R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Regionalny Komitet Referendalny ds. JOW
Autor Wiadomość
hiszpan 
Wieluniaczek
KiKo



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 10 Mar 2006
Posty: 1504
Piwa: 17/150
Skąd: z północy
Wysłany: 2015-06-30, 16:43   

glupek napisał/a:

Najlepszym sposobem pogrążenia Kukiza jest pozwolić mu działać i mówić. Sam najlepiej pogrąży swój potencjał i szanse.


Popieram kolegę.

Tutaj fajny artykuł:
http://m.newsweek.pl/ludz...y,365915,1.html

(...)Wystarczy wczytać się w stenogramy z sesji, żeby zobaczyć, że Kukiz nie odzywa się – jak inni − w sprawie utrzymania dróg, dotacji dla spółek wodnych czy sytuacji pielęgniarek. On mówi o złym systemie wyborczym w Polsce i partiokracji.

Gdy startował w wyborach zapowiadał, że nie będzie uprawiał polityki. A ostatnio upolitycznił nawet kwestie międzynarodowej wymiany gimnazjalistów.

− W ramach współpracy z obwodem leningradzkim dzieci stamtąd przyjeżdżają tu, do nas, a nasze dzieci jeżdżą tam. Organizowane są konkursy. Tamte uczą się o Polsce, nasze o Rosji. On uznał to za szkolenie przyszłej agentury rosyjskiej. Był też przeciw wymianie polskich i ukraińskich studentów archeologii – wspomina Jarosław Perduta, wicedyrektor departamentu nadzorującego współpracę z zagranicą i równocześnie rzecznik prasowy dolnośląskiego marszałka.

Co prawda już się tu wszyscy przyzwyczaili do tego, że Kukiz protestuje, łatwo się unosi, jest ekspresyjny. Jednak to, jak ostro skrytykował wymianę studentów oraz gimnazjalistów – mimo wszystko − ich zaskoczyło(...)
_________________

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
janosikkk 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 90
Otrzymał 5 piw(a)
Skąd: Czarnożyły
Wysłany: 2015-06-30, 19:03   

glupek napisał/a:
janosikkk napisał/a:
Allleżż ten psl walczy o przetrwanie :lol: :lol: :grin: No chyba nie liczycie że ktokolwiek zrazony do PK odda głos na koniczynkę albo na peło .Najprędzej to coś "lewackiego" z pozostałych antysystemowców.
I tak jeszcze 4 miechy propagitu . A to dopiero rozgrzewka :twisted:


Nie rozumiem. Tobie wolno siać propagandę, a mnie nie wolno nic pisać, bo ja z PSLu?
Poza tym o PSL się nie martw. PSL do sejmu wejdzie na pewno (bez względu na ordynację), a patrząc na ostatnie działania Kukiza i wyniki sondaży, za te 3-4 m-ce może spaść poniżej progu wyborczego.


Ale PSL juz jest poniżej progu :grin: Koledzy ze statku wodzowskiego peło zbyt zajęci ratowaniem własnych dup żeby myslec o podbijaniu psl-u bo PK dostał o wiele za dużo (usmiechnięty Grześ spuścił największa szalupę zwaną Kukiz a do prochowni statku - matki wrzucił bombę z zapalnikiem czasowym ).
Bawi mnie tylko linkowanie (na zasadzie wspólny wróg Kukiz łączy ) MatkiKurki która Tobie predzej gardło by przegryzła niz poparła :o :grin:
Niemniej za te dzielne i twarde 8 lat stania murem za peło nalezy się koniczynce solidna dawka "Randapu" :lol:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
czereśniak 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 29 Maj 2015
Posty: 39
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-07-01, 11:31   

Cytat:
Tutaj fajny artykuł:
http://m.newsweek.pl/ludz...y,365915,1.html
Lis to już po prostu zieje nienawiścią... Widać szefowie z Axel Springer go naciskają.
Cytat:
Kukiz pozuje ze strzelbą w dłoni, czapce z futra lisa na głowie, i taką fotkę wrzuca do sieci z podpisem: "Podobno nie będzie już programów Lisa w TVP"

Miał też starcie z małżonką Tomasza:
Cytat:
- Mówi pan o JOW-ach jedno... Tak? - zapytała niepewnie Lisowa.

- Proszę dokończyć. Jedno co? - dopytywał Kukiz.

- No pański postulat od lat. Jednookręgowe... - w głosie dziennikarki dało się słyszeć zakłopotanie. Jej gość nie omieszkał tego wykorzystać. - JOW-y, co usiłowała Pani wymówić pełną nazwę, ja Pani pomogę, to są Jednomandatowe Okręgi Wyborcze.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2015-07-01, 15:21   

janosikkk napisał/a:

Ale PSL juz jest poniżej progu :grin: Koledzy ze statku wodzowskiego peło zbyt zajęci ratowaniem własnych dup żeby myslec o podbijaniu psl-u bo PK dostał o wiele za dużo (usmiechnięty Grześ spuścił największa szalupę zwaną Kukiz a do prochowni statku - matki wrzucił bombę z zapalnikiem czasowym ).
Bawi mnie tylko linkowanie (na zasadzie wspólny wróg Kukiz łączy ) MatkiKurki która Tobie predzej gardło by przegryzła niz poparła :o :grin:
Niemniej za te dzielne i twarde 8 lat stania murem za peło nalezy się koniczynce solidna dawka "Randapu" :lol:


Gdybyś się odrobinę zastanowił, że w przeważającej większości sondaży od początku lat 90-tych PSL jest poniżej progu wyborczego, co nie przeszkadza nam w zdobywaniu po kilkanaście procent głosów w wyborach. Sondażownie od lat jakoś nie mogą poprawić metodologii badań (nie opłaca im się), żeby je bardziej zbliżyć do realnych preferencji.
Tyle na temat, prawdę pokażą wybory - kto zdobędzie mandaty w sejmie, a kto przepieprzy spore poparcie społeczne.
PS. Wiesz, że matkakurka jest z Lubina?

czereśniak napisał/a:
Cytat:
Tutaj fajny artykuł:
http://m.newsweek.pl/ludz...y,365915,1.html
Lis to już po prostu zieje nienawiścią... Widać szefowie z Axel Springer go naciskają.
Cytat:
Kukiz pozuje ze strzelbą w dłoni, czapce z futra lisa na głowie, i taką fotkę wrzuca do sieci z podpisem: "Podobno nie będzie już programów Lisa w TVP"

Miał też starcie z małżonką Tomasza:
Cytat:
- Mówi pan o JOW-ach jedno... Tak? - zapytała niepewnie Lisowa.

- Proszę dokończyć. Jedno co? - dopytywał Kukiz.

- No pański postulat od lat. Jednookręgowe... - w głosie dziennikarki dało się słyszeć zakłopotanie. Jej gość nie omieszkał tego wykorzystać. - JOW-y, co usiłowała Pani wymówić pełną nazwę, ja Pani pomogę, to są Jednomandatowe Okręgi Wyborcze.


A Kukiz zieje czym? Nie chcę kończyć myśli powtarzaniem chamskich plotek...
A odnośnie tego fragmentu wywiadu - nie rozumiem twojej intencji. Mam wrażenie, że jesteś jak ten Jasio z dowcipu, któremu się wszystko z d... kojarzyło.
Nie wiem czy zauważyłeś, w jaki chamski sposób mu "Dzień dobry" mówią ludzie...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
czereśniak 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 29 Maj 2015
Posty: 39
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-07-02, 13:02   

Cytat:
Mam wrażenie, że jesteś jak ten Jasio z dowcipu, któremu się wszystko z d... kojarzyło.

Może i jestem "głupim Jasiem", ale to tacy Jasie poślą do d... to całe złodziejskie PSL. Ja z kolei mam wrażenie, że rozmawiam z jakimś natchnionym Feliksem Edmundowiczem, który wszystko wie lepiej i w głębokiej pogardzie ma kogoś, kto ośmiela się mieć inne zdanie.
Cytat:
A odnośnie tego fragmentu wywiadu - nie rozumiem twojej intencji.
A moja intencja była tak prosta, jak prosty jestem ja. Pani mądrala, salonowiec, wykształciuch, który wszystko wie najlepiej wali takiego babola. I nie ważne, że spotyka to każdego, bo nawet takie kretyny jak ja widziały, że intencją tego "wywiadu" było pogrążyć Kukiza.
Cytat:
A Kukiz zieje czym?
Ale tak się składa, że "zieje" do tych, których ja nie lubię... A ja wcale obiektywny być nie chcę , tak jak powinni być dziennikarze.
Cytat:
Gdybyś się odrobinę zastanowił, że w przeważającej większości sondaży od początku lat 90-tych PSL jest poniżej progu wyborczego, co nie przeszkadza nam w zdobywaniu po kilkanaście procent głosów w wyborach.
I to jest dopiero fenomen. Wszyscy wiedzą, że to banda złodziei, nepotów, leni i oszustów, a mimo wszystko trzymają się na powierzchni.
Cytat:
Tyle na temat, prawdę pokażą wybory - kto zdobędzie mandaty w sejmie, a kto przepieprzy spore poparcie społeczne.
Oj pokażą! Może jeszcze nie nadchodzące, ale te następne na pewno.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2015-07-02, 15:33   

czereśniak napisał/a:
Cytat:
Mam wrażenie, że jesteś jak ten Jasio z dowcipu, któremu się wszystko z d... kojarzyło.

Może i jestem "głupim Jasiem", ale to tacy Jasie poślą do d... to całe złodziejskie PSL. Ja z kolei mam wrażenie, że rozmawiam z jakimś natchnionym Feliksem Edmundowiczem, który wszystko wie lepiej i w głębokiej pogardzie ma kogoś, kto ośmiela się mieć inne zdanie.
Cytat:
A odnośnie tego fragmentu wywiadu - nie rozumiem twojej intencji.
A moja intencja była tak prosta, jak prosty jestem ja. Pani mądrala, salonowiec, wykształciuch, który wszystko wie najlepiej wali takiego babola. I nie ważne, że spotyka to każdego, bo nawet takie kretyny jak ja widziały, że intencją tego "wywiadu" było pogrążyć Kukiza.
Cytat:
A Kukiz zieje czym?
Ale tak się składa, że "zieje" do tych, których ja nie lubię... A ja wcale obiektywny być nie chcę , tak jak powinni być dziennikarze.
Cytat:
Gdybyś się odrobinę zastanowił, że w przeważającej większości sondaży od początku lat 90-tych PSL jest poniżej progu wyborczego, co nie przeszkadza nam w zdobywaniu po kilkanaście procent głosów w wyborach.
I to jest dopiero fenomen. Wszyscy wiedzą, że to banda złodziei, nepotów, leni i oszustów, a mimo wszystko trzymają się na powierzchni.
Cytat:
Tyle na temat, prawdę pokażą wybory - kto zdobędzie mandaty w sejmie, a kto przepieprzy spore poparcie społeczne.
Oj pokażą! Może jeszcze nie nadchodzące, ale te następne na pewno.


Zastanawiałem się czy w ogóle warto i co ci odpisać, ale zrobił to już kiedyś Tuwim:

Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
czereśniak 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 29 Maj 2015
Posty: 39
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-07-02, 23:30   

Cytat:
Zastanawiałem się czy w ogóle warto i co ci odpisać, ale zrobił to już kiedyś Tuwim:

Niesamowita pogarda dla myślących inaczej. Przekonanie o własnej wszechwiedzy. Próba zaimponowania iluzoryczną wiedzą (jeśli znajomość Tuwima ogranicza się u ciebie do tego cytatu, to gratuluję...). Kompletne oderwanie od rzeczywistości. Oto odpowiedź, dlaczego tak wielu ludzi wybrało Kukiza. I nie jest jeszcze w tej Polsce tak źle, skoro można wysłać na zieloną trawkę takich "ekspertów". No niegłupi facet! Pewnie skończył jakieś zaoczne, wieczorowe w Konopnicy..., jakoś tam rozumuje i coś niecoś wie, a z uporem maniaka popiera taką złodziejską pseudoludową koterię... Niewiedzę o mechanizmach funkcjonowania tej kliki wykluczam. Wiarę, że jest ktoś w tej mafii dlatego, że chciałby coś dobrego zrobić- również. Nie pojawia się żadna wypowiedź, która sugerowałaby, że PSL zrobiło coś dla "dobra"... Jest tylko wiara we własną wszechmoc, wiara w to, że znów się uda, przekonanie, że "śwagry" znowu górą będą. No cóż... Zaczynam wierzyć w demokrację. Najbardziej obrzydliwy przejaw partiokracji (nie lubię tego terminu, ale pasuje...), pogardy dla normalnych ludzi, bezczelności i arogancji. Życzę miłych snów o wygranych wyborach! Aaa, jeszcze cytat z Tuwima:
Cytat:
Po­wie­dzieć ko­muś: idiota! – to nie obel­ga, lecz diagnoza.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2015-07-03, 07:19   

czereśniak napisał/a:
Cytat:
Zastanawiałem się czy w ogóle warto i co ci odpisać, ale zrobił to już kiedyś Tuwim:

Niesamowita pogarda dla myślących inaczej. Przekonanie o własnej wszechwiedzy. Próba zaimponowania iluzoryczną wiedzą (jeśli znajomość Tuwima ogranicza się u ciebie do tego cytatu, to gratuluję...). Kompletne oderwanie od rzeczywistości. Oto odpowiedź, dlaczego tak wielu ludzi wybrało Kukiza. I nie jest jeszcze w tej Polsce tak źle, skoro można wysłać na zieloną trawkę takich "ekspertów". No niegłupi facet! Pewnie skończył jakieś zaoczne, wieczorowe w Konopnicy..., jakoś tam rozumuje i coś niecoś wie, a z uporem maniaka popiera taką złodziejską pseudoludową koterię... Niewiedzę o mechanizmach funkcjonowania tej kliki wykluczam. Wiarę, że jest ktoś w tej mafii dlatego, że chciałby coś dobrego zrobić- również. Nie pojawia się żadna wypowiedź, która sugerowałaby, że PSL zrobiło coś dla "dobra"... Jest tylko wiara we własną wszechmoc, wiara w to, że znów się uda, przekonanie, że "śwagry" znowu górą będą. No cóż... Zaczynam wierzyć w demokrację. Najbardziej obrzydliwy przejaw partiokracji (nie lubię tego terminu, ale pasuje...), pogardy dla normalnych ludzi, bezczelności i arogancji. Życzę miłych snów o wygranych wyborach! Aaa, jeszcze cytat z Tuwima:
Cytat:
Po­wie­dzieć ko­muś: idiota! – to nie obel­ga, lecz diagnoza.


Drogi kolego, chyba wisi mi jak się tam wcześniej zwałeś - miałem cię ignorować, ale niestety alergicznie reaguję na głupoty.
Nazywasz bezpodstawnie mnie i moich przyjaciół złodziejami, zdrajcami, oszustami, etc. i masz czelność pisać o mojej rzekomej "pogardzie" dla innych poglądów? Nie bawi mnie (i podejrzewam, że nie tylko mnie) ani twoje trollowanie, ani tania stylizacja, ani zakładanie kolejnych kont. Każda wypowiedź kwestionująca twoje poglądy spotyka się z agresywnym atakiem, oszczerstwami i najzwyklejszym chamstwem. Za wiele z twoich wypowiedzi powinienem cię poprosić o wskazanie czasu i miejsca, gdzie mógłbym ci za nie dać w mordę, ale przyznam szczerze, że tego akurat naprawdę bym się brzydził.
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
czereśniak
czereśniak 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 29 Maj 2015
Posty: 39
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-07-03, 11:09   

Cytat:
Za wiele z twoich wypowiedzi powinienem cię poprosić o wskazanie czasu i miejsca, gdzie mógłbym ci za nie dać w mordę, ale przyznam szczerze, że tego akurat naprawdę bym się brzydził.
Nie musisz mnie o nic prosić. Wysyłam ci mój nr tel. Pod koniec przyszłego tygodnia będę w Wieluniu, więc mam nadzieję, że jakoś przełamiesz to swoje obrzydzenie i dasz mi w mordę.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
janosikkk 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 90
Otrzymał 5 piw(a)
Skąd: Czarnożyły
Wysłany: 2015-07-03, 18:18   

Mogę nagrywac ??
Mogę , mogę , moge ???? Plizz.
:lol:

Czeresnia , pomerdała Ci się PM-ka z piwem , to raz :D
Dwa - bez dowodów prezentowanych w tym samym miejscu i czasie nie warto nikogo nazywac złodziejem . Do PSL-u pasuje raczej okreslenie "cudotwórcy" a cud listopadowych wyborów samorzadowych ktoś już zaczyna "obwąchiwać" . Rezultaty pewno za parę lat .

Głupek - cytowałeś MatkęKurkę , to doczytaj kilka felietonów dalej dlaczego tym razem koniczynka dostanie stężonym Randapem i gdzie sobie będziesz mógł wsadzic swoją "ledykimację" za kilka miesięcy :mrgreen: Dodatkowym argumentem może być to że telewizja niebieskich ptaków czyli TVN ma nowych władców umysłów u steru . Lemingi się nawet nie skapną jak odruchowo zaczną się modlic przed obiadem :grin:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2015-07-04, 17:21   

Cały czas podejrzewałem Kukiza właśnie o to, w tej Jego grze. Moje przewidywania wydają się mieć pokrycie w rzeczywistości;
Cytat:
Biznes Kukiza
Co prawda nadal nie wiadomo dokładnie, o co mu chodzi, nie ma programu i mieć nie będzie, ale za to biznes się doskonale kręci. Paweł Kukiz podniósł stawki za koncerty.
(...)
Właśnie pojawiła się informacja, że Kukiz idąc za ciosem podniósł stawki za koncerty. Potwierdził to mediom. Czyli to nie plotka.

Całość artykułu do przeczytania na stronach Onetu; http://wiadomosci.onet.pl/biznes-kukiza/hgwlcg

Na szczęście wygląda na to, że maleje poparcie dla muzyka.

Teraz ten sam JOW, może spokojnie kojarzyć się z intencjami takich właśnie ludzi jak ów estradowiec
J-awne
O-szustwo
W-yborcze
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
czereśniak 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 29 Maj 2015
Posty: 39
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-07-20, 16:42   

janosikkk, Guzik z tego będzie! Zresztą mam własnych kamerzystów. No response from the oponent. . A z piwem to mi się nie "pomerdało", bo MŁ pozywa do sądu, a tu myślałem, że będę miał zaszczyt honorowo dostać w mordę od szyszki z PSL-u osobiście, więc piwo miało być za odwagę. Zresztą nowa sztuczna szczęka z NFZ-u będzie dopiero za kilka tygodni, więc niech on mnie lepiej nie bije, bo szczerbaty chodzić będę (możliwe, choć mało prawdopodobne). Ale wracając do tematu.. Poparcie dla K. maleje. Pewnie, że tak bo ci co na niego zagłosują nie mają czasu na wałkonienie się na miejskich deptakach w godzinach pracy wymuskanych ankieterów. Zapierd..ją na budowach, w polu i fabrykach polskich, niemieckich, holenderskich i angielskich. Kop dla tych "bezpartyjnych samorządowców" to naprawdę mistrzowskie posunięcie. A już co poniektórzy myśleli, że wyląduje w kieszeni hrabiostwa Raczyńskich... Opinię o naszej sytuacji ekonomicznej zmienia również Belka:
Cytat:
Uważa, że model rozwoju, który mieliśmy do tej pory – wyczynowy kapitalizm – nie jest w stanie nas dalej pociągnąć. Dotąd polska konkurencyjność polegała na niskich kosztach pracy i niskich podatkach, szczególnie dla przedsiębiorców. Ta ścieżka rozwoju opartego na ultraniskich kosztach pracy kończy się.

Jego zdaniem służba zdrowia, edukacja i wiele innych rzeczy są niedoinwestowane dlatego, że podatki są niskie. „Teraz każda partia obiecuje obniżkę podatków, a to oznacza katastrofę” – uważa. Konieczne jest też podniesienie płac.
Prócz peanów na cześć malejącego poparcia dla Kukiza pojawiają się również wyłomy w oficjalnej linii partii (wszystkich partii).
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
JOW 
Słyszał o Wieluniu
06.09.2015


Wiek: 38
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 3
Otrzymał 2 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-07-23, 17:51   

Pragnę podziękować wszystkim partyjnym działaczom z PSLu i tym podobnych partii korytowych za słowa wsparcia dla idei JOW jak i samego ruchu Pawła Kukiza. Nie spodziewaliśmy się niczego innego. ;)

Przy okazji chcielibyśmy ogłosić, że będziemy dokonywać zgłoszeń do obwodowych komisji wyborczych na terenie m.in. powiatu wieluńskiego. Każdego, kto chciałby wziąć udział w pracach komisji prosimy o kontakt: jow.wielun@gmail.com
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2015-07-24, 07:31   

JOW napisał/a:
Pragnę podziękować wszystkim partyjnym działaczom z PSLu i tym podobnych partii korytowych za słowa wsparcia dla idei JOW jak i samego ruchu Pawła Kukiza. Nie spodziewaliśmy się niczego innego. ;)

Przy okazji chcielibyśmy ogłosić, że będziemy dokonywać zgłoszeń do obwodowych komisji wyborczych na terenie m.in. powiatu wieluńskiego. Każdego, kto chciałby wziąć udział w pracach komisji prosimy o kontakt: jow.wielun@gmail.com


Z tymi epitetami bym uważał, bo kilka analiz dotyczących finansów i perspektyw Kukiza jest już w sieci dostępnych. W ich świetle, w zakresie "pędu do koryta", należałoby już w blokach uznać waszą wyższość nad innymi uczestnikami. Znów najczęściej krzyczą "złodziej" ci, którzy chcą odwrócić uwagę od tego co chowają we własnych kieszeniach.

PS Jak wynik referendum będzie dla was niezadowalający, to "Paweł" stwierdzi tylko że to wasza wina, czy może od razu uzna, że działaliście w zmowie i jesteście ukrytymi agentami PSLu?

czereśniak mam dylemat, czy cię olać, boś już zbanowany, czy sprowokować odpowiedzią do założenia kolejnego konta...
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
glupek 
Przyjeżdża na zakupy



Dołączył: 03 Paź 2011
Posty: 287
Piwa: 38/14
Skąd: Ziemia
Wysłany: 2015-08-03, 19:17   

Ojej...

http://polska.newsweek.pl...y,368021,1.html

Cytat:
Ekscentryczny muzyk otrzymałby 7 proc. poparcie. To najgorszy wynik jego inicjatywy od momentu jej powstania. W zaledwie 14 dni od Kukiza odwróciła się niemal połowa wyborców - z 13 proc. zostało 7 - tylko umacniając ostry trend spadkowy jego politycznego projektu. Jeżeli tendencja się utrzyma, wielce prawdopodobne, że przedstawicieli Ruchu Kukiza w przyszłej kadencji parlamentu nie zobaczymy.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW