R E K L A M A
P O R E K L A M I E

Wieluń - forum,adresy, informacje, reklama, kluby, restauracje, komunikacja, pkp, pks, ogłoszenia, praca,mapa, firmy, radio




Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia Strona Główna Wieluń - forum, informacje, ogłoszenia


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat :: Następny temat
Najazd buraków nad Wartą
Autor Wiadomość
FYC 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 05 Lis 2014
Posty: 88
Piwa: 9/10
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-06-06, 18:40   Najazd buraków nad Wartą

Dzisiaj po raz pierwszy w tym roku wybrałem się nad Wartę. Tak rekreacyjnie z kocykiem, zimnym piciem, w poszukiwaniu odrobiny spokoju. Wszystko było w porządku dopóki nie przyjechało (jakby to określić żeby nie przesadzić... i brak słów :evil: ) buraków.
Najpierw przyjechał jeden ustawił sobie auto, rozłożył kocyk, wszystkie możliwe drzwi w samochodzie otworzył i odpalił muzykę. Żeby nie było za cicho, to w aucie dwa subwoofery i tuningowane audio. Po zwróceniu uwagi ściszył ale bas nadal dudnił aż echo niosło.
Za jakiś czas przyjechał drugi jego kolega. Fiacina, że pruchno się sypie, a subwoofer jeszcze większy od tego pierwszego. Posiedział chwilę i pojechał. Już myślałem, że będzie z nim spokój jednak okazało się, że pojechał sobie na drugi brzeg rzeki, żeby tam ludzi doprowadzać do białej gorączki. Jak mu się to udało to wrócił. Jeździł tak pół dnia tam i z powrotem, a słychać go było już z kilometra.
Co się dzieje z tą młodzieżą w obecnych czasach??? Dlaczego nie potrafią uszanować innych ludzi??? Mam wqurw przez nich bo zamiast odpocząć to we łbie mi huczy i musiałem wcześniej skończyć pobyt nad rzeką.
Wstawiam zdjęcia i mam nadzieję że to przeczytają i zastanowią się nad swoim postępowaniem. ( nie widać tablic ani twarzy więc prośba do moderów o nie usuwanie, wszystko zgodnie z prawem)

burak2.JPG
burak2
Plik ściągnięto 53 raz(y) 208,2 KB

burak1.jpg
burak1
Plik ściągnięto 92 raz(y) 166,17 KB

 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Ostatnio zmieniony przez FYC 2015-06-08, 19:22, w całości zmieniany 2 razy  
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Jaro
jameswoo 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 14 Sie 2007
Posty: 155
Piwa: 13/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-06-06, 20:09   

Znam ten ból. Co roku jeździłem nad nasze piękne morze i niestety, także tutaj buractwo się pojawiało na plaży ze sprzętem nagłaśniającym. Nie były to co prawda zardzewiałe skorupy na kołach, a radyjka (często boomboxy), które skutecznie przeszkadzały w relaksie przy szumie fal, a użytkownicy często byli po 50-ce.
Tak więc dołączam się do apelu.
STOP BURACTWU NAD WODĄ!!! CHCESZ POSŁUCHAĆ MUZYCZKI USIĄDŹ W SWEJ CUDNEJ SKORUPIE, ZAMKNIJ SZCZELNIE SZYBY, WŁĄCZ MUZĘ NA MAKSA I WYJEDŹ NA SŁOŃCE TO CI MOŻE MÓZG ZNÓW PRAWIDŁOWO ZASKOCZY :twisted:

(Sorki. FYC ma rację, a ja nie mogłem się powstrzymać)
_________________
Są równi i równiejsi - Ludzie zróbmy z tym coś ;)
 Autor postu otrzymał 2 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
Jaro, FYC
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-06-07, 16:43   

Wieś tańczy i śpiewa. Szkoda burakowi paręnaście złociszy na disko, to próbuje na siłę zainteresować innych swoim gustem i głuchotą. Won do jaskiń!
_________________
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
FYC
FYC 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 05 Lis 2014
Posty: 88
Piwa: 9/10
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-06-07, 17:00   

Na spotted: Wieluń też się wywiązała dyskusja. Nawet się te dwa buraki odezwały :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
miko 005 
WIELUNIAK



Pomógł: 42 razy
Wiek: 57
Dołączył: 04 Mar 2006
Posty: 4309
Piwa: 76/53
Skąd: wieluń
Wysłany: 2015-06-07, 18:02   

A co na to prawo? Bo jak widać debilom daleko jest do zdrowego rozsądku.
_________________
Im dłużej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
dawid 
W trakcie przeprowadzki do Wielunia
się gra, się ma


Pomógł: 14 razy
Wiek: 44
Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 1173
Piwa: 14/19
Skąd: znienacka
Wysłany: 2015-06-07, 18:34   

Do kategorii buraków, proponuję również dodać debili, którzy swoimi "furami" stoją pod Placem Legionów i na siłę wciskaja innym swoja muzę. Kolejni debile to motocykliści( niektórzy), którzy nie wiem co i komu chcą udowodnić, ale jazda 3-4 kółek dookoła w/w placu na max obrotach, wzbudza w większości poltowanie i irytacje, nic innego.
_________________
Potrzebujesz DSL-a, Neostradę? Call me 502-408-902
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
malgosia.k
FYC 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 05 Lis 2014
Posty: 88
Piwa: 9/10
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-06-07, 19:24   

Może należy robić zdjęcia takim burakom i umieszczać tutaj i na spotted. Co Wy na to?
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kitor 
Moderator



Pomógł: 27 razy
Wiek: 31
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 1283
Piwa: 38/39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-06-07, 21:00   

Zdjęcia zdjęciami, pamiętajcie że każda osoba prywatna ma (z pewnymi wyjątkami) ustawową ochronę facjaty, także zdjęcia takie jak w pierwszym poście mogą być wykorzystane przeciwko oburzonemu ich autorowi.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
FYC 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 05 Lis 2014
Posty: 88
Piwa: 9/10
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-06-08, 13:55   

kitor, sorki ale gdzie Ty tu widzisz facjatę??? Dokładnie wielkość taka jak to 8)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
kitor 
Moderator



Pomógł: 27 razy
Wiek: 31
Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 1283
Piwa: 38/39
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-06-08, 16:24   

Na drugim jest rozpoznawalny dla znajomych, a to może wystarczyć do wyciągnięcia argumentu o zniesławienie.
Ja tylko uprzedzam żeby ktoś sobie smrodu nie narobił, sam jestem przeciwny takim zachowaniom jak opisane w wątku.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
FYC 
Przejeżdżał przez Wieluń


Dołączył: 05 Lis 2014
Posty: 88
Piwa: 9/10
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-06-08, 19:24   

kitor, zgodnie z Twoją sugestią wyedytowałem zdjęcie. Również napisałem prośbę do adminów spotted.
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Gość 556677 
Dojeżdża PKSem



Dołączył: 22 Sty 2009
Posty: 118
Piwa: 6/5
Skąd: prawie wieluniak
Wysłany: 2015-06-11, 01:51   

Bez przesady "wapniaki" :lol:
Przede wszystkim jeśli ktoś chce odpocząć w ciszy i spokoju na "łonie natury" to na pewno nie wybiera publicznej plaży :P
A zapędzić to "buractwo, wieśniactwo, ten motłoch" do bibliotek, galerii sztuki, filharmonii i teatrów.... niech się "uczom" kultury :!: No :D
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
jameswoo 
Dojeżdża PKSem


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 14 Sie 2007
Posty: 155
Piwa: 13/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-06-11, 09:43   

niestety to w większości "som" zwolennicy cooltury przez duże "C", śmieciopolo oraz przegrzanych silników i dziurawych tłumików w motorkach :twisted:
_________________
Są równi i równiejsi - Ludzie zróbmy z tym coś ;)
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Ferbik 
Administrator



Pomógł: 143 razy
Wiek: 44
Dołączył: 12 Lip 2005
Posty: 15820
Piwa: 107/205
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-06-11, 20:35   

Ciekaw jestem, czy mają prawa na upublicznianie utworów. ZAIKS pewnie się ślini na takie perełki :) Nic, tylko dzwonić, albo poprosić o zezwolenie...
_________________
Postaw piwo autorowi tego posta
 
 
   
czereśniak 
Czytał o Wieluniu


Dołączył: 29 Maj 2015
Posty: 39
Piwa: 2/1
Skąd: Wieluń
Wysłany: 2015-07-20, 17:51   

No dobra... A nie przyszło nikomu do głowy podejść i zwrócić uwagę? Próbował ktoś? Nawet mocniejszymi słowami? No przecież większość z tych "chłopoków', których określacie jako:
Cytat:
Wieś tańczy i śpiewa. Szkoda burakowi paręnaście złociszy na disko, to próbuje na siłę zainteresować innych swoim gustem i głuchotą. Won do jaskiń!
_________________
to wrażliwi, spokojni chłopcy.... Zdarzyło mi się poprosić parę dni temu o ściszenie radia i o dziwo... udało się! Bez użycia słowa na k... i ch... ! Niektórzy po prostu nie wiedzą, że muzyka może komuś przeszkadzać...Zostali wychowani metodą Montessori i trzeba im to po prostu powiedzieć. A z kolei Wy... wieśniaki. Nie umiecie temu miejskiemu paniczykowi wskazać jego miejsca? No tchórzostwo kompletne. Jeden opluwa mieszkańców wsi, a drudzy boją się zwrócić uwagę chamowi!
Postaw piwo autorowi tego posta
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template Acid v 0.4 modified by Nasedo.


Wieluń Forum dyskusyjne
Kontakt z Administracją Forum | Kontakt z właścicielem domeny
Stomatolog Wieluń Sprawdzenie przebiegu BMW | Iris Trade Łódź Montaż instalacji gazowych | Skracanie linków | Klinika BMW | Notariusz Włochy BMW SPRAWDZENIE PRZEBIEGU,HISTORIA SERWISOWA BMW