R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Dlaczego nie zagłosuję/zagłosuję na Komorowskiego?
Autor Wiadomość
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-05-13, 19:26   

Ja słyszałem dziś w radio (tv nie oglądam) że Borat obiecał JOWy, referendum i chyba większą kwotę wolną od podatku.

Jeszcze brakuje żeby oznajmił że wierzy w katastrofę Smoleńską od małego dziecka :D


A teraz sie chyba wycofał z debaty bo to musi prowadzić profesjonalnydziennikarz... Kraśko Pochanke :D


Tu jest nieoficjalny spot komora w wykonaniu Waldemara Kiepskiego
https://www.youtube.com/watch?v=M9zOJ02qobc
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
bAN 
Przyjeżdża na zakupy


Dołączył: 02 Lip 2012
Posty: 438
Piwa: 19/2
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-05-13, 19:40   

jeszcze Ci mało że w jednym temacie z siebie durnia zrobiłeś i za kolejny sie zabierasz??
ochłoń facet bo nie dociągniesz do tej dogrywki.
 Autor postu otrzymał 3 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
hiszpan, mcdek, Świstek
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-05-13, 20:00   

bAN napisał/a:
jeszcze Ci mało że w jednym temacie z siebie durnia zrobiłeś i za kolejny sie zabierasz??
ochłoń facet bo nie dociągniesz do tej dogrywki.


A ty potrafisz coś merytorycznego napisać? Czy tylko dostałeś przydział na internet od rodziców, po odrobieniu pracy domowej?
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2015-05-13, 20:09   

Mateusz napisał/a:
bAN napisał/a:
jeszcze Ci mało że w jednym temacie z siebie durnia zrobiłeś i za kolejny sie zabierasz??
ochłoń facet bo nie dociągniesz do tej dogrywki.


A ty potrafisz coś merytorycznego napisać? Czy tylko dostałeś przydział na internet od rodziców, po odrobieniu pracy domowej?


Chyba powinienem odstąpić ci nicka.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mcdek 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 600
Piwa: 48/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-05-13, 20:10   

Mateusz napisał/a:
bAN napisał/a:
jeszcze Ci mało że w jednym temacie z siebie durnia zrobiłeś i za kolejny sie zabierasz??
ochłoń facet bo nie dociągniesz do tej dogrywki.


A ty potrafisz coś merytorycznego napisać? Czy tylko dostałeś przydział na internet od rodziców, po odrobieniu pracy domowej?


:D Oplułem monitor kucu, przynajmniej czasem jesteś zabawny w swej bezgranicznej, kretyńskiej hipokryzji :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wojtas 
Dojeżdża PKSem



Dołączył: 03 Sie 2009
Posty: 116
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Wielun
Wysłany: 2015-05-13, 22:01   

Polecam zwrócenie uwagi na suflerkę za plecami Komorowskiego - ten nasz prezydent, bez kartki ani rusz ...

https://www.youtube.com/watch?v=NUE26o1Oh3Y
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
hajen
Mateusz 
WIELUNIAK
I'Amsterdam



Pomógł: 10 razy
Wiek: 34
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 3314
Piwa: 9/3
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-05-13, 22:50   

glupek napisał/a:
Mateusz napisał/a:
bAN napisał/a:
jeszcze Ci mało że w jednym temacie z siebie durnia zrobiłeś i za kolejny sie zabierasz??
ochłoń facet bo nie dociągniesz do tej dogrywki.


A ty potrafisz coś merytorycznego napisać? Czy tylko dostałeś przydział na internet od rodziców, po odrobieniu pracy domowej?


Chyba powinienem odstąpić ci nicka.


A Paweł popraw te zdjęcia co wrzucasz na strone starostwa bo są źle zrobione. Za dużo nieba w nich widać. A jak nie to maila napisze do starostwa ze słabo sie spisujesz i Andrzej bedzie niezadowolony z CIebie.
_________________
Żelazna Logika https://www.facebook.com/zelaznalogika.net
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2015-05-14, 04:06   

Mateusz napisał/a:
glupek napisał/a:
Mateusz napisał/a:
bAN napisał/a:
jeszcze Ci mało że w jednym temacie z siebie durnia zrobiłeś i za kolejny sie zabierasz??
ochłoń facet bo nie dociągniesz do tej dogrywki.


A ty potrafisz coś merytorycznego napisać? Czy tylko dostałeś przydział na internet od rodziców, po odrobieniu pracy domowej?


Chyba powinienem odstąpić ci nicka.


A Paweł popraw te zdjęcia co wrzucasz na strone starostwa bo są źle zrobione. Za dużo nieba w nich widać. A jak nie to maila napisze do starostwa ze słabo sie spisujesz i Andrzej bedzie niezadowolony z CIebie.


???
Tobie naprawdę odbija.

[edit]
Właśnie dlatego dbam o swoją prywatność. Nie, nie trafiłeś. Z mojego punktu widzenia najwygodniej byłoby utrzymywać cię w mniemaniu, że trafiłeś, ale szkoda mi Bogu ducha winnego chłopaka. Teraz chcesz wysmarować na niego skargę. Co będzie następne? Wizyta z kolegami w pracy, w domu, pod szkołą lub przedszkolem dzieci kogoś, kto nie zgadza się z twoją wizją świata?

Burke kiedyś podobno powiedział, że "Dla triumfu zła potrzeba tylko, żeby dobrzy ludzie nic nie robili." Ja siebie nie uważam za złego, więc nie mam zamiaru udawać, że twoje zachowanie jest w jakikolwiek sposób akceptowalne. Jesteś małym, głupim potencjalnym psychopatą, który nie powinien zajmować się polityką, jeśli wywołuje u niego tak niezdrowe emocje.

Bartoszewskim gardzisz, więc nie oczekuję, że będziesz stosował się do jego stwierdzenia, że "warto być przyzwoitym".
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wojtas 
Dojeżdża PKSem



Dołączył: 03 Sie 2009
Posty: 116
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Wielun
Wysłany: 2015-05-14, 23:37   

Polecam książkę Wojciecha Sumlińskiego. Będąc oskarżanym o takie rzeczy, już dawno wytoczyłbym proces autorowi na miejscu Komorowskiego. Kto przeczytał, chętnie podyskutuję nad prawdziwością, bądź jej brakiem.



Dodatkowo polecam wywiad z autorem
https://www.youtube.com/w...c&feature=share

Polecam również nagranie z przesłuchania Komorowskiego w sądzie odnośnie afery marszałkowej. Jego pierwsze zeznanie w prokuraturze jest zupełnie inne, niż kolejne. Można powiedzieć, że się wykluczają, jednak sędziemu i prokuratorowi to nie przeszkadza. Na dużą część pytań odpowiedź prezydenta brzmi "nie pamiętam, nie chcę skłamać". Dodatkowo Sumliński dostał "ostrzeżenie" przed, że nie może zadawać niektórych niewygodnych pytań.

https://www.youtube.com/watch?v=TZHPjcTRUNA
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
janosikkk 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 90
Otrzymał 5 piw(a)
Skąd: Czarnożyły
Wysłany: 2015-05-17, 10:17   

mcdek napisał/a:
....


W dziale PR kazali wklejać PKB to wkleja. I jeszcze sam nie wie co wkleja .
Zapomniało się o obligach OFE-rm (tylko to stanowi prawie 10% PKB) i kur.wach ze złodziejami i dilerami w tym naszym PKB i uj wie czym jescze bo na pewno nie VAT-em , PIT-em czy akcyzami (podatkami bezpośrednio zdejmowanymi z przedsiębiorców i pośrednio z konsumentów ) które stanowią 280mld z całego 1600mld PKB . Tylko 280mld pochodzi z realnej gospodarki w tym całym (słowo wymoderowano) wielkim 1600mld PKB .
(żeby było śmieszniej to raport za 2014 nie chce się otworzyć , jest tylko za pierwsza polówkę gdzie świetny wynik pochodzi ze zmian w prawie pozwalających na inne księgowanie obrotu ).

Co to siła nabywcza mediany zarobków nie wytłumaczyli (to w sposób bezpośredni obrazuje stan gospodarki ) ani tym bardziej w jaki sposób GUS podaje średnią w sektorze budżetowym i prywatnym . Nie danym tez było choć raz wypełnić podstawowego zestawu raportów dla ZUS-u więc o ich rodzaje nie pytam .
Zapewne aktualnego całkowitego długu Polski tez nie będzie potrafił znaleźć
O takich detalach jak koszta samej administracji nie wspomnę (a tu się rozrosło o 200 tys. osób w ciągu 8 latek ).

Ale mocne zdanie ma.
Kuc , platformers czy PISda - nic nie jest gorsze od nawiedzonej miernoty zarabiającej parę groszy od posta . A jest ich pełno jak pcheł na bezdomnym kundlu.

I na koniec drobne porównanie w sam raz dla elektoratu PO - wasze 800-1000EUR na wybitnym stanowisku to wciąż mniej od 1500-1800EUR polskiego podcieracza dupy w niemieckim domu starców . I nie sama róznica jest irytująca tylko brak progresu względem postępującego zadłużenia publicznego .
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
janosikkk 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 90
Otrzymał 5 piw(a)
Skąd: Czarnożyły
Wysłany: 2015-05-17, 10:48   

Z bardziej przyziemnych obrazów działania krzywej Laffera - (słowo wymoderowano) mnie ta "wsiowa rada miejska" redukując czas na uzupełnienie biletu oraz nie dając możliwości przedłużenia juz po jednym zakupionym (tylko od razu mandat jak się w 5 minut nie wyrobisz) .I nawet wygrałem nagrodę główną - opłatę dodatkową za to że utkwiłem przez starostwem w WK i 1,5 godziny nie wystarczyło na załatwienie rejestracji . No więc od dwóch lat okupuję parking skarbówki i PZU i w ten sposób pozbawiłem budżet miasta Wieluń już dobrych 150-200zł .
Mógłbym powiedzieć że nie rozumiem czemu nie można za normalne pieniądze po jednym zakupionym bilecie wydłużyć sobie parkingu ale w późniejszej godzinie - po załatwieniu wszystkich spraw bez konieczności wylatywania z kolejek po bilet na nastepną godzinę . Ale rozumiem doskonale że bez tego drobiazgu z poprzedniego zdania jak i 5 minut na uzupełnienie biletu ProjektParking nie byłby dochodowy a to przeciez zasmuciło by panów Ditricha i Muellera :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wojtas 
Dojeżdża PKSem



Dołączył: 03 Sie 2009
Posty: 116
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Wielun
Wysłany: 2015-05-17, 16:29   

Czekam z niecierpliwością na to, co Wojtunik z Bieńkowską mówili ...

http://wiadomosci.onet.pl...ojtunika/w5jmz6

W dobrym momencie to wypływa, podobno tylko "jakaś bomba" na PIS mogła odebrać zwycięstwo Dudzie, a tutaj mamy bombę w drugą stronę ;)

Z innego forum:

Cytat:
"I choćby przyszło stu Karolaków I każdy zjadłby trzy miski flaków I choćby nie wiem jak się wytężał; nie popchną Bronka - taki to ciężar. I choć popychać będzie Majchrowski, ciągnąć Saleta i Korzeniowski. Nie dadzą rady podsadzić Bronka, puści on tylko głośnego bąka. I choćby Holland to filmowała Z Wajdą i Kutzem ekipa cała. Choćby Olbrychski machał szabelką, gorzały pijąc butelkę wielką. A Penderecki wspólnie z Rubikiem, by napisali piękną muzykę i choćby film ten zdobył Oscara Bronek to kicha, obciach i siara."
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2015-05-17, 19:27   

wojtas napisał/a:
Czekam z niecierpliwością na to, co Wojtunik z Bieńkowską mówili ...

http://wiadomosci.onet.pl...ojtunika/w5jmz6

W dobrym momencie to wypływa, podobno tylko "jakaś bomba" na PIS mogła odebrać zwycięstwo Dudzie, a tutaj mamy bombę w drugą stronę ;)

Z innego forum:

Cytat:
"I choćby przyszło stu Karolaków I każdy zjadłby trzy miski flaków I choćby nie wiem jak się wytężał; nie popchną Bronka - taki to ciężar. I choć popychać będzie Majchrowski, ciągnąć Saleta i Korzeniowski. Nie dadzą rady podsadzić Bronka, puści on tylko głośnego bąka. I choćby Holland to filmowała Z Wajdą i Kutzem ekipa cała. Choćby Olbrychski machał szabelką, gorzały pijąc butelkę wielką. A Penderecki wspólnie z Rubikiem, by napisali piękną muzykę i choćby film ten zdobył Oscara Bronek to kicha, obciach i siara."


Poziom dowcipu i rymów działa, przynajmniej na mnie, równie odstraszająco, co te Macierewicze i Hoffmany razem wzięte.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wojtas 
Dojeżdża PKSem



Dołączył: 03 Sie 2009
Posty: 116
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Wielun
Wysłany: 2015-05-19, 19:22   

Pospieszalski skrytykował Komorowskiego - zawiesili mu program, a gościem miał być ... Kukiz

Lis bezczelnie obsmarował córkę Dudy, powołując się na jakieś fake konto na twitterze - program ma się w najlepsze.

Wolne media ...

A tutaj już bez manipulacji, nasi miłosiernie panujący i ich stosunek do Polski ...

http://gmyz.dorzeczy.pl/i...Bienkowska.html
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
SAMAEL197 
Słyszał o Wieluniu
samael197


Wiek: 45
Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 4
Skąd: wieluń
Wysłany: 2015-05-20, 21:50   

A ja tam nie będę głosować. Moje szczęście i dobrobyt zależą od mojej pracy i zaradności a nie od chodzenia na wybory i wrzucania świstka do urny. Do roboty a nie na wybory.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW