R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Wieluń sprzyja rodzinom 3+
Autor Wiadomość
malgosia.k 
Przyjeżdża na zakupy
MONTESSOREK



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Lis 2007
Posty: 267
Piwa: 2/20
Skąd: Pątnów
Wysłany: 2015-04-20, 18:21   

Miko mam inne doświadczenie w tym względzie.

Gdy pojawia się projekt w GOPS-e często pytają się, czy na ten okres możemy zająć się dziećmi z rodzin z różnymi problemami. Zgadzamy się na to.

W tym samym okresie były dzieci z jednych i drugich środowisk. Nigdy nie było żadnych problemów ze strony dzieci. Ze strony naszych klientów również nie było żadnych zastrzeżeń.

Są to bardzo świadomi, wspaniali ludzie, którzy uważąją, że dzieci w swoim dalszym życiu będą napotykały różnych ludzi. Chcą wychowywać dzieci poza podziałami.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mcdek 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 600
Piwa: 48/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-04-20, 18:54   

malgosia.k napisał/a:
Są to bardzo świadomi, wspaniali ludzie, którzy uważąją, że dzieci w swoim dalszym życiu będą napotykały różnych ludzi. Chcą wychowywać dzieci poza podziałami.


No to rozwiń swoją myśl i powiedz co dokładnie miałaś na myśli pisząc:

malgosia.k napisał/a:
Poza tym, jak doświadczam mało rodziców jest zainteresowanych taką pomocą. Może rodzice są zbyt dumni? Jeżeli macie inne zdanie na ten temat, proszę napiszcie. Chętnie przeczytam?


albowiem te dwie wypowiedzi wzajemnie się wykluczają. Stawiasz tezę, potem sama jej zaprzeczasz. Czy w ten sposób uzskasz odpowiedź na nurtujące pytania? Chyba raczej nie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
malgosia.k 
Przyjeżdża na zakupy
MONTESSOREK



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Lis 2007
Posty: 267
Piwa: 2/20
Skąd: Pątnów
Wysłany: 2015-04-20, 20:48   

Jeżeli chodzi o moją pierwszą zacytowaną wypowiedź to chodziło mi o to, że rodzice moi klienci nie dzielą ludzi na biednych i bogatych, tak jak Ty to robisz w swoich w/w wypowiedziach Dla nich każdy człowiek bez względu na majętność jest taki sam, jednemu udało się w życiu, drugi po prostu " ma pod górę", ale nie zmienia to jego wartości jako człowieka.

W drugim wypadku nie miałam na myśli moich klientów. Sprawa dotyczy moich odczuć, gdyż zwracam się do mieszkańców Wielunia z różną propozycją i otrzymuję na nie mały odzew. Po czym rozmawiając z mieszkańcami Wielunia otrzymuję informację, że szkoda, że w naszym mieście nie ma np zajęć dla małych dzieci, organizowania urodzin etc. Pisząc na forum próbuję znaleźć przyczynę w tym, co robię. Może muszę coś zmienić.

Forum traktuję jako możliwość rozmowy z ludźmi, jednakże zawsze czytam całą wypowiedź danej osoby a nie strzępek jego wypowiedzi.

Reasumując żadna z tych spraw nie jest połączona. Po prostu zdania są wyrwane z moich kolejnych wypowiedzi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mcdek 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 600
Piwa: 48/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-04-20, 21:04   

malgosia.k napisał/a:
Jeżeli chodzi o moją pierwszą zacytowaną wypowiedź to chodziło mi o to, że rodzice moi klienci nie dzielą ludzi na biednych i bogatych, tak jak Ty to robisz w swoich w/w wypowiedziach


Widzisz jak manipulujesz ludźmi?

Po pierwsze - nigdzie w żadnym poście nie podzieliłem ludzi na biednych i bogatych. Wręcz przeciwnie - z moich wypowiedzi wynika, że jestem zwolennikiem szkół publicznych, które z definicji są dalekie od tego typu podziałów. Zacznij się kontrolować, bo kit, który wciśniesz nieświadomemu dziecku niekoniecznie przejdzie na forum.

Po drugie - edytujesz posty, które zostały już skomentowane, czym wypaczasz sens całej dyskusji. Zastanów się jaką wiarygodność wystawia Ci tego typu zachowanie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
malgosia.k 
Przyjeżdża na zakupy
MONTESSOREK



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Lis 2007
Posty: 267
Piwa: 2/20
Skąd: Pątnów
Wysłany: 2015-04-20, 21:35   

Mcdek kończę tą rozmowę. Nie ma ona sensu.

Chciałam z Tobą porozmawiać, gdyż każdy ma szansę na wypowiedzenie własnego zdania i na jego wysłuchanie.

Jednakże każda rozmowa powinna być konstruktywna, a ta nie daje mi nic. Nie słuchasz i nie dajesz mi szans na moje subiektywne zdanie. Ciągle mnie atakujesz i obrażasz. Odpadam.

Przy steku kłamstw o mnie..................możesz mnie nazwać także tchórzem. Jest mi wszystko jedno. Wycofuję się. Pewnie za chwilę napiszesz, że z braku argumentów. Proszę przeanalizuj swoje.

Miłej nocy Małgosia
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mcdek 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 600
Piwa: 48/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-04-20, 21:43   

malgosia.k napisał/a:
Przy steku kłamstw o mnie..................możesz mnie nazwać także tchórzem. Jest mi wszystko jedno. Wycofuję się. Pewnie za chwilę napiszesz, że z braku argumentów.


Jasne. Pomawiasz mnie, przypisujesz mi bezpodstawnie jakieś poglądy, a teraz piszesz: "jest mi wszystko jedno"

Biedne dzieci.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Rybak 
Przyjeżdża na zakupy
ornitolog


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 449
Piwa: 12/1
Skąd: z samiutkiego piekła
Wysłany: 2015-04-21, 08:10   

Pani Małgosiu wykonuje Pani kawał dobrej roboty, proszę dalej robić swoje i nie przejmować się
idiotami, których jest pełno dookoła, bez nich ten świat byłby nudny i monotonny :)
_________________
Nadchodzi ten dzień.........
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
WGS 
Dojeżdża PKSem
WGS



Wiek: 36
Dołączył: 02 Lut 2012
Posty: 118
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-04-21, 14:03   

mcdek napisał/a:


Po pierwsze - nigdzie w żadnym poście nie podzieliłem ludzi na biednych i bogatych. Wręcz przeciwnie - z moich wypowiedzi wynika, że jestem zwolennikiem szkół publicznych, które z definicji są dalekie od tego typu podziałów. Zacznij się kontrolować, bo kit, który wciśniesz nieświadomemu dziecku niekoniecznie przejdzie na forum.


mcdek ale bardzo proszę... szkoły publiczne są dalekie od podziałów? W takim razie jak wyjaśnisz problemy jakie dotykają szkoły "publiczne" typu agresywne zachowania uczniów wobec słabszych, papierosy, narkotyki, kradzieże i inne tego typu wypadki nie wspominając o ogólnym nie ogarze spowodowanym nieproporcjonalną do ilości uczniów liczbą nauczycieli? I od kiedy to w szkołach publicznych nie ma podziałów? Zaczynając od grup zainteresowań po klasyfikację społeczną?
Zastanów się parę razy zanim coś powiesz - wszystkie jednostki organizacyjne w których biorą udział ludzie są narażone na wszystkie możliwe do opisania z punktu widzenia społecznego podziały, a co za tym idzie konsekwencje.
Inicjatywy sposobu nauczania Pani Małgorzaty nie możesz negować tylko dlatego, że jest inna niż przyjęta przez ogół. Podział poglądów zaczyna się od braku akceptacji - a nie od odmiennej filozofii.
_________________
https://www.facebook.com/jurawielun?ref=hl - POLUB NASZ PROFIL
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mcdek 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 600
Piwa: 48/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-04-21, 19:11   

WGS napisał/a:
mcdek napisał/a:


Po pierwsze - nigdzie w żadnym poście nie podzieliłem ludzi na biednych i bogatych. Wręcz przeciwnie - z moich wypowiedzi wynika, że jestem zwolennikiem szkół publicznych, które z definicji są dalekie od tego typu podziałów. Zacznij się kontrolować, bo kit, który wciśniesz nieświadomemu dziecku niekoniecznie przejdzie na forum.


mcdek ale bardzo proszę... szkoły publiczne są dalekie od podziałów? W takim razie jak wyjaśnisz problemy jakie dotykają szkoły "publiczne" typu agresywne zachowania uczniów wobec słabszych, papierosy, narkotyki, kradzieże i inne tego typu wypadki nie wspominając o ogólnym nie ogarze spowodowanym nieproporcjonalną do ilości uczniów liczbą nauczycieli? I od kiedy to w szkołach publicznych nie ma podziałów? Zaczynając od grup zainteresowań po klasyfikację społeczną?
Zastanów się parę razy zanim coś powiesz - wszystkie jednostki organizacyjne w których biorą udział ludzie są narażone na wszystkie możliwe do opisania z punktu widzenia społecznego podziały, a co za tym idzie konsekwencje.
Inicjatywy sposobu nauczania Pani Małgorzaty nie możesz negować tylko dlatego, że jest inna niż przyjęta przez ogół. Podział poglądów zaczyna się od braku akceptacji - a nie od odmiennej filozofii.


Zacytuj proszę fragment, gdzie napisałem, że nie ma podziałów? :roll:

Podziały były są i będą bo jest to nieunikniony element ewolucji. Natomiast wyraźnie napisałem, że szkoła publiczna nie dzieli ze względu na status majątkowy. Za każdym razem zastanawiam się co piszę, i tutaj było tak samo. Podtrzymuję swoją wypowiedź. :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW