R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: kitor
2015-05-10, 20:44
Prawybory prezydenckie 2015

Na kogo zagłosujesz w wyborach prezydenckich ?
Bronisław Komorowski (Platforma Obywatelska)
11%
 11%  [ 3 ]
Andrzej Duda (Prawo i Sprawiedliwość)
3%
 3%  [ 1 ]
Adam Jarubas (Polskie Stronnictwo Ludowe)
3%
 3%  [ 1 ]
Janusz Palikot (Twój Ruch)
14%
 14%  [ 4 ]
Janusz Korwin-Mikke (Koalicja Odnowy Rzeczypospolitej Wolność i Nadzieja)
7%
 7%  [ 2 ]
Paweł Kukiz (bezpartyjny)
48%
 48%  [ 13 ]
Magdalena Ogórek (Sojusz Lewicy Demokratycznej)
7%
 7%  [ 2 ]
Jacek Wilk (Kongres Nowej Prawicy)
0%
 0%  [ 0 ]
Paweł Tanajno (Demokracja Bezpośrednia)
0%
 0%  [ 0 ]
Marian Kowalski (Ruch Narodowy)
0%
 0%  [ 0 ]
Grzegorz Braun (bezpartyjny)
3%
 3%  [ 1 ]
Głosowań: 27
Wszystkich Głosów: 27

Autor Wiadomość
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 34
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2015-05-06, 22:36   

Proszę o ostrzeżenie dla użytkownika głupek :)

Jak widzicie, żaden z kandydatów nie zapowiedział podwyżki podatków (no może jedynie Duda, ale nie bezpośrednio), więc nie mam swojego kandydata.
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2015-05-07, 04:13   

hajen napisał/a:
Proszę o ostrzeżenie dla użytkownika głupek :)

Jak widzicie, żaden z kandydatów nie zapowiedział podwyżki podatków (no może jedynie Duda, ale nie bezpośrednio), więc nie mam swojego kandydata.


Nie zapowiedział? A niby z czego chcą pokryć swoje obiecane gruszki na wierzbie? Dodrukują? Czy może po wszystkim zamierzają się wykręcić "no wiecie, przecież to nie było tak na serio"...

Uważaj z tym wzywaniem na mnie moderacji, bo wrzucanie postów bez treści jest sprzeczne z regulaminem.
PS. Po doniesieniu jednego z sąsiadów narodowców, mój pradziadek wylądował w Dachau... Świat się zmienia, ludzie nie.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hajen 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
4x2+8x1x1+2+1



Pomógł: 27 razy
Wiek: 34
Dołączył: 17 Mar 2007
Posty: 1451
Piwa: 29/26
Skąd: Wieluń/Warszawa
Wysłany: 2015-05-07, 09:21   

Przeczytaj mój poprzedni post ze zrozumieniem.

Co do ostrzeżenia - widzę, ze nazywanie rozmówców debilami nie jest zabronione na forum, zapamietam ;)

A mój post z obrazkiem był idealnym komentarzem do postu mcdek. Wysmiewac innych i nazywać ich kucami a samemu głosować na Palikota. Czy to już debilizm czy jeszcze nie? :)
_________________
Też jestem w szoku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mcdek 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 600
Piwa: 48/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-05-07, 09:57   

Nie wyśmiewam kuców. Napisałem tylko, że osoby niepełnosprawne intelektualnie, mające ewidentne problemy z podstawami ekonomii w zakresie podatków głosują na Korwina, ten z kolei je wyśmiewa i najchętniej wyrugałby z puli dostępnej genetycznie. To fakt, który został dowiedziony na tym forum kucyku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2015-05-07, 10:19   

hajen napisał/a:
Przeczytaj mój poprzedni post ze zrozumieniem.

Co do ostrzeżenia - widzę, ze nazywanie rozmówców debilami nie jest zabronione na forum, zapamietam ;)

A mój post z obrazkiem był idealnym komentarzem do postu mcdek. Wysmiewac innych i nazywać ich kucami a samemu głosować na Palikota. Czy to już debilizm czy jeszcze nie? :)


Twój ostatni post, to kretyński obrazek bez słowa komentarza. Co mam w nim czytać? Już ci pisałem, że to jest forum, a nie demotywatory czy inne wiochy.
Nie nazwałem cię debilem; napisałem jedynie, że swoim zachowaniem pokazujesz, że nim jesteś. Poza tym jestem w stanie udowodnić taką diagnozę ;) Zwróć uwagę, że debil w psychiatrii jest inteligentniejszy niż idiota czy kretyn (ale widzę, że pilnie pracujesz na awans), a wszyscy kwalifikują się pod definicję głupka.
Poza tym skończ tego flejma, bo to temat o wyborach prezydenckich, a nie #bluzgi czy onet.

Żeby nie było, że ja też walę offtopic, to zacytuję fragment, który powinien być motto nie tylko każdego kandydata na prezydenta, ale i każdego, kto uważa się za tzw. inteligencję:
"Wychodził bowiem z założenia, że na światłych obywatelach, a nie prostych ludziach ciąży obowiązek patrzenia dalej, dostrzegania rzeczy, których inni nie dostrzegają. Odpowiedzialność za losy wspólnoty była nieodłączną częścią inteligenckiego etosu i nic (...) nie usprawiedliwiało innego myślenia. Umiejętność przewidywania, dalekowzroczność, obowiązek służby publicznej, chęć niesienia pomocy słabszym i biedniejszym; czy to tak dużo w zamian za uśmiech fortuny dającej zamożność, inteligencję i wykształcenie? Dług zaciągnięty od losu i dzięki woli Najwyższego należało spłacać."
~Marcin Ciszewski - Szakal.

Tego warunku nie spełnia ani Korwin, ani Kukiz, ani Duda.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mcdek 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 600
Piwa: 48/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-05-07, 10:39   

Ten cytat to tylko opinia. Dodatkowo nacechowana niezbyt neutralnym wobec nauki światopoglądem.

Debil i idiota to terminy równoważne. :wink:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Eagle 
Dojeżdża PKSem



Wiek: 46
Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 104
Piwa: 6/5
Skąd: Skomlin
Wysłany: 2015-05-07, 13:44   

mcdek napisał/a:
A kim jak nie wariatem jest człowiek proponujący w środku Europy państwo z 19 wiecznym kapitalizmem? Ludzie z jakimkolwiek doświadczeniem życiowym szydzą z tego idioty. Chociaż, gdybyśmy nie przerabiali Hitlera to kto wie, może byłby dziś liderem sondaży.

Nie można darzyć szacunkiem człowieka który gardzi swoim elektoratem. Z osoby, która nie wie, czy kwota wolna jest podatkiem, na pewno śmieje się do rozpuku, a kucyk dalej na niego głosuje i wychwala pod niebiosa. To ewenement, ale widzę już zmierzch tego dziadka.


Trudno skomentować tak głupią wypowiedź. Nie wiem, jak się do czegoś takiego odnieść. Porównywanie socjalisty Hitlera do Korwina, przez człowieka, który popiera socjalistę Komorowskiego? Toż to żałosne. Co tu komentować. :roll:
Mogę co najwyżej polecić link - popatrz sobie jak Korwin gardzi elektoratem.
Korwin "gardzi" elektoratem. :lol:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mcdek 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 600
Piwa: 48/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-05-07, 14:24   

Eagle napisał/a:
Mogę co najwyżej polecić link - popatrz sobie jak Korwin gardzi elektoratem.
Korwin "gardzi" elektoratem. :lol:




Przeciętnie rozgarnięta kobieta odczuwa obrzydzenie patrząc na Korwina-Mikke.
Dowód:
http://wiadomosci.onet.pl...rzeszlosc/pcpgg

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Eagle 
Dojeżdża PKSem



Wiek: 46
Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 104
Piwa: 6/5
Skąd: Skomlin
Wysłany: 2015-05-07, 20:26   

Fajny dowód! Przekonałeś mnie. Jasno z tej tabelki (jak i z tej podlinkowanej stronki) wynika, że Korwin gardzi swoim elektoratem, a kobiety gardzą nim. :lol:
Lemingi rulez. :lol:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mcdek 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 600
Piwa: 48/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-05-07, 20:38   

Jak wytłumaczysz fakt, że Korwin-Mikke ma 2,76 raza mniej poparcia wśród kobiet?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
wojtas 
Dojeżdża PKSem



Dołączył: 03 Sie 2009
Posty: 116
Otrzymał 16 piw(a)
Skąd: Wielun
Wysłany: 2015-05-07, 21:48   

Wam się naprawdę chce dyskutować z mcdkiem i glupkiem jednoczesnie? Podziwiam.

Nie wiem po co na siłę przekonywać kogoś, kto uważa, że wie wszystko lepiej. Ja tam już nie dyskutuje o polityce z nikim w ten sposób - nie to nie i tyle, koniec dyskusji.

Tych co miałem przekonać w swoim najbliższym otoczeniu już przekonałem. Tych, którzy za dużo tv oglądają i powtarzają to, co tam usłyszą i nie mają żadnych innych argumentów, dałem sobie spokój.

W sieci dostępne są filmiki z sond ulicznych. Pooglądajcie, zobaczycie kim są wyborcy i jak "argumentują" swój wybór. Dzisiaj po pracy rozmawiałem z 4 osobami, żadna nie wie na kogo zagłosować i żadna nie wie jacy są wszyscy kandydaci. Wiedzą jedynie, że nie ma kandydata dla nich, że Korwin kobiety do garów odsyła, że Palikot to świr i antyklecha, że Komorowski jest przy kości i słabo reprezentuje naród, że Duda to marionetka i że Kukiz słabo śpiewa - takie oto argumenty. Tak niestety większość ludzi argumentuje swoje wybory, nie ma się co łudzić, że jest inaczej.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2015-05-08, 17:39   

20 głosów oddanych i nikt nie popiera Andrzeja Dudy ? Ciekawe.
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
mcdek 
Ma stragan na targu



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 600
Piwa: 48/18
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-05-08, 20:47   

hiszpan napisał/a:
20 głosów oddanych i nikt nie popiera Andrzeja Dudy ? Ciekawe.


Ciekawe - w sensie, że pokazuje ile warte są sondaże na małych niereprezentatywnych próbach.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
torrent2 
Przyjeżdża na zakupy



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 11 Maj 2011
Posty: 257
Piwa: 38/19
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-05-09, 07:59   

O północy rozpoczęła się cisza wyborcza przed niedzielnymi wyborami prezydenckimi; potrwa do zakończenia głosowania w niedzielę o godz. 21. W tym czasie zabronione jest prowadzenie kampanii wyborczej, nakłanianie do głosowania na określonych kandydatów - grozi za to grzywna.
Surowa kara, bo aż od 500 tys. zł do 1 mln zł grozi za publikowanie sondaży wyborczych.

http://wiadomosci.onet.pl...wyborcza/nqgl67

Nie jestem ekspertem, ale wydaje mi się, że sondaż powinien zostać ukryty do czasu zakończenia ciszy wyborczej.
Mogą być z tego jakieś niepotrzebne problemy z łamaniem prawa, a nikomu jest to niepotrzebne.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2015-05-09, 09:04   

Jestem w pubie, na stole leży gazeta z sondażem wyborczym. Czy pub podlega karze ?
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW