkadziesiąt lat. Przepraszam za moje kucowate i glupiutkie poglądy. Niedawno stuknelo mi 26 lat i chyba z tego wyrastam.

Hehe, az się sam z siebie chichram, jak pomyśle, ze byłem za obniżeniem podatków :D


Cytat:
Jeszcze w 2015 roku Polskę chce opuścić 1,275 mln obywateli - wynika z raportu Work Service "Migracje zarobkowe Polaków". Tym samym liczba polskich emigrantów wzrosłaby do rekordowych 3 mln.


http://wiadomosci.radioze...w-2015-00004369


Ten kraj rządzony przez głupków, niemiecką, rosyjską agenturę i funkcjonariuszy/dziennikarzy nie zmieni się w przeciągu 20 lat. Pokolenie obecnych 50-80 latków, wychowanych za PRL musi wymrzeć. Nam młodym szkoda życia marnować hajen :)

Lepiej stąd wyjeżdżać. Życie leci, lata lecą. Jak pisałeś... Dom, dobre wakacje, auto dobre można sobie kupić. Po co się denerwować, przejmować. Niech sobie głosują miłośnicy PO PSL. Za jakiś czas braknie na emerytury niektórym albo zdechną w kolejce, czekając 2 lata do szpitala na operację. (



Niech Miko005 razem z kolegą mcdek i głupkiem płacą na górników, 700 tys urzędników, informatyzację ZUS skoro tak im dobrze.
Za włoskie pendolino, francuskie helikoptery... Jakby polskich nie można było kupić.


---

https://www.facebook.com/WSIKomorowski

Przy okazji kto jeszcze nie polubił :)

Miko005 masz szansę poczytać o Bronku też coś nowego, czego w mediach nie uslyszysz.

Ksiązka o Komorowskim



Scalono posty. Użyj funkcji EDYTUJ następnym razem.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Ostatnio zmieniony przez Archdevil 2015-05-05, 17:07, w całości zmieniany 4 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2015-05-05, 07:01   

wojtas napisał/a:
hajen napisał/a:
Przepraszam wszystkich, juz się douczylem. :D


Trafiłeś na niezłą parkę do dyskusji - nie ma się co denerwować.

Okrasa też był be i nie miał szans na wygranie. Przyjdzie czas i na kolegów Antczaka z wyższej ligi politycznej.


Zastanawiam się, czy mam się obrazić, czy podziękować...

Mateusz napisał/a:

Ten kraj rządzony przez głupków


Wypraszam sobie. Ani nie rządzę, ani nie mam zamiaru (brak mi doświadczenia w zarządzaniu domem wariatów lub cyrkiem, choć w kilku pozycjach mojego cv było blisko).


Mateusz napisał/a:

Niech Miko005 razem z kolegą mcdek i głupkiem płacą na górników, 700 tys urzędników, informatyzację ZUS skoro tak im dobrze.
Za włoskie pendolino, francuskie helikoptery... Jakby polskich nie można było kupić.


Moje poglądy na temat górników już tu wyrażałem, więc proszę mi tu nie imputować.

PS. Czy ktoś z moderatorów mógłby delikatnie kopnąć Mateusza w du...ę za nieedytowanie postów i pisanie posta pod postem, czy ciągle swoich nie ruszacie?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-05-05, 14:12   

http://www.eglos.pl/ruchy...kich/0,-34p,1/#

PSL młodzi kompetentni uczciwi

24 latka wiceprezesem energetyki cieplnej :) Wy to w PSL macie głowy do interesów. Takich młodych zdolnych.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Average 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 57
Dołączył: 03 Maj 2015
Posty: 17
Piwa: 3/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-05-05, 14:41   

I do tego po prawie... Kanonicznym!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mcdek 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 600
Piwa: 48/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-05-05, 14:48   

Okrasa obsadza obcych, mistrzu? :lol: Poziom hipokryzji, który prezentujesz na forum przekracza możliwości twojej ubogiej świadomości. Zresztą dotyczy to każdego chłopca kucyka.

Generalnie jestem zdania, że im więcej faszyzujących kucyków wyjedzie z tego kraju tym lepiej. Także wszystkiego najlepszego, siedź tam jak najdłużej, sprowadź kiboli, narodowców i resztę tego odpadu społecznego. Bye bye.
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
glupek
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2015-05-05, 14:57   

Mateusz napisał/a:


PSL młodzi kompetentni uczciwi



A do tego wiemy co to interpunkcja...

Rzucasz się o jakąś g...nianą spółeczkę miejską. Nie znam tej sprawy, znam inne z innych ugrupowań i na wiele większą skalę ;) Patrząc na ruchy w Gminie Wieluń awanturujecie się nie z pobudek moralnych, ale materialnych. Za mało stołków?

PS. Artykuł nieaktywny (usunięty?), a do tego offtopic. Chcesz mi dowalić, to załóż nowy temat, albo wyślij PW. Kilku użytkowników niebędących "krewnymi i znajomymi królika" dostało za takie coś bana. I wy chcecie pisać o jakichś układach?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-05-05, 20:22   

glupek,
http://www.ecskierniewice...te=onas_komorki oficjalną strona

Dane spółki zoo energetyka Skierniewice. Marta Giermasinska.
http://www.ekrakow.net/24...etyki-cieplnej/

BTW Prowadze wlasna działalność . Nie zazdroszcze nikomu stolkow.
Artykuł pokazuje rzecz oczywista dla mieszkanca Wielunia od lat. Załatwianie posad według klucza.
.

Chcesz to Ci mogę wymienić tu na forum liczbę pracowników starostwa i arimr z imienia i nazwiska które są w PSL? Kilku bez problemu wskaże na zdjęciu poniżej 40 lay osoby. Pomijam starsze osoby które wszyscy znają :)
Interpunkcja? Korzystam z telefonu i pisze szybko.

mcdek


Nie martwisz się kto na Twoja emeryturę będzie pracować? Chyba ze jesteś zapobiegliwy i sobie odkładasz na wlasna rękę.

Rozumiem ze jako Leming wielunski, n :x ie korzystasz ze szpitali albo jest Ci bardzo komfortowo gdy idziesz odwiedzić rodzinę, babcię w szpitalu.

Ja ostatnio miałem babcię w szpitalu na zapalenie pluc. Nic się nie zmienilo... 6 łóżek w pokojach. Czasem na korytarzu ktoś śpi. O ile Cie od razu przyjmą a nie po jakimś czasie aż się łóżko zwolni. I o ile znasz ordynatora bądź lekarza prowadzącego.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Ostatnio zmieniony przez Mateusz 2015-05-05, 20:33, w całości zmieniany 1 raz  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Average 
Słyszał o Wieluniu


Wiek: 57
Dołączył: 03 Maj 2015
Posty: 17
Piwa: 3/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-05-13, 10:36   

Cytat z Wprost:
Cytat:
Jeden z mężczyzn rozmawiający z prezydentem, zapytał go, jak ma żyć i za co ma kupić mieszkanie jego siostra, która po trzech latach szukania pracy znalazła taką, w której zarabia 2 tys. złotych. - Znaleźć inną (pracę). Wziąć kredyt. Wiesz, że w Polsce spada bezrobocie? A w Anglii idzie w górę - mówił prezydent.

No ręce opadają... Bezdenna głupota i całkowite oderwanie od życia...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wojtas 
Dojeżdża PKSem



Dołączył: 03 Sie 2009
Posty: 116
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Wielun
Wysłany: 2015-05-13, 12:27   

Average napisał/a:
Cytat z Wprost:
Cytat:
Jeden z mężczyzn rozmawiający z prezydentem, zapytał go, jak ma żyć i za co ma kupić mieszkanie jego siostra, która po trzech latach szukania pracy znalazła taką, w której zarabia 2 tys. złotych. - Znaleźć inną (pracę). Wziąć kredyt. Wiesz, że w Polsce spada bezrobocie? A w Anglii idzie w górę - mówił prezydent.

No ręce opadają... Bezdenna głupota i całkowite oderwanie od życia...


tak dla pokazania, jak bardzo Komorowski jest oderwany od rzeczywistości ...

dane do końca 2013 roku wraz z prognozą na początek 2014 roku



od początku 2014 i początek 2015 (%)



Cytat:
kwiecień 2014 - Najnowsze dane brytyjskiego Krajowego Urzędu Statystycznego wskazują, że w ciągu ostatniego kwartału liczba bezrobotnych zmniejszyła się o blisko 80 tysięcy osób. Oznacza to, że bez zatrudnienia pozostaje ok. 2,2 mln obywateli UK, co daje stopę bezrobocia ok. 6,9 procent. To najbardziej optymistyczny wynik od pięciu lat.


Cytat:
kwiecień 2015 - Stopa bezrobocia wynosi obecnie 5,6 procent - wynika z nieoficjalnych danych za grudzień, styczeń i luty. Jest to najniższy wynik od początku kryzysu z 2008 roku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW