R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Banowanie na forum
Autor Wiadomość
macek
[Usunięty]

Wysłany: 2006-09-29, 18:40   Banowanie na forum

Witam,
Na wstępie chciałem napisać, z jakiego powodu umieściłem tego posta w tym dziale, a dlatego że mam nadzieje że nie zostanie on usunięty. (Niejednokrotnie czytałem na forum, że niewygodne posty są przez adminów usuwane).

Do rzeczy, chciałem zaapelować do adminów o trochę rozwagi przy zakładaniu tzw. banów użytkownikom tego forum. Mianowicie wczorajsza sytuacja:
Próbuje się zalogować na forum i dostaje komunikat, że zostałem zbanowany. Zastanawiam się, z jakiego powodu... Tak czy siak na forum wszedłem tym czy innym sposobem (a jednak się da drogi Ferbiku, i wcale nie trzeba być mega hackerem, ani absolwentem "najlepszych szkól informatycznych w kraju" ;] ), wszedłem więc i napisałem posta w wątku "zażalenia", po tym natychmiast do mnie odezwał się admin, po krótkiej wymianie zdań usunął mojego posta (a jak, przynajmniej nie widać, że administracja też czasem nie domaga). Następnie powiadomił mnie, iż ostatnio bana dostał ktoś, kto zostawił reklamę na forum. Po nicku domyśliłem się, o kogo chodzi (ktoś, kto sprzedaje net radiowo w wieluniu). Zatem uświadomiłem panu administratorowi, że w ten przecudny sposób zablokował dostęp do forum wielu ludziom. (do admina nie dociera to, że istnieje coś takiego jak maskarada, i to że wiele ludzi dzieli w jakiś tam sposób swoje łącza, i również to, że w większych miastach to norma (sieci kablowe) i takim zabiegiem np. odciąłby od forum np. całe osiedle) spokojnie próbuje mu to tłumaczyć, ale widać uderzam w jakiś słaby punkt (braki ze studiów?) bo wywołuje tylko „nerwowe reakcje” u admina. Po tym wszystkim udało mu się zdjąć tego bana. Jednak zakończył rozmowę stwierdzeniem, że tego następnym razem nie zrobi. Odpisałem mu na to, iż zagranie takie jest niezbyt skuteczne, gdyż utrudnia dostęp do forum potencjalnym zainteresowanym, i jak się tak rozpędzi z tymi banami to w końcu na forum będzie mogło zaglądać kilka osób....(może przesadzam, ale sądzę że forum tej wielkości nie powinno dodatkowo zniechęcać ludzi). Na to oczywiście riposta, (nie mogę się powstrzymać od napisania tego) : NO I CH!?J, MOJE FORUM I JA USTALAM REGUŁY.
Oczywiście świadom jestem, że za chwile wywołam znów "reakcje nerwową admina", cóż daje tylko sygnał żeby bardziej uważać na przyszłość. Jak była reklama to można posta usunąć i już. IMHO ban dopiero po uporczywym wracaniu z reklamą. Pozdrawiam.

P.S swoją postawą Ferbik wcale nie zachęcasz do korzystania z forum.
P.S.2 Uważajcie na sąsiadów itp. bo mogą wam zablokować dostęp do forum ;;p;p, gorzej jak w Twojej sieci jest np. 100 użytkowników, masz problem, ;]
P.S.3 przypomniało mi się jak kiedyś jeden admin (tego forum) chwalił się zbanowaniem kogoś o ile dobrze pamiętam ze szwecji, możliwe że się mylę, nie pamiętam już dokładnie, jeżeli ten ktoś miał dynamiczne IP a nie stałe to jeśli ban był skuteczny (zbanowany zakres IP) to przy okazji zostało zbanowane pewnie z pól tej hipotetycznej szwecji.a przynajmniej ludzie którzy korzystali z tego samego providera
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-09-30, 03:07   

macek, za tego posta powinieneś dostać od razu 3 ostrzeżenia (patrz REGULAMIN - urządzanie wycieczek osobistych). Przerost ambicji nad treścią?

PS. Zajmuj się dalej składaniem piecyków. To Ci dużo lepiej wychodzi niż chamskie rady w moim kierunku. A oprócz dyplomu informatyka posiadam także wiedzę. Chociaż jak się spostrzegłem, nie jesteś w stanie tego zauważyć.

macek napisał/a:
P.S.3 przypomniało mi się jak kiedyś jeden admin (tego forum) chwalił się zbanowaniem kogoś o ile dobrze pamiętam ze szwecji, możliwe że się mylę, nie pamiętam już dokładnie, jeżeli ten ktoś miał dynamiczne IP a nie stałe to jeśli ban był skuteczny (zbanowany zakres IP) to przy okazji zostało zbanowane pewnie z pól tej hipotetycznej szwecji.a przynajmniej ludzie którzy korzystali z tego samego providera

całą Szwecję zbanowałem. Danię też.

macek napisał/a:
Po nicku domyśliłem się, o kogo chodzi (ktoś, kto sprzedaje net radiowo w wieluniu).

Prywatnie napisałeś, że nie znasz gościa. Kłamstwo.

macek napisał/a:
Zatem uświadomiłem panu administratorowi, że w ten przecudny sposób zablokował dostęp do forum wielu ludziom. (do admina nie dociera to, że istnieje coś takiego jak maskarada, i to że wiele ludzi dzieli w jakiś tam sposób swoje łącza, i również to, że w większych miastach to norma (sieci kablowe) i takim zabiegiem np. odciąłby od forum np. całe osiedle)

Napisałem wyraźnie, że adres neo tepsy, więc marne Twoje wypociny. Weź ukamieniuj opów polskiego irca za to, że dali k-line swego czasu na całe dynamiczne IP w TPSA.

macek napisał/a:
(nie mogę się powstrzymać od napisania tego) : NO I pankracy, MOJE FORUM I JA USTALAM REGUŁY.
Oczywiście świadom jestem, że za chwile wywołam znów "reakcje nerwową admina", cóż daje tylko sygnał żeby bardziej uważać na przyszłość. Jak była reklama to można posta usunąć i już. IMHO ban dopiero po uporczywym wracaniu z reklamą.

Podejmowanie decyzji o banowaniu należy do administracji forum. Może załóż swoje forum, wszyscy będziemy zdrowsi.
A jak masz kompleksy i problemy emocjonalne, to proponuję udać się do specjalisty, a nie wyrzucać tego na forum. Boli Cię moje wykształcenie? Też się chłopie obroń i zdobądź ten dyplom.

W związku z tym, że przedstawiłeś wybiórczo swoją stronę, 1 za wycieczki osobiste, 2 za pisanie oszczerstw. 3 miałem dać za wcześniejsze cwaniactwo odnośnie przechwałek, że nie dam rady Cię zbanować, ale dam Ci jeszcze coś napisać. Szkoda, że tego nie pamiętasz informatyku. Może jeszcze skopiuj rozmowy z gg, dzięki temu możliwe że zdobędziesz jakichś popleczników. Jednakże odwołuję się do sygnaturki, gdzie jest wyraźnie napisane, że nie będę Cię karmił. Następny post w tym charakterze i dostaniesz perma od lamera admina informatyka inżyniera. Nikt Cię tu nie trzyma na siłę, tak jak napisałem: jest to prywatne forum, obowiązuje tutaj regulamin, którego zasady złamałeś, prawo ustala administracja, nie podoba się - nikt Cię tu nie trzyma. Nie będę płakał za użytkownikiem, który jest prawie pół roku na forum (zresztą pośrednio dzięki mnie) i napisał 10 postów.

Zanim rzucisz kamieniem, proponuję skorzystać ze strony z helpem dla PHPBB, może w końcu zrozumiesz na jakiej zasadzie działają te skrypty. I na drugi raz nie zwracaj się do mnie o pomoc przy skryptach do stron jak to zrobiłeś ostatnio, bo przecież ja mam papier a wiedzy żadnej i chore ambicje (studiowałem zaocznie więc pewnie stąd te braki).

I ostatnie zdanie: to o czym rozmawiamy (a raczej rozmawialiśmy) prywatnie i wyciąganie tego publicznie (z przekręcaniem na Twoją stronę) świadczy tylko o Tobie.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-09-30, 15:33   

macek napisał/a:
Niejednokrotnie czytałem na forum, że niewygodne posty są przez adminów usuwane



Od tego są właśnie Administratorzy, którzy właśnie dbają o to aby niewygodne posty się tutaj nie znajdowały, oczywiście wszystko w zakresie regulaminu forum, który to MY właśnie ustalaliśmy.

Idąc dalej, wszelkie próby naginania jak i łamania regulminu, będa karane ostrzeżeniami, które w rezultacie prowadzą do zbanowania takiego użytkownika.
W Twoim przypadku do osiągnięcia pułapu zakazu pisania dużo nie pozostało...


Takie sprawy jak ta powinno się załatwiać np. na PW lub GG, a nie publicznie, jak mówi 6 pkt. regulaminu 'Obowiązki uczestników', który powinieneś znać, przypomnę jego treść:

6) Niesnaski osobiste między uczestnikami forum lub uczestnikami forum i innymi osobami należy wyjaśniać sobie tylko poprzez e-mail, niezawracając tym głowy reszcie uczestników. Zakazane jest inicjowanie wątków i wypowiedzi, których głównym podtekstem są sprawy osobiste a nie merytoryczne. Forum jest od wymiany myśli a nie dylematów osobistych.


Z mojej strony za całokształt dostajesz słowne ostrzeżenie.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Paulina 
Ma stragan na targu



Pomogła: 10 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 08 Cze 2006
Posty: 557
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-09-30, 17:24   

Muszę się tutaj wypowiedzieć w pewnej kwesti.
Nie bede wypowiadac sie w temacie całej sprawy technicznej - bo sie na tym nie znam tylko nie podoba mi sie tutaj, że kolega Macek napisał:


macek napisał/a:
P.S.3 przypomniało mi się jak kiedyś jeden admin (tego forum) chwalił się zbanowaniem kogoś o ile dobrze pamiętam ze szwecji, możliwe że się mylę, nie pamiętam już dokładnie, jeżeli ten ktoś miał dynamiczne IP a nie stałe to jeśli ban był skuteczny (zbanowany zakres IP) to przy okazji zostało zbanowane pewnie z pól tej hipotetycznej szwecji.a przynajmniej ludzie którzy korzystali z tego samego providera


Ponieważ ta sprawa dotyczy mnie osobiście Wykorzystałes cześć rozmowy któą kiedyś prowdziliśmy u mnie w domu. Tak sie nie robi. Pewne rozmowy nie powiny odbywac sie na łamach forum tylko w innej formie .:(
Prosze więc na pzryszłość więcej tego nie rób.:(
_________________
Człowiek potrzebuje do szczęścia trzech rzeczy: dobrych przyjaciół do towarzystwa, dobrego wina do picia i dobrych książek do czytania.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
keri
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-01, 00:22   

Wiec i ja dodam swoje trzy grosze.

Post Macka jest skierowany do Adminow a nie konkretnie w Ferbika.
Chcial pomoc, wytlumaczyc, wyjasnic a Admin sie unosi, nie pozwala sobie powiedziec pewnych rzeczy o ktorych nie mial swiadomosci, a przy okazji czegos dowiedziec. Nie mowiac juz o tym zeby sie przyznac do bledu, niewiedzy (meska duma nie pozwala? lepiej atakowac niz sie przyznac).

Jaro --> Niechodzilo o niesnaski tylko o sytuacje dotyczaca forum.

Paulina -->Co do prywatnych spraw tyczyly sie one samego forum a nie osoby wiec dlaczego mialyby nie byc zamieszczone.

Szkoda ze sie nikt wiecej nie wypowie bo przeciez to jest prywatne forum, na ktorym nie mozna miec wlasnego zdania a Admin mezczyzna wypowiada sie w dziale dla kobiet.
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-01, 04:43   

keri, to że macek jest Twoką drugą połową dyskredytuje Cię z miejsca do wypowiedzi w tym temacie. Ale:
keri napisał/a:
Post Macka jest skierowany do Adminow a nie konkretnie w Ferbika.

Bzdura. Wiem o czym z nim rozmawialem, Jaro nie wtracal sie do tej pory.
keri napisał/a:
Chcial pomoc, wytlumaczyc, wyjasnic a Admin sie unosi

Wspolczuje Ci takiego faceta, który w taki sposób Ci pomaga i tłumaczy w jaki "tłumaczył" mojej osobie. Bo ja dziękuję za tak chamską "pomoc", to po prostu jest ubliżanie, więc pomyliłaś dwie różne sprawy.
keri napisał/a:
Co do prywatnych spraw tyczyly sie one samego forum a nie osoby wiec dlaczego mialyby nie byc zamieszczone.

Ja wiem, że próbujesz wybielić swojego faceta, szkoda tylko, że nie jesteś obiektywna i nie widzisz wycieczek osobistych skierowanych pod moim adresem.
keri napisał/a:
Szkoda ze sie nikt wiecej nie wypowie bo przeciez to jest prywatne forum, na ktorym nie mozna miec wlasnego zdania a Admin mezczyzna wypowiada sie w dziale dla kobiet.

Ano. Wypowiedziały się dwie osoby, które potrafią rozgraniczyć pewne rzeczy, między innymi Twoja siostra. To, że się udzielam w dziale dla kobiet, nie znaczy że nie mam prawa. Prawo ustala na tym forum regulamin i administracja. To ja założyłem dział dla Pań, więc oprócz wglądu do niego mam prawo się w nim udzielać. Tłumaczyć się dalej nie mam zamiaru. Niech wypowie się reszta jeśli ma ochotę na dyskusje dotyczące ataków na moją osobę, kpienie z moich studiów, wiedzy i wykształcenia. No ale trzeba się jakoś dowartościować, więc dlatego nie usuwałem tego posta.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
zwyczajna 
WIELUNIAK



Pomogła: 32 razy
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2461
Piwa: 25/43
Skąd: w-ń
Wysłany: 2006-10-01, 07:29   

macek napisał/a:
słaby punkt (braki ze studiów?)



Tu sama bym się wściekła , co ma piernik do wiatraka??? są tacy co kończą dzienne i gucio wiedzą ,prawda jest taka admin tak samo jak reszta trzyma się regulaminu ustalonego przez siebie ,ponieważ to forum prywatne wolno mu ,,wszystko''.Nikt tu nikogo nie banuje bez powodu. Eeeee nie kłócić się już proszę podajcie sobie myszki i do roboty MACEK masz braki w postach ,a regulamin mówi że trzeba się udzielać,wyrażać własne zdanie nie tylko na temat banowania. :D :D :D
_________________
https://www.youtube.com/w...AvjaHtlMA#t=111
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Dominika 
WIELUNIAK


Pomogła: 24 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 12 Lip 2005
Posty: 3430
Piwa: 3/4
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 2006-10-01, 10:52   

Trudno tu o obiektywizm. Nie znam zrodla problemu, ale co jest pewne jakiekolwiek prywatne sprawy powinny byc zalatwiane poza forum. Jest to przede wszystkim konflikt miedzy Mackiem a Ferbikiem. I ciotki babc od strony wujka nie powinny sie wypowiadac. Takie jest moje zdanie.
Proponuje panowie zalatwic to po mesku, poza forum. Zycze powodzenia
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-01, 12:07   

keri napisał/a:
Jaro - Niechodzilo o niesnaski tylko o sytuacje dotyczaca forum.




Wycieczki osobiste w tym próby wytykania błędów to są właśnie niesnaski, które zabrania się załatwiać na forum i basta :!:



keri napisał/a:
Szkoda ze sie nikt wiecej nie wypowie bo przeciez to jest prywatne forum, na ktorym nie mozna miec wlasnego zdania a Admin mezczyzna wypowiada sie w dziale dla kobiet.



Przypomnę raz jeszcze cytat z szóstego punktu regulaminu:

"...Niesnaski osobiste między uczestnikami forum lub uczestnikami forum i innymi osobami należy wyjaśniać sobie tylko poprzez e-mail, niezawracając tym głowy reszcie uczestników."



Proszę w takim razie o zaprzestanie dalszej polemiki na ten temat i proponuję ją przenieś np. na czat o umówionej godzinie.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
macek
[Usunięty]

Wysłany: 2006-10-01, 18:58   

Po pierwsze:
Jaro,Ferbik,Dominika> W jakim celu powstał ten dział? Niewidoczny dla niezalogowanych? Jaka jest jego tematyka? Odpowiedzcie zanim zamkniecie wątek.
Po drugie:

Ferbik napisał/a:
macek napisał/a:
Po nicku domyśliłem się, o kogo chodzi (ktoś, kto sprzedaje net radiowo w wieluniu).


Prywatnie napisałeś, że nie znasz gościa. Kłamstwo.

I w jednej wypowiedzi i w drugiej napisałem, że domyślam sie kto to może być (przypadek, zbieżność nicku z nazwiskiem, gdyby nick był jakikolwiek inny nie domyśliłbym się) NIE WPIERAJ MI KŁAMSTWA. I Jeśli masz odrobinę honoru cofnij ostrzeżenie. To tyle w tej kwestii. Nie posłużyłem się "kłamstwem,oszczerstwem", czytaj uważniej.
Ferbik napisał/a:
Weź ukamieniuj opów polskiego irca za to, że dali k-line swego czasu na całe dynamiczne IP w TPSA.

Nie rozmawiam o ircu tylko o forum wieluńskim. Irc mnie absolutnie nie interesuje.

Kolejna sprawa, nie będę cytował twoich wypowiedzi (Ferbik) apropo mojej osoby, gdyż wtedy byłaby to dopiero "wycieczka osobista" przemilcze to. Moj post miał charakter informacyjny, jakbyś nie zauważył użyłem Twojego nicka 2 razy, w konkretnej sprawie banowania (sytuacja nie z forum) i oceniłem ogólnie Twoją "prace" na końcu posta, szkoda mi czasu na wertowanie forum i wyszukiwanie wszelkich "brudów" Zacytuj mi fragment w którym napisałem ze rozmowa z adminem odnosi się do Twojej osoby.


Ferbik napisał/a:
3 miałem dać za wcześniejsze cwaniactwo odnośnie przechwałek, że nie dam rady Cię zbanować, ale dam Ci jeszcze coś napisać.

Mam rozumieć, że na tym forum można dostać ostrzeżenie/bana nawet się na nim nie wypowiadając ? To ciekawe, pierwszy raz w życiu sie spotykam z taka praktyką. Podnoszone przez każdego stwierdzenie "Takie sprawy załatwia się nie na forum" traci więc na znaczeniu, gdyż na podstawie powyższego w tej sytuacji również można zostać "ukaranym".

Dalej, jeżli już jesteśmy tacy "przepisowi" ..... ten ktoś, kto zostawił reklame, ile razy to zrobił?? Bo :
Cytat:
9) Wykorzystywanie Forum do ogłoszeń i reklamy w jakiejkolwiek formie dla towarów, usług, stron WWW itd., zarówno komercyjnych jak i niekomercyjnych, jest zabronione. Uczestnik, który nie stosuje się do tego w sposób uporczywy może mieć całkowicie zablokowany dostęp do Forum (ban). Wszelkiego rodzaju reklamy muszą być wcześniej ustalane z Administracją Forum.

Wynik z tego że nie stosujesz się do regulaminu, a to już wiele nam wszystkim mówi.(Admin powinien być wyrocznią na forum)


Ferbik napisał/a:
keri, to że macek jest Twoką drugą połową dyskredytuje Cię z miejsca do wypowiedzi w tym temacie. Ale: keri napisał/a:
Post Macka jest skierowany do Adminow a nie konkretnie w Ferbika.


Bzdura. Wiem o czym z nim rozmawialem, Jaro nie wtracal sie do tej pory.

Dopiero Twój post naświetla że romawiałem z Tobą
Ferbik napisał/a:
keri napisał/a:
Co do prywatnych spraw tyczyly sie one samego forum a nie osoby wiec dlaczego mialyby nie byc zamieszczone.


Ja wiem, że próbujesz wybielić swojego faceta, szkoda tylko, że nie jesteś obiektywna i nie widzisz wycieczek osobistych skierowanych pod moim adresem.


keri jest użytkownikiem, ma prawo do wyrażania swojej opinii, Ty za to jestes administratorem, to ty powinienes byc obiektywny. Jednak z tym na tym forum jest różnie.

edzia i odziu napisał/a:
macek napisał/a:
słaby punkt (braki ze studiów?)




Tu sama bym się wściekła , co ma piernik do wiatraka??? są tacy co kończą dzienne i gucio wiedzą

Z calym szacunkiem, czy ja dyskredytuje studentów zaocznych ? Gdzie tak napisałem?


Dominika napisał/a:
Proponuje panowie zalatwic to po mesku, poza forum.
Powtarzam, chodzi o forum, a jeśli nawet, rozmowy z adminem na gg z reguly sie kończą bardzo nieszczęśliwie,tzn tak samo (cieżko o dialog, możliwe że uderzam po prostu do nieodpowiedniego admina)
Jaro napisał/a:
w tym próby wytykania błędów

Czegoś tu nie rozumiem, to po co wogóle są działy z zażaleniami itd ??? po co ??

Paulina wybacz, ale czegos tu nie rozumiem, nie wyciągam żadnych "brudów", nie używam imion,nazwisk, ponadto wiedza ta nie jest podsłyszana wykradziona, o co wogóle Ci chodzi? Dopiero po Twoim poście ukazały się konkrety....
Pozatym, akurat ta sprawa (rozmowy z tym kimś) były swojego czasu na forum, tak, przeglądałem stare wątki, i nawet nie pamiętam czy wogóle w tym momencie byłem tutaj zarejestrowany.Lecz to nie istotne.

Na zakończenie, po raz drugi przypominam tematyke tego działu. Pozdrawiam
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-01, 19:28   

macek napisał/a:
W jakim celu powstał ten dział? Niewidoczny dla niezalogowanych? Jaka jest jego tematyka? Odpowiedzcie zanim zamkniecie wątek.

W takim celu, żeby postawić kogoś pod pręgierzem (nie dotyczy mieszania z błotem użytkowników forum). Jest odpowiedni dział w Pytaniach dotyczących forum, w poscie zażalenia do administratora. No ale ponad cztery miliony Polaków nie potrafi czytać. Niewidoczny dla niezalogowanych, bo to my tu ustalamy co ma jak wyglądać. Pomyliłeś właśnie działy, gdzie powinien znaleźć się Twój pierwszy post.
macek napisał/a:
Moj post miał charakter informacyjny, jakbyś nie zauważył użyłem Twojego nicka 2 razy, w konkretnej sprawie banowania (sytuacja nie z forum) i oceniłem ogólnie Twoją "prace" na końcu posta, szkoda mi czasu na wertowanie forum i wyszukiwanie wszelkich "brudów" Zacytuj mi fragment w którym napisałem ze rozmowa z adminem odnosi się do Twojej osoby.

Ja to wiem, Ty to wiesz więc po co chcesz ściemnić innych, że pisałeś ogólnie o administracji a nie do mnie, skoro obaj wiedzieliśmy komu chciałeś wygarnąć? Ośmieszasz się w tym momencie.
macek napisał/a:
Mam rozumieć, że na tym forum można dostać ostrzeżenie/bana nawet się na nim nie wypowiadając ? To ciekawe, pierwszy raz w życiu sie spotykam z taka praktyką. Podnoszone przez każdego stwierdzenie "Takie sprawy załatwia się nie na forum" traci więc na znaczeniu, gdyż na podstawie powyższego w tej sytuacji również można zostać "ukaranym".

Rozumiem, że Tobie wolno wyciągać nasze prywatne rozmowy na forum, a mnie jako adminowi nie wypada?
macek napisał/a:
Dalej, jeżli już jesteśmy tacy "przepisowi" ..... ten ktoś, kto zostawił reklame, ile razy to zrobił??

Tym już nie powinieneś się interesować, od tego jesteśmy my. Przepisowi jesteśmy my, bo na pewno nie Ty. Nie znasz dalszej reakcji użytkownika, więc nie wypowiadaj się odnośnie naszej pracy, bo nie masz do tego podstaw.

Keri próbuje Cię bronić, że post skierowany do Adminów ogólnie, ale sam wiesz, że to (słowo wymoderowano) prawda. 90% posta jest skierowana w moją osobę.

macek napisał/a:
Z calym szacunkiem, czy ja dyskredytuje studentów zaocznych ? Gdzie tak napisałem?

Jedziesz po moim wykształceniu i skończonej szkole. Więc daruj sobie tego typu teksty i próbę mydlenia oczu, że tak nie robiłeś, bo odwracasz kota ogonem.
macek napisał/a:
Powtarzam, chodzi o forum, a jeśli nawet, rozmowy z adminem na gg z reguly sie kończą bardzo nieszczęśliwie,tzn tak samo (cieżko o dialog, możliwe że uderzam po prostu do nieodpowiedniego admina)

Bo Ty jesteś niereformowalny niestety. Jakoś z innymi potrafię się dogadać bez problemu, tylko Ty miałeś zawsze do mnie problem.
macek napisał/a:
Czegoś tu nie rozumiem, to po co wogóle są działy z zażaleniami itd ??? po co ??

To nie jest dział z zażaleniami. Nie rozumiesz słowa pręgierz? Ponad 4 miliony Polaków...
macek napisał/a:
Paulina wybacz, ale czegos tu nie rozumiem, nie wyciągam żadnych "brudów", nie używam imion,nazwisk, ponadto wiedza ta nie jest podsłyszana wykradziona, o co wogóle Ci chodzi?

Bezczelność Twoja nie zna granic.
macek napisał/a:
Na zakończenie, po raz drugi przypominam tematyke tego działu.

Nie no brak mi słów... chyba zakończę tą chorą dyskusję, bo nie będę się kopał z koniem.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Jaro 
Administrator
wielun.biz



Pomógł: 66 razy
Wiek: 47
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 7303
Piwa: 33/113
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-01, 19:31   

macek napisał/a:
Czegoś tu nie rozumiem, to po co wogóle są działy z zażaleniami itd ??? po co ??



Na co Ty sie w końcu żalisz...
Znam sprawę od Ferbika, że ban nie dotyczył Twojej osoby tylko innej.
Został Ci ten ban zdjęty od razu po Twojej interwencji, więc nie rozumiem z czego robisz problem.
Piszesz, że chciałeś zaapelować do adminów o trochę rozwagi przy zakładaniu tzw. banów użytkownikom tego forum.
Czy ktoś oprócz Ciebie dostał bana pomyłkowo, że postanowiłeś w końcu to poruszyć :?
A może postanowiłeś się odegrać na Ferbiku za to czy za tamto, do czego śmiem twierdzić, że posłużyłeś się właśnie za pośrednictwem forum...

Na koniec powiem tak, jest dział zażaleń i jest on własnie po to aby móc pożalić się na rzeczy związane z forum.
Jeśli chciałes się pożalić na to, że nie słusznie dostałeś bana, to wyjaśniam z całą stanowczością - dostałeś go 'pomyłkowo', co zostało wyjaśninione podobno już przed założeniem tego tematu.

End.
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-01, 19:46   

Macek - ewidentne widać że chodzi ci o jakies prywatne nieporozumienia z Ferbikiem.
Pogadajcie sobie przez PM albo na gg bo dyskusje na forum nie mają najmniejszego sensu.

Ferbiczku nie zwracaj się do ludzi "NO I CH!?J, MOJE FORUM I JA USTALAM REGUŁY. " :mrgreen:


Właścicielem domeny jestem JA i jeśli ktoś uważa że jest dyskryminowany przez adminów sprawujących kontrolę może wysłać do mnie PM. Postaram się wyjaśnić sytuację - pod warunkiem że opisze konretnie całą zaistniałą sytuację.


Jeżeli chodzi o reklamę ogłoszenia itd. wkrótce powstanie do tego odpowiedni dział na osobnej subdomenie i na przygotowanym do tego skrypcie. Można będzie się do woli reklamować.

Apeluje także do adminów aby usuwanie użytkowników poparte było zawsze ankietą.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-01, 20:05   

Administrator napisał/a:
Macek - ewidentne widać że chodzi ci o jakies prywatne nieporozumienia z Ferbikiem.

Tak jak pisałem w pierwszym moim poście.
Administrator napisał/a:
Ferbiczku nie zwracaj się do ludzi "NO I CH!?J, MOJE FORUM I JA USTALAM REGUŁY. "

To była prywatna rozmowa na gg, po tym, jak ów "informatyk" totalnie wpierał mi, że mam (słowo wymoderowano) a nie pojęcie, więc tylko świadczy to o jego tupecie, że wyciąga prywatne rzeczy publicznie.
Administrator napisał/a:
Właścicielem forum jestem JA

Nie zapominaj, że my z Jaro mamy 65% akcji :D
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Administrator 
Administrator


Pomógł: 59 razy
Dołączył: 12 Sie 2005
Posty: 3155
Otrzymał 7 piw(a)
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2006-10-01, 20:18   

Ferbik napisał/a:
Nie zapominaj, że my z Jaro mamy 65% akcji :D



Hmmm.. Ferbik nie zapominaj że ja mam pakiet akcji uprzywilejowanych 8)

Widzę że trzeba zrobić posiedzenie zarządu W TR przy buteleczce finlandi :twisted:
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW